Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2008, 23:53 #556175   #21
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
хто питає навіщо .. тому воно дійсно не потрібно ..
і ще скажи чим же тебе так прильстив 4 яйцевий проц ? для роботи чи для забавок ?
який в тебе резалт в 3д марку 2006 .. я макс що вижимав на свої системі з 8600 гт це десь 6170 папуг в тебе ?
Ну, багато э причин, чому вын мене привабив, по перше я купляю компютер не на один рык, я купляю компютер раз в 5-6 рокыв, ы нычого не мыняю. Минулий коли я купив його в 2001 був самий крутіший в Тернополі, проте минулої осені, я благав щоб його хоть хтось придбав... і це не єдина причина... Чи для роботи, ну якщо трішки уважно придивитися на мій вік, то можна припустити що я ще не працюю... виходить не для роботи, хібащо реферат, наукову, курсову і т.д., хоча для цього б вистачило і старого компютера...
Але найголовніший фактор - це не мій комп, це мого брата, типу користуємся вдвох, проте уся фінансова сторона лежить на ньому (він жеж працює)
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2008, 00:14 #556185   #22
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

колись таким бавився, ганяв найбільше мені сподобалось ганяти атлона 2500 на ядрі БАРТОН, має класний потенціал оверкловерський, до 3200 без проблем, а ставиш ассинхронну частоту і мона більше, відео карти, память... але зара такого ентузіазму немає, так як немє змісту...
1. ну розженеш ти своє залізо і трясешся шоб не накрилось мідним тазом....добре що хтось зі свого КОР2ДУО вижав так, але не всі так поженуться. Може бути однакове залізо але гнатись по різному, різні партії, і якість самого камня, можеш файно погнати і всьо гуд,а можеш чуть і через день ГАВ. ПО ГАРАНТІЇ НЕ ПРОХОДИТЬ ЗАМІНИТИ....
2. якщо розігнав тре про охолодження подумати. Знову таки понапихаєш вертушок і ПИЛОСОС получається, ше крила вцепити і ЙДУ НА ВЗЛЬОТ. Якщо ставити трубки і таке решта то також великий економічний розхід..... ТО ВСЕ ТАКИ КРАЩЕ КУПИТИ ПОТУЖНІШУ ЗАЛІЗЯЧКУ І НЕ ТРЯСТИСЯ ЩО ЗГОРИТЬ
3. будь який оверклок значно зменшує життя залізу, і який би той розгін не був...
П.С. автору, не тільки температура впливає на життя заліза. Один знайомий гнав колись атлона чи дюрмона, кароч.....погнав (в межах розумного чуть-чуть) температура норм (45-50), 2 тижні погудів і здох... на рах КОР2ДУО в них є потенціал читав що з 4300 класно получаються 6400...АЛЕ ВСЕ ТАКИ ВОНО ТОГО НЕ ВАРТУЄ

