Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Жидомассонский Київстар!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.02.2013, 06:10 #2143536   #61
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Стару сімку не відновлять. Термін дії сім-карти, якщо нею не користуються, - 1 рік, а далі, оператор забирає номер, а сімка стає неактивною. Цей номер вже давним-давно віддали іншому абонентові. Простіше купити новий стартовий пакет із тарифним планом Український. Він коштує 10 грн.
tnx. Шкода, то був мій перший мобільний номер.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 14:25 #2143841   #62
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від ivanshvydkyj Переглянути допис
брат - ти піддатий? Нєсуразіца в твоїх словах, однако!
Пасажир, ми з тобою за одним столом не пили шоб ти до мене "на ти" звертався. Шо за переходи на особистості? Я висловив свою думку, шось не подобається - йди лісом.
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 15:52 #2143893   #63
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Ніякий не брєд. Це найвигідніший тп для дзвінків в своїй мережі. Поповнюєш на 5 грн і кожен день дають по 100 хв. Безкоштовно дають, без всяких щоденних абонплат, ті 5 грн залишаються на рахунку. А ще - на чужі мережі можна відносно недорого дзвонити, ще й за вхідні дзвінки бонуси дають. Ну де ще є така халява?
у лохостара халяви не буває. за місяць другий ту "халяву" присічуть, що фуфайка завернеться
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 16:22 #2143913   #64
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
у лохостара халяви не буває. за місяць другий ту "халяву" присічуть, що фуфайка завернеться
Ну, по-перше, ця халява діє вже цілий рік, а я лише тепер про це взнав. А по-друге, нічого постійного не буває. Все має початок і має кінець. Я користуюсь, поки є можливість. Хто не хоче користуватись халявою, то ніхто нікого не заставляє. Велкам користуватись послугами за гроші. Або, взагалі, не користуватись. Моє діло - проінформувати страждущих. Вірніше, поділитись досвідом.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 16:51 #2143939   #65
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
ця халява діє вже цілий рік
певно ще не назбирали потрібної клієнтської бази. народ вже не так ведеться на їх розводи

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
А по-друге, нічого постійного не буває. Все має початок і має кінець.
цікаво, а навіщо позиціонувати тариф як такий що діє на постійній основі?

Востаннє редагував pharaon: 19.02.2013 о 16:51. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 16:58 #2143947   #66
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
цікаво, а навіщо позиціонувати тариф як такий що діє на постійній основі?
Бо є тп, які діють до певної дати, а цей діє на постійній основі, кінцевої дати не має. Відповідно, його умови змінювати не планується. Принаймні, в ідеалі так мало б бути. Будемо надіятись на краще.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:20 #2143972   #67
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Бо є тп, які діють до певної дати, а цей діє на постійній основі, кінцевої дати не має. Відповідно, його умови змінювати не планується. Принаймні, в ідеалі так мало б бути. Будемо надіятись на краще.
Ви дуже наївні. Воно то так ніби мало б бути в ідеалі, але якщо багато людей почнуть цим користуватись то Київстар побачить що втрачає прибутки і почне з абонентів Білайну знущатись. Кантора то одна і та сама тепер...
Тариф діджуз бомба теж був на постійній основі і т.д. - в результаті зараз на бомбі абонплата 1 грн в день (була 35 коп/день) і (о Боже яке щастя) дають аж 10 мб в день замість 5 мб, що є плюсом тільки для 10-20% абонентів бо інші інтернет не юзають взагалі. В тарифах серії 5+0 збільшили абонплату на 50% і (о Боже яке щастя 2) знизили вартість 2ї та наступних смс за день на 50%!!! Це ж просто нереальна щедрість. Я більше одної смс в день забув коли відправляв. Також усюди по Київстару підвищили ціну на смс до 75 коп. Мало хто знає але з якогось там числа якшо в тебе нуль на рахунку треба поповнити його мінімум на 40 грн, ато надання послуг буде призупинено. Я вже не кажу про такі приємні бонуси як коли в тебе менше 10 грн на рахунку ти не можеш дзвонити на інші мережі (де логіка я хз...) І це все почало творитись тоді коли білайн викупив київстар. Спочатку вони взялись за абонентів КС бо їх дуже багато і можна гарно подоїти, потім дойде черга до білайнівців. Інфа 100%.
Big Brother зараз поза форумом  
Подякували 2:
deukbr (20.02.2013), pharaon (19.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:28 #2143978   #68
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Ви дуже наївні. Воно то так ніби мало б бути в ідеалі, але якщо багато людей почнуть цим користуватись то Київстар побачить що втрачає прибутки і почне з абонентів Білайну знущатись. Кантора то одна і та сама тепер...
Тариф діджуз бомба теж був на постійній основі і т.д. - в результаті зараз на бомбі абонплата 1 грн в день (була 35 коп/день) і (о Боже яке щастя) дають аж 10 мб в день замість 5 мб, що є плюсом тільки для 10-20% абонентів бо інші інтернет не юзають взагалі. В тарифах серії 5+0 збільшили абонплату на 50% і (о Боже яке щастя 2) знизили вартість 2ї та наступних смс за день на 50%!!! Це ж просто нереальна щедрість. Я більше одної смс в день забув коли відправляв. Також усюди по Київстару підвищили ціну на смс до 75 коп. Мало хто знає але з якогось там числа якшо в тебе нуль на рахунку треба поповнити його мінімум на 40 грн, ато надання послуг буде призупинено. Я вже не кажу про такі приємні бонуси як коли в тебе менше 10 грн на рахунку ти не можеш дзвонити на інші мережі (де логіка я хз...) І це все почало творитись тоді коли білайн викупив київстар. Спочатку вони взялись за абонентів КС бо їх дуже багато і можна гарно подоїти, потім дойде черга до білайнівців. Інфа 100%.
Та все вірно. Але, особисто я, буду надіятись на краще. Тому користуюсь халявою, поки є можливість. Ніхто нікого насильно не заставляє користуватись. А гіпотетичні майбутні проблеми буду вирішувати по мірі їх надходження. Наглий Київстар створив мені незручні умови користування, я їх вирішив, знайшов дірку в тарифах. Все одно, багато і насильно платити не буду.)))
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:29 #2143979   #69
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Бо є тп, які діють до певної дати, а цей діє на постійній основі, кінцевої дати не має. Відповідно, його умови змінювати не планується. Принаймні, в ідеалі так мало б бути. Будемо надіятись на краще.
не міняють умови поки всі твої знайомі не запишуть цей номер як твій. якраз за років 2-3 "незаплановано" в тарифі знову щось поміняють. вихід - це мати пару стартових і якщо починає зажератись якись оператор - починати не відходячи від касси користуватись іншим.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:43 #2143987   #70
ivanshvydkyj
Banned
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Пасажир, ми з тобою за одним столом не пили шоб ти до мене "на ти" звертався. Шо за переходи на особистості? Я висловив свою думку, шось не подобається - йди лісом.
ти не пасажиркай тут жирдяю, я до тебе по-людськи написав, бо в твоєму пості єрунда повна так ніби п*яний як мінімум хтось писав - тому й вирішив підколоти по-доброму.
ivanshvydkyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:53 #2143993   #71
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
не міняють умови поки всі твої знайомі не запишуть цей номер як твій. якраз за років 2-3 "незаплановано" в тарифі знову щось поміняють. вихід - це мати пару стартових і якщо починає зажератись якись оператор - починати не відходячи від касси користуватись іншим.
Так, я і маю 3 стартових: Київстар, Білайн і МТС, і користуюся ними одночасно в 3-сімочному телефоні. Я дзвоню з того стартового, з якого мені найвигідніше, а мої знайом дзвонять до мене також на той номер, на який їм вигідно. Завдяки Білайну і МТС халява продовжується.

