Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.06.2013, 20:22 #2221113   #221
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

агенціі слідкують за обїявами та сразу все беруть у свої руки, це їх хліб, а з другого боку - зручно
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 20:53 #2221136   #222
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
все набагато простіше. в доброї половини жителів сіл тернопільскої області працездатного віку (а їх всіх жителів сіл аж 500 тисяч) закладена программа: поїхати на заробітки, купити квартиру або в рай центрі, або в тернополі.
Думаю все ще простіше - просто добрих 90% такі як ти, самі нічого не будують і не роблять але хочуть всього і дешево.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 20:56 #2221140   #223
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
pberit, тобто поваги до покупця, який платить за те що ви б мали робити, а робить агенція, у вас зовсім немає? Продавайте тоді свою квартиру наче ви агенція, якщо приходить інший ріелтор, то домовляйтесь з ним про поділ комісійних. Або зразу домовляйтесь з ріелтором, що б вам заплатив певний відсоток за продажу. А що, як дерти з покупця, то вже по повній, все-одно витрачає 50000 у.о. від втрати ще 3000 за прослойку не збідніє.
А до чого тут не повага? Я продаю свою квартиру як я хочу, хтось інший те ж це робить. Не знаю як вам це пояснити...
Дивіться. Людина яка купляє квартиру має хороший дохід, по іншому бути не може. Якщо людина має, наприклад 15000грн в місяць то відповідно її час коштує дуже дорого, забити болт на заробіток і витратити місяць часу на шукання квартири в даному випадку не дуже розумно. Краще заробити спокійно самому і дати іншим заробити.
Конкретно по мені - з продажу моєї квартири, 2 агенції заробили сумарно десь 700у.о бо скинули трохи покупцю і не брали тих 3% а трохи менше. З тої квартири що я купляв агенція заробила біля 1400у.о. І того, на рівному місці, за день 2000у.о. Але воно не є так! За першу квартиру 2 агенції ділились, за іншу все отримала одна агенція. Через те що я продавав та купляв в одній і ті ж фірмі мені зробили знижку, не 3 а 2%.
Що зробила для мене агенція? Пів року вони водили до мене клієнтів, на що витратили величезну купу часу. Коли знайшли клієнта, моя мама наклала вето на продаж . Так як більша частина вартості все таки батьками зароблена то вони мали на це право. Вийшло що вони робили те все даремно. З часом знову мама передумала і давай все спочатку...
Показували і мені квартири, на що пішло не дуже менше часу... Сумарно я передивився десь 40-50 квартир!!! На що відповідно вони витратили час і гроші бо на певну частину показів вони возили мене своєю машиною.
З зароблених грошей 30% агенція віддає ріелтору який мене водив. Залишається все одно велика сума, частина з яких йде на оплату іншим працівникам які проводять моніторинг ринку та обдзвонюють клієнтів, далі оренда, податки і т.д.
Страшно не люблю торгуватись! А вони сторгували для мене 10000грн, фактично майже все що я їм оплатив. Цю квартиру я б ніяк не купив без них бо власник її сам не продавав і це логічно...
Вигідний бізнес, не спорю але не легкий як здається...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 4:
CorwinAlex (07.06.2013), newkos (08.06.2013), Terror (07.06.2013), vanco2 (08.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 21:36 #2221171   #224
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Показували і мені квартири, на що пішло не дуже менше часу... Сумарно я передивився десь 40-50 квартир
Ти так ніби одну квартиру на ціле життя вибираєш я квартиру шукав менше 2-х тижнів, а машину взагалі пару годин. Короч простіше треба до того всього ставитись. Щодо ріелторів - це просто один із варіантів, хочеш користуєшся ним, не хочеш - ні. Ніхто не заставляє.

