Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.08.2015, 08:56 #2564903   #81
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
з того, що якби обзивала всіх, то її би забрали в лікарню .
просто діє дійсно як упир - п'є з одного кров доки може, а не зможе, то потім знайде когось іншого.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 12:55 #2565247   #82
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Думаю, якщо культурно сказати до свекрухи "мамо, не кажіть, що мені робити, і я не скажу, куда вам йти", вона повинна образитись, перестане до вас ходити, дзвонити, спілкуватись. А це якраз те, що вам і треба.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Ось буквально вчора вона знову мені написала образливу смс я звичайно ж відразу розповіла про неї чоловіку, його це дуже сильно розізлило...
А видаляти см від "мами", не читаючи, віра не позволяє? Спробуй, кажуть, можна зберегти нерви і настрій.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Я вже писала що пробувала не раз. За всі ці роки я намагалася робити все щоб їй сподобатися. Раніше бувало коли вона була не в нас я телефонувала їй хоч знала чим все закінчеться, я її розпитувала як справи, як то як сьо... вона говорила всякі гадості а я слухала. Я попри все вгоджувала їй більше аніж своїм родичам.
І якраз через її вік я не дозволяю собі ображати її і відповідати грубо на її образи((
Ну і хто тобі дохтор? Треба вміти себе захищати. А на безхребетних завжди будуть їздити. Добро має бути з кулаками.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
почни її називати бабцею !
Угу. Ягою.

Востаннє редагував noname1: 05.08.2015 о 12:55. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (05.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 18:22 #2565298   #83
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата А видаляти см від "мами", не читаючи, віра не позволяє? Спробуй, кажуть, можна зберегти нерви і настрій.
Віра тут нідочого) Не видаляю смс для того щоб показати їх чоловікові, щоб не думав що я все видумую, після того як чоловік їх сам читає він з нею щось там розмовляє і вона після того десь тиждень стримується щоб знову щось ненаписати і в мене тиждень спокою від неї. А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((

Додано через 42 хвилини
Цитата Ну і хто тобі дохтор? Треба вміти себе захищати. А на безхребетних завжди будуть їздити.
Абсолютно погоджуюся, але нажаль не получається захищатися( просто не вмію( В голові прокручую буває різне та коли приходиться до діла....((( Так я безхребетна і сама в цьому винна((

Додано через 8 хвилин
Цитата з того, що якби обзивала всіх, то її би забрали в лікарню
всіх не всіх, але всі родичі з її сторони і сторони її чоловіка з нею взагалі не спілкуються саме через те що вона говорила їм все що хотіла ображаючи цим, всі були їй щось винні, і тому вони просто перервали з нею всі звязки. То всі вони за її словами погані і невдячні.

Востаннє редагував ol18: 05.08.2015 о 18:22. Причина: Пізніше додано
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 19:38 #2565317   #84
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((
Номер занести в чорний список.Не дозвониться і смс не прийдуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 20:55 #2565336   #85
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Віра тут нідочого) Не видаляю смс для того щоб показати їх чоловікові, щоб не думав що я все видумую, після того як чоловік їх сам читає він з нею щось там розмовляє і вона після того десь тиждень стримується щоб знову щось ненаписати і в мене тиждень спокою від неї. А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((
Ну, так видали смс не читаючи, і цим собі нерви збережеш і чоловікові, бо нічого йому не доведеться показувати і проводити розбір польотів. Від "мами" тупо не піднімати слухавку ніколи. Найкраще - занести її номер в чорний список, щоб навіть не було чути і не було видно, що вона дзвонить. Якщо спитає чому не може додзвонитись, нагло сказати, бо так треба, не хочу вас чути. І режим "сніжинка" вкл.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 21:00 #2565337   #86
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Номер занести в чорний список.Не дозвониться і смс не прийдуть.
А як можна це зробити? Що потрібно включити щоб її номер був в чорному списку?

Додано через 1 хвилину
Цитата Найкраще - занести її номер в чорний список
А як це?

Востаннє редагував ol18: 05.08.2015 о 21:00. Причина: Пізніше додано
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 21:07 #2565342   #87
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
А як можна це зробити? Що потрібно включити щоб її номер був в чорному списку?

