Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Воплі Відоплясова в ПК Березіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2012, 17:35 #1926205   #21
Siriy
Типово Відповідь: Воплі Відоплясова в ПК Березіль

Панове, перепрошую за надмірну цікавість, але...
Ви дійсно збирались в День Жалоби (нагадаю, в цей день Чорнобиль бабахнув, може хто не в курсі) горланити і пританцьовувати в Березілі?????
Сцуко-млять, які в сраку москалі і жиди???!!! Самі ж харкаємо на своє минуле і на свою скорботу!!!!
Siriy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (25.04.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.04.2012, 18:45 #1926277   #22
Perestroika
Активний учасник
 
Аватар для Perestroika
Типово Відповідь: Воплі Відоплясова в ПК Березіль

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Панове, перепрошую за надмірну цікавість, але...
Ви дійсно збирались в День Жалоби (нагадаю, в цей день Чорнобиль бабахнув, може хто не в курсі) горланити і пританцьовувати в Березілі?????
Сцуко-млять, які в сраку москалі і жиди???!!! Самі ж харкаємо на своє минуле і на свою скорботу!!!!
Ну шо ж ти так розхвилювався?


КІНА НЕ БУДЕ ! ! !

Концерт гурту Воплі Відоплясова мав відбутися В ПК "Березіль" 26 квітня. Проте через малу кількість проданих квитків його відмінили. Нагадаємо, протягом останнього часу в Тернополі відмінили концерт Стаса П'єхи та виставу Маріїнського театру "Лускунчик". Переважно людей відлякує вартість квитків, яка сягає інколи і до чотирьох сотень гривень.
Perestroika зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2012, 17:18 #1926959   #23
Siriy
Типово Відповідь: Воплі Відоплясова в ПК Березіль

Я так рознервувався, тому що не розумію, як можна в принципі організовувати розважально-концертний захід в день пам*яті Чорнобильської аварії???
Я пару років тому гастролював з Дуетом ім. Чехова по Україні. За 1,5 тижні до концерту в Луцьку Ющенко підписує черговий указ про вшанування жертв репресій. Питань немає, переносимо.
2 тижні тому мені передзвонили з пропозицією провести відкриття ювелірного бутика у Києві...26 квітня. Я кажу, так день жалоби ж!!! А мені відповідають: "а ми тіхонько" !!!
Ну не й.т.м?!
Є якісь межі цинізму, врешті решт?!
Зрештою, не зовсім зрозуміла позиція менеджменту Скрипки, якому таким чином "підсовували свиню". І як би це виглядало?
На початку концерту вшанувати жертв трагедії хвилиною мовчання, а потім "Гей, Любооооооооо"??!!!!
Сумно.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2012, 17:48 #1926974   #24
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Воплі Відоплясова в ПК Березіль

Цитата
Допис від Siriy Переглянути допис
Я так рознервувався, тому що не розумію, як можна в принципі організовувати розважально-концертний захід в день пам*яті Чорнобильської аварії???
Я пару років тому гастролював з Дуетом ім. Чехова по Україні. За 1,5 тижні до концерту в Луцьку Ющенко підписує черговий указ про вшанування жертв репресій. Питань немає, переносимо.
2 тижні тому мені передзвонили з пропозицією провести відкриття ювелірного бутика у Києві...26 квітня. Я кажу, так день жалоби ж!!! А мені відповідають: "а ми тіхонько" !!!
Ну не й.т.м?!
Є якісь межі цинізму, врешті решт?!
Зрештою, не зовсім зрозуміла позиція менеджменту Скрипки, якому таким чином "підсовували свиню". І як би це виглядало?
На початку концерту вшанувати жертв трагедії хвилиною мовчання, а потім "Гей, Любооооооооо"??!!!!
Сумно.
Таке враження, що маємо продовження сюжету "День радіо":
"- Тваринки...
- Які тваринки?..
- Нє? Атомна станція?..
- Аварія? Ну заспіваймо в підтримку всіх загиблих ліквідаторів цієї аварії в Тернополі!..
- Нє?..
- В Чорнобилі?..
- А! В Чорнобилі!"
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:27.