Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > САПР, креслення, проектування

САПР, креслення, проектування Конструкторські розробки, креслярство, проектування, САПР


Спонсорська допомога на проект в розробку іграшки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2014, 12:19 #2416588   #1
Mutter
Активний учасник
Типово Спонсорська допомога на проект в розробку іграшки

тема закрита

Востаннє редагував Mutter: 22.07.2014 о 20:17.
Mutter зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dzob (08.07.2014), erazel (12.07.2014), Morel (08.07.2014), petryxa (09.07.2014), Yarkop (08.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 19:14 #2416754   #2
yura15
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Навіщо ділити з кимось прибуток, а люди бувають різні, можуть і кинути. Невже так важко заробити 90дол? Вкрайньому позичити, взяти кредит.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 10:00 #2416949   #3
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Чувак, звернися на Кікстартер, напиши, що потребуєш 5 тис. доларів
Збереш запросто.

І витри тему, ідеї дуже швидко крадуть ))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 11:59 #2416988   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Ви зара знову скажете шо я клятий заздрісник, але на своє виправдання можу сказати що китайці продають таку штуку ще із 2010 року і там вже навіть музика є, а інноваційна ідея виставлена в публічний доступ у 2009, а потім раціоналізована в 2010, і ніяких плат у вигляді серпів більше нетреба.
Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
кікстартер хоче готову діючу модель то питання вже вивчилось...
І це логічно. Але якщо до справи підійти творчо, то можна зібрати 58 тисяч баксів (в даний момент) на "створення" салату із картоплі.

Насправді ж я не заздрю. Мені за дєржаву обідно. Чому хтось може щось придумати а ми ні. Нашо так жити?
 
Подякував(ла):
Dzob (14.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 12:54 #2417011   #5
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Згідний з saymon нічого нового тут нема, нове буває в лабораторіях самсунга чи соні...

Цитата потім раціоналізована в 2010
незгідний, в нього своя специфіка в мене своя.
я не можу припаяти 4 дроти до діода розміром 1,2х1 мм
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 12:58 #2417012   #6
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Я не знаю за специфіку, я з погляду вкласти 90 баксів пишу, і технічні подробиці мене какбе не повинні хвилювати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 13:05 #2417015   #7
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Чому хтось може щось придумати а ми ні. Нашо так жити?


https://www.google.com.ua/search?q=%...h=674#imgdii=_
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 14:56 #2417066   #8
petryxa
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Чому хтось може щось придумати а ми ні. Нашо так жити?
Saymon, чому ж одразу так категорично? можемо і ми... якщо вже мова зайшла за Кікстартер, то і там є кілька успішних українських проектів Iblazr, Lunecase, Petcube
Проект LaMetric - львівяни, якраз в процесі, але побили уже всі поставлені перед собою таргети.
До кінця року з"явиться ще кілька проектів, подивимось який результат буде у них.
Якщо девайс автора теми дещо доробити - як в плані ідеї функціонування, так і в плані дизайну, вільно можна думати про розміщення на Кікстартері.
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 15:23 #2417078   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

petryxa, я спеціально наголосив на слові "придумаємо". Підсвітка на іФонах це звичано іноваційний нанопрорив, але давай говорити реально.
Крім петкубу, корисність якого все ж сумнівна, ми нічого не придумали. Ну ще рукавицю віртуальної реальності чуваки з Харкова, помоєму, "придумали". В силу чи то обєктивних чи то субєктивних причин, зараз це вже не важливо. Факт є фактом. Всі наші інновації це копіпаста із зарубіжних блогів кількарічної давності. І так на всьому пострадянському просторі, і це печально.

P.S. А що там в процесі і що було би якби було то взагалі не розглядається. Смішно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2014, 16:10 #2417096   #10
petryxa
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Saymon, я б мабуть акцентував на тому, що в Україні з її розвитком науки, техніки і промисловості важко щось придумати. В нас є люди, які готові це щось придумувати, але бази для цього, нажаль, немає...Навіть виробництво такого, як ти виразився "інноваційного нанопрориву" як підсвітка для іФона в Україні розмістити виявилось нереально...
але це так, офтоп для даної теми
petryxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 01:06 #2417323   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Ну, я нетак все бачу. Про виробництво промовчу, відкрити його в Україні це те саме що полетіти на Марс без скафандра, причому в обидві сторони і не вмерти. Я про ідею і діючу модель, нехай в єдиному екземплярі. І тут можна привести аналогії, хоч це і дуже невдячна справа і так робити не слід, але вже. Так от, якщо привести аналогії із скажем музикою або телевізійною продукцією то в нас дана сфера ділиться на дві категорії - шлак і копіпаста з американців/європейців. Але люди цього не знають, бо не читають зарубіжні ЗМІ, не дивляться зарубіжні канали і не читають зарубіжні блоги, тому вони думають що хтось (або навіть вони) робить якісь інноваційні прориви.
Те саме із місцевими кулібінами, які придумують елетромобіль в кузові із підручних засобів знайдених на сусідньому сміттєзвалищі, в той час коли за кордоном такі автомобілі вже давно в серії а комплектація на рівні S-класу однієї невеличкої фірми із Штудгарту.
Ні, в цьому немає нічого поганого, люди займаються улюбленою справою, і не приносять ніякої шкоди, це ок, і це мені подобається. Але видавати винахід колеса за якесь велике досягнення це просто сором перед людьми.
 
