Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.11.2016, 18:00 #2663523   #21
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

поки місто замітає комунальники просто банально випивають.
Тернопільський комунальник продемонстрував, що значить “бути готовим”. ВІДЕО

http://zz.te.ua/ternopilskyj-komunal...hotovym-video/
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 18:39 #2663530   #22
rts
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
Дані пости і фотки ще раз і ще раз підтверджують атрофованість і безхребетність нашого люду. Впало купка снігу-а вони гвавт, пробі-ратуйте-кінец сьвіту...
Даний пост демонструє повний пофігізм нашого народу, а завтра цей же народ почне розказувати яка погана влада, бо він не зміг попасти на роботу/школу/інститут, що до когось швидка не приїхала і нити-нити-нити на дивані за компом.
Така ж ситуація була в 2013, і якби ми з самі з друзями не розкопали підїзд до будинку то сиділи б тиждень чекали трактора.
rts зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 18:48 #2663533   #23
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Був щойно у дворі тракторець,прогорнув полоску на ширину лопати.
Звичайно добре що хоть щось,але все рівно діти в школу та садочок тою дорожкою не йдуть.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 20:27 #2663544   #24
poisonous
Активний учасник
 
Аватар для poisonous
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

взяв лопату в руки розчистив свій підїзд, в сусідньому теж хтось мав лопату, тож декілька разів копнув і маєш прохід і при таненні снігу сухі ноги. Завтра вже такого снігу не буде, два дні це не 6 місяців сніг відкидати.
poisonous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 20:45 #2663545   #25
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Як що робити? Чекати поки Надал лопатою прогорне персонально вам дорогу.....
Або як казала одна не мало відома людина "кожен повинен взяти лопату і працювати".... нікли не думав що буду це цитувати всерйоз
Cesar зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ganabis (14.11.2016), SvaGoth (14.11.2016), yarko2 (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 21:06 #2663548   #26
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Ви пропонуєте лопатою розчищати центральні дороги ??

Не все очищання характеризується відкопуванням своєї ж машини та підмітанням снігу біля підїздів

Дуже багато діячів сьогодні відкопавши свою машину думали шо будуть вільно переміщатися по місту ,але не тут то було вони немогли проїхати навіть 10 метрів

Востаннє редагував NEXT: 13.11.2016 о 21:12.
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 21:08 #2663549   #27
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

для прикладу от зараз Київ-цей великий сніг туди ще не дойшов .
а уже метуть,гребуть і посипають.
Ну натомість ТМР чекає до останньої сніжинки...
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2016, 22:38 #2663557   #28
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
Ви пропонуєте лопатою розчищати центральні дороги ??
15 хвилин назад по лучаківського можна було спокійно їхати без всяких проблем. Як по інших вулицях незнаю не ходив, але думаю ситуація аналогічна
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 08:29 #2663569   #29
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата
Допис від rts Переглянути допис
Даний пост демонструє повний пофігізм нашого народу, а завтра цей же народ почне розказувати яка погана влада, бо він не зміг попасти на роботу/школу/інститут, що до когось швидка не приїхала і нити-нити-нити на дивані за компом.
Така ж ситуація була в 2013, і якби ми з самі з друзями не розкопали підїзд до будинку то сиділи б тиждень чекали трактора.
А даний пост показує тупакуватість нашого народу. Вчися суть вловлювати.. Навіщо кричати і репетувати на весь форум і світ про те що апокаліпсис? Ти розчистив? Молодець, але ж ти не створюєш теми про це і не кричиш на всю горлянку? Хто власними силами розчищає біля себе-тим +, молодці.
Всі прекрсано знають стан справ у нас.Кожного разу коли повторюватимуться такі складні погодні умови - комунальники будуть як імпотенти... Це просто факт. Так було,є і буде...
Сьогодні кіндера відвів в садочок-в групі пару дітей. Блеа-в садок ходять діти з навколишніх будинків (максимум 1 км від садочка) От вам і лінь і безхреюетність нашого народу, навіть дитини не хоче в садік вести, привикли машинами їхати 100 метрів, йти по рівному прочищеному асфальті, панікери конкретні.. Щоб ви робили коли снігу насипало метр -2, харакірі? Карочє засилля атрофованих потреблядів...

