Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Ваша віра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2006, 12:06 #144446   #41
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Bhagavan
з огляду на твою манеру висловлювання я починаю вірити в колективний розум прибульців
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2006, 12:35 #144488   #42
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від не повірите
... з огляду на твою манеру висловлювання я починаю вірити в колективний розум прибульців ...
Чесно кажучи, не розумію, ні про манеру, ні про прибульців
Манера то від настрою, а прибульці - то від народження
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2006, 12:48 #144502   #43
Siriy
Типово

Цитата:
Допис від FredJr
cheesy хм... а Хрестини місячної дитини? Це шо?
Ну,якщо в двох словах,так щоб не розсусолювати - це для того,щоб якщо дитинка віддасть Богу душу то вже будучи хрещена. А це на тому світі реальний бонус.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2006, 21:23 #144874   #44
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Siriy
ну, але ж получається, що дитину в несвідомому віці приобщають до певної релігії, недаючи їй можливості вибрати самій. якшо вона знайде себе в іншій релігії, то перебіжництво є гріхом ( ну наприклад для мусульман точно)..
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2006, 23:54 #144956   #45
Siriy
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Siriy
ну, але ж получається, що дитину в несвідомому віці приобщають до певної релігії, недаючи їй можливості вибрати самій. якшо вона знайде себе в іншій релігії, то перебіжництво є гріхом ( ну наприклад для мусульман точно)..
Може не зовсім вдале проведу порівняння,але приблизно так:
Тобі мама в дитинстві давала кашку добру,а не лайно їсти.
В кожушок теплий вдягала і шарфиком шию замотувала коли мороз на вулиці,а не в в колготах і футболці на двір випускала.
Пігулочку і сиропчик давала коли ти кашляла,а не пускала справу "на самотек".
Тобто робила тобі все добре.
От так і залучення до тої чи іншої віри несвідомої дитинки робиться з метою спасіння її душі і приєднання її до Божої ласки - бо це добре.
Ферштейн ???
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 09:24 #145020   #46
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата:
Допис від Nata
ну, але ж получається, що дитину в несвідомому віці приобщають до певної релігії, недаючи їй можливості вибрати самій. якшо вона знайде себе в іншій релігії, то перебіжництво є гріхом ( ну наприклад для мусульман точно)..
Підтримую Сірого - це не той випадок, коли треба волати про попрання прав і свобод маленьих громадян. В нас дітей виховують батьки а не держава. Тому цілком логічно що вони мають перейняти частину батьківського світогляду як базу для розвитку. Мені наприклад це ніскільки не завадило вибрати альтернативний шлях пізнання, незважаючи на родинні традиції і шкільні уроки катехизації (на які я записався факультативно з власного бажання )
Єдине питання - міра толерантності, коли сімейне духовне виховання настільки йде в розріз з суспільними тенденціями, що спричиняє "вивихи" свіодомості через податливість дитячої психіки. (багато збоченців були вихідцями з родин священників із строгими моральними нормами)
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 09:25 #145021   #47
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Siriy
Ну, я здогадувалася, що такий приклад приведеш
Однак, батьки роблять часом те що вважають вірним, незважаючи на певний вибір дитини.
Мені здається, коли все таки людина не усвідомлено робить вибір релігії - це може призвести до того що та людина не буде розуміти всіх основ тої релігії, і буде адепотом по інерції, а не від щирого серця.Це не вірно, це те саме що би кожного з нас з дитинства привчали бути трактористами, бо батьки трактористи і вважають, що так буде краще для нас, а ми в той час марили би наприклад космосом ( ну це я дуже асбтрактно).
Крім того, тоді ніякого приславутого вибору немає, бо тебе не питали коли привязали до одної з релігій...
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 09:27 #145022   #48
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Bhagavan
Та я і не особливо спнеречаюся с тою тезою, що батьки виховують як вважають за потрібне, бо вони відповідають за ту дитину.
Просто я думаю що вибір релігії потрібно робити в дорослому віці, самостійно. Бо коли тебе хрестять ( обрізають, чи ще якось приобшають до певної з релігій) - за тебе вирішують кому ти будеш поклонятися.. Я вважаю це не вірним.
Наприклад, зустрічний приклад Сірому, якшо діти ростуть в сімї атеїстів. То батьки керуючись СВОЇМИ принципами дітей не охрестять. Невідомо чи то зле, чи ні. Керуючись своїми поняттями турботи як і ті, так і інші батьки турбуються про дітей, і можливо цим шкодять (образно кажучи).
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 10:38 #145054   #49
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

