Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?
Так 3 42.86%
Ні 0 0%
Мені всерівно 0 0%
Залежно за кого вони воювали 4 57.14%
Голосували: 7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2018, 11:05 #2736751   #1
vizua
Учасник
Типово Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Зараз під стінами ВР відбувається масовий мітинг патріотів націоналістів, власне тут іде пряма трансляція і всі подробиці. Вони вимагають аби Парубій хоч б на голосування поставив закон що буде дозволяти надавати громадянство іноземцям які воювали і воюють в АТО.
Ваше ставлення до цього, є ж такі які реально на день приїжають і отримують статус, а є такі які життя відали.
vizua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 15:55 #2736760   #2
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Ваше ставлення до цього, є ж такі які реально на день приїжають і отримують статус, а є такі які життя відали.
вприцнипі - мені пофіг, але я не проти.
для декого - це розвага ( аля туристо), для декого принцип, і хто знати які ще причини, то чому б ні ?
Он нахаляву роздають сусіди громадянство - всім бажаючим
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 16:56 #2736761   #3
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Он нахаляву роздають сусіди громадянство - всім бажаючим
проживаючим на ЧУЖІЙ території, в цьому ключова різниця.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 17:32 #2736762   #4
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Тут нема про що дискутувати. Потрібно давати добровольцям громадянство після ретельної перевірки! Але болячи це чути на 5 році війни. Президент взагалі самоусунувся, хоча сам обіцяв у 2015р. оперативно надавати громадянство. Приходиться це урегульовувати через ВР, з їхніми першим та другим читанням, дай бог до кінця року вродять. Скільки їх уже вбито та покалічено. Покалічені іноземні бійці не мають ніяких прав, ні лікування, ні соцзабезпечення і тд. Наші бомжі і то більше прав мають в порівнянні з ними. Доречі щороку країна надає громадянство сотням всіляких сирійцям, іранцям, китайцям, узбекам, а добровольцям зясь.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 18:21 #2736769   #5
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Тут нема про що дискутувати. Потрібно давати добровольцям громадянство після ретельної перевірки! Але болячи це чути на 5 році війни. Президент взагалі самоусунувся, хоча сам обіцяв у 2015р. оперативно надавати громадянство. Приходиться це урегульовувати через ВР, з їхніми першим та другим читанням, дай бог до кінця року вродять. Скільки їх уже вбито та покалічено. Покалічені іноземні бійці не мають ніяких прав, ні лікування, ні соцзабезпечення і тд. Наші бомжі і то більше прав мають в порівнянні з ними. Доречі щороку країна надає громадянство сотням всіляких сирійцям, іранцям, китайцям, узбекам, а добровольцям зясь.
Ти правий майже у всьому крім "добровольцям зясь", бо вже цілій купі добровольців надали громадянство.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2018, 19:13 #2736772   #6
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ти правий майже у всьому крім "добровольцям зясь", бо вже цілій купі добровольців надали громадянство.
Озвуч цю "купу" список. Або дай джерело, де можна про це почитати. Я більше довіряю добробатам, та знайомим, які пов'язані з АТО/ОСС, чим чиїмось неперевіреним словам.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 06:04 #2736806   #7
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Озвуч цю "купу" список. Або дай джерело, де можна про це почитати. Я більше довіряю добробатам, та знайомим, які пов'язані з АТО/ОСС, чим чиїмось неперевіреним словам.
Ну багато кому дали, я списку незнаю, але вот знаю чувака кому дали, Іля Богданов звуть, можеш пошукати. Ну і там не тільки йому указом президента дали. Ну і закон цей вже приймають кілька років, і я його підтримую, просто треба якось фільтрувати, а то надь налізе.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 13:34 #2736821   #8
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну багато кому дали, я списку незнаю, але вот знаю чувака кому дали, Іля Богданов звуть, можеш пошукати. Ну і там не тільки йому указом президента дали. Ну і закон цей вже приймають кілька років, і я його підтримую, просто треба якось фільтрувати, а то надь налізе.
Гуглю:

- Порошенко дав громадянство росіянам Марії Гайдар і Володимиру Федоріну

- Порошенко дав громадянство меценату Мішелю Терещенку

- Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання українського громадянства Гіоргі Лорткіпанідзе

