Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.03.2008, 14:12 #557894   #1
pasha1435
Типово Суперкомп'ютери, суперціни. Де купуємо?

РЕБЯТА ПОГОВОРИМ ПРО МАГАЗИНИ КОМПІВ!
pasha1435 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:20 #558001   #2
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я віддаю перевагу "Компютерний всесвіт" номральні ціни і обслуговування що немало важне.
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:25 #558008   #3
Flash
 
Аватар для Flash
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

самі класні ціни в CITY напротів жд вокзала...
там ціни самі нищі в тернополі , хіба в когось знайомі є в магазинах то можуть дешевше дати...а так в сіті дешево )
я ранше брав всьо в VIP компютери, але то було колись )
Flash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 15:43 #558047   #4
pupsic1207
 
Аватар для pupsic1207
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я В "ЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМАХ" ЗАТАРЮЮСЬ. ЦІНИ ПРОСТО СУПЕР
pupsic1207 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:21 #558187   #5
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від pupsic1207 Переглянути допис
Я В "ЕЛЕКТРОННИХ СИСТЕМАХ" ЗАТАРЮЮСЬ. ЦІНИ ПРОСТО СУПЕР
в мене там менеджер знайомий, деколи дійсно по нормальних цінах віддає але відносно других там трохи нижчі ціни!
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:26 #558195   #6
Ano12345
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Предпочитаю НЕОТЕК
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:00 #558163   #7
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

а адреси магазинів, телефони?
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:06 #558172   #8
Nirvana
 
Аватар для Nirvana
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

ще б прайси для порівняння...
Nirvana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:31 #558201   #9
contras552
Banned
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Ги-ги. А я затарююсь тільки на форумі Крапки. Ціни ну, досить низькі. Особливо на б\к.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 17:31 #558200   #10
GOGY
 
Аватар для GOGY
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

помоєму таку тему потрібно створювати не в розділі "Продам" а в відповідних.
GOGY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 20:23 #558370   #11
saymon
Guest
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
 
Подякував(ла):
tool (14.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 20:46 #558387   #12
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
+1 за "кращий магазин там де є знайомі"
взагалі в нас в тернополі нема нормальних магазинів .. бо нема 1. компетентних консультантів .. до них звертатися в 99% випадків безрезультатно .. в основному ше я ім росказую що до чого ..
2.нема асортименту товару . майже все тре заказувати .. а чекати ... тяжкувато і неохота ... тай хочеться спочатку побачити і потрогати .. а приходиться все через журнали і інет вибирати ..
3.ціни дуже не адекватні .. високі і нічим не обгрунтовані..
вже тривалий час зукупаюсь тільки в знайомих ..
маю непогані стосунки з віп компютери .. гарні рабята .. (хоча зі своїми бзіками)
також непоганим місцем можна назвати компютерний всесвіт .. консультанти середні але можна дістати непогані речі ..
колись часто брав в неотеці .. але дуже сильно обламався зним після цього тиди ні ногою .. (кому цікаво можу в ПП росказати як обламався)
все інше якщо чесно не викликає ніяких позитивних емоції .. кака (без обід)
і ще про ФОКстр. і схожі .. там думаю можна закуплятися тільки заради кредиту (і то слід добре поміркувати.. може краще гроші просто готівкою взяти а не влітати) .. за налічку там можна купляти хіба що мелочевку .. бо влет дуже великий ..
на + ім можна сказати що це майже єдине місце де можна подивитися і потрогати техніку ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:23 #731983   #13
admin_te
 
Аватар для admin_te
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Самий кращий магазин той, у якому працює твій знайомий Він і знижку дасть, і порадить нормально, що краще взяти, а не буде тобі "впихати" те, чого на складі найбільше є.