Цитата
Допис від ko3s1k
wolfRAMM
#А щодо "вищої сили", то боги прихильні до сильніших #
---прошу прокоментувати
тільки сильні, тільки чисті зможуть потрапити в Ансгард, усе чорне і декадентське згорить у полум"ї Вотана
wolfRAMM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 20:57 #145526   #50
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата Зробіть голосування. Цікаво подивиться скільки тут християн, атеїстів, штундів, іншого всякого. Хоцца знати з ким спілкуюся
ніякого голосування в тій темі не буде - хочеш голосування - роби іншу тему. поняття віри дуже важко вміщується в поняття якоїсь конфесії чи віросповідання. віра багатьох з нас являється власною вірою кожного в своє поняття бога, яке може бути чимось середнім між буддою і христом, чи сатаною і шівою.
тому спєцом ніяких голочувань тут бути не може - бо вони будуть не обєктивними.. і так тих дурних голосувань на форумі дофіга, блін.

хочеш знати з ким спілкуєшся - читаєш відповіді. так навіть краще - голосіавання анонімне, і маєш просто кількість, а так то знаєш хто в що вірить...
]

Власне через активність всяких недовіруючих та "особливих" мені і цікаво. Бо кожне, яке вирішило, що придумало власну релігію пнеться тут довести свої нові догмати. Де би ще реалізувалися.
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 21:13 #145534   #51
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата Власне через активність всяких недовіруючих та "особливих" мені і цікаво. Бо кожне, яке вирішило, що придумало власну релігію пнеться тут довести свої нові догмати. Де би ще реалізувалися.
тема про віру, а не релігію. якшо хтось не відчуває різниці, то раджу її все таки взнати перед тим як писати.
а якшо говорити за релігії ( взагалі)- то всі вони кимось придумані - чого такий сарказм до одних і така повага до інших?
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2006, 21:14 #145535   #52
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата тільки сильні, тільки чисті зможуть потрапити в Ансгард, усе чорне і декадентське згорить у полум"ї Вотана
сильні пихильні до сильних лиш тому, що разом вони ще сильніші. от і все. ніякого рогнароку, ансгарду...
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2006, 08:55 #145670   #53
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово

Цитата:
Допис від Nata
Цитата Власне через активність всяких недовіруючих та "особливих" мені і цікаво. Бо кожне, яке вирішило, що придумало власну релігію пнеться тут довести свої нові догмати. Де би ще реалізувалися.
тема про віру, а не релігію. якшо хтось не відчуває різниці, то раджу її все таки взнати перед тим як писати.
а якшо говорити за релігії ( взагалі)- то всі вони кимось придумані - чого такий сарказм до одних і така повага до інших?
Не маю права на сарказм?
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2006, 10:07 #145706   #54
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

Цитата сильні пихильні до сильних лиш тому, що разом вони ще сильніші. от і все. ніякого рогнароку, ансгарду...
не зовсім... За усім тим символізмом стоять реальні речі. Взагалі вдаючись до аналізу в язичництві нема нічого протиприродного - навпаки, присутя виключна гармонія . Хіба ти будеш сперечатися, що частина тебе беде у твоїх дітях, потім у внуках і т.д. ? Язичницьке бачення реінкарнації природне, на відміну від іудео-християнських поглядів на вічне життя, і також від заперечень вічного життя атеїзмом. Ну і щодо рагнароку то здається 3 світова уже не за горами...
wolfRAMM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:34.