Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2017, 14:47 #2677089   #21
Kynan
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Навчання за кордоном це дуже відповідальний крок. Я ризикнув. Справа в тому, що я польску мову знаю добре, бо є друг з Польші з яким з дитинства разом. Без знання мови, вас не візьмуть. Треба знати хочаб якийсь мінімум і перший час в Польші присвятати саме мові. Як потрапити на навчання? Дуже легко, легше ніж вступити в Україні через корупційність і програми, бо в нас вони м"яко кажучи гі***. Я звернувся в europejskaakademia.eu здав іспити і поїхав, зараз довчаюсь 5 курс, буду лишатись в Польші.
Kynan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 09:29 #2692906   #22
igor24
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте якісь програми освіти в Польщі

Я хотів навчатися online, але було важко знайти вищий навчальний заклад, який би пропонував таку форму навчання. Я знайшов таку можливість у польському вузі – Полонійній академії. Все відбувається online на принципах відео-конференції або skype-консультації. Дуже хороша можливість, завдяки якій я зміг поєднати навчання з роботою.
igor24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
освіта в польщі



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:13.