Востаннє редагував kolibryks: 08.06.2013 о 07:58.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 22:03 #2221190   #225
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Тема про ціну на нерухомість, а не про "рилів". Тому хто дуже розумний пропоную не купляти хліб і продукти в магазинах чи супермаркетах, а напряму з пекарні - нашо годувати посередників... Те саме одяг, беріть прямо з фабрики. Любу сферу яку не візьми свого роду посередництво і нічо якось всі живуть, а тут кіпіш розвели. Раз ріелтором може бути вуйко і так кльово заробляє то вперед ставайте ріелторами. Теоретично ви ними станете, на практиці на 1 місяць Люба робота з боку виглядає простою, а насправді купа гемору в любій навіть "халявній" роботі.
Цю тему вже треба закривати, бо всі фактори високих цін в файному місті вже обговорювались на початку, а зараз плакання і переливання з пустого в порожнє
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (08.06.2013), vanco2 (08.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 23:02 #2221253   #226
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Думаю все ще простіше - просто добрих 90% такі як ти, самі нічого не будують і не роблять але хочуть всього і дешево.
треба буде - буду і сам будувати.
а різних дармоїдів і розказчиків треба обходити десятими дорогами.


Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Я давав всюди оголошення, а неті платив шоб рекламка була виділена, оголошення висіло не далі ніж 2-3 сторінка в пошуку - в резултаті напряму а не з агенцій до мене подзвонило може 3є людей, поцікавились ціною і навіть не приходили дивитись.

Всі хто приходив були приведені агенціями, чого так - я незнаю.
бо твій один обєкт бере в "оборот" 30 рил, які дублями оголошень завалюють все і всюди де тільки можна і не можна. відповідно покупану знову ж таки стає важко знайти оголошення від власника, та і багато хто ні ітернетом ні екселем взагалі не вміє користуватись. дзвонять по тих оголошеннях, роблять висновок що всюди одні рили і "без них ніяк" і купляють.

тему рил я підняв тому, що почали стогнати що квартира це мрія, і я розписав що на рилівській комісії з НЕпортібних і навязаних "послуг" можне непогано зекономити, що робить покупку нерухомості дешевшою для покупця
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2013, 23:17 #2221267   #227
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
я розписав що на рилівській комісії з НЕпортібних і навязаних "послуг" можне непогано зекономити, що робить покупку нерухомості дешевшою для покупця
Зекономиш 1000баксів,а часу потратиш в 10 раз більше.
Дармоїди,блабла.. - кожен виконує свій кусок роботи.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (08.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 00:04 #2221282   #228
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

vanco2, тоді справді цікаво чому так вийшло. Думаю для повного порівняння з агенціями, вам потрібно було дещо "прикрасити" оголошення, ну і добавити ще декілька фейкових оголошень про квартири неподалік, просто щоб вам дзвонили, а ви вже пропонували що маєте.
Знайшлось таке посилання:
http://realt.aviso.ua/uk/news?id=94a...f-de0454e7b43a
хоча подібну інформацію раніше читав і з інших джерел.

pberit, ви так пишете, наче всі хто купують квартири неймовірно багаті, хоча насправді при наших реаліях люди по пів життя збирають гроші, тай то купівля здійснюється завдяки допомозі всієї сім'ї. Ну і витрачені 2000 уо, це цілком собі, піврічна середньостатистична зарплата і ті хто цінує свої гроші (за ту зарплату), певне швидше погодились здійснювати пошук самотужки, якби це було можливо.

Terror, аналогія зовсім не умісна, оскільки магазини збирають різний товар неподалік від вашого дому, чим справді суттєво економлять ваш час. З ріелторами економія часу не настільки очевидна, ну хіба ви не поспішаєте з купівлею і цілком довіряєте одному ріелтору (ще на машині можуть покатати). Ну і зрештою вам ніхто не заважає звертатись до постачальника/виробника напряму в обхід магазину (багато хто при потребі так і робить).

І просто як цікава інформація, побутує думка, що клієнта возять на машині, щоб йому було важко оцінити реальну відстані до квартири (та й треба якось виправдовувати фразу 5 хв до центру/метро).

