Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2010, 18:30 #1366212   #61
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Паті заспокоїлось десь біля 21:00
Ще не знаю чи їх хтось заспокоював. Але раніше я з ними проводив профілактику, то не чути було їх довший час.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (11.06.2010), FortYear (11.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2010, 22:35 #1366426   #62
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Але раніше я з ними проводив профілактику, то не чути було їх довший час.
А як саме?

Стосовно міліції і штатної охорони ВУЗів - в них є неформальне ЦУ: чорних і іноземців не чіпати. Вже неодноразово чув про такі випадки. Знаю випадок коли охоронець гуртожитку політеху розбороняв 2х п'яних негрів, які різалися - за те що він їх втихомирив його звільнили з роботи, бо він не мав права вмішуватися...
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2010, 23:45 #1366516   #63
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
А як саме?

Стосовно міліції і штатної охорони ВУЗів - в них є неформальне ЦУ: чорних і іноземців не чіпати. Вже неодноразово чув про такі випадки. Знаю випадок коли охоронець гуртожитку політеху розбороняв 2х п'яних негрів, які різалися - за те що він їх втихомирив його звільнили з роботи, бо він не мав права вмішуватися...
Ти чув хоча би одну позитивну історію з неграми ? А то тебе сумно читати - негри в тебе просто Повєлітєлі Тьми
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 02:39 #1366548   #64
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
Ти чув хоча би одну позитивну історію з неграми ? А то тебе сумно читати - негри в тебе просто Повєлітєлі Тьми
Так звичайно. Був такий класний чувак, як Нельсон Манделла. Він хотів щоб всі негри були щасливі в себе на батьківщині.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (12.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 05:07 #1366558   #65
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
А як саме?

Стосовно міліції і штатної охорони ВУЗів - в них є неформальне ЦУ: чорних і іноземців не чіпати. Вже неодноразово чув про такі випадки. Знаю випадок коли охоронець гуртожитку політеху розбороняв 2х п'яних негрів, які різалися - за те що він їх втихомирив його звільнили з роботи, бо він не мав права вмішуватися...
До міліції справа не доходила. Пояснив що тут живуть нормальні люди, нам потрібен спокій і комфорт, не варто випробовувати наше терпіння. Вечером дібош повністю припинився, вдень інколи щось там своє співають, але це вважаю в межах норми.
Якщо міліція буде інертною, то я буду вже скаржитись на міліцію у їхню внутрішню безпеку.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (12.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 08:53 #1366635   #66
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Якщо міліція буде інертною, то я буду вже скаржитись на міліцію у їхню внутрішню безпеку.
нашо скаржитись..... ?!?! закинув два молотова через балкон і забув шо такі були.....
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (12.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2010, 09:23 #1366656   #67
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
наше суспільство ще зовсім не готове до цивілізованого прийняття чорношкірих до цього ж суспільства
Дуже сподіваюсь, що ніколи і не буде.

Цитата:
Допис від andriy.te.ua Переглянути допис
бо він не мав права вмішуватися
тому що вони мали позарізати один одного, а він не дав
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (12.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 12:20 #1368709   #68
Emperor
 
