Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Де купити та встановити кондиціонер

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2012, 19:48 #1995398   #21
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від sarmat Переглянути допис
Кондиціонери, "Mitsubishi Electric"- моделька: MSZ/MUZ-FD25VA та Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FD25VABH, ("Zubadan"), які пропонують у вищенаведених постах вартують коло 1,5 та 2 штуки баксів, відповідно...
*
Виключно заради справедливостi.
Рекомендована цiна для MSZ/MUZ-FD25VA ("Mitsubishi Electric") 1746-1780 (usd), але купити можна на 25-30% дешевше. Не скажу за минулi роки, але в 2012 цiни на дану модель були 1170-1197 (usd) - i це абсолютно точно. Люба нормальна клiматична компанiя/фiрма може дозволити собi таку знижку. Людей не треба лякати.


P.S.
Кондицiонери не купую, не продаю та не встановлюю. Тобто нiякої матерiальної зацiкавленностi.

Востаннє редагував AlexSun: 20.07.2012 о 20:03.
AlexSun зараз поза форумом  
Подякували 3:
=S.P.M.= (20.07.2012), xiders (24.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 21:02 #1995448   #22
dobrodiy
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

можу дати номер телефону людини,яка встановлює кондиціонери. Думаю він має когось,щоб знайшов і підходящий кондиціонер.
dobrodiy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 21:23 #1995463   #23
sarmat
Учасник
 
Аватар для sarmat
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від AlexSun Переглянути допис
*
Виключно заради справедливостi.
Рекомендована цiна для MSZ/MUZ-FD25VA ("Mitsubishi Electric") 1746-1780 (usd), але купити можна на 25-30% дешевше. Не скажу за минулi роки, але в 2012 цiни на дану модель були 1170-1197 (usd) - i це абсолютно точно. Люба нормальна клiматична компанiя/фiрма може дозволити собi таку знижку. Людей не треба лякати.
Шановний, AlexSun, якщо йдеться мова про стосунки: клієнт - монтажна організація, то жодна монтажна організація в Тернополі Вам за таку ціну (1170) не продасть. Хто буде Вам продавати задурно? Стосовно роздрібної ціни - 1780 у.о. - так, все вірно, по ній не продають ні монтажні організації в Тернополі ні супермаркети, це базова ціна від якої відштовуються фірми-продавці або монтажні фірми. Якщо йдеться мова про стосунки: споживач - гуртовні кліматичного обладнання, інтернет-магазини, супермаркети, то звичайно можна знайти і за таку ціну, але я думаю мало фірм Ви знайдете хто захоче його змонтувати і брати на обслуговування, хіба по оголошеннях шукати якогось Васю чи Петю (а потім шукай вітра в полі). Хоча й такий варіант дуже часто зустрічається. А потім звонять до мене наприклад, чи на інші фірми, - не холодить, не гріє, не крутить. Приходиш, дивишся, а там таке уродство напаяне (маю на увазі трубопроводи, які з'єднують внутрішній і зовнішній блок). Хто робив, - Та, якийсь Вася. - Де він?. - Та звонив йому, він вже в Москві, на заробітках. Отож, ціна в моєму дописі - 1,5 тис. у.о. була вказана для порівняння, це приблизна ціна, плюс-мінус, за яку Вам би продала кондиціонер монтажна організація. Ціна на Деккер - приблизно 500 у.о., якщо брати по роздрібу - 580 у.о. Ось Вам і різниця в три рази.
sarmat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (20.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2012, 23:18 #1995583   #24
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від sarmat Переглянути допис
Шановний, AlexSun, якщо йдеться мова про стосунки: клієнт - монтажна організація, то жодна монтажна організація в Тернополі Вам за таку ціну (1170) не продасть. Хто буде Вам продавати задурно? Стосовно роздрібної ціни - 1780 у.о. - так, все вірно, по ній не продають ні монтажні організації в Тернополі ні супермаркети, це базова ціна від якої відштовуються фірми-продавці або монтажні фірми. Якщо йдеться мова про стосунки: споживач - гуртовні кліматичного обладнання, інтернет-магазини, супермаркети, то звичайно можна знайти і за таку ціну, але я думаю мало фірм Ви знайдете хто захоче його змонтувати і брати на обслуговування, хіба по оголошеннях шукати якогось Васю чи Петю (а потім шукай вітра в полі). Хоча й такий варіант дуже часто зустрічається. А потім звонять до мене наприклад, чи на інші фірми, - не холодить, не гріє, не крутить. Приходиш, дивишся, а там таке уродство напаяне (маю на увазі трубопроводи, які з'єднують внутрішній і зовнішній блок). Хто робив, - Та, якийсь Вася. - Де він?. - Та звонив йому, він вже в Москві, на заробітках. Отож, ціна в моєму дописі - 1,5 тис. у.о. була вказана для порівняння, це приблизна ціна, плюс-мінус, за яку Вам би продала кондиціонер монтажна організація. Ціна на Деккер - приблизно 500 у.о., якщо брати по роздрібу - 580 у.о. Ось Вам і різниця в три рази.

