Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2018, 20:26 #2723022   #2481
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

vanco2, ти об чьом? порох дисркедитував себе так, що якщо б ти його почав відбілювати, то і тисячу років тобі не вистачило... би... Так що фантазуй собі в США і не розказуй нам про благодать, що в реалі навіть на пиздець і близбко не схожа
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:28 #2723023   #2482
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Якщо не знаєш відповіді - то розумніше просто сказати - "незнаю"
Знаю відповідь. Сенс полягає в тому що я привик називати речі своїми іменами. І коли я бачу чорний колір, я і кажу що це чорний колір, і те саме з білим, зеленим, і т.д і тп. В цьому і полягає сенс, бути чесним з самим собою і оточуючими. А в чому полягає сенс в "очколизанні", для мене залишається загадкою.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:32 #2723024   #2483
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ми ж про тебе говорили, а не про мене. Петя на кожному кроці какає, а ти замість того щоб сказати йому "ну ну", і назвати речі своїми словами що "петя - серун", береш і відлизуєш йому очко. І не встидно тобі?
Ні, ми говорили про зрадойобів, я задав питання їм і ти відповів

А твоя тяга до копрофілії просто очевидна! Здається ти більше ні про що крім цього говорити просто не можеш як тільки хоч шось тебе збудить (як наприклад нездатність дати внятну відповідь на просте запитання)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
vanco2, ти об чьом? порох дисркедитував себе так, що якщо б ти його почав відбілювати, то і тисячу років тобі не вистачило... би... Так що фантазуй собі в США і не розказуй нам про благодать, що в реалі навіть на пиздець і близбко не схожа
Я нікого не відбілюю, просто вирішив перевірити чи ви 100% слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, чи перемоги теж бачите.
Ну і як ти казав - шо тобі і безвіз не благодать, до речі, а для тебе шо благодать?

Додано через 58 секунд
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Знаю відповідь. Сенс полягає в тому що я привик називати речі своїми іменами. І коли я бачу чорний колір, я і кажу що це чорний колір, і те саме з білим, зеленим, і т.д і тп. В цьому і полягає сенс, бути чесним з самим собою і оточуючими. А в чому полягає сенс в "очколизанні", для мене залишається загадкою.
Тобто ти зараз можеш чесно визнати перемогу нафтоназу? Без притягнення сюди фірташа і інший упирів? Так?

Востаннє редагував vanco2: 01.03.2018 о 20:32. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:35 #2723027   #2484
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ясненько Тобто якщо конкретно тобі в кишеню не впали гроші - то це для тебе не перемога .
Так думаю не лише я а і більшість тих хто нормально собі живе.
Так думають весь уряд, поголовна більшість депутатів, наш тернопільський мер з міськрадою.
Це лише москалі тішаться що їхній Путін продає нафту, газ, тішаться що в них дуже багата держава.
Сидять собі в гімні і тішаться.
І ще ти в нас альтруїст і філантроп тішешся перемогою Порошенка хоча тобі від того ні копійки не обломиться.
Я тільки не розумію чи ти клоун і тут тролиш чи ти то все від щирої душі пишеш.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:38 #2723028   #2485
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Ну і як ти казав - шо тобі і безвіз не благодать, до речі, а для тебе шо благодать?
На�� мені твій безвіз, якщо мій гендир приведений за януковича на��ує держпідприємство усі 4-и роки і возить оброк в Київ.

Востаннє редагував ion: 02.03.2018 о 11:06.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:40 #2723029   #2486
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тобто ти зараз можеш чесно визнати перемогу нафтоназу? Без притягнення сюди фірташа і інший упирів? Так?
Так, конкретно в даному випадку Нафтогаз переміг. Бо якщо б програв, то суму яку повинен був би віддати Нафтогаз - Газпрому сягала б більше 50 ярдів доларів, якщо я не помиляюсь. Це правда перемога.