Мій суб'єктивний рейтинг:
Неотек: Контора чотка в усіх відношеннях. Крім одного - ціна. Сервіс, працівники, товар, гарантія, все повністю задовільняє. Але за все треба платити. Ціни там найвищі. Якщо брати товар, де важлива надійність роботи то я беру тут.
Інфотехцентр: Після переїзду в новий офіс, трохи зазналися Ціни досить високі, і працівники не такі кваліфіковані, як в інших перелічених, зате радує вибір товару. Практично все є на місці, то ж не приходиться замовляти та чекати. Трохи напрягає їх система оплати - чеки, каси, квитанції і т.п. але це не дуже суттєво. Типовий "середнячок".
Біос: Продають ОЕМ обладнання, завдяки чому у них найнижчі ціни, серед перечислених. Гарантія та сервіс - на середньому рівні. Менеджер з продажу - самий крутий спец свого діла, якого я зустрічав. Знає напам'ять практично всі ціни на всі товари, та наявність чи відсутність товарів на складі а також додаткові параметри товарів. Одним словом - професіонал, з яким приємно працювати. Їм би ще офіс нормальний, то була б суперконтора

Нова Електроніка класна тим, що можна поклацати на ноутах, чи телефонах а тоді піти в магазин, де нормальні ціни і купити випробувану модель

Остери, кластери, та інші тарнази магазинами комптехніки не вважаю, ніколи там нічого не купував і не буду купувати.

І ще я ніяк не можу зрозуміти людей, які купляють комп'ютери в у "Фокстроті" чи "Технополісі". Шкода людей, самі не знають, у що встрявають.

Ще є ДіаВест. Про магазин мало що можу сказати, але те, що продавців туди беруть прямо із вулиці, можу підтвердити. Абсолютно некомпетентні консультанти.
Мені сподобалось як ти описав біос. Дійсно правда. Їхній менеджер просто ас своєї справи.
Компи я беру тільки там. З гарантією проблем ніколи не було.
admin_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 07:43 #731994   #14
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Шановні *дуже продвинуті* покупці компютерної техніки, до вас питання -

Чого продавець консультант в пересічному магазині має бути супер-пупер хакером, якшо всякі ботани компютерні ітак підуть і куплять в знайомих чи там де дешевше і супер професійні консультації менеджера магазину їм до сраки, селяни підуть в Фокстрот чи Ельдорадо бо там бігборд висить навпроти автовокзалу, державні установи будуть купляти там, де собі підмутять чють чють з суми проплати за товар????

Навіщо взагалі супер професійний (в плані знання комп. техніки) продавець консультант?????

Потрібна просто людина в якої нормально підвішаний язик і всьо....
Allehandr0 зараз поза форумом  
Подякували 3:
12 oz. mouse (31.10.2008), Docento (12.02.2009), Sany (31.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 09:02 #732039   #15
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Шановні *дуже продвинуті* покупці компютерної техніки, до вас питання -

Чого продавець консультант в пересічному магазині має бути супер-пупер хакером, якшо всякі ботани компютерні ітак підуть і куплять в знайомих чи там де дешевше і супер професійні консультації менеджера магазину їм до сраки, селяни підуть в Фокстрот чи Ельдорадо бо там бігборд висить навпроти автовокзалу, державні установи будуть купляти там, де собі підмутять чють чють з суми проплати за товар????

Навіщо взагалі супер професійний (в плані знання комп. техніки) продавець консультант?????

Потрібна просто людина в якої нормально підвішаний язик і всьо....
Якщо мені попадаються в магазинах з підвішаними язиками і незнанням предметної області, зачасту закінчується викликом адміністратора чи керівництва та записом в книгу скарг запису про не отримання об'єктивної , перекрученої чи відсутної інформації про товар/послуги.


