Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2013, 12:04 #2224967   #161
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Бог целый список составил, кого можно есть, а кого нет.
константинопольская церковь потом на католиков анафему наложила, в числе претензий - поедание свиного сала.
В Новому Завіті дозволено їсти все крім крові та удавленини.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 13:10 #2224968   #162
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
а хто встановив цю ієрархію,ти сама придумала ,на якій підставі?Знову на снах та відчуттях?
а Ви на яких підставах вірите в біблійного Бога? на своїх відчуттях чи ще на чомусь?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
В Новому Завіті дозволено їсти все крім крові та удавленини.
кров*яну ковбасу не їсте через релігійні заборони?

Додано через 1 годину 4 хвилини
Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
2. Біблійна наука - логічна і гармонійна.
що в ній логічного і гармонійного?

людина народжується в земному житті, тривалість якого в порівнянні з вічністю прямує до 0.
цінність життя в тому, щоб обрати для себе місце (стан) майбутнього перебування, вважається що від 1 години до 120 років наразі достатньо, щоб визначитися.
по-суті, все зводиться до особистого спасіння.
після смерті невідомо яка сутність (безтілесна) потрапляє до аду (тимчасові муки) чи до предбанника раю (тимчасове сидіння поряд з Авраамом і спостерігання за адом, десь є такий вірш).
в цьому стані колишня людина зберігає здатність думати і відчувати.
і в цьому стані ця колишня людина знаходиться за нашими мірками дуже довго, наприклад, перші християни вже майже 2000 років, а Адам 7000 років.
чим вони зайняті, про що думають і що відчувають - невідомо. при цьому вона так само живе (бо думає і відчуває), але це вже нікого не колише, і 2000 років очікування в роздумах і відчуттях ніяк не змінюють результат 80 років земного життя.
після суду, коли вже остаточно всіх посортовано, життя продовжується вічно в новому тілі в раю.
склад тих, хто має рай, дуже різношірстний, хтось тисячі років провів у тимчасовому стані в аду чи перед раєм, хтось нещодавно помер і одразу на суд, відповідно уявлення у всіх різні, життєвий досвід, рівень знань, образ мислення можуть різнитися кардинально. причому у неєвреїв і нехристиян, котрих судитимуть по ділам і котрі померли в самі різні часи, можуть бути взагалі протилежні уявлення.
по яким законам судитимуть вождя племені людожерів, котрий ніколи не чув про християнську мораль і божі закони, і помер десь в 15 столітті до н.е. - невідомо. він хоч і жрал людей, але зберігав своє плем*я.

певно, що всім раянам промиють мізки і вкладуть спеціальну програму.

Востаннє редагував tanok: 14.06.2013 о 14:11. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 14:27 #2225036   #163
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Цитата:
Цитата Допис від engar
Ісус так нікого не осуджував - це означає не виносив вироку ось про, що мова бо прийшов Він не як Суддя а спасти,
Иисус не осуждал не только как Судья, но и как человек, следующий своему собственному учению.

9. Они же, услышав то и будучи обличаемы совестью, стали уходить один за другим, начиная от старших до последних; и остался один Иисус и женщина, стоящая посреди.
10. Иисус, восклонившись и не видя никого, кроме женщины, сказал ей: женщина! где твои обвинители? никто не осудил тебя?
11. Она отвечала: никто, Господи. Иисус сказал ей: и Я не осуждаю тебя; иди и впредь не греши.
(Св. Евангелие от Иоанна 8:9-11)
----- помиляєтесь як людина Він не осуджував нікого .......Ви за тілом судите, Я не суджу нікого. А коли Я суджу, то правдивий Мій суд, бо не Сам Я, а Я та Отець, що послав Він Мене! (Iван.8:15,16)

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
на мій погляд Вам не потрібно перейматись тим, що Бог має на увазі про мене сьогодні.
----- з Вашим поглядом в цьому випадку згідний у мене немає підстав перейматись цим , більше цього, непереймаюсь

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
о жизни этих людей известно, что они слышали Евангелие, и сами его проповедовали.
а главной ценности из него не вынесли.
любви в сердце своём не имеют, прощать не научились, не судить не смогли.
а это значит, что не приняли они Христа.