- Російський блогер Микола Малуха та двоє його синів указом президента отримали українське громадянство

- Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання українського громадянства Наталії Яресько, Олександру Квіташвілі і Айварасу Абромавичусу

- Президент Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України Георге Грігалашвілі, який очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

- Президент України Петро Порошенко дав українське громадянство Катерині Згуладзе

- Порошенко дав Саакашвілі українське громадянство

- Президент України Петро Порошенко минулого тижня надав громадянство першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Олександру Боровику

- Президент Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства бразильському футболісту Марлосу

- Колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков отримав громадянство України

- Порошенко дав українське громадянство журналістці Катерині Сергацковій

І того мені попались лише 3 факта:
- Президент України Петро Порошенко вручив український паспорт білорусу Сергію Коротких (1)
- Російсько-молдавський режисер боєць батальйону "Київська Русь" Крістіан Жерегі указом Президента України Петра Порошенка отримав українське громадянство.(2)
- Колишній офіцер ФСБ Ілля Богданов отримав громадянство України (3)

Тут люди роками воюють, вмирають та стають інвалідами, а гарант вродив 3 громадянства добровольцям? Це і є твоє "багато"? Або допоможи з пошуком, щоб я переконався в протилежному..
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 13:49 #2736822   #9
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Варто і треба. Правда перед тим має бути дуже ретельна перевірка і запити в країну з якої приїхав іноземець і інтерпол на предмет наявності кримінальних справ на людину яка претендує на громадянство.

Я, правда, не знаю чи вони подавали документи, але, скажімо Анатолій Пашинін чи Адам Осмаєв досі не мають громадянства України
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 13:59 #2736823   #10
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Варто і треба. Правда перед тим має бути дуже ретельна перевірка і запити в країну з якої приїхав іноземець і інтерпол на предмет наявності кримінальних справ на людину яка претендує на громадянство.

Я, правда, не знаю чи вони подавали документи, але, скажімо Анатолій Пашинін чи Адам Осмаєв досі не мають громадянства України
Ти збираєшся в ФСБ Росії, Білорусії запитувати чи наш атошнік не має проблем з законом? Абсурд і маразм як вже було з Тумгоєвим!
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 14:15 #2736824   #11
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти збираєшся в ФСБ Росії, Білорусії запитувати чи наш атошнік не має проблем з законом? Абсурд і маразм як вже було з Тумгоєвим!
Ашонетак з Тумгоєвим?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 16:35 #2736834   #12
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Гуглю:

- Порошенко дав громадянство росіянам Марії Гайдар і Володимиру Федоріну

- Порошенко дав громадянство меценату Мішелю Терещенку

- Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання українського громадянства Гіоргі Лорткіпанідзе

- Російський блогер Микола Малуха та двоє його синів указом президента отримали українське громадянство

- Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання українського громадянства Наталії Яресько, Олександру Квіташвілі і Айварасу Абромавичусу

- Президент Петро Порошенко підписав указ про прийняття до громадянства України Георге Грігалашвілі, який очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

- Президент України Петро Порошенко дав українське громадянство Катерині Згуладзе

- Порошенко дав Саакашвілі українське громадянство

- Президент України Петро Порошенко минулого тижня надав громадянство першому заступнику міністра економічного розвитку і торгівлі Олександру Боровику

- Президент Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства бразильському футболісту Марлосу

- Колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков отримав громадянство України

- Порошенко дав українське громадянство журналістці Катерині Сергацковій

І того мені попались лише 3 факта:
- Президент України Петро Порошенко вручив український паспорт білорусу Сергію Коротких (1)
- Російсько-молдавський режисер боєць батальйону "Київська Русь" Крістіан Жерегі указом Президента України Петра Порошенка отримав українське громадянство.(2)
- Колишній офіцер ФСБ Ілля Богданов отримав громадянство України (3)

Тут люди роками воюють, вмирають та стають інвалідами, а гарант вродив 3 громадянства добровольцям? Це і є твоє "багато"? Або допоможи з пошуком, щоб я переконався в протилежному..
Тобто то шо ти не нагуглив більше по твоєму доказує що їх не було? +Як ти думаєш, невже президент має давати громадянство (а це по суті виключення і + можна сильно підставитись) особито кожному? Я думаю шо нє, і шо це має бути оформлено в виді закону, а не робитись в ручному режимі.

