Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Точилка Ланскі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.07.2014, 20:12 #2414584   #1
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Точилка Ланскі

Собсна купляти мені її впадло
Ось силочки
цяво 800 грн
цяво 1480
і те і те для мене дорого. хоча чого так а різниця в ціні так і не поняв.
Порився в інеті нарив креслюнки.


зверніть увагу тут зроблено з звичайного кутника

а це оргінали



Пішов по малюнкам найшов сайт (Сержанта) де є поради по спрощеню. Маладец той Сержант хоч і москаль, спростив до мінімума. ну шо почнемо помолясь?? Надії шо мені її подарують на 23 лютого мало пасему спробуєм зробити руцями. Хто зацікавлений?? пишіть сюди, буду викладати шо з того вийшло.

Востаннє редагував Сомбра: 02.07.2014 о 20:17.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 7:
Baxic (28.02.2015), dango (02.07.2014), erazel (03.07.2014), Haisenberg (02.07.2014), leyo (03.07.2014), ment (07.07.2014), Токашизукато (05.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.07.2014, 21:44 #2415036   #2
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Точилка Ланскі

цікава штучка. сам би зайнявся таким, так нема коли
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2014, 19:45 #2416763   #3
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Точилка Ланскі

Потихеньку почну описувати.
Собсно загальний вигляд того шо зроблено. Хотілося як настольний так і переносний варіант, потім зроблю окремо настольний трошки не такий, але про це пізніше.

ось в зібраному настольному варіанті (зажатий кухонний гинжал тіпа саблі)))


Одразу почну з того що сподобадлось.
1. Простота в виготовленні (я фарбування тою порошковою емаллю чекав довше ніж робив, а порошком аж раптом пофарбували самі клемми, столик фарбував емаллю з балончика)
2. в сам зажимний пристрій з спицею можна зажимати різні типу точильного камню як по ширині так і по довжині (до певної міри звісно)) ось варінт зажима популярного китайсько камню якого повно на базарі і якого в принципі для домашніх потреб абсолютно досить

ось варіант зажиму точильного камінцю подорожче (кому треба чи то 27 чи то 37 кіоск по Шептицького вартість 35 грн.)
а ось зажато просто кавалок квадратної пласмаси на яку запросто з допомогою двосторннього скотча можна приклеї любий вид наждачного паперу (раджу водостойкого) при чому на кону сторону якусь іншу, варто тільки перевенути квадрат і у вас вже не 1500 а 2000.

Звісно наждачка швидко зношується, але вона і вартість має троха іншу))) купіть 4 потрібних листи бумаги і наріжте полосок скільки вам потрібно.
Варто тільки пірівняти спицю, а це потрібно робити шо разу як міняєте камінець і можна точити далі.
3. компактність пристою мені теж сподобалась, а це стане в пригоді на полюванні чи довгому відпочинку, можливо столик не варто брати, можна точити і в руках, хоч на мене і не так зручно, можливо тому що я взяв не самий маленький ножик)))
ЩО до зручності заточки і якості, поки нічого сказати не можу))) кухонний я відтягнув як положено але він і так був гострий.
чого ше не сподобалось я ще не зрозумів, але час покаже

Ой ...чуть не забу!в хлопці замість масла Ланскі (яке до речі закінчується швидко і зновуж стоїть не дешево) можна запросто використовувати дитячу олійку типу Джонсонс бейбі або любий миючий засіб розведений 5-6 раз водою (Гала, Фейрі і т.д.).

О найшов мінус нижню частину клем, тре було не фарбувати ніж трішки скользить по фарбі, але рішилось куском газетки, мож треба буде приклеїти там тонку замшу (з любих лайкових перчаток підійде), або обгорнути в неї ніж

Востаннє редагував Сомбра: 08.07.2014 о 20:28.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 5:
Baxic (28.02.2015), BogiS (12.02.2015), dango (08.07.2014), NEO[VENOM] (09.07.2014), Токашизукато (05.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:00.