Подякував(ла):
wolfRAMM (04.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 19:58 #2417741   #12
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але видавати винахід колеса за якесь велике досягнення це просто сором перед людьми..
згоден, досягненням було б взяти сокиру і витесати з дерева "транслюкатор" )))

З часу відкриття транзистора в електроніці нічого не змінилося крім розмірів самого транзистора, в ці галузі абсолютно все є копі-пастом, але паст зазвичай на новий манер
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 20:43 #2417754   #13
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Всі наші інновації це копіпаста із зарубіжних блогів кількарічної давності. І так на всьому пострадянському просторі, і це печально.
)) Не все так печально. Я знаю виробництво у нас яке випускає пристрої які закуповують Гусь Хрустальний, Медвежи Озера, а це все НИИ Космос Росія, правда в наш час усі розробки перевіряються через СБУ і тільки потім дають дозвіл на вивезення через кордон.
Розробки унікальні самі по собі розроблялись ТКБОР А/я 3202 під парметри антен від 3 до 24 метрів. Сам паяв деякі (ну це тіпа шоб похвалитись системи Деймос і Фобос)
МІкроОм метр - Енергетичні системи Молдови замовили аж чотири штуки на країну)) розробка теж наша Тернопільська і виробництво тут
Так шо є ще порох в порохівницях, але їх додушать чес слово додушать.

вибачайте за офтоп....
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2014, 21:04 #2417759   #14
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Сам паяв деякі (ну це тіпа шоб похвалитись системи Деймос і Фобос)
Чи часом не той, що - "Фобос-Грунт"?? https://ru.wikipedia.org/wiki/Фобос-Грунт;)
Цитата 9 января 2012 глава Роскосмоса Владимир Поповкин заявил, что не исключает, что аварии космических аппаратов последнего времени могли стать результатом внешнего (возможно, умышленного) воздействия.[50]
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2014, 12:14 #2419646   #15
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата Saymon, я б мабуть акцентував на тому, що в Україні з її розвитком науки, техніки і промисловості важко щось придумати.
Не важко. Ось приклад:
http://hobby-research.at.ua/publ/raz...ope_3/4-1-0-42
Чоловік зі Слов'янська - курортного міста...
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2014, 12:32 #2419652   #16
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Чоловік зі Слов'янська - курортного міста...
... придумав осцилограф. Прямо технологічний прорив.
Цитата Вперше прилад був створений американською фірмою Tektronix у 1947 році.
а російська Вікі взагалі рве шаблони
Цитата Первый осциллограф был изобретён французским физиком Андре Блонделем в 1893 году
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2014, 13:04 #2419663   #17
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата ... придумав осцилограф. Прямо технологічний прорив.
доля прориву тут є, полоса пропускания аналога 20 МГц при ціні 200-300 грн самого девайса

в порівнні із таким серійним
http://masteram.com.ua/ru/846655-Dig...EN-AT-H150.php
за 4 тис.

По твої філософії всі виробники автомобілів мали б закрити заводи і розійтись по домах із самопрєзрєнієм та словами "от ми лузери хтось зробив машину ше в 19му столітті ппц......."
Основні гроші на електротехніці робляця не в галузі прориву, а в перекритті цінових сегментів, є Тефаль який по кармну одному сегменту, а є якийсь Майфун який купляють люди із нищими доходами.
Основні прориви зараз відбуваються в космосі і коллайдерах, конкретно Україні треба повторити шлях Китаю, почати робити дешеве гівно і заробляти гроші, а не чекати ученого який придумає технологію яка переверне світ, всі більш/меньш українські науковці давно працюю на іноземні фірми\унівеситети, а ті хто залишився нічого толкового незроблять бо немають фінансування

Востаннє редагував Mutter: 15.07.2014 о 13:26.
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2014, 13:53 #2419675   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

А по твоїй логіці патентне бюро вже пора закривати, бо все що можна придумати вже придумали.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2014, 15:00 #2419693   #19
Мастер_5
Типово Відповідь: Інвестуйте 90$ в розробку іграшки

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А по твоїй логіці патентне бюро вже пора закривати, бо все що можна придумати вже придумали.
Помиляєшся ) в світі є ще багато не відомого !
Мастер_5 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mutter (15.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2014, 23:00 #2420440   #20
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Спонсорська допомога на проект в розробку іграшки

ТС, лови ідею!
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:25.