Востаннє редагував -=x3m@L=-: 02.03.2008 о 00:18.
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2008, 00:18 #556188   #23
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Ну, багато э причин, чому вын мене привабив, по перше я купляю компютер не на один рык, я купляю компютер раз в 5-6 рокыв, ы нычого не мыняю. Минулий коли я купив його в 2001 був самий крутіший в Тернополі, проте минулої осені, я благав щоб його хоть хтось придбав... і це не єдина причина... Чи для роботи, ну якщо трішки уважно придивитися на мій вік, то можна припустити що я ще не працюю... виходить не для роботи, хібащо реферат, наукову, курсову і т.д., хоча для цього б вистачило і старого компютера...
Але найголовніший фактор - це не мій комп, це мого брата, типу користуємся вдвох, проте уся фінансова сторона лежить на ньому (він жеж працює)
Упс .. вік не побачив ..
нда один комп в 5-6 років .. цікавий підхід .. мене комп починає трафляти через рік .. і приходиться робити апгрейд .. ну нарахунок топ комп ... ти погарячився ..чотири ядра пока нічого не означаються .. тай відео в тебе слабеньке... не думаю що ти так довго відсидишь на ньому .. якшо будешь мати бажання шось грати .. хоча як друкарка він буде супер .. але як друкарку краще було старий комп лишити ..
зі який в тебе резалт в 3дмарку ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2008, 00:42 #556197   #24
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від -=x3m@L=- Переглянути допис
колись таким бавився, ганяв найбільше мені сподобалось ганяти атлона 2500 на ядрі БАРТОН, має класний потенціал оверкловерський, до 3200 без проблем, а ставиш ассинхронну частоту і мона більше, відео карти, память... але зара такого ентузіазму немає, так як немє змісту...
1. ну розженеш ти своє залізо і трясешся шоб не накрилось мідним тазом....добре що хтось зі свого КОР2ДУО вижав так, але не всі так поженуться. Може бути однакове залізо але гнатись по різному, різні партії, і якість самого камня, можеш файно погнати і всьо гуд,а можеш чуть і через день ГАВ. ПО ГАРАНТІЇ НЕ ПРОХОДИТЬ ЗАМІНИТИ....
2. якщо розігнав тре про охолодження подумати. Знову таки понапихаєш вертушок і ПИЛОСОС получається, ше крила вцепити і ЙДУ НА ВЗЛЬОТ. Якщо ставити трубки і таке решта то також великий економічний розхід..... ТО ВСЕ ТАКИ КРАЩЕ КУПИТИ ПОТУЖНІШУ ЗАЛІЗЯЧКУ І НЕ ТРЯСТИСЯ ЩО ЗГОРИТЬ
3. будь який оверклок значно зменшує життя залізу, і який би той розгін не був...
П.С. автору, не тільки температура впливає на життя заліза. Один знайомий гнав колись атлона чи дюрмона, кароч.....погнав (в межах розумного чуть-чуть) температура норм (45-50), 2 тижні погудів і здох... на рах КОР2ДУО в них є потенціал читав що з 4300 класно получаються 6400...АЛЕ ВСЕ ТАКИ ВОНО ТОГО НЕ ВАРТУЄ
посміхнуло ... скільки міфів ти собі навидумував ..
перше що я вас скажу що виходиться з цього опитування .. це те що в нас народ дуже боїться желіза .. програми і все таке .. то будь ласка .. а от желізо .. то терра інкогніта .. для більшості це незрозумілий процес який нічого не приносить .. ну такий підхід має право на існування..
а тепер кратко відповіді:
ну бартон то як класіка .. берешь 2500 женешь маєшь 3200 і ніяких проблем .. тільки самі просунуті йшли далі і отримували з нього десь 2500 (при макс 2200 мгц) .. ех я такого не мав .. але розганяв в знайомого...
1.якщо чесно ця тема була сворена мною не для хизування .. а заради простого інтереса .. як люди ставляться до занняття яке мені дуже подобається .. і скажу так я майже ні разу не трясся за желізо (1.воно того не варто. 2. я впевнений в тому що все буде ОК) .. був страх тільки при вольтмоді .. але це зовсім інша історія.. і як показує досвід компи просто так від розгону не гинуть .. факт .. завжди проблема в юзері або браці.. але виграш суттевий .. і він того вартий ..
2 шум.. ну коли ти сидишь на боксовому кулері .. шум ітак тебе задовбає .. друге якшо трохи подумати .. можна організувати достатньо не дороге, ефективне і тихе охолодження ... в мене в знайомого комп на воді і його зовсім не чути ... в іншого стоїть непогане повітряне охолодження і його теж мало чути .. так шо ШУМ і темпа не аргумент .. (до речі відкрию тайну зараз можна купити достатньо недорогий кулер на теплових трубках )
ДО РЕЧІ Є ТАКА РІЧ ЯК ТЕРМОЗАХИСТ !!!
3 "...зменшує вік желіза" хехе смішно .. ти знаешь який розрахунковий час роботи желіза на вітказ в стандартному режимі .. десятиліття .. якшо навіть розгін скорочує життя .. то до 6-10 років замість 20-30 .. я думаю багато людей чули про моральне старіння компів .. за два-три роки .. комп стає "калом" .. і наврядчи будете сидіти на ньому 6-10 років (ну хіба шо дуже економні або консервативні)
від автора .. я співчуваю твому другу .. але його випадок частний і я підозрюю що відношення до розгону він не має (принаймні опосередкованого) .. і скажу чому .. в мене вже пятий проц який я розганяю (завжди по різному але стабільно з значним підняттям напруги) .. так от проблем з працездатність НІ РАЗУ не було .. так само як і в моїх знайомих, і інших Оверклокерів з ким я спілкувався ..
до речі про коре дуо .. в мене вже досить старий коре дуо .. але на свіжих кор дуо (що на 45нм техпроцесі) зараз получають на звичайному повітряному охолодженні частоту в районі 4 ГГЦ і вище ..
і я скажу Я ЗА РОЗГІН .. і скажу чому він дає можливість підняти віддачу від вашого ПК на нові висоти .. додати на слабкій машині ще пару кадрів в сек. в новій іграшці .. а на потужній машині .. вставити вся і всіх ...
але раджу тим хто таки захоче .. підійти обдумано .. і спочатку пошукати інфу і спитити поради .. і не задля того щоб шось не спалити .. а для того щоб процес був приємним і менше було "синіх екранів і чорних квадратиків" .. успіхів в вам ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2008, 13:07 #558957   #25
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