от такого судейства авторитет судьи сильно падает.
---- не зовсім вірно щодо авторитету судді , в принципі свого часу переконаєтесь особисто
---- щодо цих людей , це просто Ваші висновки

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
о какой Церкви Христовой там вообще можно говорить?
---- ну можете й не говорити , ніхто Вас не заставляє це ваш вибір

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
христианства недостаточно, чтобы наполнить, поэтому оно и часть.
мир и Бог намного шире христианства.
----- залежить що маєте наувазі під християнством
----- правдиве християнство нероздільні від Бога та миру

Востаннє редагував engar: 14.06.2013 о 14:27. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 15:57 #2225085   #164
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- помиляєтесь як людина Він не осуджував нікого .......Ви за тілом судите, Я не суджу нікого. А коли Я суджу, то правдивий Мій суд, бо не Сам Я, а Я та Отець, що послав Він Мене! (Iван.8:15,16)
Вы ошибаетесь, говоря, что Иисус проявлялся только как Бог.
Люди, которые привели к нему блудницу, не верили, что он мессия, и пришли для того, чтобы иметь доказательства против него как законопрестпника.
Он говорил "не судите и не судимы будете". Этому он учил людей. В понимании фарисеев это не соответствовало закону, но одних слов было недостаточно для доказательства его вины. Поэтому они устроили ловушку - привели блудницу, которую по закону надо было побить камнями. Если бы он это сделал, они обвинили бы его во лжи и лжеучении, а если бы не сделал - в неисполнении закона. И так и так - профит.
Иисус тут проявил как свою божественную, так и свою человеческую сущность.
Он сказал "бросьте камень, кто не имеет греха" - это Божье слово. Он показал, что его учение не противоречит закону, а раскрывает его смысл.
А когда все разошлись, и остался только он безгрешный, то он поступил так, как учил людей, так как должен поступать человек. Не осудил.
Таким образом, Иисус дал чистое Божье Слово и как человек показал его на деле. Поэтому и сказал "Я свет миру; кто последует за Мною, тот не будет ходить во тьме, но будет иметь свет жизни." Этим он сказал в чём правда - если вы знаете, что вы грешный, не судите, если вы за собой грехов не знаете, тоже не судите, потому что только на праведном суде выявится. Он показал как надо поступать, и пригласил следовать за ним.

Не играйтесь в слова, смотрите в суть.


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
не зовсім вірно щодо авторитету судді , в принципі свого часу переконаєтесь особисто
я же Вам говорила уже.
Вы убедитесь, когда будет решать, дать Вам жить вечно или уничтожить.
А у меня вечная жизнь уже есть, и суд каждый день.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
щодо цих людей , це просто Ваші висновки
конечно, для того я и сопоставляю учение с достижениями учеников, чтобы сделать вывод об учении.
каково дерево, таковы и плоды.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
правдиве християнство нероздільні від Бога та миру
конечно неотделимо и входит как меньшее в большее.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 16:39 #2225097   #165
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
кров*яну ковбасу не їсте через релігійні заборони?
не їм

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
а Ви на яких підставах вірите в біблійного Бога? на своїх відчуттях чи ще на чомусь?
Багато з того що написано в Новому Завіті справджується в моєму житті,тому моя віра підтверджена практичними подіями.

Востаннє редагував Ingenue: 14.06.2013 о 16:39. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
engar (14.06.2013), wisper (14.06.2013), Іра (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 16:52 #2225105   #166
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
не їм
верите, что кровь - это душа?


Бог, когда Ноя благославлял, то положил вечный завет между собой, людьми и всякой живностью, что "не будет более вода потопом на истребление всякой плоти".
а в память об этом завете сделал радугу в облаке.

