Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


грудне вигодовування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2012, 15:40 #1992475   #1
lilyflower
Учасник
Exclamation грудне вигодовування

Усім доброго дня, хочу вашій увазі представит темку для мам про грудне вигодовування, бо я, як мені здається стикнулась із реальною проблемою. Годувала я свою малечу 1 рік і 4 місяці, але... протягом усього цього часу я була піднаглядом масажистки, яка регулярно розмасажовувала застої. От і хочу поговорити про це, тому, що усі мої знайомі якось обійшлись без таких послуг (вартість масажу мабуть ні для кого не секрет 100 грн), може хтось поділиться зі мною дієвими самомасажами, бо планую наступну вагітність, а при одному натяку на грудне вигодовування кидає в жах!!!!!! Професіонали відгукніться, бо півтора року груди не переставали боліти від тих масажів. Навіть не знаю чи то я така, чи то масажистка спеціальтно недопрацьовувала.... Бували такі масажі, що вона трохи поробить, і каже : "завтра прийдеш", а це ще +100 грн....
lilyflower зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 15:48 #1992484   #2
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: грудне вигодовування

не знаю, але обидва рази повністю обходилась без усіляких масажистів. Можливо через те, що діти часто їли, а якщо ні, то зціджувала, а коли починали хоч трохи нити груди, то сама розмасажовувала.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 16:17 #1992512   #3
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Я розумію перші місяці зціджуватись коли молока багато, а дитина не може висмоктувати (як це правильно робити показували в роддомі- попроси щоб навчили), а потім коли дитина більша - я не розумію потреби в масажі. вам весь час робили масаждля чого?- було так багато молока що піврічна дитина не висмоктувала. Мені це виглядає скоріше як бажання масажистки заробити. Хіба у Вас дійсно були тверді груди і піднімалась температура.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (17.07.2012)
Старий 17.07.2012, 16:24 #1992519   #4
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
я не розумію потреби в масажі. вам весь час робили масаждля чого?- було так багато молока що піврічна дитина не висмоктувала. Мені це виглядає скоріше як бажання масажистки заробити. Хіба у Вас дійсно були тверді груди і піднімалась температура.
я не розумію, що невже вона сама не могла зробити собі масаж, послідкувати за відчуттями, ніж тратити час на пошуки масажистки, а також кожного разу на її прихід.
В крайньому випадку могла б і чоловіка попросити, думаю це могло б навіть задоволення йому принести (хоча б на перших порах)
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (17.07.2012)
Старий 17.07.2012, 16:40 #1992527   #5
lilyflower
Учасник
Типово Відповідь: грудне вигодовування

От і я зараз сиджу і аналізую. дитинку годувала суто молоком до 8,5 міс, без прикормів та води, їй вистачало, просто мені здається, що вона мене чим раз, тим більше розмасажовувала, та я й припинила годувати, бо в 1рік і 3 міс, у мене в чергове занила грудь, а так я би ще годувала....
lilyflower зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 16:41 #1992529   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Цитата
Допис від lilyflower Переглянути допис
Усім доброго дня, хочу вашій увазі представит темку для мам про грудне вигодовування, бо я, як мені здається стикнулась із реальною проблемою. Годувала я свою малечу 1 рік і 4 місяці, але... протягом усього цього часу я була піднаглядом масажистки, яка регулярно розмасажовувала застої. От і хочу поговорити про це, тому, що усі мої знайомі якось обійшлись без таких послуг (вартість масажу мабуть ні для кого не секрет 100 грн), може хтось поділиться зі мною дієвими самомасажами, бо планую наступну вагітність, а при одному натяку на грудне вигодовування кидає в жах!!!!!! Професіонали відгукніться, бо півтора року груди не переставали боліти від тих масажів. Навіть не знаю чи то я така, чи то масажистка спеціальтно недопрацьовувала.... Бували такі масажі, що вона трохи поробить, і каже : "завтра прийдеш", а це ще +100 грн....
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
я не розумію, що невже вона сама не могла зробити собі масаж, послідкувати за відчуттями, ніж тратити час на пошуки масажистки, а також кожного разу на її прихід.
В крайньому випадку могла б і чоловіка попросити, думаю це могло б навіть задоволення йому принести (хоча б на перших порах)
Справлявся сам. Застої розминав аж руки терпли. З зціджуванням жінка справлялась нічого тяжкого. Оті новітні молоковідсоси нам не допомагали зціджували вручну, може комусь і помогли. Проблем короткострокова.

На виїзд не поїду)))

Востаннє редагував Сомбра: 17.07.2012 о 16:46.
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 16:53 #1992534   #7
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Оті новітні молоковідсоси нам не допомагали зціджували вручну, може комусь і помогли. )
Молоковідсоси є різні. Та ще й треба правильно вміти користуватись. Я от спочатку не вміла, тому здалось це дурною затією, а коли через рік знову спробувала - то аж полегшало, бо руками було довше і часом навіть больніше.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 17:02 #1992541   #8
lilyflower
Учасник
Типово Відповідь: грудне вигодовування

я 3 електричних молоковідсоси на грудях зпалила, і один механічний добила.... про свої руки мовчу, а про самовідсмоктування поготів, чи ви думаєте я ніц не робила, тільки но по цідилкам їздила....
lilyflower зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 17:13 #1992549   #9
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Цитата
Допис від lilyflower Переглянути допис
я 3 електричних молоковідсоси на грудях зпалила, і один механічний добила.... про свої руки мовчу, а про самовідсмоктування поготів, чи ви думаєте я ніц не робила, тільки но по цідилкам їздила....
ніхто не каже, що ти абсолютно нічого не робила. Ти просто робила недостатньо, можливо лінилася чи зробила кіпіш на рівному місці. От тим і користуються отакі масажистки, а щоб і далі бути забезпечиними роботою, то розказують різні страшні історії, які ти потім, як прийде час, розкажеш родичкам, подругам, колегам...
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (17.07.2012)
Старий 17.07.2012, 17:20 #1992553   #10
lilyflower
Учасник
Типово Відповідь: грудне вигодовування

та незнаю, може і не достатньо, але не було на початках (до 8 місяців і дня не було щоб я не масажувалась сама) + вона. До того ж сама боялась перерозцідитись
lilyflower зараз поза форумом  
Старий 17.07.2012, 17:26 #1992556   #11
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: грудне вигодовування

Цитата
Допис від lilyflower Переглянути допис
та незнаю, може і не достатньо, але не було на початках (до 8 місяців і дня не було щоб я не масажувалась сама) + вона. До того ж сама боялась перерозцідитись
просто на різних стадіях молоко має різну консистенцію, гормони більше помагають на початках, а згодом організм починає потроху перестраюватись в звичайний режим.
Дєцко зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:15.