Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Поговоримо про фотокниги? :)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.05.2010, 17:13 #1350295   #1
blondunkO
Типово Поговоримо про фотокниги? :)

Дивно, але багато людей уже про них знають... А я ще зовсім недавно навіть не здогадувалась, що це таке..Вирішила порити в гуглі (ну, як і кожен би зробив на моєму місці) і виявилось, що всі вже про це знають, окрім мене...обідно

«З технічного боку - надруковані сторінки, зшиті між собою, з гарною обкладинкою. Але що несе в собі власна фотокнига? Це не тільки надрукований фотоальбом, це набагато більше. Зроблена «з душею» книга відображає духовний стан, емоції, традиції, а неповторний дизайн робить книгу ексклюзивної та найулюбленішою ... »
Олена Антипова м. Київ (фотограф,дизайнер)

Ну ок. подумала я.. круто. Перший раз перечитала все зразу стало ясно, а потім задумалась.. "надруковані сторінки".. хм на чому надруковані, ким надруковані, яким способом надруковані? З якою гарною обкладинкою, хто знає, що я вважаю гарним, а що ні? Чим зшито, чому зшито і т.п... Загалом непонятка

Лажу я собі далі.. і як виявляється є ще якісь PrintBook з мякими сторінками і PhotoBook з картонними сторінками. Красатєнюшка. Тільки от ціни на них доволі різні..та й нехай.

Подивилась я на парочку ЖЖ із фотами готових фотокниг :
hellokittycoach
mr-brut
rednez
і зрозуміла, що то вже не порядок: чому хтось таке має, а я ще ні?

Ось замовила собі першу фотокнижку.. малеееесеньку (20х15) за 99грн. Зробила у програмці, яку халявно скачала на сайті. Чекаю, що з того всього вийде.

Отже, щось я настрочила too much зайвого тексту.. суть темки така: хто вже таке має, а хто ще ні? Хто має фотокнигу - хваліться, показуйте фото, кажіть як робили, а хто ще не має - то тихенько заздріть в стороні або робіть собі ще кращу Давайте допоможемо одне одному зробити шедеври своїми руками, ок?

З.І. Деякі дані взяла з любимого http://google.com, якщо що не ображайтесь, я вже майже Ваша постійна клієнтка

[MOD="saymon"]Тонко. Але це всерівно спам[/MOD]

Востаннє редагував saymon: 28.05.2010 о 17:25.
blondunkO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2010, 20:11 #1365179   #2
-kenny29-
 
Аватар для -kenny29-
Типово Відповідь: Поговоримо про фотокниги? :)

http://demiart.ru/forum/index.php?showtopic=64810
-kenny29- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2010, 13:39 #1501519   #3
Konica Minolta
Guest
Типово Відповідь: Поговоримо про фотокниги? :)

Якщо Вас цікавить фотокнига чи поліграфічний альбом - це все тепер виготовляється в Тернополі!!!
Замовлення виготовляємо протягом 1-3 днів. Вся та детальна інформація розміщена тут : fotobook.te.ua


Додано через 1 хвилину
http://fotobook.te.ua

Востаннє редагував Konica Minolta: 16.11.2010 о 13:39. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2016, 13:56 #2654727   #4
fotobooka
Учасник
Типово Відповідь: Поговоримо про фотокниги? :)

Український онлайн сервіс друку фотокниг и фотоальбомів fotobooka.com
Якісний європейський онлайн редактор!
fotobooka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:32.