Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


До якого джерела Ви їздите по воду?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.05.2018, 15:33 #2729094   #61
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Раніше брав в Гаях, коло Подолян. Деколи в Ступках, деколи в Смиківцях. Накипу на чайнику було дуже багато.
Останній раз поїхав в Товстолуг. Там воду тягнули з глибини 65 метрів, бо планували з неї чи то горілку чи то пиво варити. Але щось пішло не так, чи то кількість води чи то її якість не підходила, тому просто лишили джерело (історію цю я почув від місцевого жителя, коли я набирав там воду)
Так вот, смак води геть інший ніж в інших трьох джерелах. І о чудо! Немає накипу )
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2018, 21:31 #2729126   #62
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Раніше брав в Гаях, коло Подолян. Деколи в Ступках, деколи в Смиківцях. Накипу на чайнику було дуже багато.
Останній раз поїхав в Товстолуг. Там воду тягнули з глибини 65 метрів, бо планували з неї чи то горілку чи то пиво варити. Але щось пішло не так, чи то кількість води чи то її якість не підходила, тому просто лишили джерело (історію цю я почув від місцевого жителя, коли я набирав там воду)
Так вот, смак води геть інший ніж в інших трьох джерелах. І о чудо! Немає накипу )
Здай точку, скажи де криниця.
П.С. В товстолузі в кінці села є труба забита в землю (біля траси в болоті)-з неї вода тече. Не рекомендую там брати-смак не айс і по показникам погана, накипу багато.
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 19:32 #2729197   #63
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Не рекомендую там брати-смак не айс і по показникам погана, накипу багато.
Не розказуй, вожу звідти вже купу років, накипу зроду не було і показники там практично ідеальні(не раз возив на аналізи).

Востаннє редагував kolibryks: 19.05.2018 о 19:43.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2018, 21:49 #2729201   #64
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Останніх пару років вожу з Острова. Смак норм, накипу багато.
hunter07 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 10:52 #2729297   #65
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Якщо немає накипу - для вижавання це теж погано.
Klisan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (21.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 11:23 #2729302   #66
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Раніше брав в Гаях, коло Подолян. Деколи в Ступках, деколи в Смиківцях. Накипу на чайнику було дуже багато.
Останній раз поїхав в Товстолуг. Там воду тягнули з глибини 65 метрів, бо планували з неї чи то горілку чи то пиво варити. Але щось пішло не так, чи то кількість води чи то її якість не підходила, тому просто лишили джерело (історію цю я почув від місцевого жителя, коли я набирав там воду)
Так вот, смак води геть інший ніж в інших трьох джерелах. І о чудо! Немає накипу )
Якщо то та вода в товстолузі шо я думаю то не дуже вона добра, накипу нема, але вона солона, пити її сирою ненапєшся, смак з неї недобрий, варити на ній теж несмачно. Те що вона без накипу не означає що її добре пити, значить нема в ній мікроелементів на мою думку
Якщо пустити воду з крана через фільтр то освду теж небуде, але якість її кращою не стане, вода просто стане "мертвою"
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 13:44 #2729335   #67
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
то не дуже вона добра, накипу нема, але вона солона, пити її сирою ненапєшся, смак з неї недобрий, варити на ній теж несмачно.
Бо вона трохи мінералізована і дуже добра для нирок і кишечника. Щодо смаку, то жодною водою не напиваєшся, як цією, до мене приїхав колега з Гаїв, то казав, що ліпшої води ще не пив. Кажу: "так біля тебе ж набираю" Присмак чути перших пару днів, потім - ні, робив для себе хімічний і бактеріологічний аналізи тієї води, інакше б не возив..
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (21.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 14:00 #2729337   #68
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Бо вона трохи мінералізована і дуже добра для нирок і кишечника. Щодо смаку, то жодною водою не напиваєшся, як цією, до мене приїхав колега з Гаїв, то казав, що ліпшої води ще не пив. Кажу: "так біля тебе ж набираю" Присмак чути перших пару днів, потім - ні, робив для себе хімічний і бактеріологічний аналізи тієї води, інакше б не возив..
Я написав свою думку, вона необовязково вірна)) мені батьки її привозили, я до неї незміг привикнути.
Для власного розвитку цікавлюсь, як так що мінерали є а осаду нема?
Набираю воду в Острові.

Востаннє редагував Kokorakatan: 21.05.2018 о 14:13.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 14:36 #2729338   #69
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Для власного розвитку цікавлюсь, як так що мінерали є а осаду нема?
Осад є при сильно підвищеному вмісті кальцію у воді, переважно у джерельній воді. Решта від температури в осад не випадає.

Востаннє редагував kolibryks: 21.05.2018 о 17:14.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (21.05.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 15:09 #2729345   #70
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

15 років п'ю тільки "мертву" воду. Здоровий як кінь
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 17:54 #2729352   #71
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Останніх пару років вожу з Острова. Смак норм, накипу багато.
Цитата:
Допис від Klisan Переглянути допис
Якщо немає накипу - для вижавання це теж погано.
все відносно...
у мене в Теребовлі чайник теж накипом покривається, але це не порівняти з тим осадом, який випадає в чайнику на роботі (коли після закипання ти просто бачиш часточки того осаду, які висять в воді, воду привозять переважно або з Острова або з Ступків).
В Тернопільському районі реально дуже жорстка вода - навіть волосся миєш під душем - то при розході шампуня раза в 2 більшим ніж в мене дома - все рівно відчуття що волосся жорстке і не вимите. Живеш тут то просто до того звикаєш, а я після переїзду на "ПМЖ" то дуже відчував різницю.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2018, 21:55 #2729415   #72
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Не розказуй, вожу звідти вже купу років, накипу зроду не було і показники там практично ідеальні(не раз возив на аналізи).
Вода з труби посеред болота? а ю факін крезі? Я її спецом тестував-карбонатна жорсткість порівняно з іншими (ступки, смиківці. острів) на порядок вища.
І ще-для фом невіруючих,- краще осмосної (тобто мертвої) води немає. Забігаючи наперед, скажу-нікуя вона мінерали не вимиває, мінерали і мікроелементи ви отримуєте з їжі, щоб поповнити запас корисних речовин з води-її потрібно пити відрами кожен день.