+ я трохи не люблю коли чуваки які "сидять на дивані" вживають такі високопарні заклики типу
Цитата Тут люди роками воюють, вмирають та стають інвалідами
А ти шо зробив для тих інвалідів чи тих шо роками воюють крім того шо за допомогою них обсираєш когось? Ти думаєш вони воюють, вмирають і стають інвалідами шоб ти міг покритикувати Порошенка? Піздец

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти збираєшся в ФСБ Росії, Білорусії запитувати чи наш атошнік не має проблем з законом? Абсурд і маразм як вже було з Тумгоєвим!
Ви вже заїбали з тим Тумгоєвим:

Цитата Від Генеральної прокуратури Російської Федерації надійшов запит про видачу Тумгоєва для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 208, ст. 205.3 та ч. 2 ст. 205.5 КК Російської Федерації[2], а саме:

проходження навчання з метою здійснення терористичної діяльності
участь в терористичній організації (незаконному збройному формуванні, яке структурно належало до угрупування «Ісламська держава» та яке брало участь у бойових діях проти урядових військ Сирійської Арабської Республіки).
Тумгоєв був затриманий у міжнародному аеропорту «Харків» 17 червня 2016 року (прибув із Туреччини, де мешкав два роки) за запитом про екстрадицію від Генеральної прокуратури Російської Федерації[3] Його утримували в Харківському слідчому ізоляторі.
Тобто чувак був в ІГІЛ, терорист. Його зловили в нас в Харков, посадили. Він сидів з 2016 року, під час того було 8 судів! ВІСІМ СУКА СУДІВ (Включаючи Європейський суд з прав людини.), під час яких ніхто не пездів і не казав шо йопт, він же ж АТОшнік, а потім після видачі вилазить хтось і каже шо він воював в АТО І всьо, всі слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник завили шо "шоколадний король видає росії добровольців", ви йобнуті зовсім?

А в реалі

Цитата Як повідомили командир батальйону імені шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський та комбат Української добровольчої армії Андрій Гергерт («Червень»)[6][7][8][9][10][11][12], Тимур Тумгоєв був членом батальйону імені шейха Мансура, який входить до складу Української добровольчої армії, і брав участь у бойових діях із листопада 2017 року.

Правозахисник Харківської групи Борис Захаров спочатку повідомив Громадському радіо, що Тумгоєв надав суду відповідні документи[13], але пізніше сказав, що Тумгоєв приховував цю інформацію від суду, аби це не погіршило його стан у Росії, якщо він там опиниться[14].

Речник ГПУ Андрій Лисенко повідомив, що прокуратура не мала відомостей про участь Тумгоєва в бойових діях на Донбасі, а речник Генштабу України Богдан Сеник зазначив, що у відомстві не знають про батальйон імені шейха Мансура[5]. Речниця генпрокуратури Лариса Сарган заявила, що підтвердження участі в АТО є підставою для відмови у видачі особи РФ, проте «свідки» участі Тумгоєва в АТО з'явилися вже після його передачі Росії[15].
Хоча по закону є правило не видавати АТОшніків в росію, я от наприклад не знаю чого цей чувак в кінці 2017 року воював (і чи воював взагалі), вроді явно не для того щоб не видали, бо інакше б подав в суд докази і 100% не був би виданий.

