Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2013, 08:15 #2233056   #41
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Я думаю і ти і я і більшість з нас чули про СЄ більше негативних історій чим позитивних чи не так? А це вже про щось говорить.
плітки.
люди як люди з своїми приколами. Вже було сказано, чемно попросивши - вони залишають Вас у спокої. З чого тут робити кіпіш - мені не зрозуміло.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 09:14 #2233069   #42
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Релігійні фанатики - нормальні люди, якщо не говорити про віру, бо реле зразу крутить записану программу, а мозг виключається.
Говорив із свідками (двома мужиками), не торкаючись віри - повний адекват та доброзичливість.
А православні МП та інші - той самий фактор фанатизму, нормальні люди в житті , а побачать свідка....

Додано через 45 секунд
Фанатик фанатика відчуває і ненавидить ще здаля.

Востаннє редагував DDD&bluz: 30.06.2013 о 09:14. Причина: Пізніше додано
DDD&bluz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (30.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 09:17 #2233071   #43
GalliciaSS
Активний учасник
 
Аватар для GalliciaSS
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Кучка фанатиків))))))) Які втирають лохам що вони кращі)))) Немаючи ніякого відношення до релігії
GalliciaSS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 09:25 #2233081   #44
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

На вулиці вони безобідні.

Мене обурює тільки використання дітей в своїх справах. Якось приходили два хлопчики, один років 10 інший десь 14. Зпорога видав один щось накшталт "світ такий жорстокий навколо купа насильства і неправди, що ви про це думаєте". Я від інтонації та швидкості вимови аж прифігів на момент))

1. Діток треба направляти вчитися, або вчити чогось корисного власним прикладом, а не направляти в поля поповняти ряди вашої бізнес структури (ладно, церкви).
2. На вулиці - ок. Додому іти на подвір'я і впарювати, це вже перебор. Навіть з міркувань вашоїж безпеки. От вискочить в когось собака на тих дітей, покусає. Питання - за що, і хто в цьому винуватий?

