Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.01.2013, 11:25 #2120154   #1
Tonya
Учасник
Question Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Я давно хотіла купити планшет, але сумніваюся у виборі. Мені його потрібно для ігор, фiльмів та інтернету. Бажано, щоб був 4 ядерний процесор і 3G інтернет, а також щоб довго тримав заряд. Приглядалась до Samsung galaxy note.
Порадьте, будь ласка, який краще купити і де саме.
Tonya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2013, 11:38 #2120168   #2
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

галаксі ноут - це телефон а не планшет, напевно ви мали на увазі галаксі таб.
Ну що тут порадиш? Ви вже все й самі вирішили

Якщо хочете купляти на україні, в онлайн магазині, - то, певно шо розетка найліпша - ціни не надто взвинчені, немає проблем з гарантійною обслугою.
Я найчастіше техніку беру тут.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tonya (22.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2013, 11:45 #2120178   #3
Tonya
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

Я ще не зовсім вирішила, особливо на рахунок моделі, тому й питаю поради. А Samsung Galaxy Note 10.1 - це таки планшет.
Tonya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BADMENT (25.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 01:43 #2120836   #4
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

Цитата:
Допис від kosenko Переглянути допис
Саме перше . Оприділіться який планшет . Звичайн екран бажано більш менш для комфорноі роботи як для планшета 10 дюймів.

друге. Яка система на планшеті. є 3 системи . Андороід Віндовс RT ( та Епл система.

Найкраще як на мене Windows 8 планшети . Це практично компютер із двойною системою управління як у стандартного віндовс 7 та МЕТРО . Ціни їх від 5 тис грн

Андроід сам по собі штука добра але тягне батарею дуже.

Епл то таке по вибору кажуть річ супер проте на мою думку Windows 8 незаінити нічим

приклад Віндовс планшета ціна десь 5600 . якщо із клавіатурою брати то за 6000 але її в любий час можна докупити і буде повноцінний ноутбук

http://www.youtube.com/watch?v=SV9QDj1sH2Q
Ви тільки забули додати що Він РТ не підтримує софт з звичайної вінди, про криву оптимізацію під тач (ба навіть офіс не змогли норм заточити), і про відсутність ігор (а ТС писав про те, що планує пограти на планшеті). З повноцінною Віндою з софтом проблем менше, але питання про ігри(окрім невимогливих казуальних) і криву заточку під тач лишається відкритим. Тому продукт ну дууууууууууже нішевий ІМХО Звичайно, можливо, вам це в самий раз, але для чого платити ~750$ за планшет на якому плануєш пограти ігри, подивитись фільм і посерфити в неті? А якщо треба ноутбук- то можна за 400$ ( а не 700-800$ як вартує планшет + клава) купити повноцінний ноут, а не старатись вчипівши на велосипед мотор зробити з нього авто.

На рахунок батареї на Андроїдах ви теж трохи перебільшили. Стандартних 6-10 год, в залежності від навантаження, тримають норм.

Моя думка така:

1. Треба серф, ігри, фільми і нема бажання за медіа і софт платити- брати на Андроїді.

7" - Google Nexus 7 (~250-270$ в наших і-нет магазинах)

8-9" - Amazon Kindle Fire HD 8,9 (~350-370$)

10" - Google Nexus 10 (~ 550$)

Як на мене, варіанти більш ніж достнойні. Вибираєте той дюймаж який вам підходить (більший якщо користуватиметесь в основному вдома або возитимете в машині, менший- щоб кинути в сумку і не задумуватись) і ту вартість яку дозволяє вам гаманець. І з ядрами, яких ви хотіли побільше, там теж все гуд. Писали про Леново, даний екземпляр вже морально застарів (враховуючи темпи прогресу), тому його не варто брати, як на мене. Гелексі Ноут 2- відверта трата грошей в пусту, половина вартості платиться не зрозуміло за що.. хоча, якщо вам насправді треба перо яким ви будете малювати карикатури і т.д. і ціна питання абсолютно не важлива... більше там нічого інноваційного нема, а ціна на нього така ніби там як мінімум маленький ядерний реактор замість батареї, і він окрім планшету ще й весь будинок буде електроенергію живити.

