Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Вибір - дизель чи газ

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2016, 10:36 #2670409   #21
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата Не зовсім так,
це все цифри і треба рахувати конкретні машини. сказано було приблизно на око.
таксі он тільки на газі.все через дешевизну пального і відносно дешевшої експлуатації самиї авто. на дизелі не бачив ніодного.
з своєї практики скажу так, відколи перейшов на газ, розхід взагалі не цікавить. раніше на бензі я виїжджав в місяць 400 км іто тільки їхав до села за 50 км від терн.
зараз же в день може бути 450 км.


топікстартер питав за ваз на газу, думаю то самий дешевий варіант який може бути, та ше й за таку ціну
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 10:48 #2670413   #22
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

На усе давно є відповіді, при однаковій потужності та вартості кілометра пального:

Турбодизель:
+ відчутна економія на пальному при великій масі авто;
+ краща тяга на "низах", відчувається при їзді по місту;
+ більша економія при їзді по місту;
- можливі проблеми у мороз(в основному вирішується, але всеодно є);
- відчутно вища вартість авто;
- дорожче обслуговування;

Бензин/пропан(атмосферний):
+ дешевша ціна авто;
+ дешевше обслуговування та з/ч;;
+ простіша конструкція;
+ кращий розгін до сотні і далі;
+ жодних проблем у мороз;
- більший розхід по місту;
- великий розхід при більшій масі, відповідно складніша і дорожча конструкція двигуна(як правило V6 замість L4);

Простіше: як возити себе і дешево - пропан, у решті випадків - рахувати, деколи тільки різниця у ціні авто дорожчого дизеля окуповуватиметься перед газом більше 50-100 тисяч.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 5:
Andrij18 (27.12.2016), roma22101987 (27.12.2016), Romko_7 (27.12.2016), ROTOR (27.12.2016), Yura495397 (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 10:49 #2670415   #23
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
ціна повно баку дизеля і ціна повношо баку газу? прирівняли х до палця.
вартість 1 км зовсім інша.
на рахунок дальше заїхати тут ви, бітінька загнули.
на газу можна чуть не в 2 рази дальше заїхати за тіж гроші
Я не про ціну говорю, я про то шо я заправляю бак і на ньому 800 - 1 000 км проїжджаю спокійно. А тепер по чистих цифрах, при обємі 1,9 в мене ПО МІСТУ бере 6,5 - 7 л дизеля, заправляю на Shell по 21,89 (останній раз), пощолкати на калькуляторі і получається 1,40 - 1,50 грн за км і в районі 800 км пробігу не менше на одному баку, і це реальноа цифра при включеному всьому шо мені потрібно для комфорту і їзді ще раз повторю ПО МІСТУ! А тепер покажіть мені 1,8 - 2,0 ТУРБОВАНИЙ двигун з ГБО на якісному газі і шоб він був дешевшим на кілометр пробігу і на одному балоні проїхав так як і дизель? Ціна за 1 км буде та сама шо і на дизель якщо і не більше, і проїде він на одному балоні 400-500 км. Але якшо рівняти той самий х... з пальцем і якийсь ВАЗ 1,1 - 1,5 обємом заправлений самим дешевим газом в великий червоний балон на пів багажника, і якісь ауді 2,5 дизеля, тоді да, там цифри інакші, але ви рівняйте х... з х...єм, а палець з пальцем.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 10:54 #2670418   #24
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
А тепер покажіть мені 1,8 - 2,0 ТУРБОВАНИЙ двигун з ГБО на якісному газі і шоб він був дешевшим на кілометр пробігу і на одному балоні проїхав так як і дизель?
Турбодизель їде слабше навіть атмосферника ідентичного об_єма(окрім перших пару десятків км/год) , а турбових бензів одиниці, тоді для чого їх порівнювати? Якщо рахувати гроші - береться простий атмосферник, а дальність пробігу взагалі не аргумент - зараз заправки на кожному кроці, ми не в тундрі.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 11:06 #2670423   #25
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Турбодизель їде слабше навіть атмосферника ідентичного об_єма(окрім перших пару десятків км/год) , а турбових бензів одиниці, тоді для чого їх порівнювати?
Я також так думав, але повірте це смішно Дизель вяліше розганяється, така його природа, але коли він вже рушив з місця і набрав швидкість він їде, і їде досить весело, і на нього мало впливає те наскільки він загружений, особливо це видно на трасі, 4 людини і загружений багажник, я можу собі позволити йти на обгін, на такому ж бензиновому атмосфернику ти топиш газ, виїжджаєш в ліву полосу і все, спокійно їдеш, хрин обженеш. Коли їздив на бензині завжди дивувався спрінтерам, ніби дизель, ніби грузовий, а обганяють вони тебе на ура, і часто під гору. А на рахунок що турбованих бензинових одиниці, ну хіба старих, тоді це було без потреби, а на сьогоднішній день багато виробників повикидали більшість атмосферників, це довга дискусія, але сучасні реалії заставляють так робитии.
ROTOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 11:21 #2670429   #26
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
завжди дивувався спрінтерам, ніби дизель, ніби грузовий, а обганяють вони тебе на ура, і часто під гору.
Обганяли, як правило, 3,0 V6 CDI, часто напівпорожні, звичайно, що атмосферний 1,6(наприклад) вони гарно обженуть, що тут казати.