Востаннє редагував vanco2: 03.10.2018 о 16:41. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 18:05 #2736846   #13
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Тобто то шо ти не нагуглив більше по твоєму доказує що їх не було?
Це доводь те що хтось тут з нас балаболить. Бо слова "куча" чи "багато" це аж ніяк не три людини за 5 років!!! Це капля в морі!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
+ я трохи не люблю коли чуваки які "сидять на дивані" вживають такі високопарні заклики типу
Хто тут на дивані? Це ти мені робиш якісь претензії? Чи може це ти про свою диванну боротьбу? Мені перед тобою прозвітувати де я був під час майдану, та після того коли тіла хлопців носили пачками по Хрещатику? Хочеш знати чим я тоді займався на відміну від декого? Перестань провокувати на особистісні конфлікти. Бо мені до біса обідно за хлопців, коли якийсь як ти кажеш "диванний воїн" говорить такі нісенітниці.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ви вже заїбали з тим Тумгоєвим:
Я привів приклад співпраці нашої правоохоронної системи з спецслужбами агресора!!! Курча, у нас війна, і де гарантії що справи по добровольцях не будуть сфабриковані! Вони вбивають/викрадають наших людей і шиють їм справи по тероризмі, а ці наші дебіли з ними співпрацюють! Якщо Тумгоєв терорист ІГІЛ, то його треба було віддати Туречинні, чи будь якій іншій цивілізованій країні, або засудити у нас за ТЕРОРИЗМ!!!

Мирослав Гай, екс-військовослужбовець ЗСУ, волонтер


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ви вже заїбали з тим Тумгоєвим:
Про це треба говорити, щоб таке більше не повторилося, а не гнути матами! Винуватців треба покарати! Якщо те що говрить Корчинська правда, то у мене просто нема слів...


20 вересня, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України щодо перевірки обставин екстрадиції Тимура Тумгоєва до РФ та можливої наявності в діях службових осіб ГПУ, СБУ, МВС і ДМСУ ознак службової недбалості шляхом проведення досудового розслідування.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Як ти думаєш, невже президент має давати громадянство (а це по суті виключення і + можна сильно підставитись) особито кожному?
"Ураховуючи нагальну потребу у вирішенні питання прийняття до громадянства України іноземних громадян, які захищали або захищають територіальну цілісність, у разі надходження до Комісії при президентові України з питань громадянства документів зазначених осіб вони будуть невідкладно розглянуті мною як главою держави та буде прийнято рішення відповідно до законодавства" - П. Порошенко 2015 рік.

За три роки 420 сирійців отримали українське громадянство. Як ти думаєш Порошенко ручається за всіх, що вони не терористи? Я вже мовчу про тих крис сепаратистів з громадянством РФ, за них теж замовили словечко?

Востаннє редагував BadBoy: 03.10.2018 о 23:01.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 23:09 #2736855   #14
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Це доводь те що хтось тут з нас балаболить. Бо слова "куча" чи "багато" це аж ніяк не три людини за 5 років!!! Це капля в морі!!!



Хто тут на дивані? Це ти мені робиш якісь претензії? Чи може це ти про свою диванну боротьбу? Мені перед тобою прозвітувати де я був під час майдану, та після того коли тіла хлопців носили пачками по Хрещатику? Хочеш знати чим я тоді займався на відміну від декого? Перестань провокувати на особистісні конфлікти. Бо мені до біса обідно за хлопців, коли якийсь як ти кажеш "диванний воїн" говорить такі нісенітниці.



Я привів приклад співпраці нашої правоохоронної системи з спецслужбами агресора!!! Курча, у нас війна, і де гарантії що справи по добровольцях не будуть сфабриковані! Вони вбивають/викрадають наших людей і шиють їм справи по тероризмі, а ці наші дебіли з ними співпрацюють! Якщо Тумгоєв терорист ІГІЛ, то його треба було віддати Туречинні, чи будь якій іншій цивілізованій країні, або засудити у нас за ТЕРОРИЗМ!!!

Мирослав Гай, екс-військовослужбовець ЗСУ, волонтер



Про це треба говорити, щоб таке більше не повторилося, а не гнути матами! Винуватців треба покарати! Якщо те що говрить Корчинська правда, то у мене просто нема слів...


20 вересня, до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про відкриття кримінального провадження за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України щодо перевірки обставин екстрадиції Тимура Тумгоєва до РФ та можливої наявності в діях службових осіб ГПУ, СБУ, МВС і ДМСУ ознак службової недбалості шляхом проведення досудового розслідування.



