Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Ваша віра

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 05.06.2006, 17:24 #139950   #1
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Ваша віра

Тут вже було кілька тем нарахунок віри, але вони не покривали певного питання : особисту віру і ступінь релігійності.

Бо власне хтось вірить у якиїсь "внеземний розум" ( назвем це так), але не притримується постів, і інших ритуальних дій церкви. Хтось деколи ходить до церкви, а хтось не бачить свого життя без церквовників і т.д.
А ще в кожного свої причини які оприділили рівень віри/релігійності.

То який ваш особистйти степінь релігійності, і які причини говорити так( причини як і низького так і виского степені релігійності). Про невірство говоримо в сусідній темі, тому тут тільки про віру

п.с. типу інверсія теми " Чого не вірите"
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 17:27 #139955   #2
cheesy
Типово

Я вірю у існування життя після смерті і логічно, що у душ ТАМ є певні лідери..Якщо вважати їх богами , я - релігійна людина.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 17:30 #139959   #3
pleo
Guest
Типово

Вірю в бога, в щось величне, розумне і неосяжне.... зневажаю показуху в вірі, яку влаштовують багато людей і те що люди самі придумали в ім'я бога. Якщо людині, щоб вірити в бога потрібна підтримка і штовхання в спину, релігійний рух, церква, релігійні традиції і т.д, то її віра не є справжньою і щирою і мало чого варта.

П.С. Прохання нікого не ображатись, бо висловив лише свою суб'єктивну думку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 17:30 #139960   #4
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

ok, я висловлюся так, я припускаю наявність певної субстанції, яка може координувати певні процеси у всесвіті..шось типу операційної системи на ПК
однак це не релігія, а лише припущення, тому назвати себе релігійною людиною я неможу зовсім
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 17:43 #139967   #5
TacbKa
 
Аватар для TacbKa
Типово

TacbKa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 18:21 #139982   #6
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

Я ВІРЮ в Бога, Бог є дух. Його ніхто не бачив, але по Сину Його та ділам Його ми пізнаємо Його.

Я вірю Бог є любов, та любов, яка все прощає, яка любить не за щось і не чомусь. ВІН любить і надіється, що ми прийдемо Всі до нього, Він нікого не спонукає і не наказує. Він поважає наш вибір, але так само ми повинні розуміти, що ми самі і платимо за наш вибір. Платимо ту ціну, яку не знаємо, за те, що думаємо, що ми того бажаємо. А потімо кажемо "Він нас карає" або "Він тебе покарає".
Яке блюзнірство, шукати винного в на небі. А він (винний) завжди між нами.

Ще одне. Я не вірю в земну справедливість. На землі нема і не буде справедливості. Але я Вірю, що наш шлях земний, то є шлях пізнання добра і зла, який вибрали наші предки. Він приносить муку і злобу, щастя і любов. Він прекрасний і жорстокий одночасно. Але це наш шлях.
А вибір кожен робить сам.

Про релігію і церкву говорити не буду, то окремий дискус.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 18:29 #139989   #7
mak.
Типово

Nata
ріспект за відсутність тупих голосуваннь
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 18:42 #139998   #8
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово

я не можу сказати про силу рівня своєї віри, оскільки це матиматично не вимірюється, але знаю шо в очах батька той хто кричить і бє себе превсилюдно пятами в груди демоструючи свою віру в ойого очах далеко не перший а навпаки
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2006, 18:48 #140003   #9
Kija
Banned
Типово

Вірю в Бога. Хоча від народження і є православним, але ніколи не вважав інші релігії неправильми. Просто не розумію як людина може попадати в рай чи в пекло в залежності від віросповідання, якщо воно, саме віросповідання залежить не від неї, а лише від регіону де вона народилася, і навіть від того в якій сім"ї. Вірю в Бога як що вище за людське сприйняття і вважаю що він один для всіх.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 16:54 #141390   #10
abwehr
Типово

Ви самі собі збрешете коли скажете що не вірите...
кожна людина вірить....вірить в те що завтра вона проснеться...
вірить в талісмани які приносять щасть...хтось вірить в богів...
..даже атеїсти вірять...вірять що богів немає...
що таке і хто такий бог...їх багато і всі вони різні...це залежить від релігії...
навіть вірячи в одного бога люди сприймають та вірять в нього по різному....
коли людина повірить що кусок дерева(талісман) принесе йому щастя, це щястя дійсно прийде...це залежить тільки від величини віри...
як на мене боги та елементи віри це духовна опора, яка розкриває скриті внутрішні сили(енергію) людини...

