Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як це воно перший раз?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.03.2007, 07:18 #299555   #81
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Політкоректність це добре. А вишановний опоненте, спробуй самі те що радите, а ще краща візьміть резину мішілін чи гудієр, вона кажуть надійна.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2007, 19:28 #299866   #82
Laz-X
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Черговий
Жоден контрацептив не дає 100%-ї гарантії вберігання від вагітності, а тим більше від інфікування (будь-якими збудниками).
Йдеться не про зручність в користуванні, а про ту ж всім набридлу гігієну
Гігієна - мати профілактики [шось типу того ]
ПеСе: самі Ви опонент, пане Pyxnactuk я за такі гострі компрометуючі висловлювання в мою сторону можу і образитись (секунд так на 5-10 )
І взагалі, про контрацепцію можна виділити окрему тему в форумі.
ПеПеСе: Повертаючись до основної теми - відчуттями поділитись не можу, бо в силу обставин мій організм обділений всіма принадами жіночого тіла (що дуже тішить мою вкрай егоїстичну натуру ) і, відповідно незайманості в типовому гінекологічному/сексологічному значенні цього слова я не втрачав і не втрачу (що також тішить ) (якщо не враховувати мазок з відхідника під час медогляду... г-г-г... а то був не найприємніший момент...)
ПеПеПеСе: Всім доброго вечора!
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2007, 20:08 #299878   #83
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Lilith's ChilD Переглянути допис
Йдеться не про зручність в користуванні, а про ту ж всім набридлу гігієну
Гігієна - мати профілактики [шось типу того ]
ПеСе: самі Ви опонент, пане Pyxnactuk я за такі гострі компрометуючі висловлювання в мою сторону можу і образитись (секунд так на 5-10 )
І взагалі, про контрацепцію можна виділити окрему тему в форумі.
ПеПеСе: Повертаючись до основної теми - відчуттями поділитись не можу, бо в силу обставин мій організм обділений всіма принадами жіночого тіла (що дуже тішить мою вкрай егоїстичну натуру ) і, відповідно незайманості в типовому гінекологічному/сексологічному значенні цього слова я не втрачав і не втрачу (що також тішить ) (якщо не враховувати мазок з відхідника під час медогляду... г-г-г... а то був не найприємніший момент...)
ПеПеПеСе: Всім доброго вечора!

Щодо того що ви можете образитися, то про мене хоч 5-10 секунд, хоч на скільки вам заманеться, мені від того не холодно не гаряче. А нарахунок окремої теми про контрацептиви твій допис повинен був бути в ній першим, оскільки він як ніякий інший не висвітлить її краще.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.03.2007, 20:18 #299880   #84
Laz-X
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
...мені від того не холодно не гаряче...
От і правильно - ні плюса ні мінуса я тобі поставити не можу :,-(
А починати тему про контрацепцію... та кому воно треба, і так всі все знають (або, принаймні, так вважають)
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2007, 07:28 #299992   #85
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата
Допис від Lilith's ChilD Переглянути допис
І взагалі, про контрацепцію можна виділити окрему тему в форумі.
Є вже і не одна така тема!
Користуйтесь пошуком!

І ще. Хлопці, хватить оффтопити. Поки що усне попередження
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2007, 13:51 #306517   #86
ROMICH_2006
 
Аватар для ROMICH_2006
Thumbs up Відповідь: Як це воно перший раз?

Діти, та про що ви говорите. Перший раз я пам'ятатиму як старий буду і незнатиму де моя вставна челюстю. Такщо його треба все зробити так щоб було що згадувати, а потім вже можна і в парку і на пляжі і у ваній і в універі... Головне що потім ти від цього не відмовишся. А перший раз можна і без гуми - все портить, краще якісь таблетки.
ROMICH_2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2007, 21:22 #307098   #87
doctorm1980
 
Аватар для doctorm1980
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Дівчата перше ніж це зробити подумайте добре чим це може закінчитись - розчаруванням, вагітність, аборт, ВІЧ, гонорея, сифіліс, найпростіше - молочниця, біль, заручени, весіля, роди, маля, пеленки, чоловік, каструлі. Вибирайте. Рано чи пізно все одно щось чекає
doctorm1980 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 12:11 #307726   #88
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від doctorm1980 Переглянути допис
Дівчата перше ніж це зробити подумайте добре чим це може закінчитись - розчаруванням, вагітність, аборт, ВІЧ, гонорея, сифіліс, найпростіше - молочниця, біль, заручени, весіля, роди, маля, пеленки, чоловік, каструлі. Вибирайте. Рано чи пізно все одно щось чекає
Да, після твого поста більшість дівчат в яких ще не було сексу напевно пострижуться і підуть в монастир. А ти знаєш, що ті враження і відчуття які отримує дівчина від першого разу на 80% залежать від чоловіків і чим тендітніше ми ставитемося до дівчини під час першого її сексу тим приємніше їй буде і тим менше в неї буде розчарування, болю і все чого ти написав веще. А на рахунок вагітності тут також залежить від нас, якщо хлопець не можеш себе контрулювати, або нехай надягай презерватив, або нехай вчиться вчасно витягувати. А якщо ні, то нехай відкладає гроші на памперси.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 13:05 #307751   #89
ROMICH_2006
 