"Ураховуючи нагальну потребу у вирішенні питання прийняття до громадянства України іноземних громадян, які захищали або захищають територіальну цілісність, у разі надходження до Комісії при президентові України з питань громадянства документів зазначених осіб вони будуть невідкладно розглянуті мною як главою держави та буде прийнято рішення відповідно до законодавства" - П. Порошенко 2015 рік.

За три роки 420 сирійців отримали українське громадянство. Як ти думаєш Порошенко ручається за всіх, що вони не терористи? Я вже мовчу про тих крис сепаратистів в яких не відбирають громадянство України, за них теж замовили словечко?
1. Ріспект звичайно шо ти був на майдані, я в свою чергу не маю звички хвалитись шо скільки і кому я допомогав. Але тим не менше, ти так само як і я не воюєш, не вмираєш і інвалідом на війні не стаєш, тому попрошу не вживати високопарних висловів, бо зараз ти такий самий диванний як і я. + ти їх вживаєш просто для того щоб довести якусь свою правоту і обісрати когось.

2. На рахунок 450 сірійців - якщо то правда, то це звичайно дуже погано, бо скоріш за все це просто куплені громадянства чуваками які мають бабло, і скоріш за все це ті хто там зараз при владі або їх родичі, і вони точно не ангели, але всі посилання ведуть на вислів на мітингу Білецького. Ти впевнений шо то правда?

3. Ок, куча це поняття відносте, 3 людини - я в тому сумніваюсь, думаю їх більше, те що ти не зміг нагуглити не доказ.

4. Тумгоєв ніфіга не простий варіант, ну вот подумай, він приїхав в кінці 2016 року, було купа судів, включаючи європейський і апеляційни, він всі програв і не казав що він був в батальйоні, і тільки після того як його видали (не просто видали, а за участь в ІГІЛ блін), почались ці розмови. До того ні командир, ні його "побратими" 2 роки тупо мовчали як і він сам, чого? Подумай логічно.
+ Я ніколи не вірив і не вірб корчинському, це вусате чмо постійно шось організову, і потім ті хто на це повівся сидять в тюрмі, а вусате чмо далі ходить по передачах і філософствує і прикидується піпец націоналістом. На рахунок туреччини - чувак, не можливо віддати туреччині громадянина росії якшо його туреччина навіть не пробувала екстрадувати.

5. На рахунок добровольців в цілому - згоден, треба вже давно було прийняти той закон і процес запускати. Тим не менше, закон який учасників АТО забороняє видавати - є. Чого не приймають цей за яким мітинг - бо в нас така держава, шо люди до людей ставляться як до гною, це не тідльки стосується учасників АТО чи якигось верств, а в принципі. Вон закон про видачу землі вже прийнятий давним давно, а як тяжко то видається, так само як є ідіоти маршрутчики які не хочуть пускати в маршутку по посвідченню і тд. Але це не сталось після приходу порошенка, ця система діє вже роками, а до людини ставитись як до гною навчили ше більшовики.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 23:52 #2736858   #15
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
2. На рахунок 450 сірійців - якщо то правда, то це звичайно дуже погано, бо скоріш за все це просто куплені громадянства чуваками які мають бабло, і скоріш за все це ті хто там зараз при владі або їх родичі, і вони точно не ангели, але всі посилання ведуть на вислів на мітингу Білецького. Ти впевнений шо то правда?
Ванко, ти мелеш всілякі дурниці(непідтверджені факти), а я маю доказувати зворотнє? Читай щорічний звіт про надання громадянство України презедентом! Там не тільки сирійці! По ~1000 людей щороку! Білецький балабол, а ти правдоруб?)

Для прикладу лише за 2016р було 97 сирійців.
Всього, згідно з повідомленням, у 2016 році громадянство України отримали 16 866 осіб, з них 809 іноземців та осіб без громадянства за їх клопотаннями отримали українське громадянство за указами президента.

Зокрема, 131 прийняте указом президента громадянство України отримали громадяни Росії, 97 - Сирії, 75 - осіб без громадянства (громадянами яких держав вони були раніше, не зазначено).

64 прийнятих в 2016 році до громадянства України указом президента були громадянами Вірменії, 61 - Афганістану, 52 - Ірану, 47 - Грузії, 43 - Молдавії, 31 - Лівану, 30 - Узбекистану, 22 - Азербайджану, по 13 - Йорданії і Пакистану, 12 - Білорусі, по 11 - Палестини і Єгипту.