За 3G до цін докиньте ще по 50-100$

2. Треба серф, ігри, фільми і готові платити за контент - брати Епл

3. Треба планшет для роботи (офіс і т.д.) - брати на Він або Він РТ.
MadMan зараз поза форумом  
Подякували 10:
andrey_ko (21.08.2013), BADMENT (25.01.2013), CorwinAlex (22.01.2013), dango (28.01.2013), de smet (09.09.2013), deukbr (22.08.2013), MrDem (27.01.2013), Pirjinka (27.01.2013), Sem (07.02.2013), Tonya (22.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 09:05 #2121009   #5
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

вітка переростає в холівар

автору - не слухайте знатоків - кінцевий користувач, зазвичай, відчуває різницю в девайсах тільки під час сервісного обслуговування . Кіношки споглядати, сидіти в однокласниках і переглядати почту ви зможете одинаково комфортно шо на ноті/табі від самсунга, шо на айпаді в яблуках, шо на пресловутому леново. Якщо ви не братимете якийсь прибор з важковимоляємою китайською назвою - то апарат вам швидше за все, не принесе вам якихось розчарувань.

До слова: я си взяв був одноядерного андройд-планшета, а мій товариш - нексус 7. Мушу сказати - хоч по тестах моя залізяка, відверто кажучи - доходяга, але ангрі бьордс одинаково шустренько працюють - шо на його 4 ядерній тегрі, шо на мому одноядерному аллоджіку. Так що - думайте.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.01.2013, 11:50 #2121147   #6
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
вітка переростає в холівар

автору - не слухайте знатоків - кінцевий користувач, зазвичай, відчуває різницю в девайсах тільки під час сервісного обслуговування . Кіношки споглядати, сидіти в однокласниках і переглядати почту ви зможете одинаково комфортно шо на ноті/табі від самсунга, шо на айпаді в яблуках, шо на пресловутому леново. Якщо ви не братимете якийсь прибор з важковимоляємою китайською назвою - то апарат вам швидше за все, не принесе вам якихось розчарувань.

До слова: я си взяв був одноядерного андройд-планшета, а мій товариш - нексус 7. Мушу сказати - хоч по тестах моя залізяка, відверто кажучи - доходяга, але ангрі бьордс одинаково шустренько працюють - шо на його 4 ядерній тегрі, шо на мому одноядерному аллоджіку. Так що - думайте.
Чого ж зразу ж холівар... Я ж навів плюси кожного з рішень, а не сказав що Андроїд- наше все, а всі інші- дурні. Просто ТС даний тип, на мою думку найбільше підходить для реалізації своїх цілей. Айпад звичайно підходить не менше але там доведеться потім як мінімум за софт платити, або шукати людей які б його перепрошили (а завжди є шанс при перепрошивці зробити з апарата "цеглину")

Тобто до походу в СЦ абсолютно без різниці чим користуватись і абсолютно не варто задумуватись над тим що вибрати? Сільно, сільно... нічого не скажеш...

Що до ігор, то Ангрі бірдс навіть на старому Андроїд-телефоні не торзмозитиме, це те саме що оцінювати автомобіль за тим, чи він їде взагалі, якщо їде- берем, він ж нічим не відрізняється від інших, і плювати на те, що при їзді в гору він вже заглохне. А що робити, шановний, людині з вашим планшетом при бажанні пограти в сучасну 3Д гру?

На рахунок Самсунг Нота- я не казав що він не зручний, я сказав що він невиправдано дорогий, ви неуважно читаєте.

Востаннє редагував MadMan: 22.01.2013 о 11:55.
MadMan зараз поза форумом  
Подякували 4:
CorwinAlex (22.01.2013), dango (28.01.2013), deukbr (22.08.2013), MrDem (27.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2013, 09:05 #2123950   #7
BADMENT
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

автору треба хоть трохи покористуватись тими моделями які їй порадили, а потім вже зробити висновки і залишитись на чомусь підходящому)
BADMENT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2013, 12:01 #2124138   #8
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

Цитата
Допис від BADMENT Переглянути допис
автору треба хоть трохи покористуватись тими моделями які їй порадили, а потім вже зробити висновки і залишитись на чомусь підходящому)
Ви собі це хоч якось уявитит можете?О_о Серед ваших знайомих багато хто має весь спектр планшетів про які тут говориться?О_О А тих, які дадуть на певний час покористуватись? Як на мене, ймовірність того, про що ви пишете, прямує до нуля. Тому й людина написала на форумі, бо якби була можливість всіма покористуватись- то для чого питати? Що більше підійшло- те й купую!
MadMan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2013, 12:53 #2124178   #9
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет.

