Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Церква: що це таке і кому вона потрібна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2011, 18:33 #1781654   #241
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
3-я Царств 8:27 Поистине, Богу ли жить на земле? Небо и небо небес не вмещают Тебя, тем менее сей храм, который я построил [имени Твоему];

Иеремия 17:9 Лукаво сердце человеческое более всего и крайне испорчено; кто узнает его?

1-е Коринфянам 6:19 Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?
Скільки годин (хвилин) за проповідування ви записали собі, ВітяБе, за цей допис?
Що і кому ви пояснили, навівши ці три цитати?
Неякісна робота у вас, як у проповідника.... старійшини знають про це?
обов"язково скажіть їм...

Отже, скільки хввилин собі в плюсик ви записали?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від galasa Переглянути допис
Твоє серце, твій храм, Бог має бути в твоєму серці.
згоден
тут же про дух і душу людини мова, чи не так?

Востаннє редагував Новак: 27.10.2011 о 18:33. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 19:21 #1781707   #242
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Скільки годин (хвилин) за проповідування ви записали собі, ВітяБе, за цей допис?
Що і кому ви пояснили, навівши ці три цитати?
Неякісна робота у вас, як у проповідника.... старійшини знають про це?
обов"язково скажіть їм...

Отже, скільки хввилин собі в плюсик ви записали?
--Це вас ніяким чином не стосується.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
згоден
тут же про дух і душу людини мова, чи не так?
--А я не згоден..

3-я Царств 8:27 Поистине, Богу ли жить на земле? Небо и небо небес не вмещают Тебя, тем менее сей храм, который я построил [имени Твоему];

Иеремия 17:9 Лукаво сердце человеческое более всего и крайне испорчено; кто узнает его?

1-е Коринфянам 6:19 Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 20:53 #1781862   #243
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Скільки годин (хвилин) за проповідування ви записали собі, ВітяБе, за цей допис?
перший допис в 18.44
другий в 20.21 і того майже дві години. такими темпами вітя скоро стане керівником всіх керівників. тепер ясно,чого вони таку ахінєю сплітають,бо керівниками стають не хто святого духа має,а хто собі більше годин допише.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 20:53 #1781863   #244
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А я не згоден..

3-я Царств 8:27 Поистине, Богу ли жить на земле? Небо и небо небес не вмещают Тебя, тем менее сей храм, который я построил [имени Твоему];

Иеремия 17:9 Лукаво сердце человеческое более всего и крайне испорчено; кто узнает его?

1-е Коринфянам 6:19 Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?
Ну, я вже переконався, що ви незгодні з тими цитатами, які самі навели.
І, знаю навіть, чому ви незгодні.
Бо ваша Керівна Рада має власну думку, відмінну від думок апостолів та Ісуса Христа.
І вашим керівникам ви вірите більше, аніж Біблії.

Чи може ви погоджуєтеся, що ваше тіло є ХРАМ Святого Духа?
Коли ви отримали Святого Духа?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 20:55 #1781873   #245
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Це вас ніяким чином не стосується.
ясно шо не стосується. просто впевнений,шо якби ми тут побачили скільки ти собі годин паяєш за ці пости то дружно б посміялися з тебе.
горє проповєднік!

я б на місці твоїх керівників,за всі твої пости,заставив додатково відпрацьовувати в два рази більше годин ніж ти тут пишеш. ці пости то не плюс,то мінус жирний.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 18:03 #1782677   #246
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ясно шо не стосується. просто впевнений,шо якби ми тут побачили скільки ти собі годин паяєш за ці пости то дружно б посміялися з тебе.
горє проповєднік!
--Думаю, що це вас не повинно турбувати.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
я б на місці твоїх керівників,за всі твої пости,заставив додатково відпрацьовувати в два рази більше годин ніж ти тут пишеш. ці пости то не плюс,то мінус жирний.
--Коли будете, тоді й поговоримо.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
перший допис в 18.44
другий в 20.21 і того майже дві години. такими темпами вітя скоро стане керівником всіх керівників. тепер ясно,чого вони таку ахінєю сплітають,бо керівниками стають не хто святого духа має,а хто собі більше годин допише.
--Ухти. Я навіть і не думав, який я молодець, а ж якось незручно, чесне слово.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, я вже переконався, що ви незгодні з тими цитатами, які самі навели.
І, знаю навіть, чому ви незгодні.
Бо ваша Керівна Рада має власну думку, відмінну від думок апостолів та Ісуса Христа.
І вашим керівникам ви вірите більше, аніж Біблії.
--Те що ви собі там думаєте мене не хвилює. Мене хвилює чому ви весь час перекручуєте мої слова. Бо я не згоден із вашими твердженнями, тому і привів ті вірші, бо з ними я згодний. Такщо не потрібно перекручувати, Добре?