Різниця між мною і тобою полягає в тому, що я стараюсь дивитись на картинку в цілому, а ти дивишся тільки на те що тобі хочеться бачити.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:47 #2723030   #2487
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Так думаю не лише я а і більшість тих хто нормально собі живе.
Так думають весь уряд, поголовна більшість депутатів, наш тернопільський мер з міськрадою.
Це лише москалі тішаться що їхній Путін продає нафту, газ, тішаться що в них дуже багата держава.
Сидять собі в гімні і тішаться.
От тут і розкривається твоя суть - ти не думаєш як заробити собі на матеріальні блага будучи корисним іншим людям які готову будуть за то платит, а чекаєш шо держава тобі дасть, забезпечить і тд. Це ж і пояснює твою тягу до різного роду афер - типу намайнь або купи біткоїн, і за 5 років стань багатим

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
І ще ти в нас альтруїст і філантроп тішешся перемогою Порошенка хоча тобі від того ні копійки не обломиться.
Я тільки не розумію чи ти клоун і тут тролиш чи ти то все від щирої душі пишеш.
Я тішуся перемогою держави! Бо якщо б програли то напевно довелось би обявляти дефолт, а так враховуючи то шо моцкалі ше й не спішать віддавати - то може вдасться ше поарештовувати їх майно і заблокувати будівництво газопроводів в обхід України.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так, конкретно в даному випадку Нафтогаз переміг. Бо якщо б програв, то суму яку повинен був би віддати Нафтогаз - Газпрому сягала б більше 50 ярдів доларів, якщо я не помиляюсь. Це правда перемога.

Різниця між мною і тобою полягає в тому, що я стараюсь дивитись на картинку в цілому, а ти дивишся тільки на те що тобі хочеться бачити.
Ні, я теж дивлюсь на картинку в цілому, і в мене нема ілюзій на рахунок петі, я прекрасно розумію шо він олігарх, шо присосався до потоків і тд. Але, я перкрасно також розумію що будь-хто не взмозі перебудувати ту систему негайно і зараз. А ще я розумію шо на петю має вплив США, які його копають в зад шоб він робив реформи. І тут основна цінність петі - при всіх його мінусах він їх таки робить! Так зі скрипом, з спротивом, але робить і суне державу в правильному напрямку.
Як тільки я побачу шо хтось може то робити краще - я відазу "зраджу" і проголосую за когось іншого! Саме тому я тебе питаю постійно, шоб ти звернув мою увагу хто б то міг бути - поки ти пропонував тільки Гриценка - який є прожектом Льовочкіна і як на мене просто буде не в змозі робити і половини того шо може петя, навіть як його будуть копати в зад, перед і тд.

Востаннє редагував vanco2: 01.03.2018 о 20:47. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 20:50 #2723033   #2488
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Журналісти підрахували що Путін за останні півроку 8 разів заявив, що Саакашвілі не місце в Україні.
Ось одна з заяв.

Путин. заявил "Я считаю, что то, что делает Саакашвили, это плевок в лицо грузинского народа и плевок в лицо украинского народа. Как вы это терпите до сих пор?"

Наш Пєтя (агент кремля Лоліта) кинувся виконувати вказівку свого кремлівського партнера і накінець виконав, вигнавши Саакашвілі з України.
Я не фанат Саакашвілі але це дуже показовий факт.
Є і інші виконання вказівок кремля зі сторони Пєті.
Так зокрема... Усі дуже тішилися Законом про реінтеграцію Донбасу . Називали його великою перемогою.
Але не зрозуміло чому закон стосується лише Донбассу і не торкається окупованого Криму???
В Україні і Крим і Донбасс окуповіні Росією!
Чи Пєтя вже забув що Крим теж український (я вже не кажу про Кубань, статус якої теж повис після Кримнаша.)
Путін своїми многоходовочками хоче як крайній варіант виторгувати легітимізацію Криму в обмін на припинення війни в Донбассі, а наш Пєтя йому в цьому сприяє своїми законами в яких Крим вже взагалі не згадується.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 21:11 #2723035   #2489
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме тому я тебе питаю постійно, шоб ти звернув мою увагу хто б то міг бути - поки ти пропонував тільки Гриценка - який є прожектом Льовочкіна і як на мене просто буде не в змозі робити і половини того шо може петя, навіть як його будуть копати в зад, перед і тд.
Гриценко проект Льовочкіна? Смєшно. В такому разі може пруф буде? От я не є прихильник Гриценка, і називав його прізвище (і голосував) тільки як альтернативу на виборах в 14 році. Бач я живу в Україні, і маю можливість дивитися українське телебачення яке належить українским олігархам і аналізувати, на відміну від тебе. Ось наприклад регулярне (майже кожен день) попадання ляшка в ефір каналу ахметова "Україна", чітко можна прослідкувати хто є чиїм проектом. А ось льовочкін, який є співвласником каналу Інтер. Може мені знайдеш виступ в ефірі Інтера - Гриценка за останні наприклад 2 роки? Чого ж Льовочкін не розкручує свій проект на свому ж каналі? Дивина та й годі. Але в принципі ні, нічого дивно тут немає.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
як на мене просто буде не в змозі робити і половини того шо може петя
Ну да, побудувати оліго-монополії йому і справді не під силу.