Цитата:
Допис від MadMan Переглянути допис
Ви собі це хоч якось уявитит можете?
можу. Я як хтів помацати різні девайси, жиби визначитися, - попросив по черзі, своїх співробітників принести планшети - у кого є (таким макаром я вживу поюзав - хоч і по пару хвилин, нексус сьомий, і якийсь 9-дюймовий тетекс), потім сходив до товариша в гості - з пивом і рибом - в результаті пощупав якийсь глубус чи глобекс - вже й не згадаю точну назву, перед тим - для родички купляв планшетку з віндовсом. В результаті дійшов висновку - шо то все - всього лиш кусок пластмаси і скла - і купив си 3Q з того всього. В звичайних задачах - типу почитати почту/подивитися кіно/написати якусь гадость на форумі - кожен з них є комфортний в роботі, і к-ть ядер тут особливої ролі не грає. Інша справа, якшо цацка береться суто для ігор, або суто як демостратор графіки - фото комусь показувати, чи, ескіз який - тут вже беруться до уваги нюанси - потужний проц, або людський дисплей, або ще щось потрібне.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 10:32 #2125728   #10
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

сорі, за оффтоп
Шановний Філько, довго стримувався щоб не написати, але певно хтось мусить сказати.
Думаю не я один замітив, що Ви в більшості тем по "хардвару/залізу/техніці" пишите ахінею (брєд іншими словами). Таке відчуття, що начитались "вумних" статей/оглядів, наслухались порад таких самих необізнаних людей і пробуєте строїти із себе Гуру.
Хто хоть трошки розуміє суть тем, то просто мовчки не звертають на ваші дописи, але більшість необізнаних користувачів сприймають їх серйозно. Ще й починаєте спорити, доказувати... - це відверто дратує.
без обід, але Вам раджу в хардваре заходити тільки для перегляду, а не щоб щось дописати.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 3:
MadMan (27.01.2013), Sem (07.02.2013), StealZ (30.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 10:43 #2125734   #11
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

шановний MrDem, я жодного разу і не переконував нікого в тому що я стопроцентну істину кажу, і навіть не приховував шо в новомодних штучках не спец. Більше того - ніколи не гнався ні за "переднім краєм технології", ні за чиїмось визнанням - мені це, чесно кажу - до лампочки. Пишу - так як бачу, і в тій мірі в якій сам з подібними проблемами стикався. Якщо вам, шановний модер, претить моя присутність в даному розділі - ваші повноваження мали б дозволяти забанити мене. Без обід, але тут теми для обговорення різних точок зору, а не для прославляння глибини висот знань окремих товаришів з зеленими букофками в ніці.

Якщо без образ - всі ми тут пишемся щоб чогось нового дізнатися. Якщо бачите ахінею - вкажіть - де саме. Я тож можу когось дураком обізвати без видимої причини
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2013, 00:46 #2126370   #12
MadMan
Активний учасник
 
Аватар для MadMan
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
шановний MrDem, я жодного разу і не переконував нікого в тому що я стопроцентну істину кажу, і навіть не приховував шо в новомодних штучках не спец. Більше того - ніколи не гнався ні за "переднім краєм технології", ні за чиїмось визнанням - мені це, чесно кажу - до лампочки. Пишу - так як бачу, і в тій мірі в якій сам з подібними проблемами стикався. Якщо вам, шановний модер, претить моя присутність в даному розділі - ваші повноваження мали б дозволяти забанити мене. Без обід, але тут теми для обговорення різних точок зору, а не для прославляння глибини висот знань окремих товаришів з зеленими букофками в ніці.

Якщо без образ - всі ми тут пишемся щоб чогось нового дізнатися. Якщо бачите ахінею - вкажіть - де саме. Я тож можу когось дураком обізвати без видимої причини
Вказати вам ахінею? Не проблема!

Цитата:
Допис від Філько
ангрі бьордс одинаково шустренько працюють
Ви порівнюєте графічні ядра і продуктивність в цілому посилаючись на результати запуску 2D гри 2009 року випуску. Змушений вас розчарувати - сучасні 3D ігри в рази, в десятки раз вимогливіші.