sarmat, - це Ваш бiзнес i я поважаю Вашу думку.
Просто хочу сказати, що не все так страшно по цiнам. Звичайно, конструктивна розмова буде лише тодi, коли менеджер/директор клiмат. фiрми переконається, що ти реальний покупець, а не за поговорити прийшов. Тому й вiдповiдаю кожним словом за те, що написав. Монтаж, звичайно, в 1170 не входить, але все iнше є: гарант. талон (3 р.); фiрми, якi <=7 рокiв на ринку; бiльше того, достойне вирiшення позаштатних ситуацiй - бувало й таке.
**
Зрештою, є Iнтернет, клiматичнi фiрми в Тернополi, первинна iнформацiя, нехай кожен сам собi вибирає та купує.
AlexSun зараз поза форумом  
Подякували 2:
=S.P.M.= (20.07.2012), xiders (24.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 10:01 #1997466   #25
vector
Активний учасник
 
Аватар для vector
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від sarmat Переглянути допис
Dekker все ж - Гонконг ........
Прошу прощения, но впервые слышу, что этот кондиционер- Гон Конг.
Помнится ,что бренд КАНАДА, а (во всяком случае- внутренние блоки) изготовленны на заводах МИДЕА,
что далеко не ГОН КОНГ.
хотя, как и всякий чел. могу не владеть полностью инф-ой. (специально искал какие-то данные по ГОН КОНГУ, но ничего не нашел)
vector зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2012, 13:05 #1997621   #26
sarmat
Учасник
 
Аватар для sarmat
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від vector Переглянути допис
Прошу прощения, но впервые слышу, что этот кондиционер- Гон Конг.
Помнится ,что бренд КАНАДА, а (во всяком случае- внутренние блоки) изготовленны на заводах МИДЕА,
что далеко не ГОН КОНГ.
хотя, как и всякий чел. могу не владеть полностью инф-ой. (специально искал какие-то данные по ГОН КОНГУ, но ничего не нашел)
Все вірно - "Dekker" - канадський бренд, збирають у Гонконгу (по інформації офіційних імпортерів в Україні). Так само, хто думає, що кондицiонери "Mitsubishi" - це "щирі" японці, те ж помилка. Більшість їх моделей в Україні тайландська зборка.
sarmat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 19:59 #1998903   #27
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від AlexSun Переглянути допис
sarmat, - це Ваш бiзнес i я поважаю Вашу думку.
Просто хочу сказати, що не все так страшно по цiнам. Звичайно, конструктивна розмова буде лише тодi, коли менеджер/директор клiмат. фiрми переконається, що ти реальний покупець, а не за поговорити прийшов. Тому й вiдповiдаю кожним словом за те, що написав. Монтаж, звичайно, в 1170 не входить, але все iнше є: гарант. талон (3 р.); фiрми, якi <=7 рокiв на ринку; бiльше того, достойне вирiшення позаштатних ситуацiй - бувало й таке.
**
Зрештою, є Iнтернет, клiматичнi фiрми в Тернополi, первинна iнформацiя, нехай кожен сам собi вибирає та купує.
100% згідний з Вами, я навіть підозрюю, що Ви є тим Олександром Ю., що мені продали мого Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FD35VA, я прийшов до них на фірму з потребою купити і встановити 2 кондиціонера - Mitsubishi Electric і дешевшу NeoClima, мені зробили на них реальну знижку біля 25% від рекомендованої роздрібної ціни для України, що на сайті виробника Це мене повністю влаштувало, бо ця ціна була близькою до найкращих цін в інтернет-магазинах. Але звідти ще треба його доставити і знайти кантору, що захоче його монтувати (звичайно ж без сервісу і гарантії)
Саме тому мене такий варіант повністю влаштував, знижки реально дають реальному покупцю, хоча одним оком в одній фірмі, де я теж пробивав ціну, встиг побачити їхню закупівельну ціну на ті кондиціонери - це біля 80-90% чистого навару! Так що скидати ціну точно є куди, не вірте тим фірмам, які будуть плакатись і говорити, що продають вам ледь не по собівартості.
xiders зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:20 #1998921   #28
=S.P.M.=
Omnia mea mecum porto!
 