Додано через 1 хвилину

А як це?
Телефон треба мати відповідний. У простих дзвонилок має бути відповідний пункт у меню записної книжки (не у всіх телефонах таке є). Якщо є смартфон, то таку функцію він, як правило, має в записній книжці у властивостях контакту, або качай відповідну програму з Плеймаркету (Гугл в поміч).
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 22:33 #2565367   #88
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Телефон треба мати відповідний. У простих дзвонилок має бути відповідний пункт у меню записної книжки (не у всіх телефонах таке є).
Нажаль в моєму телефоні такої функції немає( ( в мене не смарт)
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 23:03 #2565371   #89
Darkwood
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Любов тещі(свекрухи) прямопропорційна квадрату відстані. Переїдьте подальше від неї, так щоб вона замахалась їздити до вас фізично і по грошах. В іншу облсть, іншу частну країни а в ідеалі за кордон.
Darkwood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (05.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 23:04 #2565372   #90
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Нажаль в моєму телефоні такої функції немає( ( в мене не смарт)
дуже в багатьох і не смартах така функція є, прото теба пошукати
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2015, 08:54 #2565399   #91
Antoninna
Новачок
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Добрий вечір!
Мені не дає спокійно жити моя свекруха. Детально писати не буду, бо коли написати навіть половину вийде цілий серіал. І тому постараюсь написати коротко.
Так от, ще до весілля з моїм чоловіком його мама постійно несла себе ніби вона і її син хтозна хто, а я ніхто, навіть казала про те що я собі не даю учоту за кого збираюся заміж, що я недостойна і всяке таке... Та я була закохана в свого чоловіка і якось старалася незважати на її слова, та і чоловік все казав що вона не думає що говорить щоб незважала, що він мене кохає і всяке таке. Я ковтала всі образи заради нас. Потім ми готували весілля, все повністю навіть повністю одяг чоловіка оплатили мої батьки так як його мама казала, нащо здалося то весілля, та коли мої батьки запропунували їй запросити їх гостей за рахунок моїх батьків вона не була проти і запросила навіть більше аніж домовлялися. Весілля їй не сподобалося, все було не так і не то.
Почали ми жити та нащастя не знею, по роботі чоловіка нас відправили в інше місто і там нам дали маленький будиночок, спочатку мені здавалося що добре що подальше від свекрухи та на моє нещасття вона приїздила до нас мало не що тижня і була стільки скільки їй хотілося. Коли вона була у нас то не давала мені життя, ображала спочатку мене а потім щей моїх рідних. Щоб я не робила все було не так. Потім я завагітніла і коли чоловік їй про це сказав вона почала ридати, бо її син тепер буде змушений всю важку роботу робити сам і все двигати сам, адже до вагітності вона заставляла двигати все мене і по дому і на городі. Коли вона мене ображала мій чоловік лише намагався щось сказати, а вона відразу кричала на нього і він дальше просто сидів і слухав як вона мене ображає. Коли я після того ридала він постійно повторяв щоб не звертала уваги.
Дитину я народжувала кесарово, то вона так скандалила в кабінеті мого лікаря, що мов така повна як я хай родить сама і всяке таке, хоча для кесарово в мене були показання, та вона нічого не хотіла слухати. Та лікар не слухав її а робив що потрібно. Ще чимало позору через неї в мене було в пологовому та дуже довго про це писати.
Коли я народила доньку, вона спочатку наполягала щоб ми її назвали так як її та я була категорично проти і на щастя чоловік був на моїй стороні і ми назвали як хотіли, їй звичайно це страшно не подобалось і вона при кожній нагоді про це говорила. Пізніше вона мені постійно говорила що яка я там мама якщо навіть сама не народила дитини, а кесарово. При кожній нагоді вона мене ображала якщо не так, то по телефону, а коли я не відповідала на її дзвінки вона мені писала образливі смс.
Ми вже з чоловіком більше 11 років разом. Останім часом чоловік намагається захищати мене, щось там їй говорить та це не дуже допомагає. Вона і досі контролює все що ми робимо, наші гроші, те як ми виховуємо доньку і все інше... За одинадцять років мої батьки ні разу не були в неї в гостях, навіть не знають де вона живе, хоча вона була в моїх батьків неодноразово, коли ми до неї приходимо вона може лише раз запитала чи не хочу я кави при цьому каву їй привезла я сама і робила її я собі сама, про інше мовчу, їсти ніколи не пропунувала бо постійно каже щоб худала. За 11 років вона жодного разу не привітала мене з днем народження, від неї в мене немає навіть откритки, хоча мої батьки постійно стараються для мого чоловіка. Наш сімейний дохід дуже малий ледь вистарчає на нашу сімю, то їй постійно щось потрібно і ми повинні їй це купувати. Я не можу вже чималий час зробити якусь обновку бо нема за що, адже живемо щей на неї, а вона часто каже що їй стидно перед сусідами як ми виглядаємо.
Я кохаю свого чоловіка, а він мене і поки вона не приїде чи просто подзвоне до нього в нас все гаразд, та тільки появиться вона в нас починаються сварки. Дочка категорично відмовляється і просить мене щоб я її часом навіть на годинку не залишила в баби хоч в це все я ніколи не вмішувала дитини, а свекруха говорить що я забороняю дитині бути в неї. Ще раніше вона взагалі планувала що моя донька буде жити в неї і в школу буде ходити поруч неї, та я б ніколи цього не дозволила.
Я всі ці роки намагалася їй вгодити ніколи нічого не відповідала на її образи а лише мовчки в кутку ридала. Якби не кохала свого чоловіка то давно взяла б дочку і пішла кудись, а так тішуся лише тими днями коли її в нас немає.
Думала що вже привикла до цього і намагалася по іншому, спокійніше до цього ставитися, та це не можливо. вона все щось таке придумує що мене знову і знову вибиває з колії. Сил просто нема і не знаю як мені бути, може хтось щось підкаже чи порадить, буду дуже вдячна, може хтось розповість свою історію і як справлявся з нею.
Ви не перша і не остання хто терпить від свекрухи різного роду закиди і так далі ,так що змиріться і не приймайте все так близько до серця.
Antoninna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2015, 13:53 #2565737   #92
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Хочу под*якувати кожному за поради і коментарі які ви давали мені по цій темі! Кожен коментар був для мене дуже важливий)) Дякую!!!!
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 17:49 #2569449   #93
Intron
Учасник
 