9 осіб, прийнятих до українського громадянства в 2016 році, були громадянами Нігерії, 8 - Туреччини, 7 - Бангладешу, 6 - Туркменістану, 5 - В'єтнаму, 4 - Казахстану і Тунісу, 3 - Індії, Алжиру, по 2 - Анголи, Камеруну, Лівії, Марокко, Судану.

Також в громадянство України у 2016 році прийняли по 1 громадянину США, Німеччини, Ізраїлю, Греції, Північної Кореї, Куби, Непалу, Саудівської Аравії, Конго, Ємену і Таджикистану.

https://espreso.tv/news/2017/01/28/z...131_rosiyanynu

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
3. Ок, куча це поняття відносте, 3 людини - я в тому сумніваюсь, думаю їх більше, те що ти не зміг нагуглити не доказ.
Знову балаболиш, а я лох бо неможу знайти підтвердження твоїх слів? Давай ти шукай, де ти черпаєш таку інформацію? Про скількох людей ти чув, бачив, читав? 10,20,50,100,1000 людей? Я особисто спілкувався з бійцями з ДУК ПС, громадянство гарантом не надається навіть посмертно, навіть тим хто втратив кінцівки! Краще вже збреши щось, бо я тобі за цю дезу буду постійну нагадувати!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
4. Тумгоєв ніфіга не простий варіант, ну вот подумай, він приїхав в кінці 2016 року, було купа судів, включаючи європейський і апеляційни, він всі програв і не казав що він був в батальйоні, і тільки після того як його видали (не просто видали, а за участь в ІГІЛ блін), почались ці розмови. До того ні командир, ні його "побратими" 2 роки тупо мовчали як і він сам, чого? Подумай логічно.
+ Я ніколи не вірив і не вірб корчинському, це вусате чмо постійно шось організову, і потім ті хто на це повівся сидять в тюрмі, а вусате чмо далі ходить по передачах і філософствує і прикидується піпец націоналістом. На рахунок туреччини - чувак, не можливо віддати туреччині громадянина росії якшо його туреччина навіть не пробувала екстрадувати.
Мені до сраки терорист він чи ні. Співпраця наших правоохоронців з країною терору - ЦЕ ЗЛОЧИН!!! Гриба викрало ГРУ РФ в Білорусії(за їх сприяння), шиють тероризм. Ти сліпо повіриш ФСБ?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
5. На рахунок добровольців в цілому - згоден, треба вже давно було прийняти той закон і процес запускати. Тим не менше, закон який учасників АТО забороняє видавати - є. Чого не приймають цей за яким мітинг - бо в нас така держава, шо люди до людей ставляться як до гною, це не тідльки стосується учасників АТО чи якигось верств, а в принципі. Вон закон про видачу землі вже прийнятий давним давно, а як тяжко то видається, так само як є ідіоти маршрутчики які не хочуть пускати в маршутку по посвідченню і тд. Але це не сталось після приходу порошенка, ця система діє вже роками, а до людини ставитись як до гною навчили ше більшовики.
Не треба порівнювати АТОвців з остальними проблемами. У нас війна! Військові повинні бути на 1 місці і крапка! Якщо якісь мудаки цього не розуміють, то їх треба гнати! Бо без цих людей не буде ні землі, ні маршруточників, НІЧОГО! А ти своїм виправдовування легалізуєш цей "пиZдеC" який коїться по відношенню до добровольців!