колись таким дуже страдав Навіть свій перший комп Атлон 2500+ Бартон до 2,45 розігнав. Тапер маю Кор 2 Дуо Е4500 2,2, то гарно працює на 2,7. Більше не пробував його гнати, бо нема потреби
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2008, 18:25 #559240   #26
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
колись таким дуже страдав Навіть свій перший комп Атлон 2500+ Бартон до 2,45 розігнав. Тапер маю Кор 2 Дуо Е4500 2,2, то гарно працює на 2,7. Більше не пробував його гнати, бо нема потреби
А хіба не було бажання взнати ліміт твого проца ? ... тай я так догадуюсь ти відео займаєшься .. а там проца ніколи не хватає
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2008, 10:20 #559725   #27
Misery
 
Аватар для Misery
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Порадьте корпус, без БЖ, з хорошою системою охолодження ну і не високою ціною (до 400 грн).
Misery зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2008, 22:39 #560549   #28
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Misery Переглянути допис
Порадьте корпус, без БЖ, з хорошою системою охолодження ну і не високою ціною (до 400 грн).
ШОСЬ ти трохи не в ту тему пишешь .. якшо так тре свори окремо ..
(ну а по питанню .. можешь взяти любий в якому сподобаються дізайн і навороти .. бо за таку ціну відвертого гімна нема .. непогані чіфтеки .. може і шось інше сподобається) ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2008, 09:36 #560775   #29
Misery
 
Аватар для Misery
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Вибачте, що пропустив ліричний відступ в попередньому посту...
Я мав на увазі, що збираюся взяти систему саме для оверклокінгу, для нього необхідно добре охолодження і хороший блок живлення. БЖ вже дістав, залишилося діло за хорошим корпусом. В наших магазинах таких практично немає, приходиться брати під заказ...Ось тому і запитав.
Цією справою займався на любительському рівні, в моїй системі: Атлон х64 3500/ГФ7600, виликого приросту при розгоні я не замітив, максимум 200 попугаїв (3дмарк2006). Тому потреби розгону немає. Але вже збираю нову конфігурацію...

PS: to @#dro#
думати головою пробував?
Misery зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 10:02 #561488   #30
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Misery Переглянути допис
Вибачте, що пропустив ліричний відступ в попередньому посту...
Я мав на увазі, що збираюся взяти систему саме для оверклокінгу, для нього необхідно добре охолодження і хороший блок живлення. БЖ вже дістав, залишилося діло за хорошим корпусом. В наших магазинах таких практично немає, приходиться брати під заказ...Ось тому і запитав.
Цією справою займався на любительському рівні, в моїй системі: Атлон х64 3500/ГФ7600, виликого приросту при розгоні я не замітив, максимум 200 попугаїв (3дмарк2006). Тому потреби розгону немає. Але вже збираю нову конфігурацію...