Romko_7, за 1000 баксів я б краще взяв відпустку і спокійно, не відриваючись вдень від роботи, самостійно їздив би в пошуках квартири (але дістати контакти ніде, так що поки не варіант).
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 00:45 #2221287   #229
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис
http://realt.aviso.ua/uk/news?id=94a...f-de0454e7b43a
хоча подібну інформацію раніше читав і з інших джерел.
це по стату, рили почали поменьше світити свій оборот. але продавці-покупці також не сплять, і за 500-1000-2000 уо не лінуються при можливості їх зекономити. на різні перегляди-покази-дзвінки тратиться час все одно. з ріелторами в тому виді в якому вони зараз є - цих дзвінків і "стиковок" получається ще більше.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 07:51 #2221324   #230
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Ти так ніби одну квартиру на ціле життя вибираєш я квартиру шукав менше 2-х тижнів, а машину взагалі пару годин. Короч простіше треба до того всього ставитись.
Коли купляв першу то так само як і ти - за 2 тижні, переглянувши до 10 варіантів. Зараз реально не було з чого вибрати! Варіантів ніби багато але при високій ціні якість ніяка. Крім того ціна не мала, не шкарпетки купляю, тому проти своєї волі мусів довше вибирати...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 10:12 #2221373   #231
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від CorwinAlex Переглянути допис

Terror, аналогія зовсім не умісна, оскільки магазини збирають різний товар неподалік від вашого дому, чим справді суттєво економлять ваш час. З ріелторами економія часу не настільки очевидна, ну хіба ви не поспішаєте з купівлею і цілком довіряєте одному ріелтору (ще на машині можуть покатати). Ну і зрештою вам ніхто не заважає звертатись до постачальника/виробника напряму в обхід магазину (багато хто при потребі так і робить).

І просто як цікава інформація, побутує думка, що клієнта возять на машині, щоб йому було важко оцінити реальну відстані до квартири (та й треба якось виправдовувати фразу 5 хв до центру/метро).
Аналогія умісна. Тому що агенції підбирають варіанти під ті критерії які ти їм сказав. Не маючи своєї квартири, вони знайдуть її по співпраці і саме те що буде тобі потрібно. Звичайно якщо ти ставиш реальну ціну, а не шукаєш в сраці меду Взагалі від вас з дартом попахує якимось комунізмом...
Нагадую ріелтори вже давно є в усіх цивілізованих країнах. І на рахунок комісії і того що люди віддають піврічну чи річну зарплату - купляють заробітчани, а це місячна зарплата, або середній клас. Ті хто накопив сам переважно бере якусь малосімейку до 20 штук і платить копійки (комісію сам порахуй). Або взагалі самі знаходять без посередників.
Фраза возять на машині щоб важко було оцінити відстань взагалі вбила)) - ти думаєш в нас нерухомість купляють інопланетяни? Одним словом таваріщі комуністи - звикайте до дикого капіталізму
Terror зараз поза форумом  
Подякували 3:
newkos (09.06.2013), pberit (08.06.2013), Romko_7 (08.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 15:48 #2221443   #232
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Нагадую ріелтори вже давно є в усіх цивілізованих країнах.
вони то є, але в цивілізованих країнах:
- за їх послуги платить продавець нерухомості.
- мають мати ліцензію чи ще якись дозвіл, який в разі якихось афер хоть втратять.
- часто комісія обмежена законами.




Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
оголошення висіло не далі ніж 2-3 сторінка в пошуку - в резултаті напряму а не з агенцій до мене подзвонило може 3є людей, поцікавились ціною і навіть не приходили дивитись.
а ти що ціну не писав?

