Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.01.2018, 10:41 #2718334   #1001
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Якщо брати бляхи не самі дешеві, то бувають збережені в дуже гарному стані.
Знайомий вже десь 3 місяці їздить на Passat B5 за 2700, 1,9 дизель
Нічо не ремонтував, все працює, масла не бере, салон не покоцаний...

Ще бачив в одного Mondeo 2,0 TDI за 2500 то тоже класний стан....
Бувають. Знайти таке - рідкість.
А те, що таке авто не ламається три місяці, може вкажеш пробіг?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2018, 13:54 #2718365   #1002
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Бувають. Знайти таке - рідкість.
А те, що таке авто не ламається три місяці, може вкажеш пробіг?
220 тис, але хз чи то правда...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Minato (15.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2018, 13:57 #2718367   #1003
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Мав на увазі, скільки він проїхав за три місяці. Бо якщо він маленький, то там і не мало б щось вилізти критичне. Імхо.
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2018, 16:21 #2718382   #1004
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Мав на увазі, скільки він проїхав за три місяці. Бо якщо він маленький, то там і не мало б щось вилізти критичне. Імхо.
5.5тис, але ті машини надійні, мотор провірений роками, їздить довго, потім якщо тре то міняють кольца і їздить ще. Якщо ганяти то алюмінієву підвіску трохи дорого ремонтувати, але внас останнім часом не дуже вже глибокі ями якщо не відхилятися від основних доріг...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (15.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2018, 21:02 #2718414   #1005
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
5.5тис, але ті машини надійні, мотор провірений роками, їздить довго, потім якщо тре то міняють кольца і їздить ще. Якщо ганяти то алюмінієву підвіску трохи дорого ремонтувати, але внас останнім часом не дуже вже глибокі ями якщо не відхилятися від основних доріг...
Та алюмінєва підвіска досить таки витривала, ну звісно якщо ви не торговий по селах.
Тут справа навіть не так в тому, що вона алюмінєва, а в тому що там деталей чорт голову зломить, 2 шарові зверху то звісно ше то щастя..
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2018, 08:03 #2718670   #1006
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65737254



Навіть з огляду на те, що порушення митних правил при переміщенні спірного автомобіля на територію України виявлено вже після того, як позивач отримав свідоцтво про реєстрацію спірного транспортного засобу, тобто на момент придбання автомобіля позивач не знав про те, що автомобіль ввезений в Україну з порушенням митних правил, зазначене не може бути підставою звільнення з-під арешту даного транспортного засобу, оскільки на момент його придбання порушення митних правил мало місце, відтак автомобіль не міг перебувати у вільному цивільному обігу.

далі вірте в схеми ітд. це ще більша лотерея ніж бляхи.
ZTVR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (19.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 15:41 #2719836   #1007
Talyanich
Учасник
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Тема "Розмитнення авто", а ВОНИ шпарють про бляхи, підвіски і т.д. Немає ніякого контролю.
Talyanich зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
firm (02.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 10:30 #2721666   #1008
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Виникло у мене питання по розмитненню... Якщо хтось знає відповідь пишіть...
У нас можна розмитнити авто яке відповідає нормам Євро5. А якщо припустимо взяти машинку трохи старішу і наприклад в Польщі, чи іншій країні де дешевші роботи на СТО офіційно поставити мотор і вихлоп Євро5 з донора. Всі офіційні документи по заміні представити під час сертифікації в Україні. По суті на еконорми впливає тільки двигун і вихлопна система, яка "пачка" на тому на еконорми не впливає. Що думаєте по такому поводу? І чи є резон в тому?
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 11:01 #2721668   #1009
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата наприклад в Польщі, чи іншій країні де дешевші роботи на СТО
Самі дешеві сто то в нас. Там нормогодини, і там дешево не вийде. Знайомий бляховод ремонтується тут бо дешевше.
За такий варіант як переобладнання на євро5 в статті якійсь читав, але щоб з явками і паролями, шо та по-чому то хз.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 11:02 #2721669   #1010
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата де дешевші роботи на СТО
Думаю, та машина золота получиться. Чому відразу не дивитись на євро5, але меншу класом?
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 11:57 #2721678   #1011
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Думаю, та машина золота получиться. Чому відразу не дивитись на євро5, але меншу класом?
Наведи приклад меншого класу наприклад за Пежо боксер максі грузпас, або за спрінтер максі грузпас.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Самі дешеві сто то в нас. Там нормогодини, і там дешево не вийде. Знайомий бляховод ремонтується тут бо дешевше.
За такий варіант як переобладнання на євро5 в статті якійсь читав, але щоб з явками і паролями, шо та по-чому то хз.
Знаю що в нас дешево, але я мав на увазі, щоб машина вже заїжджала сюда з Євро5.
Суть така шукаєм де найдешевша машина наприклад з Євро4 (Голандія, Німеччина, швейцарія) шукаєм мотор Євро5, який підходить до такої машини, потім їдемо в країну де дешевше робота (Румунія, Угорщина, Польща, Болгарія), або рахуємо чи недевше перекинути мотор в цій же Німеччині (бо дорога - гроші). І відповідно перекидаєьбся двигун, а старий завозиться для продажу.
Тобто з математикою це вже якось розберемось.
Мене більше цікавить чи по закону то прокатить