PS: to @#dro#
думати головою пробував?
ну приабулул всеж таки тре було написати ..
що до корпусу для клокинга .. тут думаю тре врахувати пару критеріїв
1. охолодження .. бажано брати корпус де стойть макс. кількість вентелів на 12см (вісімки навіть не дивись).. обовязково має бути вентіль (12) на передній панелі і на задні (біля проца теж 12см) .. бажано щоб був вентіль на боковій стенці (навпроти проца-відяхи) .. непогано якщо буде стояти ще зверху на стінці..
2. шум .. бажано брати корпус з металу .. краще з люмінію ... але з як найгрубшим металом .. менше буде паразитних шумів ..
3. дізайн .. по вкусу .. але думаю тут тре теж бути обережним .. всяка китайська х... з пластмаси .. то до фені .. краще брати шось більш строге і якісне ..
4 бажно щоб корпус мав котролер обертів і температури .. хоч на два канала .. щоб можна було підсторїти оберти вентілів в системі ..
5 кантора виробник .. ну тут самому придеться напрягтись .. іх багато .. я би на твому місці трохи розширив границі по ціні .. оскільки корпус може простояти багато років і тих 20-30 уе що зекономишь не виправдаються .. а за 100-120 можна взяти дуже пристойні корпуси ... думаю тре дивитись з продукції чифтек термалтейк .може якийсь дешевий ліан лі найдешь .. вобщем інет і гугл тобі в помічь
до речі який комп збираешься брати ... може шось пораджу (трохи досвіду маю)...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 13:42 #561627   #31
Misery
 
Аватар для Misery
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

to ШТЕУД
Дуже вдячний за поради!
Приглянувся мені такий собі корпус Thermaltake Soprano VB1000BNS.
Ніби не погані характеристики, а також дуже привабливий зовнішный вигляд, що також я враховую (надоїли всякі Кодегени).
На рахунок системи:
1. Материнка: GigaByte GA-P35-DS3R - з розрахунком на ДДР3 (читав огляди і тести, пишуть що досить вдала гібридна модель, хоча...) або інша модель від гігів(асуси трохи зажралися).
2. память: тут ніби складніше... напевно буду брати 800 МГц Патріот або Корсар, тут вже буде впливати можливість придбати тої чи інші моделі
3. Процесор: якщо дивитися на перспактиву, то можна брати корел 4-ой ядерний, але проблема в тому, що вони практично не "женуться ", порівняно зі своїми 2-х ядерними "братами ". І крім того 4 ядра мало де підтримуються на програмному рівні (я беру суто для цяцьок, а не для обробки відео). Буду вибирати 2-х ядерний в діапазоні 200-250 у.о.
4. Відео: напевно, найбільш цікава тема. Можна зараз брати ГФ8800ГТ - не прогадаєш, що семе цікаве, вона "відшпілює" своїх старшит братів ГТС в менш навантажених режимах. Вийшла 3-я серія АТІ, як на мене нікого не вразила. 9-а серія гефорсів - також нічого особливого, зроблена на ти же чіпсетах що і "топи" 8-ї серії, хоча зараз в америці 9600-та коштує 170 у.о., у нас, правда, ~ 300 у.о.
Тому варіантів не багато:
а) відвалити купу бубоса за топові ГФорси
б) тішитися ГТ ГФорсом
в) чекати 4-ту серію АТІ, кажуть, що буде дуже цікава річ

Думок ще купа, але пора йти пити "шампунь" за наших коханих

ПС: всіх користувачів форуму у спідницях з 8 Березня!!!!