Цитата
Допис від ROTOR Переглянути допис
на сьогоднішній день багато виробників повикидали більшість атмосферників
У нових там взагалі різниці практично немає, що турбодизель, що турбобенз із вприском у циліндр із дорогущим ГБО - одна каша. Особисто взагалі б не дивився у бік німецьких авто при обмеженому бюджеті.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 11:25 #2670430   #27
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Доречі, Опелів старих на дизелі є багато. Також Тойоти досить надійні автомобілі:

https://auto.ria.com/auto_opel_rekord_18814764.html

https://auto.ria.com/auto_toyota_corolla_18686756.html

https://auto.ria.com/auto_toyota_camry_18718262.html
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 11:38 #2670431   #28
ROTOR
Учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Обганяли, як правило, 3,0 V6 CDI
Ой та де там, в нас беруть шонайдешевше, і всеодно їде.
Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Особисто взагалі б не дивився у бік німецьких авто при обмеженому бюджеті
Згідний, вони дорогі і в них також можна полакомитися на дешеву ціну і влетіти на відверте гавно, там якщо порівняти одну і ту ж модель, але з хорошим і поганим двигуном то різниця може бути майже в два раза. Останнім часом бачу як багато понаганяли тих одноразових VW Passat B7 з 1,4 TSI, часом і на DSG, ше й на них газ ставлять, на авторіа такі РОЗМИТНЕНІ по 10 000 продаються, це смішно, але люди в халяву вірять і беруть, а ремонт там космічно дорогий.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Доречі, Опелів старих на дизелі є багато. Також Тойоти досить надійні автомобілі:

https://auto.ria.com/auto_opel_rekord_18814764.html

https://auto.ria.com/auto_toyota_corolla_18686756.html

https://auto.ria.com/auto_toyota_camry_18718262.html
Тойоти надійні без спору, але дизель це не їхнє...
Приблизно те про що я говорив в на початку:
124 - https://auto.ria.com/uk/auto_mercede..._18791705.html
Гольф - https://auto.ria.com/uk/auto_volkswa..._18754993.html
Але як я і казав там треба доплатити, а якщо в районі 1 000 зелених то тільки ВАЗ, тільки ГБО, Але в тому випадку якщо ГБО вже встановлене до вас, а ціна та сама. Є ще варіант за ті самі гроші але з європи не розмитнене, але то діло таке, в нас закони міняють частіше ніж ви масло в машині.