Востаннє редагував qwerty666: 14.11.2016 о 08:40.
qwerty666 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Cabirez (16.11.2016), Romko_7 (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 08:50 #2663574   #30
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Занятися чимось корисним, шоп від некуй дєлать не створювати тупих тем. Апокаліпсис настав чи шо? чи ви снігу ніколи не бачили? некст ти або баба або чоловік без яєць, тому шо вони атрофувалися і відпали. Трохи снігу насипало вище норми а ти вже панікуєш? Це і смішно і печально водночас.
Вот любе хлоп зробити вброс аля, "Тернопільскі Рагульскі СМІ" і потім почитати, шо про нього пишуть, це вже не на одному сайті і в принципі не лічиться.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (14.11.2016), Distemper (14.11.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
NEXT (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 08:57 #2663577   #31
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Вот любе хлоп зробити вброс аля, "Тернопільскі Рагульскі СМІ" і потім почитати, шо про нього пишуть, це вже не на одному сайті і в принципі не лічиться.
востаннє таке було 2012 року і ніхто не нив , теж лопати , трактори навіть танк без башні був і розгортав дороги фурам
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qwerty666 (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 09:59 #2663594   #32
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
А даний пост показує тупакуватість нашого народу. Вчися суть вловлювати..
(бла-бла-бла)
Сьогодні кіндера відвів в садочок-в групі пару дітей. Блеа-в садок ходять діти з навколишніх будинків (максимум 1 км від садочка) От вам і лінь і безхреюетність нашого народу, навіть дитини не хоче в садік вести, привикли машинами їхати 100 метрів, йти по рівному прочищеному асфальті, панікери конкретні.. Щоб ви робили коли снігу насипало метр -2, харакірі? Карочє засилля атрофованих потреблядів...
заплював слиною весь екран )))
тепер протри і включи мізки - нафіга дітей вести в садік, якщо значна частина батьків на роботу і так не вийшли через вищеописані причини
А в когось є старша дитина, яка сьоня не пішла в школу- то й залишилась дома з братиком/сестричкою. Нахрін мучити дитину тим садочком, якщо можна влаштувтаи їй маленькі канікули
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 10:50 #2663599   #33
qwerty666
Активний учасник
 
Аватар для qwerty666
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Вот любе хлоп зробити вброс аля, "Тернопільскі Рагульскі СМІ" і потім почитати, шо про нього пишуть, це вже не на одному сайті і в принципі не лічиться.
Сам поняв шо написав, чи так аби ляпнути? Чи з ти з тих? ну панікерів?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
заплював слиною весь екран )))
тепер протри і включи мізки - нафіга дітей вести в садік, якщо значна частина батьків на роботу і так не вийшли через вищеописані причини
А в когось є старша дитина, яка сьоня не пішла в школу- то й залишилась дома з братиком/сестричкою. Нахрін мучити дитину тим садочком, якщо можна влаштувтаи їй маленькі канікули
А я шо писав-перший панікер підтянувся?
1. Якщо на роботу на Бам добралися з Березовиці це про щось говорить...
2. Ти за всіх любиш розписуватися чи таяк орг ляпнути лиш би? Яка значна частина не вийшла на роботу? Ти про що? На роботу вийшли всі, просто хтось запізнився конкретно. А хто гниляк-той болт забив.
3. А старша дитина чо в школу не пішла? Канікул вроді би нема-по Тернополю всі школи і садочки працюють.
4. В тебе ж дітей нема-навіщо фігню пишеш-більшість дітей в садочок йде залюбки.
Так що включи залишки мізків і трішки подумай...

Востаннє редагував qwerty666: 14.11.2016 о 10:51. Причина: Пізніше додано
qwerty666 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 10:59 #2663602   #34
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від qwerty666 Переглянути допис
А я шо писав-перший панікер підтянувся?
1. Якщо на роботу на Бам добралися з Березовиці це про щось говорить...
2. Ти за всіх любиш розписуватися чи таяк орг ляпнути лиш би? Яка значна частина не вийшла на роботу? Ти про що? На роботу вийшли всі, просто хтось запізнився конкретно. А хто гниляк-той болт забив.
3. А старша дитина чо в школу не пішла? Канікул вроді би нема-по Тернополю всі школи і садочки працюють.
4. В тебе ж дітей нема-навіщо фігню пишеш-більшість дітей в садочок йде залюбки.
Так що включи залишки мізків і трішки подумай...
І хто це тут за всіх розписується?
Біля мене 2 школи поряд - я не цікавився звичайно, але проходячи повз - не помітив там дітлахів.
Співчуваю тим, кого змішують пертись з березовиці на бам чи в зворотньому напрямку в переповнених троликах і маршрутках, але є чимало фірм з більш лояльним до працівника керівництвом

ПС: у мене дитина не ходить поки ні в школу ні в садік, але я би її не посилав по тих снігах пертись на уроки - нафіг мені треба потім лікувати їй соплі, як просидить пів дня з мокрими ногами через тих пару нещасних уроків. Сам поки на роботу пройшовся по тих вузьких траншеях через кожні 10 метрів сходячи в сніг, щоб розминутись з зустрічною людиною - чую що нубук в кросах трохи набрав вологи. Нє, я не спорю, тре було обробити спреями, або взути добре напастовані чоботи з свинячої шкури, чи кроси з гортекса - але факт є факт - стежки нечищені, морозу нема, сніг на взутті тане і воно намокає досить швидко, слизько, доріжки не посипані, тротуари багато де непочищені і люди ходять по краю дороги, по якій пробують їздити воділи - я не бачу сенсу от саме сьогодні випихати дитину в школу. Поважна причина є - може відпочити дома. Я особисто був би таким канікулам радий. А садік і школу я терпіти не міг

