Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Послуги


Потрібно відрегулювати фари

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.11.2017, 20:44 #2713995   #1
Flesh09
Учасник
Типово Потрібно відрегулювати фари

підкажіть точки і ціни

p.s. пошук не дав результатів(
Flesh09 зараз поза форумом  
Старий 30.11.2017, 21:14 #2713999   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Регуліровка фар

12 вольт на збаразькій.
Да і взагалі то певно на багатьох сто мали б робити
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Flesh09 (30.11.2017)
Старий 01.12.2017, 07:16 #2714007   #3
igor1991
Типово Відповідь: Регуліровка фар

Робив десь місяць назад на Бош сервіс в Березовиці. Роботи 3хв заплатив якщо не помиляюсь 130грн. Принцип такий. Підтягають до фари прибор і регулюють. Чесно кажучи Не очень. Регульнули тільки по висоті. Дальнє світло взагалі не регулювали бо це окремі лампочки і по прибору не можуть. Краще зїздити на стенд(стіну)..
igor1991 зараз поза форумом  
Старий 01.12.2017, 07:19 #2714008   #4
Flesh09
Учасник
Типово Відповідь: Регуліровка фар

Цитата Краще зїздити на стенд(стіну).
я теж такої думки, але де таке є?
Flesh09 зараз поза форумом  
Старий 01.12.2017, 11:00 #2714027   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Регуліровка фар

Підпишусь на тему, бо теж хотів би щоб мені нарешті хтось виставив фари "як має бути", т.ч. протитуманки.
Але наразі регулював перед стінкою сам. В принципі нічого сильно складного. тяжко тільки площадку знайти горизонтальну, або хоч таку, щоб , щоб не мінявся кут, коли відїжаєш від стіни.
Правда недавно підказали мені методику, як виставити на стіні горизонт незалежно від площадки: протягнути нитки через центри осей передніх і задніх коліс, відмітити точки, де вони "входять" на стінку, і вже від лінії між ними розмалювати цілі для фар. Поки не пробував так, але в теорії я думаю мало б получитись не гірше ніж на стенді.

Додано через 40 секунд
Блін, забув підписатись. Підписуюсь...

Востаннє редагував switch: 01.12.2017 о 11:00. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 01.12.2017, 19:37 #2714102   #6
Flesh09
Учасник
Типово Відповідь: Регуліровка фар

Цитата Але наразі регулював перед стінкою сам. В принципі нічого сильно складного. тяжко тільки площадку знайти горизонтальну, або хоч таку, щоб , щоб не мінявся кут, коли відїжаєш від стіни.
найшов таке, попробую

Установите автомобиль перпендикулярно стене на расстоянии 5 м.
Измерьте высоту центра фар с обеих сторон и отметьте на стене (величина «d»).
На 50 мм ниже нанесите на стену линию «A». Это наклон ближнего света на расстоянии 5 м.
Посмотрите через заднее стекло вперед и попросите помощника точно в центре транспортного средства нанести осевую вертикальную линию «M».
Замерьте расстояние от центра транспортного средства до центра фары, отметьте справа и слева от осевой линии «M» и нанесите там, соответственно, по одному установочному кресту.
На этих крестах должны выверяться точки излома ближнего света.


Цитата Правда недавно підказали мені методику, як виставити на стіні горизонт незалежно від площадки: протягнути нитки через центри осей передніх і задніх коліс, відмітити точки, де вони "входять" на стінку, і вже від лінії між ними розмалювати цілі для фар. Поки не пробував так, але в теорії я думаю мало б получитись не гірше ніж на стенді.
цікаво...
Flesh09 зараз поза форумом  
Старий 02.12.2017, 12:00 #2714151   #7
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Потрібно відрегулювати фари

та там нічого шибко умного нема. суть - світло від фар має бути нахилене на 1-1.5% (як правило на самих фарах вказується, або на наклейці біля них).
1% - це означає що на кожен метр світло має опускатись на 1 см. тобто якщо до стінки 5 метрів - то верхня межа на ближньому має бути на 5 см нижче висоти самих лампочок.
проблема виникає в іншому - всі площадки, де я пробував це робити-або трохи кривуваті, або можуть мати наплив біля самої стінки. невеликий, сантиметра півтора-два, але при тому, що регулювання робиться на 5 см - то це вже половина діапазону...
я от пробував підїжати впритул до стіни, малював лінію від фар (там пів метра умовно - можна знехтувтаи тим, наскільки зміщується промінь, тобто межа - то і є висота ламп), далі відїжав на 10 метрів від стіни, іпопри те, що вроді і рівна прощадка на око здавалась - межа то піднімалась, то опускалась.
Це блін, як з перевіркою рівня масла - знайти ідеально рівну площадку, щоб побачити реальний рівень - не реально, відповідно кожного разу як дивишся - рівень чуть інший, бо то машина так стоїть, то так...
а оця фішка з нитками дає можливість компенсувати ці відхилення площадки.
єдине - без помічника не справишся. але все рівно треба когось за руль садити поки регулюєш.

Додано через 7 хвилин
Задача ниток - визначити точно, де має знаходитись верхні горизонтальна лінія.
ти протягуєш нитки (чи шнурок) так, щоб вони проходили через центри коліс. відмічаєш точки,де нитка торкається стіни. малюєш горизонталюні лінію собі - так ти врахуєш практично будь-який перекос площадки. головне щоб вона була рівна, не викручена як пропеллер.
далі міряєш, яка власне висота центра колеса, і яка висота установки лампочки ближнього. і на стіні малюєш ще одну горизонтальну лінію, рівно настільки вище від першої, наскільки твої лампочки стоять вище за центри коліс.
А далі як по книжці.

Востаннє редагував switch: 02.12.2017 о 12:04. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 05.12.2017, 15:05 #2714418   #8
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Потрібно відрегулювати фари

регулював на автосклі. роботою задоволений
DIC зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:24.