Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


rozetka.com.ua

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2016, 08:08 #2614983   #281
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
ПРивіт всім. хочу замовити товар з розетки, там є 0 кредит на 3 місяці, можна брати чи є якісь підводні камені?
Є підводні камені. Кредит 0, але щомісячна комісія банку за користування кредитними коштами - не 0. Кілька днів тому я взяв ноутбук за 10200 грн на виплату терміном в 24 місяці. Отже, щомісячна виплата складає 400 з копійками грн. А щомісячна комісія за користування кредитом - майже 300 грн. Ітого, якщо не погасити кредит достроково, то вартість ноутбука складе 17000 з копійками грн. Я собі не можу дозволити такого марнотратства, тому погашу кредит за 2 місяці та й все.
noname1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (13.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 08:45 #2614986   #282
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
http://rozetka.com.ua/karcher_k_4/p2430467/ Хочу цю мийку, можу все заплатити,але ж людська натура, по чуть-чуть краще)))
Звісно хитро вони, умов там немає. Хіба що пиши їм і кажи хай вишлють тобі на мило умови кредитування, тоді можна щось дивитись і приймати рішення.

В більшості випадків 0% по кредиту (акції всякі і т.д) це замануха.

В такий кредит можуть втиснути одноразову комісію при покупції Х%, також Х% комісії за оформлення кредиту і т.д

Реально, поки що зустрічав поки що без % кредит тільки від Привату - оплата частинами. Але там теж треба бути дуже уважним, тому що є умови, якщо їх не дотриматись, то буде комісію. І ще часто під "Оплату частинами" продавці консультанти чи кредитчики в магазинах напарюють "Миттєву розстрочку", а там вже зовсім інші умови.

П.С. Але навіть з "Оплатою частинами" така штука, що товар де його можна купити за цією програмою майже завжди буде дорожчий, тому що витрати по кредиту закладено в ціну.

Якщо береш в кредит - будь готовий, що трохи переплатиш в любому випадку.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (13.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 09:34 #2614991   #283
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

А чому не придбати цю мийку на 500 грн дешевше? http://olx.ua/obyavlenie/karcher-k-4...tml#e9049948cc думаю тут вже можна весь кеш видати та не перейматись грь***ними кредитами!
Vintage зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 09:35 #2614992   #284
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Vintage Переглянути допис
А чому не придбати цю мийку на 500 грн дешевше? http://olx.ua/obyavlenie/karcher-k-4...tml#e9049948cc
Особисто скажу, чому би я придбав на розетці, а не через ОЛХ - це ГАРАНТІЯ, Все таки купляється новий товар.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 10:19 #2614999   #285
Vintage
 
Аватар для Vintage
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Особисто скажу, чому би я придбав на розетці, а не через ОЛХ - це ГАРАНТІЯ, Все таки купляється новий товар.
Там на сайті вказано, що товар - новий! Не знаю як з гарантією, але якщо така сама бумажка як в розетки, то я б не заморочувався. По крайній мірі можна зконтактуватись і дізнатися подробиці, тим паче що людина в інших своїх лотах також подібну продукцію продає.
Vintage зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 10:37 #2615009   #286
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Реально, поки що зустрічав поки що без % кредит тільки від Привату - оплата частинами. Але там теж треба бути дуже уважним, тому що є умови, якщо їх не дотриматись, то буде комісію. І ще часто під "Оплату частинами" продавці консультанти чи кредитчики в магазинах напарюють "Миттєву розстрочку", а там вже зовсім інші умови.