Аватар для Emperor
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

моя позиція: спілкування - так. стосунки - категорично НІ.
Emperor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 16:38 #1369015   #69
mira77
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата
Допис від rosa maria Переглянути допис
Що змушує наших тернополянок спати з ними, більше того - давати їм гроші і водити по кафе - дискотеках за свій рахунок?
Відсутність голови на плечах. Невже не зрозуміло, що негр притарабанився до нас з АФРИКИ зі своїм букетом хвороб фізіологічних і психологічних. І потрібно бути повною дурепою, щоб заради "екзотики" ризикувати власним здоров'ям, репутацією, майбутнім. Хіба ось таке може комусь подобатись. Вони приїхали до нас з країн де навіть свої халупи будують пардон з какашок. Про що можна говорити. Це є примітивні люди. Можете звинуватити мене в расизмі і т.д.
mira77 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BIMMER (15.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 17:28 #1369068   #70
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Щойно в котрий раз від моїх "чорнявих" сусідів вийшло дві розфарбовані дуже молоденькі білявки... Судячи з прощань дівчата явно не конспекти переписувати проходили
Чи то екзотику полюбляють наші молоді панянки... чи то гроші... чи і те і друге одночасно...
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 17:32 #1369072   #71
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Щойно в котрий раз від моїх "чорнявих" сусідів вийшло дві розфарбовані дуже молоденькі білявки... Судячи з прощань дівчата явно не конспекти переписувати проходили
Чи то екзотику полюбляють наші молоді панянки... чи то гроші... чи і те і друге одночасно...
Форті... ти фоткай тих білявок і сюда виставляй не встидайся, вот я наприклад, не одружений ще.... і хотів би бачити таких героїнь...мало того, в лице хочу їх всіх знати, шоб потом не звязатись случайно......
Sergyjko зараз поза форумом  
Подякували 4:
gsv (14.06.2010), Ольвія (14.06.2010), SpY (15.06.2010), Yurka))) (23.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 18:57 #1369150   #72
Усмішка
 
Аватар для Усмішка
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
Форті... ти фоткай тих білявок і сюда виставляй не встидайся, вот я наприклад, не одружений ще.... і хотів би бачити таких героїнь...мало того, в лице хочу їх всіх знати, шоб потом не звязатись случайно......
Скоріш за все, дівчата на гроші клюнули, до того ж не виключено, що це були повії. Якщо любиш тратитись на таких "героїнь", то треба фото! А якщо таких не підпускаєш до себе і ставиш деякі інші "цінності" при виборі потенційної партнерки, то мабуть проблем не буде, імхо
Усмішка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (15.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 22:09 #1369330   #73
@lenk@
Мама Стіфлєра(с)Dеntist
 
Аватар для @lenk@
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
Форті... ти фоткай тих білявок і сюда виставляй не встидайся, вот я наприклад, не одружений ще.... і хотів би бачити таких героїнь...мало того, в лице хочу їх всіх знати, шоб потом не звязатись случайно......
мені здається шо ТИ зразу побачиш ху іс ху.




Розповідав один таксис як афроамериканець запхав на половину теплу українку в таксі і віз в своє лігво,а вона все бурчала "шо ти мені підсипав". Таксіст аж плювася розповідаючи мені які вони сволочі. Ну так добрий день,дивися шо ти п"єш,з ким особливоі подумай нашо воно тобі.все починається з себе
@lenk@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 07:00 #1369452   #74
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від @lenk@ Переглянути допис
Розповідав один таксис як афроамериканець запхав на половину теплу українку в таксі і віз в своє лігво,а вона все бурчала "шо ти мені підсипав". Таксіст аж плювася розповідаючи мені які вони сволочі. Ну так добрий день,дивися шо ти п"єш,з ким особливоі подумай нашо воно тобі.все починається з себе
Досить поширене явище, причому негри там %%уть цілим своїм стадом. І після цих "підсипок" не реально довести зґвалтування (ступінь алкогольного сп'яніння не реально визначити, не реально визначити чи добровільно вона вживала це і наскільки це шкідливо), хіба би була цнотлива і буде достатньо доказів.
Після подачі заяви за згвалтування і якщо суд виправдає глвалтувальника, останній подає заяву за образу честі і гідності, 100% її виграє і може вибити величезну моральну шкоду. Зважаючи на лобі нігерів навчальними закладами, шансів щось потім довести практично немає, то ж тупорилі дури залишаться вагітними, з оберемком венеричних хворіб (можливо навіть СНІД) і надломленою психікою.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 07:46 #1369480   #75
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Колись працювала адміністратором в готелі...Зима...Ніч...Приходить парочка-чорношкірий і наша білявочка...То молоде дівчинисько дістає з кулачка свого пом"яті купюри(напевно,позичені) ,студентський і просить номер...Я їй пояснюю,що за такою ціновою категорією в нас номера вже зайняті...Дивлюсь,вона мало не плаче(серйозно)...Мені її так стало шкода чомусь...Не знаю,я їй дала номер,хоч він і був дорожчий...Що керувало нею в той момент?Гроші партнера?Сумніваюсь,воно таке теж нещасне стояло...ЛюбоФФ?