Востаннє редагував Chefild: 01.03.2018 о 21:11. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 21:21 #2723037   #2490
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Гриценко проект Льовочкіна? Смєшно. В такому разі може пруф буде? От я не є прихильник Гриценка, і називав його прізвище (і голосував) тільки як альтернативу на виборах в 14 році. Бач я живу в Україні, і маю можливість дивитися українське телебачення яке належить українским олігархам і аналізувати, на відміну від тебе. Ось наприклад регулярне (майже кожен день) попадання ляшка в ефір каналу ахметова "Україна", чітко можна прослідкувати хто є чиїм проектом. А ось льовочкін, який є співвласником каналу Інтер. Може мені знайдеш виступ в ефірі Інтера - Гриценка за останні наприклад 2 роки? Чого ж Льовочкін не розкручує свій проект на свому ж каналі? Дивина та й годі. Але в принципі ні, нічого дивно тут немає.

Додано через 9 хвилин


Ну да, побудувати оліго-монополії йому і справді не під силу.
Просто погуглив https

https://blogs.pravda.com.ua/authors/...68d3c2/page_3/

Цитата Технологія проста як двері. Гриценко, ніби вболіваючи за ефективінсть опозиційної роботи, скромно випорожнюється на колег на блозі чи на сторінці у "Фейсбуці". При всьому різномаїтті тем думка кожного разу одна й та ж: всі дурні, один розумний, помиляєтья кожен, крім одного.

За кілька годин впливовість соціальних мереж демонструє канал "Інтер", який за записами Гриценка слухняно готує сюжет неначе за темником.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 21:21 #2723038   #2491
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
а так враховуючи то шо моцкалі ше й не спішать віддавати - то може вдасться ше поарештовувати їх майно . .
Кому вдасться поарештовувати їх майно ? Кому буде користь від того заарештованого майна? Ти як совком був так совком і залишився. З майном буде те саме що з іншим майном яке належало громадянам України. Роздирибанить влада і поділиться з своїми "західнимси партнерами" а українець як їздив по заробітках так і далі буде їздити. В найкращому випадку буде за копійки пахати на тих російських підприємствах відчужених від москалів і передирибанених між нашими злодіями. Ось і уся перемога.
Ти точно як той москаль який палить патиками, але пишається що у Расії багато газу і нафти і він той газ з нафтою піндосам і хахлам не дає.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 21:27 #2723040   #2492
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Кому вдасться поарештовувати їх майно ? Кому буде користь від того заарештованого майна? Ти як совком був так совком і залишився. З майном буде те саме що з іншим майном яке належало громадянам України. Роздирибанить влада і поділиться з своїми "західнимси партнерами" а українець як їздив по заробітках так і далі буде їздити. В найкращому випадку буде за копійки пахати на тих російських підприємствах відчужених від москалів і передирибанених між нашими злодіями. Ось і уся перемога.
Ти точно як той москаль який палить патиками, але пишається що у Расії багато газу і нафти і він той газ з нафтою піндосам і хахлам не дає.
Їбланіще, я не до тебе писав. Тому можеш йти *****, і там чекати поки виросте біткоїн або поки тобі держава безплатно насипе кешу в кишеню
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 21:34 #2723041   #2493
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Їбланіще,)
В тебе окрім всього ще й москальське прізвише.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
чекати поки виросте біткоїн
При чому тут біткоін. Він зараз не росте. Біжи читай книжечки що зараз росте в ціні. Олень ти гвинторогий.
Якби ти менше троллив то знав би що зараз росте в ціні. В мене за місяць капітал потроївся бо не купляв біткоін а звернув увагу на дещо інше, А ти чекай поки Пєтя тобі відсудить москальське майно і ти станеш мільйонером.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 22:03 #2723043   #2494
Abecedarium
 
Аватар для Abecedarium
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Emmi. Відношу вас до тих людей(судячи з ваших дописів), що живуть на тих 2 проценти від продажу бочки пива, що куплена у Німеччині за 1000 євро, а продано тут за 2000 євро.