Додано через 15 хвилин
і ще поближче до ціна на нерухомість. зараз виставили дуже багато комерційних приміщени на продаж (і в аренду). в тернополі після зими2013 повиставляли такі комерційні обєкти, що їх за 22 роки незалежної україни ніколи навіть б не подумали подати оголошення про продаж. десь за рік, коли продавці зрозуміють, що цієї комерційної нерухомості в таких кількостях не потрібно і її по таких цінах нема кому купляти - швидше за все почнеться зниження ціни на такі площі.
навіть в киеві тих комерційних площ вже забагато і власники по чуть-чуть знижують ціну, щоб "нащупати" попит.

отакий от "дикий капіталізм"...

Додано через 1 годину 55 хвилин
http://cahome.org/buy_real_estate.asp
Процесс Покупки Недвижимости в Калифорнии
Покупатель недвижимости (т.е. Вы) не платит комиссионные агенту представляющего его интересы (т.е. Нам), т.к. за это всегда платит продавец, но покупатель платит за услуги Эскроу Компании за оформление документов на куплю-продажу.

то, про що я і писав. продавець або продає сам, або платить посереднику за то, що він займається продажем його квартири. посередник продав - получив свою комісію з продавця, і не переживає кинуть його з тою комісією чи ні. покупець платить за оформлення компанії по типу нотаріус+банк. бо там з пачками доларів мало хто носиться.

-----------------------------

якщо в нас появлятья знову кредити/іпотека нижче 12-15% річних - ціна на нерухомість знову буде рватись вверх. бо получається вигідно заплатити за іпотеку свого житла і жити в своїй квартирі, чим платити комусь за аренду. але коли така іпотека в нас знову появиться - невідомо.

Востаннє редагував dart: 08.06.2013 о 15:48. Причина: Пізніше додано
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 18:08 #2221547   #233
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

В нас теж можна купити нерухомість і не платити комісію. Як на мене різниці ніякої немає, тому що в ціну вже будуть заложені послуги агенції - як приклад АН Яворина. Як то кажуть від перестановки доданків сума не міняється...
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 20:55 #2221615   #234
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

якщо купляти чи орендувати квартиру, можна користуватися послугами агенцій, але ніхто не заставляє погоджуватися на те що вони пропонують, можна паралельно шукати самому, і вже серед тих варіантів, що пропонує агенція і серед тих, що без посередників вже виршувати який варіант краще обрати, просто буває що варіант дуже хороший, що варто заплатити певну суму посередникові, крім того є такий файктор обмеженість в часі, якщо потрібно терміново, то в такому випадку дуже часто буває, що без агенцій важко. Цієї весни шукав квартиру в Криму, зважаючи що велика відстань, то вирішив скористатися послугами агенції щоб вони все порішали за винагороду, але агенції не спішили шукати то дуже швидко знайшов сам хороший варіант майже випадково. На ціну особо не впливає чи це на пряму чи через посередника, якщо через посередника просто додаткові витрати
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2013, 23:52 #2221687   #235
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
в ціну вже будуть заложені послуги агенції - як приклад АН Яворина. Як то кажуть від перестановки доданків сума не міняється...
от яворина якраз, на відміну від всіх решти рил, і не закладує в ціну свою комісію. а бере цю комісію з власника-продавця в разі знаходження клієнта. і вони дійсно працюють, банери друкують і вішають, оголошення подають з адресою, фотографіями і детальним описом. і вони не бояться що клієнт через цей нормальний опис об'єкта і фото знайде власника, а наваки зацікавлені щоб ще до переглядів покупець знав максимально багато інформації. відповідно меньше лишніх дзвінків і переглядів від тих, кому такий об'єкт все одно не підійде, а більше цікавості в тих хто якраз таке і шукає.