3-я Царств 8:27 Поистине, Богу ли жить на земле? Небо и небо небес не вмещают Тебя, тем менее сей храм, который я построил [имени Твоему];

Иеремия 17:9 Лукаво сердце человеческое более всего и крайне испорчено; кто узнает его?

1-е Коринфянам 6:19 Не знаете ли, что тела ваши суть храм живущего в вас Святого Духа, Которого имеете вы от Бога, и вы не свои?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чи може ви погоджуєтеся, що ваше тіло є ХРАМ Святого Духа?
Коли ви отримали Святого Духа?
--А що там не зрозуміло написано, чи що? Для помазанців так і є.

1-е Коринфянам 6:
14 А Бог и Господа воздвиг и нас воздвигнет силой Своей.
15 Разве вы не знаете, что тела ваши - члены Христовы. Итак, взяв члены у Христа, сделаю ли их членами блудницы? Отнюдь нет.
16 Или вы не знаете, что прилепляющийся к блуднице - с нею одно тело? Ибо сказано: будут двое плотью единою.
17 А прилепляющийся к Господу - один с Ним дух.
18 Бегайте блуда. Всякий грех, какой ни сотворит человек, - вне тела: а совершающий блуд, грешит против собственного тела.
19 Или вы не знаете, что тело ваше есть храм Святого Духа, Который в вас. Которого вы имеете от Бога, и что вы себе не принадлежите?
20 Ибо вы были куплены дорого. Прославьте же Бога в теле вашем.

--І взагалі я привів ці вірші для galasa, щоб показати, що його твердження є помилковим, ви не заспокоюйтесь, бо ваші теж.

Цитата Допис від galasa
Твоє серце, твій храм, Бог має бути в твоєму серці.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 18:07 #1782680   #247
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Думаю, що це вас не повинно турбувати.
як це? тиж мені епишеш і на мої итання відповідаєш...а потім виявляється,шо ти проповідуєш.... виходить,якби не я,ти б не набрав годитн...

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Коли будете, тоді й поговоримо
та я особо не рвуся до рабовласництва!

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ухти. Я навіть і не думав, який я молодець, а ж якось незручно, чесне слово.
яч ж казав вже не раз,гшо дурень думкою багатіє...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 18:17 #1782694   #248
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
як це? тиж мені епишеш і на мої итання відповідаєш...а потім виявляється,шо ти проповідуєш.... виходить,якби не я,ти б не набрав годитн...
--Ті дописи, які не несуть ніяких духовних настанов не вважаю за проповідь. І вам ще щось проповідувати не бачу смислу.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 20:51 #1782845   #249
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ті дописи, які не несуть ніяких духовних настанов не вважаю за проповідь. І вам ще щось проповідувати не бачу смислу.
ааа,типу копірнув цитату,вже проповідь. сказав очєрєдну ахінєю,всьо,проповідь скінчилася... то точно вітя,вот можеш ж правду казати,можеш.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І вам ще щось проповідувати не бачу смислу.
шоб твою ахінєю назвати проповіддю,то треба хоть одну людину тут,не зацікавлену,яка буде знаходити в тому шось мудре. а так вітя ти не проповідуєш,ти себе тішишщ ілюзіями,ніби це робиш!.не позорся,ти зі всіх свідків які тут пробували себе розпіарити самий невдаха,ти не піариш,а наоборот ганьбиш свою і без того криву організацію!
зарано тобі ше навіть в піонери!

знаєш,молодих солдафончиків завжди прикріпляють до старших офіцерів,аби ті розуму набиралися. ти тут до когось прикріплений? не зарано тебе саменького в плавання пустили?

Востаннє редагував ecosvyat: 28.10.2011 о 20:51. Причина: Пізніше додано
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 20:56 #1782856   #250
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ааа,типу копірнув цитату,вже проповідь. сказав очєрєдну ахінєю,всьо,проповідь скінчилася... то точно вітя,вот можеш ж правду казати,можеш.
--Давно вже неправду не кажу, а до вас все-таки дійшло.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
шоб твою ахінєю назвати проповіддю,то треба хоть одну людину тут,не зацікавлену,яка буде знаходити в тому шось мудре. а так вітя ти не проповідуєш,ти себе тішишщ ілюзіями,ніби це робиш!.не позорся,ти зі всіх свідків які тут пробували себе розпіарити самий невдаха,ти не піариш,а наоборот ганьбиш свою і без того криву організацію!
зарано тобі ше навіть в піонери!