Аватар для Intron
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Якщо ваш чоловік кохає вас, то знайде вихід з цієї ситуації. Варто лише про це йому сказати
Intron зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NastiUA (27.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2015, 12:51 #2570965   #94
NastiUA
Учасник
 
Аватар для NastiUA
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Такі справи повинен, все ж, вирішувати чоловік. Бо це ж його мати, то й скажіть йому, що жити так більше не можете. Впевнена, що "відзонувати" свою матір при великому бажанні можна, це навіть, я б сказала, нормальна практика. Живете ви вдвох, без неї, то чому вона взагалі пхає, вибачте, носа у Ваші сімейні справи?
Ніколи таких "свекрух" не розуміла і, мабуть, не зрозумію.
Висновок: поговоріть відверто з чоловіком, він вирішить цю проблему, якщо йому не байдуже.
NastiUA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2015, 11:56 #2589933   #95
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Добрий вечір!
Мені не дає спокійно жити моя свекруха...
Не знаю радив хтось чи ні, але найкращий вихід подружитися з нею. Знаю таку сімью, де свекруха виживала невістку, спочатку стали окремо жити, а зараз невістка каже шо нема найближчої людини, в будьякий момент прийде на допомогу. От так от.
Muspell зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (23.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2015, 10:23 #2599108   #96
Lika87
Banned
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

А чому конкретно проблема? Що саме вона робить, що не дає вам жити? З власного досвіду знаю, що у кожної свекрухи свої вибрики.
Lika87 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
karamel856 (11.12.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.12.2015, 17:04 #2602708   #97
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Так і що знайшли спільну мову зі своєю свекрухою? Бо людям цікаво чим історія закінчилась)))
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2015, 09:37 #2602825   #98
julia33
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Співчуваю! Можу тільки порадити не вступати з нею в суперечки (повірте, Вам це не потрібно...будьте розумнішими!). Також не брати її слова до серця! Спробуйте і Вам буде набагато легше!
julia33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2016, 09:14 #2604681   #99
vitaminka5
Учасник
 
Аватар для vitaminka5
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я собі не можу уявити якби я жила з свекрухою. Це для мене щось космічне
vitaminka5 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2016, 11:19 #2617274   #100
Yarek
 
Аватар для Yarek
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Тільки що примітив таку цікаву тему. Так ось, зимою і на весні від свекрухи дуже помагає тріло для щурів, а літом і осінню - бліда поганка (це такий маленький і дуже корисний грибочок), головне щоб синяків під очима потім не булооооо....
Yarek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:53.