в Откровении над престолом Бога - радуга.
и что интересно, слово своё сдержал, потопа среди семи бед нет.
солнце меркло, звёзды на землю падали, землетрясения, ещё куча всяких способов уничтожения людей, зверей и растений, а потопа нет.

вот только остаётся какое-то неуловимое чувство, что где-то нас Бог надурил в своём завете.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 17:03 #2225110   #167
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
верите, что кровь - это душа?
Ні мені ,байдуже ,я просто цього не роблю,тим більше що це абсолютно не складно ,щоб ще починати доколупуватись до причин.Мені достатньо того що я цілковито довіряю Богові і всьому написаному в Бібілії.Був період коли я багато сумнівалась ,і щоразу Бог розвінчував мої сумніви ,він робив для мене буквально чудеса.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
engar (14.06.2013), Іра (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 21:23 #2225223   #168
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Вы ошибаетесь, говоря, что Иисус проявлялся только как Бог.
Люди, которые привели к нему блудницу, не верили, что он мессия, и пришли для того, чтобы иметь доказательства против него как законопрестпника.
Он говорил "не судите и не судимы будете". Этому он учил людей. В понимании фарисеев это не соответствовало закону, но одних слов было недостаточно для доказательства его вины. Поэтому они устроили ловушку - привели блудницу, которую по закону надо было побить камнями. Если бы он это сделал, они обвинили бы его во лжи и лжеучении, а если бы не сделал - в неисполнении закона. И так и так - профит.
Иисус тут проявил как свою божественную, так и свою человеческую сущность.
Он сказал "бросьте камень, кто не имеет греха" - это Божье слово. Он показал, что его учение не противоречит закону, а раскрывает его смысл.
А когда все разошлись, и остался только он безгрешный, то он поступил так, как учил людей, так как должен поступать человек. Не осудил.
Таким образом, Иисус дал чистое Божье Слово и как человек показал его на деле. Поэтому и сказал "Я свет миру; кто последует за Мною, тот не будет ходить во тьме, но будет иметь свет жизни." Этим он сказал в чём правда - если вы знаете, что вы грешный, не судите, если вы за собой грехов не знаете, тоже не судите, потому что только на праведном суде выявится. Он показал как надо поступать, и пригласил следовать за ним.

Не играйтесь в слова, смотрите в суть.
----- та ні не помиляюсь в даному випадку уважно прочитайте мій допис , по суті якого я не стверджував що Він являвся лише як Бог але суд виносив не як людина але Бог, але прийде час і Бог буде судити через Нього як через людину ............ бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши. (Дiї.17:31)
----- хто б вже говорив про гру слів ........

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
я же Вам говорила уже.
Вы убедитесь, когда будет решать, дать Вам жить вечно или уничтожить.
А у меня вечная жизнь уже есть, и суд каждый день.
---- та можливо і говорили, але ваше твердження у дописі свідчить, що лише говорили , але не розуміли суті що хто має життя вічне ..........Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.(Iван.5:24)
----- отже або Ісус щось не те говорив або щось нетак з Вашим вічним життям

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
конечно, для того я и сопоставляю учение с достижениями учеников, чтобы сделать вывод об учении.
каково дерево, таковы и плоды.
---- швидше за все не з того дерева їли плоди, оскільки в такому порядку співставляєте вчення як наслідок такіж і висновки

Додано через 56 секунд
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
конечно неотделимо и входит как меньшее в большее.
----- нехай буде так

