Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Як краще добиратись на Берем'яни (Терн. обл.)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.07.2014, 14:58 #2417068   #1
jktu1983
Учасник
Типово Як краще добиратись на Берем'яни (Терн. обл.)?

Доброго дня. Планую на вихідних на Дністер біля с.Берем'яни. Може хто був і підкаже як краще добиратись: через Чортків-Товсте (довше але знаю що дорога нормальна), чи через Бучач? Яка дорога через Бучач? Не хочу авто вбивати. Дякую
jktu1983 зараз поза форумом  
Старий 10.07.2014, 22:06 #2417783   #2
Автослюсар
Типово Відповідь: Як краще добиратись на Берем'яни (Терн. обл.)?

Цитата
Допис від jktu1983 Переглянути допис
Доброго дня. Планую на вихідних на Дністер біля с.Берем'яни. Може хто був і підкаже як краще добиратись: через Чортків-Товсте (довше але знаю що дорога нормальна), чи через Бучач? Яка дорога через Бучач? Не хочу авто вбивати. Дякую
Привіт. Минулої неділі був у Язлівці Бучацького району, це по дорозі до Берем"ян, трохи ближче. Так от, до Бучача дорога нормальна, Бучач і дальше в напрямку Берем"ян - нехай мене вкрадуть))) Дорога жах. Від Язлівця до Берем"ян думаю має бути краща трохи, принаймні раніше була краща.
Моя порада - якщо їхав дорогою Чортків-Товсте і знаєш шо там дорога ок, то краще їхати тудою.
Автослюсар зараз поза форумом  
Старий 23.07.2014, 08:22 #2423038   #3
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Як краще добиратись на Берем'яни (Терн. обл.)?

Був там давно, але їздив через Бучач, до Беремян ще нормально, а от спуск до самого Дністра, то нунах .... БТРом треба зїжати
StealZ зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:18.