Аватар для =S.P.M.=
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

xiders, Знижки є, але вони у різних фірм різні, це я знаю точно, тому не всі можуть дати однакову знижку.
=S.P.M.= зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:47 #1998941   #29
AlexSun
 
Аватар для AlexSun
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
100% згідний з Вами, я навіть підозрюю, що Ви є тим Олександром Ю., що мені продали мого Mitsubishi Electric MSZ/MUZ-FD35VA...

Я ж писав, що не купую, не продаю та не встановлюю - i це таки правда.
Я один iз клiєнтiв "АнтиХолод".
AlexSun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 20:52 #1998946   #30
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від AlexSun Переглянути допис
Я ж писав, що не купую, не продаю та не встановлюю - i це таки правда.
Я один iз клiєнтiв "АнтиХолод".
Ясно, бо я теж в них брав, тому подумав, що Ви це Олександр Ю.
xiders зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 22:49 #1999058   #31
sarmat
Учасник
 
Аватар для sarmat
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від xiders Переглянути допис
... хоча одним оком в одній фірмі, де я теж пробивав ціну, встиг побачити їхню закупівельну ціну на ті кондиціонери - це біля 80-90% чистого навару! Так що скидати ціну точно є куди, не вірте тим фірмам, які будуть плакатись і говорити, що продають вам ледь не по собівартості.
80-90% чистого навару. Оце розсмішили. Ніхто, з продавців кондиціонерів не продасть свій товар вище роздріба, тому що ця ціна легко пробивається в неті. Якщо, роздрібна ціна, для прикладу, певного кондиціонера 1000у.о.; фірма, для прикладу, має знижку від постачальника 45%, тобто вона купляє за 1000-45%= 550 у.о. Якщо, ця фірма продала вам кондиціонер по роздрібу (ну наприклад ви не користуєтесь інтернетом, чи не володієте питанням). Тобто фірма заробила 450у.о. А ви рахуєте, який % складає заробіток фірми від прихідної ціни, тобто ви берете за 100% прихідну ціну 550у.о., а заробіток - у відсотках від прихідної 550+81,82%=1000,01 у.о. Це хибна думка, плясати треба від продажної ціни.
Тобто заробіток фірми складає - різниця між знижкою від роздрібної ціни, яку дає постачальник - та знижкою від роздріба, яку дає фірма, і цей заробіток не перевищує знижки, яку дає постачальник. Відповідно ця "вилка" в цінах, яка утворюється і є заробітком фірми.

П.С. Я теж, знаю Олександра Ю., і ще багато інших цікавих і достойних людей, але може вже хватить реклами.
sarmat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
=S.P.M.= (24.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2012, 23:20 #1999087   #32
xiders
 
Аватар для xiders
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Може я не дуже добре висловився на рахунок 80-90%, я мав на увазі, що випадково бачив прихідну накладну на декілька кондиціонерів.
Для прикладу ціна від їх постачальника була біля 550 дол., а вони мені пропонували його по ціні біля 1000 дол., що передбачає біля 450 дол. навару. І тільки від фірми-продавця залежить яку знижку покупцю вони захочуть зробити. Нюансів, що ви кажете я не знаю. я лише шукав собі кондиціонер, але думаю, що навар вони мають непоганий, а враховуючи, що зараз ще й сезон і попит є, то знижки великої ніхто робити не буде (я свій кондюк брав десь в жовтні)
xiders зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 10:01 #1999255   #33
=S.P.M.=
Omnia mea mecum porto!
 