Цитата:
Допис від Філько
Кіношки споглядати, сидіти в однокласниках і переглядати почту ви зможете одинаково комфортно шо на ноті/табі від самсунга, шо на айпаді в яблуках, шо на пресловутому леново.
640*480 підуть нормально, а от наприклад 720p, a 1080p??? В мене в планшеті екран WUXGA, і я спокійно дивлюсь Full HD фільми і отримую задоволення від якості навіть в дорозі, а от ваш "пресловутий леново" чи тим більше аллоджік в кращому випадку таке відео не запустить, в гіршому - світла пам'ять вашому процесору.

Так, ви рекомендуєте людині якусь річ, хоча самі визнаєте свою абсолютну некомпетентність (підтверджуючи дану тезу постапи) в темі розмови. Однак, за некомпетентими порадами людина завжди може піти в Ельдорадо, Фокстрот і т.д. і попросити допомоги в їхніх "спеціалістів". А тут, мені здається, все- таки місце для конструктивних порад. Я відстояв думку нормальних по співвідношенні ціна/якість андроїд- планшетів, kosenko говорив про системи на базі Віндовс/Віндовс РТ як більш- менш повноцінну заміну ноутбуку, ви ж, в свою чергу, висловлюєте абсолютно нічим не підкріплені умовиводи, які не витримують жодної критики, ваші порівння базуються на здогадках, а рекомендації в виборі, по крайній мірі так виглядає, є результатом 6-го чуття.

П.С. І зверніть увагу, "букофки" в нікнеймі в мене такого ж кольору як і у вас.
MadMan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zer0cool (28.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2013, 15:53 #2126975   #13
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата В мене в планшеті екран WUXGA, і я спокійно дивлюсь Full HD фільми і отримую задоволення від якості навіть в дорозі, а от ваш "пресловутий леново" чи тим більше аллоджік в кращому випадку таке відео не запустить, в гіршому - світла пам'ять вашому процесору.
Та й чого має прийти світла память? Про що ви говорите?
не думайте шо я хочу тут холіварю - але нормально скоджений кін буде розкодовуватися відеоядром а не ЦП - оскільки сучасні відеопроцесори, в т.ч і інтегровані - якими власне вони і є в планшетних арм процесорах, містять в собі декодери, реалізовані апаратно. Того якшо відеопрогравач своїми кодеками вміє працювати з залізякою - а кіно - не є кривим ріпом - все буде прекрасно відтворюватися. Хоча якшо декодувати те все програмно - тоді таки так - настає повний капец - таке я видів - пробував в андройдному МХ плеєрі переключатися між хард- і софт- декодуванням відео. В цьому випадку з вами згоден - тре побільше ядер - але то ще треба дуже постаратися щоб такий дубовий неоптимальний софт використовувати. З офісом теж особливих проблем нема - я навіть на свому дешевому телефоні пробував пару офісних програмулин (дещо безкоштовне, дещо - тріал) з гугл-плея - чесно - ніяких тормозів не помітив. Відео (на аллоджіку) - принаймні 720р версія (просто для тесту "вже і негайно" знайшовся такий семпл, а не 1080), - теж не є проблемою - правда я не впевнений шо мені є якийсь резон крутити таке кіно на моїх 7-ми дюймах - хіба шо чисто потішитися шо воно не тупить - тому обмежився тільки програванням ХД трейлера - чисто для тесту. А ви мені про здогадки розказуєте. Я процесора ще не спалив,і це якраз факт , а не здогадка. Відео на сучасному планшеті (не 5-ти річної давності) тупити не повинно - навіть зі стоковим програвачем (Це, мушу засмутити тов. Косенка - не стосується більшості доступних на нинішній день, х86 планшетів - бо прийнятні по ціні - з атомом, який загинається при відтворенні хд відео, а потужніші варіанти з інтеловськими ай-процесорами вартують вже занадто космічно для простого користувача). Фактично, виглядає все так наче людину в оману вводять - жиби гляділа тільки в бік "потрібної" апаратури. Я підтримую ідею шо треба нове купляти, а не старий хлам, але думка про те шо все буде тормозити бо ядер менше ніж 4 - мені видається явно хибною. Виходить типу як з айфонами - ше вчора 4-ий фон був вершиною технічних здобутків людства, а нині вийшов 5-ий - і старіша версія зразу стала ні на що не здатна.

