Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Как справиться со стрессом

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2012, 12:47 #1962032   #1
Kosh
Учасник
Типово Как справиться со стрессом

Нашла проверенный рецепт для улучшения настроения. Две недели назад из-за навалившихся проблем разного рода у меня началось что-то вроде депрессии: больше недели я не могла спать нормально, вечно ходила кислая, паниковала. К психологу ходить не стала, решила, что сама справлюсь. Начала больше находиться на свежем воздухе, ходила в кино, тусила с друзьями. Главным спасителем стал... Мохито Можете смеяться, но это так и есть. Каждый вечер я выпивала стакан коктейля и начала нормально засыпать и бодро вставать. Через неделю пришла совсем в норму. Советую всем. Вот рецепт: ¼ рома, ¾ Лаймон Фреш, мята, лед и можно еще вишню. Отличная вещь. Может кто-то еще поделиться интересными рецептами для поднятия настроения? Буду рада услышать
Kosh зараз поза форумом  
Старий 11.06.2012, 13:26 #1962058   #2
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Как справиться со стрессом

А не дай бог знову депресія, та до цієї дози організм вже привик і ви підвищуєте об'єм спожитого. А потім сильніше переживання і знов піднімаєте дозу... Так і спитись можна.

Боротись з такими речами тре, але краще не алкоголем. Та й психологи багато в чому не поможуть, хіба що розкрити в чому проблема, якщо ви її не бачите.
Смішно, але мені допомагають боротись з депресією великі цукерки на паличці )))
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 12.06.2012, 12:58 #1963103   #3
dine
Учасник
Типово Відповідь: Как справиться со стрессом

Цитата
Допис від Kosh Переглянути допис
Нашла проверенный рецепт для улучшения настроения. Две недели назад из-за навалившихся проблем разного рода у меня началось что-то вроде депрессии: больше недели я не могла спать нормально, вечно ходила кислая, паниковала. К психологу ходить не стала, решила, что сама справлюсь. Начала больше находиться на свежем воздухе, ходила в кино, тусила с друзьями. Главным спасителем стал... Мохито Можете смеяться, но это так и есть. Каждый вечер я выпивала стакан коктейля и начала нормально засыпать и бодро вставать. Через неделю пришла совсем в норму. Советую всем. Вот рецепт: ¼ рома, ¾ Лаймон Фреш, мята, лед и можно еще вишню. Отличная вещь. Может кто-то еще поделиться интересными рецептами для поднятия настроения? Буду рада услышать
Вообще-то отличный рецепт. Надеюсь, что мне тоже поможет. Схожу в магазин за лаймон фрешем и сделаю коктейль прямо сегодня.
dine зараз поза форумом  
Старий 12.06.2012, 16:09 #1963251   #4
Malinka
Активний учасник
Типово Відповідь: Как справиться со стрессом

Цитата
Допис від Kosh Переглянути допис
Может кто-то еще поделиться интересными рецептами для поднятия настроения? Буду рада услышать
Думала-думала і ви знаєте, ніякі солодощі, а тим більше алкоголь не є такими сильними антибіотиками від депресії для жінки як регулярний секс. Це панацея від всіх бзіків і моральних розстройств
Malinka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (12.06.2012)
Старий 12.06.2012, 19:52 #1963361   #5
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Как справиться со стрессом

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
Думала-думала і ви знаєте, ніякі солодощі, а тим більше алкоголь не є такими сильними антибіотиками від депресії для жінки як регулярний секс. Це панацея від всіх бзіків і моральних розстройств
Згідна, секс це дуже добре. Але бувають такі стреси, що й сексу не хочеться. Хтось також може конкретно посваритись з дружиною/чоловіком - не піде ж відразу зраджувати, щоб тільки стрес зняти.
Тому й лікуюсь спочатку солодощами, а сексом закріпляю ефект )))
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:18.