Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Астрал

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.11.2011, 13:26 #1816534   #1
pascha
Учасник
Типово Астрал

Як думаєте астрал видумка чи реальність? Після перегляду фільму зацікавило це.....
pascha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2011, 13:28 #1816537   #2
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Астрал

Мужика з адскими очима там точно нема)
Ну і Бабки тож)
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2011, 15:13 #1816628   #3
pascha
Учасник
Типово Відповідь: Астрал

=))) ага точняк...
ну а коли серйозно можливо хтось знайдеться із форумчан хто цим цікавться або цікавився цікав його думка.
pascha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2011, 15:29 #1816636   #4
vivzur
Учасник
 
Аватар для vivzur
Типово Відповідь: Астрал

А що кортить зайнятись?

Додано через 25 секунд
Там ніц доброго нема!

Додано через 3 хвилини
Якщо хочеш щоб весь твій рід живим був - не лізь!

Востаннє редагував vivzur: 29.11.2011 о 15:29. Причина: Пізніше додано
vivzur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2011, 21:40 #1816944   #5
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Астрал

не звязуйся з духами старий,пожалієш. як не ти,то твої діти. Бог заборонив таким займатись не просто так!
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2011, 19:01 #1817521   #6
Ksiadz
Учасник
Типово Відповідь: Астрал

Цитата
Допис від pascha Переглянути допис
=))) ага точняк...
ну а коли серйозно можливо хтось знайдеться із форумчан хто цим цікавться або цікавився цікав його думка.
Почитай роботу Чарльза Ледбітера "Астральний план" - науково систематизована вся інформація.
Але без відповідної підготовки - зв"язку з Богом - туди не лізь.
Ksiadz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pascha (01.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 09:10 #1818004   #7
pascha
Учасник
Типово Відповідь: Астрал

Цитата
Допис від Ksiadz Переглянути допис
Але без відповідної підготовки - зв"язку з Богом - туди не лізь.
Що ви маєте на увазі під підготовкою!?
pascha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 11:58 #1818159   #8
vivzur
Учасник
 
Аватар для vivzur
Типово Відповідь: Астрал

Чоловіче!
Пишуть тобі люди що НЕ ЛІЗЬ!!!!!!!
Хіба що хочеш ворожкою стати, чи скарби шукати.
Рано чи пізно ти за це ВІДПОВІСИ ( не перед Богом, а перед дечим від чого не сховаєшся ніде (.............

Додано через 1 хвилину
Ви б мені ліпше написали для чого вам це, може що і пораджу

Востаннє редагував vivzur: 01.12.2011 о 11:58. Причина: Пізніше додано
vivzur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 12:59 #1818200   #9
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Астрал

Цитата:
Допис від vivzur Переглянути допис
Чоловіче!
Пишуть тобі люди що НЕ ЛІЗЬ!!!!!!!
Хіба що хочеш ворожкою стати, чи скарби шукати.
Рано чи пізно ти за це ВІДПОВІСИ ( не перед Богом, а перед дечим від чого не сховаєшся ніде (.............

Додано через 1 хвилину
Ви б мені ліпше написали для чого вам це, може що і пораджу
Ви такий обізнаний у цьому. Розкажіть нам перед ким будеш відповідати якщо полізеш у той астрал. Чи це таємниця?
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 14:54 #1818285   #10
pascha
Учасник
Типово Відповідь: Астрал

Цитата:
Допис від vivzur Переглянути допис
Ви б мені ліпше написали для чого вам це, може що і пораджу
Знаєте, просто все що невідоме дуже цікаво. А головне хочеться знати чи існує той таки астрал чи це просто ілюзія. Коли хочете щось порадити, то краще напишіть що в ньму такого небезпечного, можливо ви там бували!?
pascha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 18:10 #1818395   #11
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Астрал

pascha, У мене враження ніби ви стібетесь... Вам хочется слухати коменти людини яка сама у цьому нічого не розуміє і пише вам загальні фрази як наші політики "я міг би розказати...", "то дуже небезпечно, не лізьте туди бо я вже розплачуюсь " і взагалі він такий матьорий чувак.
Зараз існує безліч книжок і статей на рахунок цього. Читайте різні джерела та точки зору і робіть свої висновки, саме це буде для вас істиною. Те що ви будете чомусь вчитися і усвідомлювати завжди добре
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 18:25 #1818405   #12
Hoplite
 
Аватар для Hoplite
Типово Відповідь: Астрал

достовірні дані
Hoplite зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 19:01 #1818434   #13
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Астрал

Та реальність сумніву нема. Астральне тіло це не що інше як один із рівнів знаменитої Драбини станів. Даний рівень має свої еквіваленти в різних духовних вченнях. Але спочатку потрібно духовно розвинутися, піднятися на певний рівень щоб отримати астральне тіло. Без вчителя цим займатися неможливо походу.
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 15:09 #1819672   #15
lykass
 
Аватар для lykass
Типово Відповідь: Астрал

Цитата
Допис від pascha Переглянути допис
Як думаєте астрал видумка чи реальність? Після перегляду фільму зацікавило це.....
Привіт, я займався практикою виходу з тіла(астральні подорожі) 12 років тому, вчився по матеріалах тібетського гуру Лобсанга Рампи. Без впливу будь-яких психотропних чи наркотичних речовин виходив з тіла.