спасибі за увагу

abwehr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 17:01 #141396   #11
queluz
 
Аватар для queluz
Типово

Я римо - католик,
В пятницю не їм мяса, кожен тиждень намагаюсь ходити до костела,
ВІРЮ В БОГА,
Лояльнло ставлюсь до інших конфесій та релігій.

Це мій портрет віруючого
queluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2006, 17:01 #141398   #12
Nata
 
Аватар для Nata
Типово

Цитата даже атеїсти вірять...вірять що богів немає...
так говорять тільки делитанти в питаннях атеїзму..
атеїсти не вірять в бога, а це не значить " вірити в те що бога нема".вони не вірять в бога, бо немає доказів його існування. по тій самій причині вони не можуть вірити в його відсутність, бо знову ж таки і цих доказів немає.
Nata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2006, 12:54 #141902   #14
Unker
 
Аватар для Unker
Типово

Я вірую в Бога, хоч моя віра не сильна.
Я вірую, тому що я - українаць, а українці були віруючим народом, тому я змушений продовжувати це хоча б як традицію.
І ще тому що мої батьки виховували мене на християнських цінностях, за що я їм дуже вдячний.
Я греко-католик, хоча вважаю православ'я - істиним для українців.


Вибачте за флуд. Це я випадково.
Unker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2006, 16:37 #142331   #15
ko3s1k
Типово

Я знаю , шо є,як Ната казала, вища Операційна Система(абсолютно добра) ,яка заправляє ВСІМ і ВСІМА,яка підштовхує "людину" до певних дій, звісно вона не бачить зв"язку між подіями і думає шо у неї є СВОБОДА ВОЛІ )))
(у неї вірити не треба, її портрібно ВІДЧУТИ...чого ми її не відчуваємо ?? - тому що,у нас протилежні СВОЙСТВА )
ko3s1k зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2006, 16:53 #142339   #16
cem
 
Аватар для cem
Типово

Для початку хотів би розділити поняття:
1. Віра в Бога. (віра у існування і вищість певної сили, будь то особистість, дух, природа тощо). Тут я можу впевнено сказати, що я щиро вірю.
Але в нас є ще:
2. Традиції (хрещення, шлюб, поминки, освячення тощо) - пережиток минулого. Я вважаю це безглуздістю. Символікою.
Сюди ж можна віднести піст, сповідь та інші церковні християнські ритуали.
3. Віра у істинність і правдивість текстів (Біблію, Коран, Талмуд тощо). Заявити, що вірю у кожне слово, написане у Писанні, - не можу.
4. Релігія як засіб спекуляції. (На жаль, в нас церква, та все що з нею повязано - надзвичайно прибутковий бізнес) - Вважаю ганьбою і намагаюся в міру своїх сил викорінювати.
Можливо перелік не повний....
cem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2006, 19:35 #142377   #17
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

cem
на рахунок посту та сповіді я щось не зрозумів. Якщо можна сказати що шлюб та ін. то традиція то піст, хрещення, сповідь та таінство єївхаристії то є осонова-основ.

П.С. самий легкий варіант сказати, я вірю в щось, не знаю в що, але воно є ве5лике та незбагненне. А я буду жити як собі заманеться, робити що захотчу і т.д.
Я вважаю, якщо людина вірить в Бога. Бога любові. Бога добра та щирої радості. То вона повинна, як мінімум сама перед своїм сумлінням ставити певні рубежі та цілі і долати їх. Бо написано. "І демони вірять, що є Бог Єдиний та тремтять". Людина має вибір та шлях.
Піст - стримування тілесних бажань задля гартування дущевних сил.
Хрещення - почяаток з новіої сторінки життя людини, з богом в серці та вірою в добро.
Сповідь - це акт покаяння визнання перед солбою та перед Богом своїх провин та твердий намір та дія задля неповторення цих провин.


А якже без них. Я просто не розумію, в що тоді вірити, якщо не розуміти, що Віра потребує ДІЛА, а не слів.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2006, 20:34 #142412   #18
cheesy
Типово

раз вже зайшла мова за релігію.... Як ви ставитесь до того, що малих порівняно дітей(7-10років) залучають до Першого Причастя? ЧИ не повинна людина бути свідомою, щоб погодитись на таке?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2006, 10:16 #142486   #19
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

cheesy хм... а Хрестини місячної дитини? Це шо?
FredJr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2006, 12:04 #142518   #20
wolfRAMM
 
Аватар для wolfRAMM
Типово

abwehr має рацію, кожна людина вірить, бо як відомо надія вмирає останньою... Якщо задуматися, то і справді віра дає життя, якщо її нема - наступає зневіра і знесилення.
А щодо "вищої сили", то боги прихильні до сильніших
wolfRAMM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:40.