Аватар для ROMICH_2006
Thumbs up Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від doctorm1980 Переглянути допис
Дівчата перше ніж це зробити подумайте добре чим це може закінчитись - розчаруванням, вагітність, аборт, ВІЧ, гонорея, сифіліс, найпростіше - молочниця, біль, заручени, весіля, роди, маля, пеленки, чоловік, каструлі. Вибирайте. Рано чи пізно все одно щось чекає
Мля, ну ти якийсь песиміст. Не слухайте його. Це море задоволення, кайфу і багато пригод на свою голову. Веодно прийдеться колись зробити перший крок.
ROMICH_2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 15:36 #307817   #90
Roksvel
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від sonechko Переглянути допис
Я не кажу що всім боляче,мені наприклад було больно,але це залежить від кожної дівчини від її організму
Так ти вже не цнотлива?
Roksvel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2007, 15:52 #307822   #91
Sara
 
Аватар для Sara
Angry Відповідь: Як це воно перший раз?

З власного досвіду: перш за все напишу про те, що все ж таки почитати, послухати тих людей, в кого вжебув перший досвід, мені, по крайній мірі дуже пригодилось. Для дівчини саме головне знати всі + і всі - для того, щоб не було "сюрпризів" під час сексу. Перш за все страшно багато залежить від хлопця! Від його ставлення як до дівчини, так і до самого порцесу. Хлопець має бути з досвідом, уважний і як мінімум запитати дівчину, можливо в неї є якісь мрії, побажання (певна музика, певний період суток, освітлення, місце, квіти, можливо в неї є питанння і т.п.). Писалося вище про біль. Так, в кожного по-своєму. Мене боліло дуже довго (протягом 7 раз), дівчина має бути готова, щоб потім не було шоку, сліз і думок про фригідність, ненависть як до чоловіків і як до сексу в цілому. В когось болі може і не бути взагалі. Дівчина сама має хотіти сексу, примусу немає бути!!! Є такі люди, що кажуть, я її не примушував... Ага, тільки сто раз на день присідав на вуха, мол, дай, а то піду на ліво, або, будь-ласка, я так цього хочу, це для мене дуже важливо... Гарно підмітили ще й те, що варто добре придивитись до партнера, що б потім не слухати деталі вашого сексу від чужих вам людей... Сама досі взнаю такі речі, що і смішно і грішно слухати (зав"язала б язик його довгий до його безцінного достоінства тій людині, якій віддалась вперше...рррррр). Важливо не тільки ласкати дівчину до, але і після сексу, це дуже важливо. І через чоловіче "я виснажений", "я хочу спати", "я хочу курити" приділити пару хвилин дівчині, вона і так швидко засне шось ніхто не написав, що по крайній мірі варто дівчині не вставати з ліжка як мінімум годинку-дві!!! І взагалі підтримувати її коли вона встає... а то вона і впасти може... І взагалі, в перший раз дівчини, хлопець більшістть уваги, має приділяти дівчині, щоб їй цейраз запам"ятався назавди, і вона ніколи про нього не пожаліла...

Саме головне, щоб людина була кохана, секс з такими почуттями просто неперевершений і неповторний... при цьому любий біль приємний
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2007, 00:17 #308515   #92
doctorm1980
 