PS: передбачаю срач в темі на овер 100 сторінок
Dao зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (30.06.2013), sredizemec (30.06.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 09:46 #2233093   #45
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
1. Діток треба направляти вчитися, або вчити чогось корисного власним прикладом, а не направляти в поля поповняти ряди вашої бізнес структури (ладно, церкви).
На рахунок дітей 100% згідний! Хоч і в нас особливо дітей ніхто не питає, часто віддають на служіння в церкві без їхньої згоди, ті ж самі уроки християнської етики в школі і т.д.
На рахунок переливання крові то я б їм це взагалі заборонив! Кожен пацієнт згідно конституції має право обирати метод свого лікування але дітей мають рятувати всіма можливими способами, старші як хочуть нехай вмирають...
Ми щось дуже зациклюємось на СЄ, адже є ще бабтисти, адвентисти і купа інших сект, варто було б хоч одну тему для них зробити може вони ще гірші.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 09:49 #2233094   #46
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
плітки.
люди як люди з своїми приколами. Вже було сказано, чемно попросивши - вони залишають Вас у спокої. З чого тут робити кіпіш - мені не зрозуміло.
Чемно залишають у покої? Ага, щас!!! Може в 3 випадках з 10!
Колись на Дружбі появилися дві жіночки, і йшли по вул. Мазепи зранку, як усі йшли на роботу. Всі поспішають на роботи, а вони людей перепиняють і сують ті книжечки! І мені хотіли ту книжечку дати, але я спочатку чемно сказав "дякую, мені не цікаво і я противних ваших книг і секти". І побіг далі. На другий день - та сама історія, тільки вони уже хотіли знати, чому я не люблю їх, чи може я Бога не люблю... Знову культурно послав... Цілий тиждень, вдень-вдень бі жіночки ходили по вулиці, доки я одного я не послав їх уже не культурно... Так, я був не правий, так не гарно до старших людей, АЛЕ вони просто достали мене із своєю сектою!!!
Другий випадок - коли бабуся була хвора, просили по доброму - дайте спокій їй, не лізьте у нашу родину... Не розуміли, доки зі сходів пару раз не полетіли...
Далі - після смерті бабусі, почали далі ходити до нас... і знову туда усмішка на обличчі і не розуміння, чого ми не йдемо до них!!! І знову сходи і мати - допомогло...
Так, жостко із ними я і мій батько поводилися, але іншого виходу не було!!! Так, батько таки попав у їхні тенета і усе забув, як ми колись із ними боролися, але я не полізу у ту секту і далі буду проти них!!!
BBV зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (30.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 11:10 #2233125   #47
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Чемно залишають у покої? Ага, щас!!! Може в 3 випадках з 10!
Колись на Дружбі появилися дві жіночки, і йшли по вул. Мазепи зранку, як усі йшли на роботу. Всі поспішають на роботи, а вони людей перепиняють і сують ті книжечки! І мені хотіли ту книжечку дати, але я спочатку чемно сказав "дякую, мені не цікаво і я противних ваших книг і секти". І побіг далі. На другий день - та сама історія, тільки вони уже хотіли знати, чому я не люблю їх, чи може я Бога не люблю... Знову культурно послав... Цілий тиждень, вдень-вдень бі жіночки ходили по вулиці, доки я одного я не послав їх уже не культурно... Так, я був не правий, так не гарно до старших людей, АЛЕ вони просто достали мене із своєю сектою!!!
Другий випадок - коли бабуся була хвора, просили по доброму - дайте спокій їй, не лізьте у нашу родину... Не розуміли, доки зі сходів пару раз не полетіли...
Далі - після смерті бабусі, почали далі ходити до нас... і знову туда усмішка на обличчі і не розуміння, чого ми не йдемо до них!!! І знову сходи і мати - допомогло...
Так, жостко із ними я і мій батько поводилися, але іншого виходу не було!!! Так, батько таки попав у їхні тенета і усе забув, як ми колись із ними боролися, але я не полізу у ту секту і далі буду проти них!!!
Ну це звичайна реклама! Крім СЄ таким чином шукають "клієнтів" багато підприємців, купа листівок роздається кожного дня, багато хто ходить по квартирам з рекламками інтернету, доставки води, проводять соцопитування, вішають рекламу на дверні ручки і т.д.
Що гріха тримати, я також при пошуках клієнтів ходжу по квартирам, інколи по декілька разів в одні і ті ж (якщо не було чіткої відповіді). Слава Богу ніхто не посилав, і тим більше не пробував бити.
У них є мета - збільшувати кількість членів секти, так само як і мережеві маркетинги, використовують для цього всі можливі методи...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 11:17 #2233132   #48
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Чемно залишають у покої? Ага, щас!!! Може в 3 випадках з 10!
Колись на Дружбі появилися дві жіночки, і йшли по вул. Мазепи зранку, як усі йшли на роботу. Всі поспішають на роботи, а вони людей перепиняють і сують ті книжечки! І мені хотіли ту книжечку дати, але я спочатку чемно сказав "дякую, мені не цікаво і я противних ваших книг і секти". І побіг далі. На другий день - та сама історія, тільки вони уже хотіли знати, чому я не люблю їх, чи може я Бога не люблю... Знову культурно послав... Цілий тиждень, вдень-вдень бі жіночки ходили по вулиці, доки я одного я не послав їх уже не культурно... Так, я був не правий, так не гарно до старших людей, АЛЕ вони просто достали мене із своєю сектою!!!
воу-воу, палехче!
шо значить я їх культурно послав? Треба бути в цьому випадку розумнішим, для чого ці слова "мені не цікаво і я противних ваших книг і секти"? Що значить секти. Їм обурливо таке чути. Чому просто не сказати, дякую, мене не цікавить. Так нє, треба сказати шо то сектанти, ще чимось їх зачепити. Чи м же ти тоді від них відрізняєшся. Короче, мене також часто вони перестрівають, і то декотрі кілька раз підряд. Нічого поганого сказати не можу.
Цитата:
Допис від BBV Переглянути допис
Другий випадок - коли бабуся була хвора, просили по доброму - дайте спокій їй, не лізьте у нашу родину... Не розуміли, доки зі сходів пару раз не полетіли...
Далі - після смерті бабусі, почали далі ходити до нас... і знову туда усмішка на обличчі і не розуміння, чого ми не йдемо до них!!! І знову сходи і мати - допомогло...
Так, жостко із ними я і мій батько поводилися, але іншого виходу не було!!! Так, батько таки попав у їхні тенета і усе забув, як ми колись із ними боролися, але я не полізу у ту секту і далі буду проти них!!!
Друже, треба мати якийсь запобіжник. Не треба цим людям щось доказувати, а тим більше ображати. Просто чемно відмовитись. І повір, відмовиш кілька раз, а може десятків раз - і пройде. А коли ти нервуєшся і з піною на устах когось там спускаєш зі сходів.. мабуть це їх тільки підзадорює. Хз.
У будь якому випадку бажаю тобі успіхів у цій боротьбі. Проте слово боротьба, має бути тобі зрозумілим не буквально, тоді вона буде в рази легше.
Minato зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (02.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 11:30 #2233138   #49
BBV
Активний учасник
 