Востаннє редагував BadBoy: 03.10.2018 о 23:59.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 00:11 #2736864   #16
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
А ти своїм виправдовування легалізуєш цей "пиZдеC" який коїться по відношенню до добровольців!
Ух ти, я сидячи на дивані в Техасі легалізую якийсь "пиZдеC" (каже відчучаючи безмежну владу лагалізації)

На рахунок балабольства - я тобі навів приклад той шо я сам знаю - це Іля і знаю шо він не один, ти навів звідкісь статистику, а там не пише скільки з тих 130 росіян учасники АТО?
Ну і сірійців по твоїх же ж данних не 450.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 00:20.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:15 #2736873   #17
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

BadBoy, давай відповім розгорнуто.
Знаєш, є такий вислів "Патріотизм - останній прихисток негідника"
Це не камінь в город справжніх Патріотів. Вислів про те, що коли негідника припирає він раптово робиться "лжепатріотом" і заводиться пісня про те, що держава Щемить патріотів "на колчаківських фронтах поранених". Тому до надання громадянства іноземцям треба ставитись обережно. Якщо сказати "Даємо всім без розбору" завтра вся кримінальна шваль з всього світу полізе. А уяви, як командувати підрозділом в якому кілька таких бандюків. Прикинь як виросте кількість мародерів, гвалтівників....

По Тумгоєву, вважаю його треба було видворити в Туреччину - країну з якої він прибув. Видача його Рашці - однозначно помилка, або диверсія

Востаннє редагував Petro Ford: 04.10.2018 о 12:45.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:36 #2736875   #18
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата Для прикладу лише за 2016р було 97 сирійців.
Всього, згідно з повідомленням, у 2016 році громадянство України отримали 16 866 осіб, з них 809 іноземців та осіб без громадянства за їх клопотаннями отримали українське громадянство за указами президента.

Зокрема, 131 прийняте указом президента громадянство України отримали громадяни Росії, 97 - Сирії, 75 - осіб без громадянства (громадянами яких держав вони були раніше, не зазначено).

64 прийнятих в 2016 році до громадянства України указом президента були громадянами Вірменії, 61 - Афганістану, 52 - Ірану, 47 - Грузії, 43 - Молдавії, 31 - Лівану, 30 - Узбекистану, 22 - Азербайджану, по 13 - Йорданії і Пакистану, 12 - Білорусі, по 11 - Палестини і Єгипту.

9 осіб, прийнятих до українського громадянства в 2016 році, були громадянами Нігерії, 8 - Туреччини, 7 - Бангладешу, 6 - Туркменістану, 5 - В'єтнаму, 4 - Казахстану і Тунісу, 3 - Індії, Алжиру, по 2 - Анголи, Камеруну, Лівії, Марокко, Судану.

Також в громадянство України у 2016 році прийняли по 1 громадянину США, Німеччини, Ізраїлю, Греції, Північної Кореї, Куби, Непалу, Саудівської Аравії, Конго, Ємену і Таджикистану.

https://espreso.tv/news/2017/01/28/z...131_rosiyanynu
....і всі вони воювали в АТО ?)))))) Для чого ця статистика.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 12:52 #2736900   #19
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Ви вже заїбали з тим Тумгоєвим:



Тобто чувак був в ІГІЛ, терорист. Його зловили в нас в Харков, посадили. Він сидів з 2016 року, під час того було 8 судів! ВІСІМ СУКА СУДІВ (Включаючи Європейський суд з прав людини.), під час яких ніхто не пездів і не казав шо йопт, він же ж АТОшнік, а потім після видачі вилазить хтось і каже шо він воював в АТО І всьо, всі слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник завили шо "шоколадний король видає росії добровольців", ви йобнуті зовсім?

.

Комитет по правам человека (КПЧ) ООН, в прошлом году обратился к украинским властям с запретом экстрадиции Тимура Тумгоева до завершения расследования его дела в Комитете. Также КПЧ потребовал от Украины предоставить комментарии по поводу жалобы для рассмотрения дела по сути. Информации о том, что такие комментарии были предоставлены, нет.( правозащитник Евгений Захаров )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 12:56 #2736901   #20
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Чи варто давати громадянство іноземцям, які воювали в АТО?

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Комитет по правам человека (КПЧ) ООН, в прошлом году обратился к украинским властям с запретом экстрадиции Тимура Тумгоева до завершения расследования его дела в Комитете. Также КПЧ потребовал от Украины предоставить комментарии по поводу жалобы для рассмотрения дела по сути. Информации о том, что такие комментарии были предоставлены, нет.( правозащитник Евгений Захаров )
І тут мала б бути інформація про те, що розслідування в Комітеті таки не завершено.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:32.