Востаннє редагував switch: 14.11.2016 о 11:12.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 11:08 #2663604   #35
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Напишу свій пост. Я не злій. Я БЛЯ в БЕШЕНСТВІ!
З Карпенка треба в Білу. 25 хв на зупинці - жлдного руху. Жодної почишеної доріжки від мого дому до зупинки(а там з півкилометра) - тільки протоптані.
Пездую пішки через парк, по шептицького до 1 лікарні - ЖОДНОЇ почишеної дорожки. Єдиний варіант чистки - це біля входів в фірми/бари.
При чому доріжки - просто ок. Доріжка складається з 3 частин - стрічка крок-в-врок в одну сторону, 30-40 см нальоду і така сама стрічка в другу сторону, тобто або йдеш враскоряку(якщо нікого нема), або стараєшся не опинитись в сугробі.
Біля 1 лікарні доїхав до 6 магазину, 20 хв очікування- транспорту галяк. Йду пішки. По дорозі. Тому що тротуари заметені по пояс. Голова на 180% щоб не збили. Посередині з"являється тропа на тротуар- перехожу. Біля мене проноситься трейдер який чистить 20(двадцять блядь *****) см дороги.
Дохожу до рибного - там толпа дебілів на літній резині і закритий сервіс. І пару "смотріщих". Грейдер горне вже так дохуа, що аж піджак завертається.
Насамкінець наблюдаю трактор к ковшом, повним снігу, який їде зі стророни Білої в сторону моста. В голові б"ється мисля "десь снігу не хватило, довозять". Загадка в стилі Конан Дойля. Куди поїхав чувак зі снігом????
Прийшов на роботу. Бахнув кави і коньяку. Злий як чортяка, 1 год 40 хв в дорозі(разом з чеканням)
І в голові тільки одна мисль - підари
Взяти би надала з його лопатою, і широкою частиною...
П.С. Співробітник розказував - вчора ці підараси комунальники їздили по новому світу туди-сюди з піднятими ковшшами і щіітками. Каже, що бачив пару раз.

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 14.11.2016 о 11:14.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (15.11.2016), Пантера (17.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 11:22 #2663605   #36
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата Сам поняв шо написав, чи так аби ляпнути? Чи з ти з тих? ну панікерів?
Друкую же, товариш некст любить виражатися в своєрідній формі і не варто брати то всьо до голови, бо всього лиш годуєте троля.
А я шо, я спокійний як риба, бо ніколи такого не було і ось знов - комунальні служби облажалися, а жителі міста намі розгрібають стихію. Нічого смертельного.

Востаннє редагував org100h: 14.11.2016 о 11:56.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (15.11.2016), Ektalion (14.11.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
NEXT (14.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 12:11 #2663610   #37
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Взяти би надала з його лопатою, і широкою частиною...
Так наче Надал сам повинен розчищати сніг у всьому місту. Міська рада уклала договір з прибиральним підприємством. Яке власне і треба копати, коли не розгорнули вчасно. Звичайно, міську раду також можна кусьнути, що не розпізнали ледарів, але ж не бити лопатою
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 12:28 #2663611   #38
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
поки місто замітає комунальники просто банально випивають.
не випивають, а празнують благу вість , по прогнозу погоди обіцяють потепління до +10 через тиждень, сніг сам розтопиться, навіщо паритись ) .. он мер Києва, взагалі не париться, як Надал, а з словами "снег пусть убирает, тот кто его разбрасывает", умотав на юга

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис


походу, мужик з села, вирішив зайнятись, в робочий час, любимим хоббі

Востаннє редагував qazwsx321: 14.11.2016 о 12:28. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 12:40 #2663616   #39
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Так наче Надал сам повинен розчищати сніг у всьому місту. Міська рада уклала договір з прибиральним підприємством. Яке власне і треба копати, коли не розгорнули вчасно. Звичайно, міську раду також можна кусьнути, що не розпізнали ледарів, але ж не бити лопатою
Так хуле не копають? Де рішення про невиконання умов договору, де штрафні санкції. Як би я заключав цец договір - фірма вже давно розпродала техніку щоб розрахуватись зі штрафами. У нас же всіх нас на одному місці вертіли. А хтось поклав в кишеню кругленьку суму за уборку.
Тому не треба, Надал з Барною хороші, уборщики хирові. Бачили, знаєм. Цар хороший, бояр на кіл.
Де штрафи маршрутчикам за невихід на маршрут. Чому у нас все через зад?
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (15.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2016, 13:39 #2663631   #40
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Тернопіль засипає снігом . Що робити ?

Бо це держслужба, там не вийде, щоб підійти і врізати по пиці, як можуть собі два сусіди дозволити зробити.
Неправильно оформив док на стягнення штрафів і не лише штрафу не сплатять, а ще і затягають по судах. Бо такі чортові закони, які пише дурнувата верховна рада, де половина депутатів - ідіоти без освіти.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:26.