Востаннє редагував Misery: 08.03.2008 о 13:45.
Misery зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:12 #562011   #32
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Misery Переглянути допис
to ШТЕУД
Дуже вдячний за поради!
Приглянувся мені такий собі корпус Thermaltake Soprano VB1000BNS.
Ніби не погані характеристики, а також дуже привабливий зовнішный вигляд, що також я враховую (надоїли всякі Кодегени).
На рахунок системи:
1. Материнка: GigaByte GA-P35-DS3R - з розрахунком на ДДР3 (читав огляди і тести, пишуть що досить вдала гібридна модель, хоча...) або інша модель від гігів(асуси трохи зажралися).
2. память: тут ніби складніше... напевно буду брати 800 МГц Патріот або Корсар, тут вже буде впливати можливість придбати тої чи інші моделі
3. Процесор: якщо дивитися на перспактиву, то можна брати корел 4-ой ядерний, але проблема в тому, що вони практично не "женуться ", порівняно зі своїми 2-х ядерними "братами ". І крім того 4 ядра мало де підтримуються на програмному рівні (я беру суто для цяцьок, а не для обробки відео). Буду вибирати 2-х ядерний в діапазоні 200-250 у.о.
4. Відео: напевно, найбільш цікава тема. Можна зараз брати ГФ8800ГТ - не прогадаєш, що семе цікаве, вона "відшпілює" своїх старшит братів ГТС в менш навантажених режимах. Вийшла 3-я серія АТІ, як на мене нікого не вразила. 9-а серія гефорсів - також нічого особливого, зроблена на ти же чіпсетах що і "топи" 8-ї серії, хоча зараз в америці 9600-та коштує 170 у.о., у нас, правда, ~ 300 у.о.
Тому варіантів не багато:
а) відвалити купу бубоса за топові ГФорси
б) тішитися ГТ ГФорсом
в) чекати 4-ту серію АТІ, кажуть, що буде дуже цікава річ

Думок ще купа, але пора йти пити "шампунь" за наших коханих

ПС: всіх користувачів форуму у спідницях з 8 Березня!!!!
ух багато букафф ..
про корпус я тобі сказв достатньо ... якшо подобається бери .. хфірма непогана . тільки дивись на вентілі де вони стоять ..

по коплектусі...
1. мамка ... гібрід можешь забути і забити .. ддр 3 стане доступною тоді коли ти свій комп викенешь .. бо вже будуть нові покоління проців .. одним словом якшо вже рішив брати гігабайт то бери модель р35 дс3п (кажись так) .. вона на дізайні старших мамок гігабайти що дасть трохи фори в розгоні і стабільності..
2. ну корсар і патриот .. це все фігня .. толку там особливо не буде .. тре шукати оперативку на чипах микрон .. я знаю одну модель (в мене така) .. якшо добре попросишь . то скажу що за річ і де можна взяти ... в ПП правда ціна буде трохи вище .. але за це будешь мати частоти оперативи вище 1100 мгц на ддр2
3. якшо комп в основному під цацки .. то брати тільки 2-х але бажано на 45нм .. модешь 8400 ... хоча в квітні має зявитися модель 8300 вона буде дешевше .. за рахунок цього легко можна 4 ггц перепригнути ..
4. скажу тобі як власник 8800 гт .. бери на що вистачить грошей і не довби собі мозги ... за 4 серією аті підтяниться нвидиа з новим гфорсами .. і так далі і так далі .. одним словом тре брати з того що буде присутне на момент продажу ... (до речі відшпілює 8800 гт старі гтс-ки .. нова гтс все ставить на свое місце)
і ще не забудь до того всього прикупити якісний блок живлення хоча би на 500 ватт .. але справжніх .. це дуже важливо !
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:21 #562021   #33
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

імхо варто не стільки гнати, а оптимізувати систему, таймніги памяті, хороший БЖ, драйвери-реєстри.
п.с. по відео не маю потреби гнати тому шо як не треба, ло розгону проца підвищенням частоти, вольтажа етека чрєвато нестабільністю. і межа розгону поняття субєктивне від конкретного ПК. волію почекати на 5 сек. більше але мати впевненість в тому, що не "заглючить".

Хоча покупку дешевшої відяхи на відеочіпі новому з хорошим розгонним потенціалом вважаю економіно виправданою. ввв.оверклокерс.ру - рекомендую.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:32 #562030   #34
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
імхо варто не стільки гнати, а оптимізувати систему, таймніги памяті, хороший БЖ, драйвери-реєстри.
п.с. по відео не маю потреби гнати тому шо як не треба, ло розгону проца підвищенням частоти, вольтажа етека чрєвато нестабільністю. і межа розгону поняття субєктивне від конкретного ПК. волію почекати на 5 сек. більше але мати впевненість в тому, що не "заглючить".