Я розумію, що після демаршу Київстару у всіх тут песимістичний настрій, але, повторюю, давайте вирішувати проблеми по мірі їх надходження. От коли зміняться умови трифних планів Білайн і МТС, тоді й велкам їх гнобити.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 17:56 #2143997   #72
orest5
 
Аватар для orest5
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

В інформації про Київстар згадувався Приватбанк. Тож пропоную інформацію про українофобський Приватбанк http://www.causes.com/actions/1732169
orest5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 19:28 #2144090   #73
fcuk
Активний учасник
 
Аватар для fcuk
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

підкажіть де купититой мтс Український?
fcuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 19:49 #2144122   #74
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від fcuk Переглянути допис
підкажіть де купититой мтс Український?
Будь-де, те продають стартові пакети. В кіосках, магазинах, супермаркетах, тощо...
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 13:32 #2144699   #75
Sergio
 
Аватар для Sergio
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Який тариф білайн кращий 29 чи 29+ хто що може сказати обираю для себе?
Sergio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 14:29 #2144743   #76
6od9
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Де можна купити стартовий "білайн 29+"?
6od9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 14:46 #2144752   #77
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від 6od9 Переглянути допис
Де можна купити стартовий "білайн 29+"?
тобі 24 роки і ти не знаєш де продають стартові пакети? мдаа
Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Будь-де, те продають стартові пакети. В кіосках, магазинах, супермаркетах, тощо...
ap@snuj зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
6od9 (20.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 15:14 #2144780   #78
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від Sergio Переглянути допис
Який тариф білайн кращий 29 чи 29+ хто що може сказати обираю для себе?
Читай і визначайся, вибір за тобою:
Тариф «29»

Тариф «29+»
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sergio (22.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 16:31 #2144832   #79
6od9
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
тобі 24 роки і ти не знаєш де продають стартові пакети? мдаа
дуже дотепно! але в кіосках, магазинах, супермаркетах зустрічав тільки тариф "привіт, весь світ" а от 29+ ніяк не можу знайти.
6od9 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 16:36 #2144838   #80
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Жидомассонский Київстар!

Цитата
Допис від 6od9 Переглянути допис
дуже дотепно! але в кіосках, магазинах, супермаркетах зустрічав тільки тариф "привіт, весь світ" а от 29+ ніяк не можу знайти.
В цоа Київстар є повно.
phenix зараз поза форумом  
Подякував(ла):
6od9 (20.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:45.