Востаннє редагував ROTOR: 27.12.2016 о 11:44. Причина: Пізніше додано
ROTOR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rktern (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 14:02 #2670440   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Відкрию лайфхак
та я в курсі, но час від часу вікна розморожую - забув... спішив... не думав що мороз буде
Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
на газу можна чуть не в 2 рази дальше заїхати за тіж гроші
та не. колєга он їздить на дизельному сценіку - в нього вартість кілометра приблизно як в мене на Лачику з ГБО.
Раніше, конечно, при ціні газу 8-9 грн все було інакше.
"просто-просто, просто навпаки..."
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 14:36 #2670445   #30
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
1. Так і не треба гріти вхолосту. Хвилинку поки закрив ворота покалатало, включив передачу і поїхав. Помало без напрягів.
Це якщо є гараж і вікна не замерзають. А що робити, якщо машина стоїть надворі і вікна замерзли?
Дизельна машина родини ВАГ з салону, об'єм 1.6 турбо. Розхід по місту 7, по трасі 4. Старі шофера вчили мене і те саме вчили в автошколі. що коли машина котиться на швидкості, близькій 5-10 км, включати треба 2 передачу. Так я робив на всіх машинах, крім цього дизеля. Передачі довгі, як наслідок постійно в місті треба заганяти 1 передачу, по трасі, щоб вона їхала, обороти треба тримати в районі 2000, в іншому разі вона просто перестане нормально їхати. Я розумію, що 1.6 дизель не рівня 3.0. але я порівнюю дві машини з двома однаковими по об'єму двигунами.
Колишній Фокус 1.6 турбобензина. Розхід місто 7-9, траса 4.2-4.4. Розхід явно не на користь дизеля. Їхала так, що мама не горюй. Обігнати можна було на будь-якій передачі. Тяга появлялась після 1500 обертів і взагалі я не задумувався, які обороти і яка передача. Просто кляпа в підлогу і вона їхала.

Востаннє редагував roma22101987: 27.12.2016 о 15:23.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 15:08 #2670450   #31
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата все було інакше.
"просто-просто, просто навпаки...
Да, була колись така група "Аква віта". Тоді і машини були дешеві і бензин по 3.20 гр., а дизель ше дешевший.

Цитата А що робити, якщо машина стоїть надворі і вікна замерзли?
Кусок картонки кидати на лобовуху на ніч.
deko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rktern (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 15:16 #2670451   #32
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Це якщо є гараж і вікна не замерзають. А що робити, якщо машина стоїть надворі і вікна замерзли?
Я собі розбавляю спирт 3:1 з водою(або якась дешева горілка/бадяга) і порскалкою пшикаю на скло = 2-3 хвилини в залежності скільки льоду і ловове чисте.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
rktern (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 18:02 #2670467   #33
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата
Допис від roma22101987 Переглянути допис
Колишній Фокус 1.6 турбобензина. Розхід місто 7-9, траса 4.2-4.4. Розхід явно не на користь дизеля
А тут "мінутачку", яка ціна ГБО на такий мотор і власне його окупність?
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 18:14 #2670469   #34
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
А тут "мінутачку", яка ціна ГБО на такий мотор і власне його окупність?
Не знаю, там ГБО не було.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 20:27 #2670481   #35
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Геніально. Людина просить поради чи не в найнижчому ціновому сегменті, а вони срач про нові турбодизелі запиляли.
Давайте вже про Ліфи, чи краще Тесли для повноти картини
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
VARIATOR (27.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 20:35 #2670482   #36
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Як можна порівнювати дизель чи газ ?

Тим більше у ціновій категорії жигуля до 900 дол роздумувати та порівнювати з дизелем .?
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 20:40 #2670483   #37
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата А що робити, якщо машина стоїть надворі і вікна замерзли?
Вебасто, любі друзі

Додано через 2 хвилини
І ще, ті хто з ГБО, проїдуть на одній заправці в 2х рази далі, бо в них ще бак бензи в запасі

Востаннє редагував .: 27.12.2016 о 20:40. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 20:49 #2670485   #38
VARIATOR
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Беремо для прикладу авто на газу 1.8-2.0 куба .. газу йде 12.-14 літрів
Чи авто 1.5 обєм , газу йде біля 10 літрів та для прикладу авто на солярці малолітражка з розходом 6-7 літрів солярки є що 5, поки нові.

При нинішніх цінах, досить легко підрахувати . Незабуваємо, що дизель дешевий поки їздить ..в ремонті по коштах значно переважає від бензинових двигунів . якось так

Якшо вибір впав на жигуля на газу за 900 дол порівняння не має місця із дизельними автівками, так як ті, що доцільно брати на сьогодні дизеля починаються від 5 тис у.о та вище по вартості.
VARIATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 20:50 #2670486   #39
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата І ще, ті хто з ГБО, проїдуть на одній заправці в 2х рази далі, бо в них ще бак бензи в запасі
я думаю це добре.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2016, 21:50 #2670494   #40
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Вибір - дизель чи газ

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
я думаю це добре.
І так не раз мене бенза виручала коли газу бракувало)(
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:03.