Аватар для =S.P.M.=
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

xiders, а ще деякі фірми постачальники зобов'язують продавати по роздрібній ціні або обмежують продажну ціну кінцевому покупцю
=S.P.M.= зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sarmat (25.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 10:09 #1999258   #34
neutron
Противний учасник
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата:
Допис від sarmat Переглянути допис
80-90% чистого навару. Оце розсмішили. Ніхто, з продавців кондиціонерів не продасть свій товар вище роздріба, тому що ця ціна легко пробивається в неті. Якщо, роздрібна ціна, для прикладу, певного кондиціонера 1000у.о.; фірма, для прикладу, має знижку від постачальника 45%, тобто вона купляє за 1000-45%= 550 у.о. Якщо, ця фірма продала вам кондиціонер по роздрібу (ну наприклад ви не користуєтесь інтернетом, чи не володієте питанням). Тобто фірма заробила 450у.о. А ви рахуєте, який % складає заробіток фірми від прихідної ціни, тобто ви берете за 100% прихідну ціну 550у.о., а заробіток - у відсотках від прихідної 550+81,82%=1000,01 у.о. Це хибна думка, плясати треба від продажної ціни.
Тобто заробіток фірми складає - різниця між знижкою від роздрібної ціни, яку дає постачальник - та знижкою від роздріба, яку дає фірма, і цей заробіток не перевищує знижки, яку дає постачальник. Відповідно ця "вилка" в цінах, яка утворюється і є заробітком фірми.
Як не крути і не називай, а 450$ все одно залишається в кишені власника магазину. Не бачу нічого смішного.
neutron зараз поза форумом  
Подякував(ла):
xiders (25.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2012, 17:13 #1999497   #35
sarmat
Учасник
 
Аватар для sarmat
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Цитата
Допис від neutron Переглянути допис
Як не крути і не називай, а 450$ все одно залишається в кишені власника магазину. Не бачу нічого смішного.
Вважаю, що обговорення, зайшло не в ту площину, і безпосередньо не віноситься до теми - Де купити та встановити кондиціонер? Питання ціноутворення, та "шалені" заробітки фірми, якщо це Вас хвилює, треба обговорювати в іншій темі, наприклад - "Як обдирають нас фірми", або "Чи є справедливість на світі?".
sarmat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
=S.P.M.= (25.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 15:21 #2001798   #36
snozyk
Учасник
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Безкоштовні консультації професіоналів - Науково-виробничий центр вентиляції та кондиціонування, тел 097-470-45-63, телефонувати можна в будь-який час, якщо буде незручно - то домовимось на будь-який інший. Професіоналізм і чесність - спочатку, бізнес інтереси - потім!!!
snozyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2013, 14:28 #2148082   #37
=S.P.M.=
Omnia mea mecum porto!
 
Аватар для =S.P.M.=
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

кого цікавить система кондиціювання чи вентиляції дзвоніть 067 353 03 62, або в ПП
=S.P.M.= зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2013, 01:15 #2186857   #38
ternoklim
Thumbs up Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

Тернопіль-Клімат

продаж, монтаж, обслуговування та ремонт кондиціонерів Panasonic, Neoclima, Carrier, Toshiba, Leberg, LG, General та інших виробників.


096 932 57 20
067 208 20 75
067 208 20 76
0352 24 12 53
ternoklim@ukr.net
http://www.ternoklim.com.ua
ternoklim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2013, 16:08 #2194411   #39
Luk_d
 
Аватар для Luk_d
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

2 роки назад мені на цьому форумі порадили АнтиХолод. Я скористався їх послугами і задоволений посьогодні. Наразі судячи по попереднім постам таки найкраща фірма у Тернополі.

Додано через 15 хвилин
Знайшов свою тему 2х річної давності http://forum.te.ua/showthread.php?t=111109
якщо комусь цікаво. Там ще фотка з монтажем була але чомусь вже стерли(

Востаннє редагував Luk_d: 24.04.2013 о 16:08. Причина: Пізніше додано
Luk_d зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2013, 18:47 #2197674   #40
=S.P.M.=
Omnia mea mecum porto!
 
Аватар для =S.P.M.=
Типово Відповідь: Де купити та встановити кондиціонер

апну тему)
кого цікавить система кондиціювання чи вентиляції дзвоніть 067 353 03 62, або в ПП
=S.P.M.= зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:19.