Востаннє редагував engar: 14.06.2013 о 21:25. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 23:15 #2225265   #169
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
та ні не помиляюсь в даному випадку уважно прочитайте мій допис , по суті якого я не стверджував що Він являвся лише як Бог але суд виносив не як людина але Бог, але прийде час і Бог буде судити через Нього як через людину ............ бо Він визначив день, коли хоче судити поправді ввесь світ через Мужа, що Його наперед Він поставив, і Він подав доказа всім, із мертвих Його воскресивши. (Дiї.17:31)
ошибаетесь в данном случае, и сами уже запутались, то не выносил суд, то выносил.
Христос на земле был бого-человеком и во всём проявлялся и как бог и как человек. как бог не судил, потому что не для этого пришёл, и как человек не судил, потому что сам так учил.
а о суде, который будет и речи не шло. читайте внимательно.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
та можливо і говорили, але ваше твердження у дописі свідчить, що лише говорили , але не розуміли суті що хто має життя вічне ..........Поправді, поправді кажу вам: Хто слухає слова Мого, і вірує в Того, Хто послав Мене, життя вічне той має, і на суд не приходить, але перейшов він від смерти в життя.(Iван.5:24)
----- отже або Ісус щось не те говорив або щось нетак з Вашим вічним життям
Вы суть вечной жизни узнаете, если получите её, пока для Вас это закрыто.
всё правильно Иисус говорил, и с моею вечною жизнью всё в порядке, не беспокойтесь.

Дух, который находится здесь, в человеке, и Дух, который находится там, в Солнце - взгляни: это Единый Дух и нет никакого другого.
(Таиттирия Упанишада X)

Кто думает "я - это одно, а он - другое", тот не знает.
(Брихадараньяка Упанишада I. 4. 10)

Видна его красная сверкающая субстанция: великий бог высвобождается из мрака.
(Риг Веда V. 1 .2)

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
швидше за все не з того дерева їли плоди, оскільки в такому порядку співставляєте вчення як наслідок такіж і висновки
сопоставляю в том порядке, как в Библии сказано.
сначала - учение Христа о любви, потом мстительность праведников, требующих кары за их собственную кровь.
читайте, думайте, не ослепляйтесь и не обманывайтесь.
если по сути сказать нечего, то не говорите ничего, ибо то от лукавого.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:12 #2225268   #170
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
певно, що всім раянам промиють мізки і вкладуть спеціальну програму.
----- це не обов"язкова процедура якщо Ви надаєте перевагу іншій - спекотній місцині , у Писанні звучить як пропозиція, а не вимога .............і не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.(Рим.12:2)
----- як бачите з написаного без цього не збагнете істин Раю
----- що до програми ........ ось вона ......, що(б) ви, бувши рабом гріха, від серця послухались того роду науки,(що звіщали апостоли) якому (б) себе ви віддали. (в такому випадку) (А) звільнившися від гріха, (Б) стали рабами праведности (Рим.6:17,18 )

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
ошибаетесь в данном случае, и сами уже запутались, то не выносил суд, то выносил.
Христос на земле был бого-человеком и во всём проявлялся и как бог и как человек. как бог не судил, потому что не для этого пришёл, и как человек не судил, потому что сам так учил.
а о суде, который будет и речи не шло. читайте внимательно.
---- tanok , не видавайте бажане за дійсне та ні таки не заплутався .......А коли Я суджу, то правдивий Мій суд, бо не Сам Я, а Я та Отець, що послав Він Мене! (Iван.8:16) то ж всетаки судить чині ?
---- про майбутній суд, так, для профілактики нагадав

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
Вы суть вечной жизни узнаете, если получите её, пока для Вас это закрыто.
всё правильно Иисус говорил, и с моею вечною жизнью всё в порядке, не беспокойтесь.

Дух, который находится здесь, в человеке, и Дух, который находится там, в Солнце - взгляни: это Единый Дух и нет никакого другого.
(Таиттирия Упанишада X)

Кто думает "я - это одно, а он - другое", тот не знает.
(Брихадараньяка Упанишада I. 4. 10)

Видна его красная сверкающая субстанция: великий бог высвобождается из мрака.
(Риг Веда V. 1 .2)
----- Хто Вам скаав, що немаю її
----- ну цей дух з сонця явно сказав Вам неправду , він не єдиний, мабуть є ще з місяця он іслам поклоняється йому є ще інший якого явно не знаєте - це Дух Святий - він пробуває в тих хто має в дійсності життя вічне
----- той бог, що з темряви і не дає Вам можливості збагнути Райських істин та Бога, що Є Світло, по тій же причині вчення вартової вежі, що стереже своїх полонених близьке вам ?