і вони не бояться що покупець-арендатор вийде напряму до власника. бо вони свою комісію все одно получать по ексклюзивному договору.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2013, 00:06 #2221693   #236
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Звичайно не закладає, її закладає власник... В кінцевому результаті переплачує покупець як не крути. Просто психологічно людині приємніше думати що вона не буде платити комісії (яку вона все одно заплатить). Продавець вже заклав комісійні в ціну своєї квартирки от і все.
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2013, 06:39 #2221721   #237
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Звичайно не закладає, її закладає власник... В кінцевому результаті переплачує покупець як не крути. Просто психологічно людині приємніше думати що вона не буде платити комісії (яку вона все одно заплатить). Продавець вже заклав комісійні в ціну своєї квартирки от і все.
різні продавці по різному встановлюють ціну, відповідно можуть і враховувати будь-які особливості того що вони продають а можуть і не враховуати одні фактори чи особливості а враховувати інші, в будь-якому випадку думаю для продавця основний фактор що впливає на ціну це ринкова ціна що вже сформувалася + наскільки терміново потрібно продати. Продавець хоче отримати певну суму, якщо він продасть на пряму за ту суму, що він планує то немає смислу завищувати ціну, оскільки зараз і так не такий великий попит
Sun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2013, 09:33 #2221787   #238
zzzigorzzz
Учасник
Unhappy Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

от яворина якраз, на відміну від всіх решти рил, і не закладує в ціну свою комісію. а бере цю комісію з власника-продавця в разі знаходження клієнта. і вони дійсно працюють

Комісія береться в результаті з покупця як не крути !!!!!
Гроші оплачує його Величність ПОКУПЕЦЬ,все решта-табличка ділення!!!
АН свої 2-5% отримає полюбому!!! Продавець недоотримує суму рівну 2-5% тобто рівну послугам АН!
Просто і чітко - все решта реклама і мулька для таких як Дарт які куплять без "комісійних" і послуг-в результаті не факт що переплатять досить неадекватну суму (Ти ж не знаєш скільки АН в даному випадку заклало в свої інтереси) для Тебе це ВСЕ БЕЗКОШТОВНО!!!
Про сир надіюсь знаєш? ))
І ще ДОГОВІР ексклюзиву це ще та фігня,яка не дає можливості Тобі ВЛАСНИКУ КВАРТИРИ розпоряджатись ТВОЇМ МАЙНОМ а це погано!
zzzigorzzz зараз поза форумом  
Подякували 3:
newkos (09.06.2013), pberit (09.06.2013), Romko_7 (09.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2013, 21:00 #2222076   #239
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Звичайно не закладає, її закладає власник... В кінцевому результаті переплачує покупець як не крути. Просто психологічно людині приємніше думати що вона не буде платити комісії (яку вона все одно заплатить). Продавець вже заклав комісійні в ціну своєї квартирки от і все.
в тому то і різниця: продавець заклав комісійні чи рило.

1. платить продавець ріелтору за послуги які він заказав,
2. рило хоче навязати нікому не потрібне, і хоче щоб покупець за це ще й заплатив.


бачу все що я писав що нерухомість так і буде в ціні і що комерційна нерухомість буде падати - ніхто нічого не пише, а як згадав за 2-3-5% комісії рил з нічого - так зразу понеслось що без рила ніяк і що продавець все одно має оплатити рилам.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2013, 08:38 #2222230   #240
CorwinAlex
 
Аватар для CorwinAlex
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Аналогія умісна.
Аналогія не умісна і я вже написав. Монополізація ринку (та ще й з метою спекуляції) це завжди погано, відсутність можливості вибору для покупця (купувати з агенцією чи без) це зовсім погано. Певне вам і агенцій пошуку праці не вистачає і посередників, які будуть вам показувати де товар в магазині можна купувати (зі своєю комісією звісно) не вистачає...
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Фраза возять на машині
Доволі кумедний випадок. Розповіли приблизно де квартира, домовились одразу там і зустрітись (район пошуків був обговорений заздалегідь, місце влаштовувало). Виявляється, що в місці зустрічі садять в машину і... везуть далі ніж обговорювалось. Було б справді кумедно, якби це не було безглузде марнування мого часу за мої ж гроші.
CorwinAlex зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:24.