Аватар для BBV
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Друже, треба мати якийсь запобіжник. Не треба цим людям щось доказувати, а тим більше ображати. Просто чемно відмовитись. І повір, відмовиш кілька раз, а може десятків раз - і пройде. А коли ти нервуєшся і з піною на устах когось там спускаєш зі сходів.. мабуть це їх тільки підзадорює. Хз.
У будь якому випадку бажаю тобі успіхів у цій боротьбі. Проте слово боротьба, має бути тобі зрозумілим не буквально, тоді вона буде в рази легше.
Запобіжник? Проти них? Мені уже ніякий запобіжник проти них не допоможе... Забагато "добра" принесли вони мені, у мою родину... Хто мене згає - знають, що я досить спокійний, але свідки мене вивели із себе пару років тому остаточно і уже ніякий запобіжник не допоможе! Спокійно і культурно я колись із ними говорив, але побачив, що не доходить до них і насправді вони не такі білі і пухнасті, як розказують про себе...

п.с. коли просто йдуть на вулиці і мене не запічають чи не сують свої книжечки - я їх не чіпають, як пробують дати книжечку - чемно кажу "дякую, не треба" Але як починають чи за руку брати чи дорогу заступають і починають свої проповоді - тоді я уже не так культурно їм відповідаю!!! А якщо починає дехто із моїх родичів казати, які вони хороші - тут я уже я не мовчу зовсім - кажу все, що про них думаю. Так, я знаю приказку "Змовчи, за розумнішого зійдеш", але у випадку із свідками вона не діє!

Востаннє редагував BBV: 30.06.2013 о 11:37.
BBV зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 11:37 #2233140   #50
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

розмова з СЄ це твій тест на "дорослість". Відішли його на хутір - зроби світ кращим
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 12:28 #2233167   #51
saymon
Guest
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Якби не Свідки Єгови то релігійний розділ форуму був би мертвий
 
Подякував(ла):
Charly (03.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 12:29 #2233169   #52
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Якби не Свідки Єгови то релігійний розділ форуму був би мертвий
Хоч якусь користь суспільству приносять
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 16:43 #2233276   #53
barbi
Учасник
 
Аватар для barbi
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Сьогодні йшла то на лавці сиділи дві років по 25 і навіть не стаючи мені тикають... забула, що треба їх сфоткати )))
barbi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2013, 17:33 #2233290   #54
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

я колись пробував скористатися привітністю двох малих років по 18, але їх там зомбують на те, що мутити можна тільки зі своїми(((
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 14:05 #2233768   #55
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