знаєш,молодих солдафончиків завжди прикріпляють до старших офіцерів,аби ті розуму набиралися. ти тут до когось прикріплений? не зарано тебе саменького в плавання пустили?
--Ну що ж поробиш. Мушу писати тільки те, що є. Пошукайте собі того, хто буде вам улещувати вуха. А правда і гіркою буває, що поробиш.

Исайя 30:
8 Теперь пойди, начертай это на доске у них, и впиши это в книгу, чтобы осталось на будущее время, навсегда, навеки.
9 Ибо это народ мятежный, дети лживые, дети, которые не хотят слушать закона Господня,
10 которые провидящим говорят: `перестаньте провидеть', и пророкам: `не пророчествуйте нам правды, говорите нам лестное, предсказывайте приятное;
11 сойдите с дороги, уклонитесь от пути; устраните от глаз наших Святого Израилева.'
12 Посему так говорит Святый Израилев: так как вы отвергаете слово сие, а надеетесь на обман и неправду, и опираетесь на то:
13 то беззаконие это будет для вас, как угрожающая падением трещина, обнаружившаяся в высокой стене, которой разрушение настанет внезапно, в одно мгновение.

Востаннє редагував Vityab: 28.10.2011 о 21:03.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 21:29 #1782898   #251
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

брехло ти нещасне. я сам постійно є свідком того як ти свою брешеш. мене ти не проведеш. не будь лицеміром.

доречі,може це стане для твого загордившогося мозку взривною інфою,але нехай. говорити,те що думаєш,це аж ніяк не означає говорити істинну правду! твої видумки правдою не являються! це всього навсього итвої видумки,брехуне!

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ну що ж поробиш. Мушу писати тільки те, що є. Пошукайте собі того, хто буде вам улещувати вуха. А правда і гіркою буває, що поробиш. Исайя 30: 8 Теперь пойди, начертай это на доске у них, и впиши это в книгу, чтобы осталось на будущее время, навсегда, навеки. 9 Ибо это народ мятежный, дети лживые, дети, которые не хотят слушать закона Господня, 10 которые провидящим говорят: `перестаньте провидеть', и пророкам: `не пророчествуйте нам правды, говорите нам лестное, предсказывайте приятное; 11 сойдите с дороги, уклонитесь от пути; устраните от глаз наших Святого Израилева.' 12 Посему так говорит Святый Израилев: так как вы отвергаете слово сие, а надеетесь на обман и неправду, и опираетесь на то: 13 то беззаконие это будет для вас, как угрожающая падением трещина, обнаружившаяся в высокой стене, которой разрушение настанет внезапно, в одно мгновение.
ваші супер предсказанія ми дуже добре знаєм. тому лжепророцтв і іншої вашої горенауки нам справді непотрібно! влещуйте вуха самі собі,у вас це дуже добре виходить)))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 21:45 #1782919   #252
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
брехло ти нещасне. я сам постійно є свідком того як ти свою брешеш. мене ти не проведеш. не будь лицеміром.

доречі,може це стане для твого загордившогося мозку взривною інфою,але нехай. говорити,те що думаєш,це аж ніяк не означає говорити істинну правду! твої видумки правдою не являються! це всього навсього итвої видумки,брехуне!
--Це всього навсього голі слова. Мене ваша упереджена особиста думка не хвилює.

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ваші супер предсказанія ми дуже добре знаєм. тому лжепророцтв і іншої вашої горенауки нам справді непотрібно! влещуйте вуха самі собі,у вас це дуже добре виходить)))
--Радуйтесь, що Бог віддалив кінець, як це було із Йоною. Такщо у вас є ще час навернутись.

2-е Петра 3:
8 Но это одно пусть не остается скрытым от вас, возлюбленные, что один день у Господа, как тысяча лет, и тысяча лет, как один день.
9 Не медлит Господь исполнением обещания, как некоторые считают то промедлением, но оказывает вам долготерпение, не желая, чтобы кто погиб, но чтобы все пришли к покаянию.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 21:54 #1782924   #253
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Це всього навсього голі слова. Мене ваша упереджена особиста думка не хвилює.
та мене твоя брехунська тоже не особо цікавить. ))) брехуна слухати собі гірше робити)))

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Радуйтесь, що Бог віддалив кінець, як це було із Йоною. Такщо у вас є ще час навернутись.
це в тебе ше час є. за собою слідкуй,забагато на себе береш не тобі людей судити,шмарок.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2011, 22:22 #1782966   #254
Vityab
Типово Відповідь: Церква: що це таке і кому вона потрібна

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
та мене твоя брехунська тоже не особо цікавить. ))) брехуна слухати собі гірше робити)))

це в тебе ше час є. за собою слідкуй,забагато на себе береш не тобі людей судити,шмарок.
--Будемо вважати, що домовились, Дядьку.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:28.