П.С. Але навіть з "Оплатою частинами" така штука, що товар де його можна купити за цією програмою майже завжди буде дорожчий, тому що витрати по кредиту закладено в ціну.
Угу, "Оплата частинами" - без процентів за товар, але з комісією за користування кредитом. Приватбанк - не благодійна організація, і нічого задурно давати не збирається. Отже, вартість мого ноутбука по програмі "Оплата частинами" складає 15095 грн.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 18:57 #2615100   #287
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Угу, "Оплата частинами" - без процентів за товар, але з комісією за користування кредитом. Приватбанк - не благодійна організація, і нічого задурно давати не збирається. Отже, вартість мого ноутбука по програмі "Оплата частинами" складає 15095 грн.
Оплату частинами можна використовувати з власних коштів (не кредитних). Тоді комісії не буде. Тому я й писав про нюанси.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2016, 21:21 #2615152   #288
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Оплату частинами можна використовувати з власних коштів (не кредитних). Тоді комісії не буде. Тому я й писав про нюанси.
Не зовсім так. Є комісія за користування кредитом. Так, при розрахунку калькуляторм на сайті Розетки загальна вартість ноутбука, на яку укладається договір кредитування, складає 15000грн. Тобто, на 4800грн більше, ніж якщо купити зразу за власні кошти. Ну, може ця переплата не називається комісією (тому її, тіпа, нема), а якось інакше. Але, суть від цього не міняється. Повторюю, банк - не благодійна організація, тому кредит не буває повністю безкоштовним.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 10:18 #2615231   #289
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Не зовсім так. Є комісія за користування кредитом. Так, при розрахунку калькуляторм на сайті Розетки загальна вартість ноутбука, на яку укладається договір кредитування, складає 15000грн. Тобто, на 4800грн більше, ніж якщо купити зразу за власні кошти. Ну, може ця переплата не називається комісією (тому її, тіпа, нема), а якось інакше. Але, суть від цього не міняється. Повторюю, банк - не благодійна організація, тому кредит не буває повністю безкоштовним.
Читай, будь ласка, уважно. Я писав за "Оплату частинами" як за вид кредиту, яким можна скористатися без %.
На розетці його немає. Не путай з "миттєвою розстрочкою" або іншими кредитами від Приватбанку.

І знову є таки, я писав, що кредит в любому випадку кимось оплачується - саме так кредит не може бути безкоштовним. Але у деяких випадках він може бути безкоштовним для клієнта, тому що за кредит оплатить продавець товару. Звісно, він може закласти це в ціну, але це вже інше питання.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 18:22 #2615317   #290
anciferro
Учасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Не люблю я ці "розстрочки".
anciferro зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
---ANDRE--- (15.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 23:01 #2615426   #291
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Читай, будь ласка, уважно. Я писав за "Оплату частинами" як за вид кредиту, яким можна скористатися без %.
На розетці його немає. Не путай з "миттєвою розстрочкою" або іншими кредитами від Приватбанку.
Ну, не знаю, як там в тебе було, а в мене при купівлі ноутбука була доступна Оплата частинами, правда, не знаю, від якого банку. Вибрав Миттєву розстрочку, бо вона підв"язувалась до карти Привату. От, на калькуляторі на сайті я й порахував: при Оплаті частинами ноут коштував 15000грн, при Миттєвій розстрочці - 17000грн.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 23:04 #2615427   #292
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Ну, не знаю, як там в тебе було, а в мене при купівлі ноутбука була доступна Оплата частинами, правда, не знаю, від якого банку. Вибрав Миттєву розстрочку, бо вона підв"язувалась до карти Привату.
"Оплата частинами" - про яку я говорив, це продукт приватбанку, за нього і говорив.

Навіщо доказувати щось, якщо навіть не орієнтуватись що то за продукт і якого банку.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 23:11 #2615428   #293
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Ясно. Розібрались.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
"Оплата частинами" - про яку я говорив, це продукт приватбанку, за нього і говорив.

Навіщо доказувати щось, якщо навіть не орієнтуватись що то за продукт і якого банку.
Тому, що кредитування з такою ж назвою є доступним на Розетці, і воно там не безкоштовне. Через що і вийшло непорозуміння.

Востаннє редагував noname1: 14.02.2016 о 23:11. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (14.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2016, 15:27 #2644634   #294
nikone
Учасник
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Особисто скажу, чому би я придбав на розетці, а не через ОЛХ - це ГАРАНТІЯ, Все таки купляється новий товар.
Воно то так. Але цей магазин, часто не втрачає можливості, продати "сірий товар", під виглядом легально ввезеного.
nikone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2016, 23:27 #2644689   #295
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: rozetka.com.ua

Цитата Воно то так. Але цей магазин, часто не втрачає можливості, продати "сірий товар", під виглядом легально ввезеного.
ОБОЖЕМОЙ © Розетка торгує сірим. НЕГАЙНО В ПРЕСУ!
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
курєр, rozetka



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:11.