Додано через 13 хвилин
Emmi! Та почитайте книжку перед сном. Наберетесь розуму - гарантую. Хіба у вас їх немає...

Востаннє редагував Abecedarium: 01.03.2018 о 22:03. Причина: Пізніше додано
Abecedarium зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 22:13 #2723048   #2495
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
В тебе окрім всього ще й москальське прізвише.



При чому тут біткоін. Він зараз не росте. Біжи читай книжечки що зараз росте в ціні. Олень ти гвинторогий.
Якби ти менше троллив то знав би що зараз росте в ціні. В мене за місяць капітал потроївся бо не купляв біткоін а звернув увагу на дещо інше, А ти чекай поки Пєтя тобі відсудить москальське майно і ти станеш мільйонером.
Їбланіще, капітал може потроїтись тільки коли ти зафіксуєш прибуток - тобто продаш ту крипту і на тому заробиш До речі, і скільки ти заробив від того шо в тебе потроївся капітал? 300 гривень?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (03.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 22:58 #2723050   #2496
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Їбланіще, капітал може потроїтись тільки коли ти зафіксуєш прибуток - тобто продаш ту крипту і на тому заробиш
Дякую за безкоштовну і дуже корисну підказку. В майбутньму я нею обовязково скористаюся але ще не тепер..


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, і скільки ти заробив від того шо в тебе потроївся капітал? 300 гривень?
Не гарно рахувати чужі гроші. Але думаю, що більше чим ти в америці за 3 місяці заробляєш.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 23:02 #2723051   #2497
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Дякую за безкоштовну і дуже корисну підказку. В майбутньму я нею обовязково скористаюся але ще не тепер..
Ок

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Не гарно рахувати чужі гроші. Але думаю, що більше чим ти в америці за 3 місяці заробляєш.
Ну думай далі, як то кажуть - дурень думкою багатіє

До речі, а чо за три місяці а не за пів року чи за рік? (Тільки не кажи шо ти продав квартиру шоб вкласти в крипту, будьласка!)
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 23:06 #2723052   #2498
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Просто погуглив
Я казав - за останні два роки, за яких Гриценко ні разу не був в ефірі каналу Інтер. Але нехай буде, візьмемо той період. Чи можна вважати кожного хто був в ефірі каналу Інтер проектом Льовочкіна? Чи тільки Гриценка? Бо якщо той був час від часу в ефірі, то він міг бути там тільки тому що його туди запрошували. Ось наприклад Ляшко в ефірі України практично кожний вечір, тобто тут до ворожки не ходи. Так само як на Інтері Каплін. От щоб так же кожний вечір в ефірі інтера був Гриценко, я наприклад не пам'ятаю. Ну і на користь Гриценка говорить той факт що під час виборчої компанії його політичної реклами по тв було по мінімуму, тобто, якщо порівнянювати з іншими кандидатами, практично - не було. Невже Льовочкіна шкодував грошей на свій проект? Дійсно дивина.

Українськими виборцями дуже легко маніпулювати. Можна пустити любу "качку", яку тяжку підтвердити, як і тяжко спростувати. І буде повторювати цю качку як і попугай.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2018, 23:06 #2723053   #2499
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
До речі, а чо за три місяці а не за пів року чи за рік? (Тільки не кажи шо ти продав квартиру шоб вкласти в крипту, будьласка!)
Кінчай тролити. Хочеш потролити відкрий іншу тему. Пиши краще про Пєтю і його видатні здобутки для народу України і процвітання української держави..
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2018, 07:33 #2723104   #2500
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Дякую за безкоштовну і дуже корисну підказку. В майбутньму я нею обовязково скористаюся але ще не тепер..



Не гарно рахувати чужі гроші. Але думаю, що більше чим ти в америці за 3 місяці заробляєш.
Тобто вже купити ферму за 6 кілобаксів можеш собі дозволити? Похвалитися обновкою? Фото буде?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:26.