Востаннє редагував KSW: 17.02.2018 о 11:57. Причина: Пізніше додано
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 14:07 #2721689   #1012
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Суть така шукаєм де найдешевша
З суттю то понятно, але новий мотор то нові мозги. потім офіційно оформити+ техогляд напевно. час на те все немаленький. і ціна за роботу буде космос. Якби так можна було то наші гонщеги вже би давно тулили такі машини.
Чисто моє імхо
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2018, 16:09 #2721696   #1013
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата Знаю що в нас дешево, але я мав на увазі, щоб машина вже заїжджала сюда з Євро5.
Суть така шукаєм де найдешевша машина наприклад з Євро4 (Голандія, Німеччина, швейцарія) шукаєм мотор Євро5, який підходить до такої машини, потім їдемо в країну де дешевше робота (Румунія, Угорщина, Польща, Болгарія), або рахуємо чи недевше перекинути мотор в цій же Німеччині (бо дорога - гроші). І відповідно перекидаєьбся двигун, а старий завозиться для продажу.
Тобто з математикою це вже якось розберемось.
Мене більше цікавить чи по закону то прокатить
При розмитненні, перше що потрібно затребують документи на машину. Автоматично пробиваеться ВІН код, де покаже мотор євро 4 Якщо присутні всі документи на переобладнання мотора затребують експертизу, чи буде новий мотор відповідати чинним стандартам України (Читай процедура і приблизна сума переобладнання з груз на пас) + ще додатковий геморой зі всіма довідками і дозволами... А тепер питання — а воно потрібно?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2018, 07:22 #2721729   #1014
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
на СТО офіційно поставити мотор і вихлоп Євро5 з донора.
Мені цікава сама технічна сторона. Спочатку треба знайти такі мотори, які заміняються із найменшими переробками(кронштейни кріплення, коробки, навісне). Потім найцікавіше: розібратись із електрикою, іммобілайзером, приборкою. І хто потім на все те видасть сертифікат? Знаю спринтера, де свапили мотор, то так і лишали один БК на мотор і другий на приборку, бо інакше ніяк, але він не розмитнювався.

Востаннє редагував kolibryks: 18.02.2018 о 07:29.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2018, 08:22 #2721733   #1015
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Виникло у мене питання по розмитненню... Якщо хтось знає відповідь пишіть...
У нас можна розмитнити авто яке відповідає нормам Євро5. А якщо припустимо взяти машинку трохи старішу і наприклад в Польщі, чи іншій країні де дешевші роботи на СТО офіційно поставити мотор і вихлоп Євро5 з донора. Всі офіційні документи по заміні представити під час сертифікації в Україні. По суті на еконорми впливає тільки двигун і вихлопна система, яка "пачка" на тому на еконорми не впливає. Що думаєте по такому поводу? І чи є резон в тому?
В закарпатті знов ніби налагодили пригон авто під документи, шукай доки на спрінтер, прижени кузов під розмитнення і буде тобі щастя
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (18.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2018, 11:41 #2721744   #1016
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Забийте на ті всі переобладнання моторів бо це ніхто не пропустить.

Додано через 6 хвилин
В європі згідно директиви євросоюзу з 2009 року не випускають євро 4, я як розмитнював то писав листа на єврокар і вони мені по віну вислали всю інформацію. Дя розмитнення є 2 умови від 10 року і евро 5.
Люди привозили з сша хюндаї сантафе, відправили назад бо по базі йшли євро 4. Коли тобі роблять сертифікацію твій він вбивають в базу і більше цей він ніхто сертифікувати не буде якщо там е4 по базі хоть квітку на скотч ліпіть.

Востаннє редагував ZTVR: 18.02.2018 о 11:49. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Подякували 3:
GuF (19.02.2018), Nobel (19.02.2018), vanco2 (27.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2018, 21:12 #2722833   #1017
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Тим часом наші рагулі, піклуючись про автолюбителів, іпать як спростили процедуру розмитнення.
http://expres.ua/news/2018/02/27/285...yh-avtomobiliv
Такий обнадійливий заголовок статті, а по факту - нікуя.
"Не ту страну назвали Гондурасом"(с)
yakudza зараз поза форумом  
Подякували 3:
KSW (28.02.2018), leyo (27.02.2018), roma22101987 (27.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 07:22 #2722845   #1018
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Забийте на ті всі переобладнання моторів бо це ніхто не пропустить.

Додано через 6 хвилин
В європі згідно директиви євросоюзу з 2009 року не випускають євро 4, я як розмитнював то писав листа на єврокар і вони мені по віну вислали всю інформацію. Дя розмитнення є 2 умови від 10 року і евро 5.
Люди привозили з сша хюндаї сантафе, відправили назад бо по базі йшли євро 4. Коли тобі роблять сертифікацію твій він вбивають в базу і більше цей він ніхто сертифікувати не буде якщо там е4 по базі хоть квітку на скотч ліпіть.
Ну вони трохи протупили, він код потрібно перевіряти перед покупкою а не коли загнав в Україну тим більше через океан.В США є купа Пасатів з 2,5 мотором які 2010-13 року з моторами Євро 4, але чув, що все таки якось їх реєструють тут.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 09:07 #2722855   #1019
Pavel_
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

деякі ЗМІ пишуть, що реєстрації підлягатиме тільки євро6, а євро5 лише ті, що розмитнені до прийняття цих покращених змін
Pavel_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2018, 20:18 #2722900   #1020
yakudza
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Pavel_ Переглянути допис
деякі ЗМІ пишуть, що реєстрації підлягатиме тільки євро6, а євро5 лише ті, що розмитнені до прийняття цих покращених змін
ЗМІ для того і існують, щоби шлак у вуха заливати. В статті, на яку я послався,пишуть, що наші довбойоби законописці по-суті просто відмінили пред'явлення на границі при митному оформленні сертифікату відповідності євро-5, але все одно його треба пред'явити на регіональній для розмитнення. Тобто не помінялося ВЗАГАЛІ НІЧОГО, крім окуєтітельних статей про чергову перемогу у вигляді спрощення розмитнення.
yakudza зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (28.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:56.