По некомпетентності - так, дійсно. Я визнаю свою некомпетентність. Фактично у всіх тонкощах технології розбираються тільки проектувальники, виробники і спеціалісти сервісних центрів, що займаються ремонтом. Продавці не є компетентні - в їх устах розумні речення беруться із проф. тренінгів, - коли приїзжає якийсь розумний дядько і розказує дівчаткам і хлопчикам в корпоративній формі супермаркету електроніки, чому людина має купляти конкретно цей телефон, планшет чи ноутбук. Я не є жодним із вище перерахованих спеціалістів. Тому суджу із точки зору споживача-ламера, і, попри всі закиди в мій бік - не намагаюся строїти із себе якогось космічного спеца.

В любому випадку, думаю авторка теми купить те що вона задумала. Ну а ви на мя не сильно зліться Ми з вами , фактично, робимо одне і теж - нахвалюємо те що самі купили . Так і має бути - бо основний наш досвід якраз із користання нашими цацками і взявся. Просто я не дуже вірю в байку шо ядра і гігагерци - ключ до щастя юзера. Хоча її і активно впарюють торгаші від ІТ. Я веду до того шо всі сі планшети, по суті, шерпотреб - пластмасова какашка, зроблена в тайвані або кореї, і відноситися до такої залізяки треба як до інструменту, чи розхідного матеріалу, не більше.

Фактично ядра потрібні для важких і великих цацок. Із того що мені захотілося побавитися на гугль-плеї - я тільки раз стикнувся був із тим що прога видавала неприйнятну частоту кадрів.

Ну і на рахунок кольору букоффок - звиняйте - кого це стосується погарячкував - кожен мусить робити свою роботу.

ПС. Бляха, понаписував знов "войну і мір"... ну але, сподіваюся, я чітко висловив своє бачення питання - щоб не було закидів про гадання на кавовій гущі. Думаю я достатньо відстояв свою позицію. Шкода що довелося захламити гілку. Сподіваюсь - інцидент вичерпаний. Якщо ніхто не проти і не має до мене претензій - прохання до модерів позатирати все лишнє.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2013, 08:19 #2128881   #14
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Ну якщо тема ще про планшети то висловлю свою думку. Останнім часом через мої руки пройшло багато планшетів, сам юзаю гелексі таб, але не радив би його, саме толкове що юзав то Асус трансформер. І характеристики відповідні і можливість док станції. Ну імхо найкращий варіант.
Якщо гелексі ноут то тіки Ноут ІІ 10,1
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 17:17 #2135364   #15
Філько
 
Аватар для Філько
Smile Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Екзгумую вітку - на зло цинікам

Провів в неділю тест свого "тугодума" планшета - на предмет хд відео.(чіп Amlogic AML8726-M3 1ГГц/1ядро, 1 ГГб оперативки).

Як це виглядало: протягом тижня накачав си з півтори десятка різних коротеньких роликів, в різному розширенні. Походу була одна авішка - в жуткій якості, ну і куча трейлерів до кінів (720 і 1080 - на тип розгортки я теж не зважав, брав все підряд), також декілька роликів на природничу тему затусувалося в цю підбірку. Пішов купив хдмі кабель і з цим всім добром, попутно зацепивши пива, подався, на пару з кумом, до кумового діда і його блатної лсд панелі в гості (бо роздільча мого планшетного екрана - всьо лишень 1280х768 - що не дозволяє насолодитися всіма красотами хд 1080 сповна)

В результаті - із того всього барахла шо я накачав, таки найшовся один ролик який безбожно затупив - запис від наса - як вони шатл в космос відправляли. всьо було файно рівно до того моменту як ЦУП ввімкнув запалення маршових двигунів на цьому моя ракета припинила свій комфортний політ, і я мав нагоду повтикати на слайд-шоу на космічну тематику. Крім цього прикрого випадку - більше жоден з роликів не лагав. Буду мати час - найближчим часом проаналізую - чим власне це відео відрізняється від решти - чому воно так тупануло.
Також - в порядку експеримента, було проведено запис телепередачі з супутникового ХД каналу (Якшо не помиляюся - то була передачка на каналі Пентхауз-ХД. Щото там про якийсь елітний бордель в Неваді.) на сд карту, з послідуючим програванням запису з планшета. Чесно кажучи - не знаю як воно із сателітарним телебаченням зара. Певно mpeg2 кодять - не цікавився, одначе - все зарулило. Не зважаючи на незрозуміле розширення отриманого файлу, стоковий андройдний плеєр відкрив і відтворив запис без проблем.