А я люблю свідків, дискусія з ними надовго піднімає настрій. Якщо маю час, то спеціально звертаю на них увагу, щоб вони мене зачепили. Але я завжди попереджую, що розмова зі мною це марна трата часу і нервів. І якщо вони не передумали наставити мене на шлях істинний (100% випадків), то я пропоную десь присісти і декілька хвилин підтримую їхню тему. А тоді плавно переводжу розмову на своє розуміння буття, Бога, людини і т.д., попереджуючи будь-які їх спроби повернутись в своє русло. Через деякий час вони починають підвисати (недостатньо вільного місця на диску С для нормальної роботи операційної системи), стараються завершити розмову (перервати потік спаму) і дуже кудись спішать. А як я можу не провести хорошу людину до зупинки, чи до дому.
Особистий рекорд - жіночка років 40-ка розмовляла зі мною майже дві з половиною години, тобто 15 хв розмови, решта часу мій монолог і її "угу". Наш маршрут: парк-лавочка-парк-місто-зупинка-маршрутка-зупинка-ТРЦ... туалет, я зрозумів, що це кінець, чекати не став... а так багато залишилось недосказаним
Terrorist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (16.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 23:51 #2234146   #56
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Terrorist Переглянути допис
...Особистий рекорд - жіночка років 40-ка розмовляла зі мною майже дві з половиною години, тобто 15 хв розмови, решта часу мій монолог і її "угу". Наш маршрут: парк-лавочка-парк-місто-зупинка-маршрутка-зупинка-ТРЦ... туалет...
Я так і не зрозумів: ти її в туалеті тойво?..
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 09:14 #2234255   #57
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Я так і не зрозумів: ти її в туалеті тойво?..
Ні, вона там сховалася
Terrorist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.07.2013, 10:18 #2234304   #58
Andriy111
 
Аватар для Andriy111
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
краще б Ви прагнули побороти щось інше - алкоголізм серед молоді, засилля ігрових залів в Тернополі, хабарництво в ВУЗах (і не тільки). А свідки Ієгови - це безобідні люди, які шукають щастя в релігії. Ви думаєте вони від щасливого життя стали прибічниками цієї секти? В 90% в них були, напевно, дуже складні життєві проблеми. Хтось починає пити, хтось колотися, а хтось уповати на Бога.
Особисти мені вони не заважають, і коли пропонують взяти свою літературку я ввічливо відмовляюся. Небачу проблеми, щоб з ними боротися.
Та не в тім мова ...
Є спільнота людська, яку в свій час згуртувала церква, тут, в нас, вона і досі згуртовує. Далі, задайтеся питанням: ЯК РОЗГУРТУВАТИ СПІЛЬНОТУ ? Привильно, дрібними гноячками! Типу якогось писання, читання, трактування...
Логіка проста: Якщо шось не то написано в Старому завіті, то євреї всі Свідки Єгови, але ж ні ))))), якщо шось не то в Новому, ну то вже вибачте)))), Католицька церква той заповіт пару раз переписувала, і ніяке нововилуплене теля там нічого нового не знайде )))). Гнати їх не треба, поводьтеся чемно, мирно і дивіться на свідків як на людей, яких піддали глибокій психічній обробці. З ПРАВДИВИМ ЖАЛЕМ !
Агресія ж зробить з них мучеників, до чого їх і готують, а до співчуття - ні )
Andriy111 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2013, 14:35 #2235074   #59
Natalochka
Учасник
 
Аватар для Natalochka
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Я думаю можна б було на СЄ і не звертати увагу, якщо б вони так яро не нав"язувались. Коли вдома залишається сама старенька бабця, років 75-80, якій дуже легко нав"язати будь-яку думку, тому що багато з них є морально не стійкими людьми у такому віці, а СЄ регулярно приходять і нав"язуються. І коли ці "віруючі", чемні і мирні дюди, попадають на вас, починають сперечатись, вимагають покликати бабцю, кажучи що вона має власну думку, потім знову продовжуть ходити... За таке дійсно можна спустити із сходової клітки, бо ніякі слова до них не доходять.
Після токого можуть і якість, як мінімум, документи з хати пропасти... оскільки, СЄ дійсно зазомбовані або мають якесь матеріальне відшкодування за "ходіння" по вулицях і квартирах, не знаю що може заставити людину так себе поводити.
Natalochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.07.2013, 10:36 #2236641   #60
AndjeY
 
Аватар для AndjeY
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

тіки шо дзвонили у двері чоловік із жінкою і дитиною - запрошували на стадіон. афігєть круто.. цілий стадіон чудаків з промитими мізками..
http://20minut.ua/Novyny-Ternopolya/...-10283343.html

мабуть буде те саме шо у Івано-Франківську... остнній з'їзд... бла бла бла... кінець світу.. вічність - скоро http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=16539
AndjeY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:34.