Тепер по суті. Астральні подорожі це ще один інструмент, щоб приховати від людини істину - існує реальний духовний світ де господарює Бог, і так само існує духовний світ темряви, де господарює сатана. Для певної безпеки людини Бог чітко поставив рамки – куди можна людині сунутись, а куди ні. Ці речі чітко описані в Біблії, але на той час я не цікавився Біблією, а християнство для мене було скучним і примітивним віруванням. А Біблія говорила, що Бог забороняє людині займатися окультними практиками, що існує «ворг людських душ»(сатана), що він має силу «прикидатися анголом світла, щоб звести багатьох», що існує Істина(яку кожен з нас так хоче знайти) – Ісус Христос. Ціль сатани одна - не дати людям можливості повірити в замісницьку жертву на хресті Сина Божого, обманути людину і не дати їй зрозуміти , що Істина – це Ісус Христос. Результатом цього є безліч духовних окультних наук, які стали модними останніми роками, всі вони ховаються за поширеними термінами "бог", "любов", "саморозвиток", а насправді є оманливими антибіблійними вченнями.

І ще .... вчення про астрал містить один дуже цікавий нюанс- воно не гарантує людині яка почала виходити з тіла повернення назад. Про це відкрито написано, що «серебряная нить» яка пов`язує астральне тіло (душу) з плотським тілом може обірватися в будь-який момент.
lykass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 15:46 #1819694   #16
Armatura
 
Аватар для Armatura
Типово Відповідь: Астрал

lykass, Ой мля Ну ти мене і розсмішив))) Тобто ти хочеш сказати що астрал це все від сатани? А від бога - заборона на вихід з тіла в астрал тому що там демони які тільки і мріють тебе вкрасти?)

Як ти виходив у той астрал то напиши що ти відчував і шо воно таке а то всі пишуть шо туди лізти не можна а самі нічого не говорять. Просвіти народ то а?
Armatura зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 16:22 #1819717   #17
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Астрал

lykass
Як по іншому можна досягнути богоподібності не розвинувши астрального тіла і не піднявшись вище?

Додано через 1 хвилину
Ненаю як астральне тіло позначається в християнській традиції, но воно там напевно теж є.

Додано через 1 хвилину
Просто по іншому називається..

Востаннє редагував Thunderbolt: 03.12.2011 о 16:22. Причина: Пізніше додано
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 18:10 #1819763   #18
lykass
 
Аватар для lykass
Типово Відповідь: Астрал

Цитата:
Допис від Armatura Переглянути допис
......Читайте різні джерела та точки зору і робіть свої висновки.....

Це не ти писав? То чому моя точка зору тебе насмішила?


Додано через 6 секунд
Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
lykass
Як по іншому можна досягнути богоподібності не розвинувши астрального тіла і не піднявшись вище?

Додано через 1 хвилину
Ненаю як астральне тіло позначається в християнській традиції, но воно там напевно теж є.

Додано через 1 хвилину
Просто по іншому називається..
Хороші запитання, дякую.

- Згідно Біблії, Бог, явлений людству в трьох особах (Бог Отець, Син і Дух Святий) створив людину по образу своєму, тобто тоже триєдину. Читаємо (Буття 1:26-27)
26І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі 27І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.

23 А Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа! (1послання до Солунян 5:23)

Тобто, людина це – тіло плотське(для світопізнання), душа( я, его) і дух( для Богопізнання)
Тепер зверни увагу на ці слова в Біблії «Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою»......» І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив,»
В 26 вірші Бог каже «сотворімо людину за образом Нашим, за подобою» , а в 27 вірші «Бог на свій Образ людину створив...»

Отже, людина створена тільки на образ (триєдина), а не на подобу. Від образу до подоби, це і є шлях , як ти кажеш, «для підйому», для Богопізнання. Згідно Біблії пізнати Бога не можливо, не пізнавши Сина Його – Ісуса Христа. Бо каже Ісус : «я і Отець-Одно»

Востаннє редагував lykass: 03.12.2011 о 18:11. Причина: Пізніше додано
lykass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 18:28 #1819784   #19
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Астрал

Ну нібито зрозумілий текст з ваших цитат.. доречі Отець - це те саме що в Буддизмі називається Пустота. Цікаво чи є прямий еквівалент астралу в Святому письмі..
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 18:38 #1819797   #20
lykass
 
Аватар для lykass
Типово Відповідь: Астрал

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Ну нібито зрозумілий текст з ваших цитат.. доречі Отець - це те саме що в Буддизмі називається Пустота. Цікаво чи є прямий еквівалент астралу в Святому письмі..
Це не можливо назвати "астралом" в прямому значенні цього слова, але є один цікавий випадок про який говорить апостол Павло в листі до Римської церкви, читаємо :

"2 Знаю человека во Христе, который назад тому четырнадцать лет (в теле ли - не знаю, вне ли тела - не знаю: Бог знает) восхищен был до третьего неба. 3 И знаю о таком человеке ([только] не знаю - в теле, или вне тела: Бог знает), 4 что он был восхищен в рай и слышал неизреченные слова, которых человеку нельзя пересказать"
lykass зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:29.