Хоча покупку дешевшої відяхи на відеочіпі новому з хорошим розгонним потенціалом вважаю економіно виправданою. ввв.оверклокерс.ру - рекомендую.
якшо вже ти рекомендуешь оверклокерс.ру.. то ти би мав знати чому можливий розгін .. і як виробляється стабільність ... і за рахунок розгон час можна скоротити не на 5 сек .. а на багато більше ...
то саме і з відео .. якщо повезе взяти вдалу модель .. то вона себе дуже непогано покаже (в мене колись було видяха гефорс 5700 .. так вона розганялась з 300 мгц до 650 .. і видавала 14500 марків 2001 що було дуже непогано !) .. .
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 22:53 #562048   #35
Misery
 
Аватар для Misery
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ух багато букафф ..

0
Живленням я вже затарений, в наявностф Antec 500 ватний - добротна і зручна штука.
На рахунок ДДРів 3-х, напевно ти правий, кажуть люди що вони переважають 2-х в часотах ~1600 МГц. І на рахунок, ддр2, реально відчутьня різниця між 800 і 1200 Мгц? Якщо так, то можна взяти розігнану модель по дуже цікавій ціні http://www.newegg.com/Product/Produc...200+(PC2+9600), таки маю можливість тут купити. Це не монітор везти з такої далі. Але взагалі цікавить,чи дійсно память впливає так сильно на систему вцілому?
Misery зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2008, 23:05 #562054   #36
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Misery Переглянути допис
Живленням я вже затарений, в наявностф Antec 500 ватний - добротна і зручна штука.
На рахунок ДДРів 3-х, напевно ти правий, кажуть люди що вони переважають 2-х в часотах ~1600 МГц. І на рахунок, ддр2, реально відчутьня різниця між 800 і 1200 Мгц? Якщо так, то можна взяти розігнану модель по дуже цікавій ціні http://www.newegg.com/Product/Produc...200+(PC2+9600), таки маю можливість тут купити. Це не монітор везти з такої далі. Але взагалі цікавить,чи дійсно память впливає так сильно на систему вцілому?
1. ддр 3 починає давати ефект тільки після 1600 .. а дійсно показує резалти після 1800 -2000 .. от тоді вже видно за що платили в 4 рази дорожче ..
2. на рахунок видимого ефекту .. це певно тяжко сказати .. .але він є (тай зараз компи працюють і так дуже швидко щоб бачити прибавку в пару відсотків) .. швидше запас по частоті .. це для розгону щоб память не тримала частоту фсб .. при розгоні .. твій варіант може і не поганий але я про нього нічого не знаю .. той шо стоїть зараз в мене коштує 63 уе за гиг .. в тернополі .. і в мене (в мене стоїть 4 планки) зараз память працює як 1100 мгц .. без проблем
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 11:31 #562265   #37
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Може хтось знає якусь якісну програму через яку можна розігнати процесор,і там вроді тоді треба ше шину підняти з 333 до 400.Вот ссилка матиринки ЙА ССИЛКА
П.С Через біос не пропонуйте!
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 12:40 #562317   #38
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
Може хтось знає якусь якісну програму через яку можна розігнати процесор,і там вроді тоді треба ше шину підняти з 333 до 400.Вот ссилка матиринки ЙА ССИЛКА
П.С Через біос не пропонуйте!
який чіпсет ? .. взагалі ассрок для розгону .. слабо підходиться але можешь спробувати пошукати прогу clockgen для свого чипсета .. деколи вона непогано допомагає ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 16:21 #562446   #39
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

chipset це назва процесора чи шо?
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2008, 16:48 #562462   #40
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
chipset це назва процесора чи шо?
RTFM ... не це не процесор .. це набір системной логіки на материнці що дозволяють компу функціонувати .. якщо ти не знаешь що таке чіпсет... може тобі варто трохи мат часть підівчити .. а тоді вже до оверклокінга приступати ... (по ходу глянь в інструкцію до мамки там буде написана модель чіпсета (англ)... )
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:09.