Востаннє редагував olligarh: 22.05.2018 о 22:00.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
poisonous (23.05.2018), Victor_te (12.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2018, 21:08 #2730846   #73
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Вода з труби посеред болота? а ю факін крезі? Я її спецом тестував
Нічо ти там не тестував і якби хоч поцікавився тим питанням, то б знав, що там свердловина.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (22.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2018, 22:41 #2730853   #74
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Мужики, а де ви ті аналізи робите і яка ціна?
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (14.06.2018), poisonous (14.06.2018)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.06.2018, 16:08 #2731287   #75
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Здай точку, скажи де криниця.
П.С. В товстолузі в кінці села є труба забита в землю (біля траси в болоті)-з неї вода тече. Не рекомендую там брати-смак не айс і по показникам погана, накипу багато.
Її і маю на увазі. Наголошую ще раз, це не джерельна вода, це вода з глибини 65м. Болото до неї відношення не має. Аналізи її проводили офіційно, даже по тв4 показували
https://te.20minut.ua/Zdorovya/z-yak...-10652314.html
Вот свіжа стаття з того приводу, тому не треба ля ля
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2018, 11:05 #2732040   #76
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Я от на офіс замовляв довший час Старий Збараж. Потім попробував Джерельну, закінчив дегустацією Аляски. Висновок - всі 3 води хринові, але Джерельна і особливо Аляска коштують більше. Тому нема різниці яку брати. Я вже думаю мою любиму Вишнівецьку в 6 літрових бутлях купляти в магазині на офіс. Продукт найкращий для мене. По джерелах на жаль не їжджу(


п.с то вода для чаю кави, а пити все одно беру Вишнівецьку - фанат
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2018, 15:59 #2732241   #77
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата Найкраще набирати питну воду поблизу Тернополя

Тернопільський обласний лабораторний центр провів дослідження якості води в окремих джерелах області. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Так, досліджувалися джерела у навколишніх селищах таких як: Острів, Смиківці, Ступки, Товстолуг та Гаї Гречинські.

За результатами проведеного моніторингу питна вода лише в Гаях Гречинських відповідає встановленим бактеріологічним та санітарно-гігієнічним нормам. Вода ж в джерелах сіл Острів, Смиківці, Ступки та Товстолуг не відповідає бактеріологічним вимогам, знайдено завеликий вміст колі формних бактерій.

Про проблеми з питної води повідомлено сільські ради.
via

Йшов 2018 рік від Р.Х.
Лабораторний центр офіційно проводить дослідження джерел, а про проблеми треба звітувати сільраді.

Навіть не знаю що тут додати. Просто пiздєц.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2018, 07:44 #2732940   #78
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата знайдено завеликий вміст колі формних бактерій
Певно не ідеально чиста посудина. В мене теж таке було, що 3 рази одну і ту ж воду возив на аналіз: по хімскладу ідеально, по бактеріях не проходить. Хоча сам факт перевірки навколишніх джерел смішний, певно дійсно не мають чим зайнятись, ну не про людей же вони думають?
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2018, 14:21 #2732961   #79
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Єдиний в Україні завод по виробництву рідкого хлору закрився.
Зараз цим питанням займайється аж ціла служба брелоків України, так що все серйозно. Серйозно настільки що після того як Кока-Кола і Карлсберг заявили про закриття своїх заводів на території України (а це наминуточку транснаціональні корпорації), у звязку із відсутністю чистої води, т.з. "порохоботи" всерйоз почали постити заяву Пепсі (прямого конкурента Кока) про те що ніякі заводи не закривають і що це все проіскі ФСБ фейк.

Але самий шик видали українські чинуші. Всьо пучком. Хлор для фільтрації води є! А закупимо ми його в Угорщині та Румунії. Бо в нас сильно високі ціни на газ (який є основною статтею розходів заводу), який ми не купуємо у самі знаєте кого, тому так сє стало.

Велкам ту Юкрейн, як то кажуть.


Але не все так погано. Дуже багато людей всерівно хочуть пити воду із джерела. Природній відбір такі працює.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2018, 21:53 #2734027   #80
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: До якого джерела Ви їздите по воду?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Нічо ти там не тестував і якби хоч поцікавився тим питанням, то б знав, що там свердловина.
пездіти не мішки носити, пра? ти то вмієш добре. Мені до дупи свердловина там чи ні-жорсткість води там на порядок вища за інші джерела, за інші показники не можу сказати.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Її і маю на увазі. Наголошую ще раз, це не джерельна вода, це вода з глибини 65м. Болото до неї відношення не має. Аналізи її проводили офіційно, даже по тв4 показували
https://te.20minut.ua/Zdorovya/z-yak...-10652314.html
Вот свіжа стаття з того приводу, тому не треба ля ля
та мені якось до лампочки, пийте на здоровя. я воду тестував з різних джерел, результат знаю, ви собі своєї думки притримуйтеся.
Саме головне-яким боком стосується жорсткість води до глибини залягання? вода навіть з 200 м. може бути жорсткішою аніж та шо з 20 метрів.

Востаннє редагував olligarh: 10.08.2018 о 21:54. Причина: Пізніше додано
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:32.