, .... Коли ж наша Євангелія й закрита, то закрита для тих, хто гине, для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий. Бо ми не себе самих проповідуємо, але Христа Ісуса, Господа, ми ж самі раби ваші ради Ісуса. Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій. (2Кор.4:3-6)

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
сопоставляю в том порядке, как в Библии сказано.
сначала - учение Христа о любви, потом мстительность праведников, требующих кары за их собственную кровь.
читайте, думайте, не ослепляйтесь и не обманывайтесь.
если по сути сказать нечего, то не говорите ничего, ибо то от лукавого.
----- завжди вважаю, що говорю тим більше знаючи з ким говорю уважно читаю ,розважаю , на підставі вище наведеного дійшов висновку щодо даного тексту, бачу чітко , в обмані та засліплені не пробуваю ......
----- відносно лукавого то я надаю перевагу у житті іншій компаніїї де він не присутній
----- слід зазначити ,вчення Христа про любов не включає в себе відсутність відповідальності в данім випадку не помста а справедлива вимога щодо належної відплати лихим вчикам в яких ці люди що чинили зло не розкаялись

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Кто думает "я - это одно, а он - другое", тот не знает.
(Брихадараньяка Упанишада I. 4. 10)
----- ну не знаю, що собі думає цей пан Брихадараньяка Упанишада ( де ж Ви такого відшукали ?) я це я, і він чи воно це щось не то але явно "другоє"
----- Таиттирия Упанишада X - а то хто ? : Shoke: таке писати ще й перед сном ........

Востаннє редагував engar: 15.06.2013 о 00:26. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякували 2:
Андрій Іванович (15.06.2013), Ingenue (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:12 #2225284   #171
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
та ні таки не заплутався .......
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
суд виносив не як людина але Бог
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
прийшов Він не як Суддя а спасти

хватит уже толочь воду в ступе.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:15 #2225285   #172
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
хватит уже толочь воду в ступе.
----- на маєш
----- десь я вже таке бачив .......а згадав .....так свідки читають біблію як Ви мої дописи ....Гмм яка схожість у стилі .
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:36 #2225288   #173
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- ну цей дух з сонця явно сказав Вам неправду , він не єдиний, мабуть є ще з місяця
----- той бог, що з темряви
только слепой видит тьму в свете.
Вы своего бога ограничили престолом, о котором в Откровении написано?
Ваш сидящий на троне бог не даёт вам увидеть бесконечного и вездесущего, который есть Дух и Свет.

Додано через 54 секунды
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
на маєш
любите пустословить.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
завжди вважаю, що говорю тим більше знаючи з ким говорю
процитировать Ваши последние комментарии о мстительных праведниках, в которых нет ни одного слова по сути, а только вода в ступе?
я же говорю, любите пустословить.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
слід зазначити ,вчення Христа про любов не включає в себе відсутність відповідальності в данім випадку не помста а справедлива вимога щодо належної відплати лихим вчикам в яких ці люди що чинили зло не розкаялись
И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ну не знаю
я об этом и говорю.

Востаннє редагував tanok: 15.06.2013 о 00:36. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:42 #2225294   #174
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
только слепой видит тьму в свете.
Вы своего бога ограничили престолом, о котором в Откровении написано?
Ваш сидящий на троне бог не даёт вам увидеть бесконечного и вездесущего, который есть Дух и Свет.
----- Ви щось трохи плутаєте я розумію, що Таиттирия Упанишада X та Брихадараньяка Упанишада говорили Кто думает "я - это одно, а он - другое", тот не знает. " але я то точно знаю, що до вартової вежі ніколи неналежв і що вони то одно, а я зовсім інше - то вони щось там бачать у темряві чому і ввели якісь обмеження та ліміти своєму богу
----- що Того Бога що в Нього вірю та служу то Його не можна обмежити престолом оскільки його престол - небеса і покищо ще нікому їм межі встановити не вдалось і мабуть не вдасться
----- та ні наш Бог і Є Дух і Світло

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
любите пустословить.