А ще в нас відпочивали араби(теж молоді хлопці)...Не студенти...Просто катались по світі на такому нехилому собі "PORSCHE"...Самі з ОАЕ...Дуже багаті люди,ну просто дуже...Спокійно спілкувались російською(і не тільки),ерудовані,ввічливі...Скільки жили,не були замічені з нашими Дівулями...Чому?
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 07:54 #1369483   #76
yge0607
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ще коротеньке відео.



Додано через 2 хвилини
Це 4-й поверх і тому не відразу зрозумів звідки нейомвірний шум, гамір, музика.
Нажаль, у цій ситуації мушу визнати, що африканці вели себе дуже недобре.
За українцями в найближчих будинках такого не помічав.
Не Тернопіль,а якийсь район Парижа або Амстердама виглядає........ Во блін дожились...... Але це тільки початок......

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
Колись працювала адміністратором в готелі...Зима...Ніч...Приходить парочка-чорношкірий і наша білявочка...То молоде дівчинисько дістає з кулачка свого пом"яті купюри(напевно,позичені) ,студентський і просить номер...Я їй пояснюю,що за такою ціновою категорією в нас номера вже зайняті...Дивлюсь,вона мало не плаче(серйозно)...Мені її так стало шкода чомусь...Не знаю,я їй дала номер,хоч він і був дорожчий...Що керувало нею в той момент?Гроші партнера?Сумніваюсь,воно таке теж нещасне стояло...ЛюбоФФ?

А ще в нас відпочивали араби(теж молоді хлопці)...Не студенти...Просто катались по світі на такому нехилому собі "PORSCHE"...Самі з ОАЕ...Дуже багаті люди,ну просто дуже...Спокійно спілкувались російською(і не тільки),ерудовані,ввічливі...Скільки жили,не були замічені з нашими Дівулями...Чому?
Тому що вони vip (Дуже багаті люди,ну просто дуже...) і вони з нaшими простими білявочками чи брюнеточками несплят,а шукають теж vip ....

Востаннє редагував yge0607: 15.06.2010 о 07:54. Причина: Пізніше додано
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 09:19 #1369572   #77
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Щойно в котрий раз від моїх "чорнявих" сусідів вийшло дві розфарбовані дуже молоденькі білявки... Судячи з прощань дівчата явно не конспекти переписувати проходили
Чи то екзотику полюбляють наші молоді панянки... чи то гроші... чи і те і друге одночасно...
та ж постав в себе веб-камеру - будемо транслювати в нет
в мірє живтонє
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 09:23 #1369578   #78
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Щойно в котрий раз від моїх "чорнявих" сусідів вийшло дві розфарбовані дуже молоденькі білявки... Судячи з прощань дівчата явно не конспекти переписувати проходили
Чи то екзотику полюбляють наші молоді панянки... чи то гроші... чи і те і друге одночасно...
Якщо власники тої квартири не мають нормального договору і якщо негри там щось вчудять з малолєтками чи якесь згвалтування, дуже просто можуть пришити кримінал за співучасть.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 09:36 #1369599   #79
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

)) ого я так пізно цю тему побчачив ))) ну , що ще одна тема чи обєднаємо 3 теми все таки в одну? Чи знов саймон скаже шо я вчу його як і шо робити? )))))
Distemper зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
SNIZHOK (17.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 12:34 #1369870   #80
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
)) ого я так пізно цю тему побчачив ))) ну , що ще одна тема чи обєднаємо 3 теми все таки в одну? Чи знов саймон скаже шо я вчу його як і шо робити? )))))
До чого тут Саймон?
Дана тема створена в розділі "Інтим", поки відхилень нема. В балачці обговорють негрів в інших аспектах (переважно), якщо розібратись, то стає зрозуміло, - нічого об"єднувати не потрібно.
 
Подякував(ла):
SNIZHOK (17.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:09.