Аватар для doctorm1980
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Sara Переглянути допис
З власного досвіду: перш за все напишу про те, що все ж таки почитати, послухати тих людей, в кого вжебув перший досвід, мені, по крайній мірі дуже пригодилось. Для дівчини саме головне знати всі + і всі - для того, щоб не було "сюрпризів" під час сексу. Перш за все страшно багато залежить від хлопця! Від його ставлення як до дівчини, так і до самого порцесу. Хлопець має бути з досвідом, уважний і як мінімум запитати дівчину, можливо в неї є якісь мрії, побажання (певна музика, певний період суток, освітлення, місце, квіти, можливо в неї є питанння і т.п.). Писалося вище про біль. Так, в кожного по-своєму. Мене боліло дуже довго (протягом 7 раз), дівчина має бути готова, щоб потім не було шоку, сліз і думок про фригідність, ненависть як до чоловіків і як до сексу в цілому. В когось болі може і не бути взагалі. Дівчина сама має хотіти сексу, примусу немає бути!!! Є такі люди, що кажуть, я її не примушував... Ага, тільки сто раз на день присідав на вуха, мол, дай, а то піду на ліво, або, будь-ласка, я так цього хочу, це для мене дуже важливо... Гарно підмітили ще й те, що варто добре придивитись до партнера, що б потім не слухати деталі вашого сексу від чужих вам людей... Сама досі взнаю такі речі, що і смішно і грішно слухати (зав"язала б язик його довгий до його безцінного достоінства тій людині, якій віддалась вперше...рррррр). Важливо не тільки ласкати дівчину до, але і після сексу, це дуже важливо. І через чоловіче "я виснажений", "я хочу спати", "я хочу курити" приділити пару хвилин дівчині, вона і так швидко засне шось ніхто не написав, що по крайній мірі варто дівчині не вставати з ліжка як мінімум годинку-дві!!! І взагалі підтримувати її коли вона встає... а то вона і впасти може... І взагалі, в перший раз дівчини, хлопець більшістть уваги, має приділяти дівчині, щоб їй цейраз запам"ятався назавди, і вона ніколи про нього не пожаліла...

Саме головне, щоб людина була кохана, секс з такими почуттями просто неперевершений і неповторний... при цьому любий біль приємний
Щоб хлопець був здосвідом треба щоб той хлопець десь і набрався
doctorm1980 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2007, 00:19 #308518   #93
doctorm1980
 
Аватар для doctorm1980
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від Pyxnactuk Переглянути допис
Да, після твого поста більшість дівчат в яких ще не було сексу напевно пострижуться і підуть в монастир. А ти знаєш, що ті враження і відчуття які отримує дівчина від першого разу на 80% залежать від чоловіків і чим тендітніше ми ставитемося до дівчини під час першого її сексу тим приємніше їй буде і тим менше в неї буде розчарування, болю і все чого ти написав веще. А на рахунок вагітності тут також залежить від нас, якщо хлопець не можеш себе контрулювати, або нехай надягай презерватив, або нехай вчиться вчасно витягувати. А якщо ні, то нехай відкладає гроші на памперси.
Я неспорю з тобою що хлопця чи чоловіка багато чого залежить, але досвід приходить з практикою, тому невсім дівчатам везе - невкожної є хлопець з досвідом
doctorm1980 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2007, 17:44 #308953   #94
Pyxnactuk
 
Аватар для Pyxnactuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від doctorm1980 Переглянути допис
Я неспорю з тобою що хлопця чи чоловіка багато чого залежить, але досвід приходить з практикою, тому невсім дівчатам везе - невкожної є хлопець з досвідом
Тут я з тобою згідний... Дівчата просто потрібно, якщо вже в їхнього хлопця не було статевого досвіду, намагатися повідомити йому, що в неї це перший раз і запитати чи він готовий до цього, а хлопцеві варто задуматися чи він зможе зроти все для того щоб його партнерці не було дуже боляче і щоб перший раз для неї був приємний.
Pyxnactuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2007, 00:06 #309115   #95
mexacuk
 
Аватар для mexacuk
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Хороша думка
mexacuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2007, 00:40 #309117   #96
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

2 докторм: уважніше читайте, сеньйор )))
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2007, 11:55 #310407   #97
Ciara
 
Аватар для Ciara
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

Це дійсно залежить від організму дівчини....В кожної свої особливості...Наприклад в моєї подруги було все нормально...а от мене трохи боліло......
Ciara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2007, 19:55 #310699   #98
Sara
 
Аватар для Sara
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

тобі пощастило, що "трохи"
Sara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.04.2007, 00:15 #311242   #99
doctorm1980
 
Аватар для doctorm1980
Типово Відповідь: Як це воно перший раз?

зато інші рази думаю непогано
doctorm1980 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2007, 13:19 #315072   #100
Tita
 
Аватар для Tita
Типово відповідь: як це воно перший раз?

Цитата:
Допис від sonechko Переглянути допис
Я не копіюю своїх подруг,в мене багато подрух які теж цього ще не робили.А чому чикати до одруження,чи варто чикати?
Не варто, якшо хочеш бути з кимось і знаєш, шо він завтра не разкаже на весь інститут і друзям, який він герой Одруження - це трохи інше. Буває, що перше кохання не завжди закінчується одруженням і навпаки. Тому вирішуй сама і ні з ким не радься! Головне, як сказали раніше не на пьяну голову і не з усією компанією одночасно Уяви собі, шо це просто міні-приватне хірургічне втручання про яке не треба писати в газетах...........
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:18.