процитировать Ваши последние комментарии о мстительных праведниках, в которых нет ни одного слова по сути, а только вода в ступе?
я же говорю, любите пустословить.

И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?

я об этом и говорю.
----- та невже ?

Востаннє редагував engar: 15.06.2013 о 00:42. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:46 #2225297   #175
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Ви щось трохи плутаєте
да нет, не путаю.
у Вас солнце - это тьма. такое бывает со слепыми.

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
можливості збагнути Райських істин та Бога, що Є Світло
відкрийте для себе світ і збагнете.

"И тогда человеческое в тебе станет словно творчеством богов; как если бы небеса света воплотились в тебе"
(Риг Веда V.66.2).
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:50 #2225299   #176
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
да нет, не путаю.
у Вас солнце - это тьма. такое бывает со слепыми.
----- Гм........ от і на маєш ........
----- для мене сонце то сонце, а темрява то темрява, а що сліпі з цього приводу вважають ще з ними не спілкувався ..
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 00:57 #2225300   #177
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
для мене сонце то сонце, а темрява то темрява
специально жирным выделила, что у Вас солнце и тьма - одно и тоже.
а у ангелов трубы, у Бога престол, а у сатаны хвост и рога.

---------------


Ваши посты по теме мстительных праведников:
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- та невже ?
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
та ні не зовсім так, якщо не стали праведною за життя у вічності пізно буде
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
швидше за все не з того дерева їли плоди, оскільки в такому порядку співставляєте вчення як наслідок такіж і висновки
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
не зовсім вірно щодо авторитету судді , в принципі свого часу переконаєтесь особисто
---- щодо цих людей , це просто Ваші висновки
я же говорю, любите пустословить.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 01:02 #2225301   #178
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
відкрийте для себе світ і збагнете.

"И тогда человеческое в тебе станет словно творчеством богов; как если бы небеса света воплотились в тебе"
(Риг Веда V.66.2).
---- : Thank_you: - вдячний Вам і тоті Риг Веді V 66 (то що, марка її чи версія ?) трохи запізнились я його вже відкрив і дякую Богу Живому закрив .....А щодо мене, то нехай нічим не хвалюся, хіба тільки хрестом Господа нашого Ісуса Христа, що ним розп'ятий світ для мене, а я для світу. (Гал.6:14)
----- щодо "человеческого" - позбувся його помінявши на боже ..... Бо коли я будую знов те, що був зруйнував, то самого себе роблю злочинцем. Бо Законом я вмер для Закону, щоб жити для Бога. Я розп'ятий з Христом.
І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе. (Гал.2:18-20)
----- що до мене то місце вже занято ........бо .. Христос через віру замешкав у моїм серці, (Еф.3:17)
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 01:08 #2225302   #179
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
вдячний Вам і тоті Риг Веді
нема за що.
Боже слово давно вже сказано. а для тих, хто не почув, прийшов Христос во плоті.
мир Вам.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2013, 01:15 #2225303   #180
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
специально жирным выделила, что у Вас солнце и тьма - одно и тоже.
а у ангелов трубы, у Бога престол, а у сатаны хвост и рога.

Ваши посты по теме мстительных праведников: - я же говорю, любите пустословить.
---- ну відносно ангелів та Бога ще погодитись можу про це Біблія згадує , про сатану, не пригадую подібного та й він мене не цікавить зовсім ......... як і його будова тіла ....
---- пустомовлю не а то відповідає дійсності .....

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
нема за що.
Боже слово давно вже сказано. а для тих, хто не почув, прийшов Христос во плоті.
мир Вам.
----- тільки Ісус Христос може дати Мир і ніхто інший

Востаннє редагував engar: 15.06.2013 о 01:16. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (15.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:36.