Ну, тестити так тестити. Користуючись нагодою, вирішив спробувати як воно з цацками себе поводить. Тут, звісно, було все доволі таки трагічно - все-таки одне ядро - це не штири Всякі вбивці часу - типу пасьянсів/мажгонгів/головоломок і квестів, накшталт "Кто убійца" - літають на ура (втім - як і браузер з інтернетом), більшість гонок-ганялок - впринципі теж - якшо не впадати в крайнощі з налаштуваннями, але якшо мета планшета - потицькати яку більш-менш продвинуту рпг-шку чи стрілялку - тут однозначно ядра зарулять (як ЦП так і відео). Маю визнати - що демка Epic Citadel в бенчмарк-режимі в мя безбожно затупила - видала всього лиш 14 кадрів в секунду, що явно є недостатньо. А при підключеній панелі через хдмі, фпс впав взагалі до плінтуса - нижче 10 к/с. Ну але мя рятує що я доволі рідко щось таке граю, максимум - якусь вбивалку часу - в поїзді, тому з такими трагічними речами як тормознута гра я раніше майже не стикався.

Ну а далі до наших тестів підключився дід кума, і ми всі троє пішли тестити самогонку із його останньої партії . По закінченні чого, картинка навколишнього світу, так само як і покази внутрішнього гіро-датчика таки моцно почали лагати Файна самогонка була...

Походу, з планшетами технологія розвинулася до такого рівня, що вибір конкретного пристрою можна проводити виходячи із запланованого способу його використання - так само як з компами. Та й діапазон цін теж - дуже широкий, від найдешевшого в світі планшета від Єнот - за 70 долярів, і до нескінченності Очевидно, якщо користувач не геймер-підліток, то переплачувати вдвічі за пристрій яким будуть переглядатися вебсторінки, і ,можливо іноді - кінішки - не розумно, тим паче зара - коли ось-ось на ринок вивалять перші партії пластмасових какашок уже з процесорами наступного покоління - Тегра 4 і іже с німі.

В будь-якому випадку - всякі там планшети-телефони - то є доволі таки інтимні речі, треба вибирати їх так щоб вони були комфортні для вас. Все решта - дурня, і немає ніякого значення. Тим паче - є з чого вибирати.


Вибачайте за оффтоп.
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2013, 17:24 #2135368   #16
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

MadMan дав дуже хороші поради.
Nexus 7 в категорії планшетів 7" немає конкурентів. Все працює, плавно, швидко, ще підтримка прошивок буде довго.


Ще би знати на яку суму автор розраховує, тоді легше щось порадити.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 12:34 #2259440   #17
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

І мені ще порадьте.
Потрібно діткам 9-12 років. Бюджет до 3000 грн. Тільки 10 дюймів
Поки розглядав Самсугн Таб 2 - 5100 (5110 те ж саме але без З G наскільки ця опція необхідна???)
Також Ergo Tab Spark - дешевший, але немає GPS модуля. Плюч розширення екрана 3048*1536 (а не 1280*800 як у решти)
І є Lenovo IdeaTab A2109 - але там мінуси екран TN і 9 дюймів.

Поза бюджетом - Самсунг Галаксі Ноут - просто цікаво поради - чим він був би набагато кращий, і чи варто настільки (аж 2000 переплачувати за попередні аналоги).
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 12:45 #2259443   #18
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

для дітей краще взяти таб 2 без 3ж, а при необхідності докупити карманний 3ж модем.
Подивись ще на Нексус 10, отлічний планшет.
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (21.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 12:55 #2259446   #19
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Подивись ще на Нексус 10, отлічний планшет.
пише, що він знятий з в-ва
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2013, 13:21 #2259454   #20
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Порадьте, будь ласка, планшет. Приглядалась до Samsung galaxy note

діти - непосидючі створіння: яку б цацку ви не вибрали, швидше за все - за рік їй буде амба...
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:49.