Стаття 23 Закону України «Про захист прав споживачів» передбачає чіткій перелік порушень законодавства про захист прав споживачів, за які настає відповідальність суб'єктів господарювання, у тому числі громадян-підприємців, у вигляді фінансових штрафів. До цих порушень належать: відмова споживачу в реалізації його права в разі придбання ним товару неналежної якості; випуск або реалізація товару, виконання робіт, надання послуг, що не відповідають вимогам нормативних документів; реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що підлягає обов'язковій сертифікації, але не має сертифіката відповідності; випуск, реалізація товару, виконання роботи, надання послуги, що не відповідає нормативним документам стосовно безпеки для життя, здоров'я та майна споживачів і навколишнього середовища; реалізація товару, забороненого до випуску та реалізації відповідним державним органом; реалізація небезпечною товару (отрути, отрутохімікату, вибухо- і вогненебезпечної речовини тощо) без належного попереджувального маркування, а також без інформації про правила та умови безпечного його використання; відсутність необхідної, доступної та достовірної інформації про товар, роботу, послугу; створення перешкод посадовим особам, уповноваженим на захист прав споживачів, у проведенні перевірки якості товарів, робіт та послуг, а також додержання правил торговельного та інших видів обслуговування; реалізація товару, термін придатності якого минув; порушення умов договору між споживачем і продавцем (виконавцем) на виконання роботи, надання послуги.



є кілька нюансів:
- не у всіх людей критерій - дешевизна.
- грош - ціна магазину з тупорилими консультантами. В замін на економлений час який я буду витрачати на пошук інформації про товар, я готовий переплатити, але отримати кваліфіковану консультацію в магазині (я не тільки про компи, а загалом про покупки товарів та отримання послуг).
- поняття сервісу та підтримки, які інколи є немаловажними для окремих груп товарів.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 4:
Stanislav (07.11.2008), Steve-O (31.10.2008), ШТЕУД (31.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2008, 11:22 #732120   #16
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Якщо мені попадаються в магазинах з підвішаними язиками і незнанням предметної області, зачасту закінчується викликом адміністратора чи керівництва та записом в книгу скарг запису про не отримання об'єктивної , перекрученої чи відсутної інформації про товар/послуги.


є кілька нюансів:
- не у всіх людей критерій - дешевизна.
- грош - ціна магазину з тупорилими консультантами. В замін на економлений час який я буду витрачати на пошук інформації про товар, я готовий переплатити, але отримати кваліфіковану консультацію в магазині (я не тільки про компи, а загалом про покупки товарів та отримання послуг).
- поняття сервісу та підтримки, які інколи є немаловажними для окремих груп товарів.
я проігнорував твій допис бо ти сам ходиш в магазин де тобі знайомі продають дешевше, не виключено шо ходиш до мене в магазін...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.02.2009, 13:01 #825286   #17
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Цитата:
Допис від Docento Переглянути допис
все гуд але ти неврахував похибки - товарів в прайсі від 10 000 а коли фірма працює з 5-7 прайсами (да деякі товари повторюютьсчя) то шо бцдний консультант в якого зарплата 500-700 грн повинен знати всі характеристики від а до я на кільканадцять міліонів товарів? а на статті ти троха не так дивися, вониж нашими депутатами прийнятті а сам знаєш які ті депутати в нас вумні.... він тобі дає свою субєктивну думку, а ти вжєе якшо хоч то рицькайся в неті і читай... це моя позиція.
консультант повинен розбиратися в основних групах товарів а не у всьому прайс листі ! тобто в кожному магазині є основні товари як користуються найбільшим попитом. і продавець має окрім того що вміти впарювати товар ще і знати що продає і розмір ЗП тут не основне. якщо пішов туда працювати то будь добрий роби якісно. тут вже швидше має діяти адекватна сист. оплати праці. ставка +% від реалізації. тоді думаю продавці теж порузумнішають )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 21:25 #558418   #18
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Часом замовляю на Тетра консалтингу залізяки) Поки сервіс повністю влаштовує. А головне все оперативно
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2008, 23:39 #558543   #19
zloysobaka
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Я віддаю перевагу Комп'ютерній фірмі "Віват-сервіс", там найкращий вибір + хороший Керівник.
zloysobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2008, 11:29 #558828   #20
pasha1435
Типово Відповідь: КЛАСТЕР супер-компютери, супер ціни!

Народ хто був у кластері, відгуки?
pasha1435 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:18.