Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Забудови в Тернополі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2018, 16:48 #2726996   #601
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Люіс ти поясни чого ти в цій темі такий активний? Тільки не кажи шо нема інтересу. От я розумі. чуйко архітект робить проекти, пберіт домофони встановлює, ше якісь там від забудовників люди є. А твій інтерес в чому? Маєш сайт без посередників чи чого так розпинаєшся??? Чи реально ранений))) Без обід
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.04.2018, 16:59 #2726997   #602
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата Тільки не кажи шо нема інтересу. От я розумі. чуйко архітект робить проекти, пберіт домофони встановлює, ше якісь там від забудовників люди є.
тре ж комусь розбавити хор зацікавлених домофонщиків, забудовиків, морд і їм подібних подпевал. ))

Цитата https://etcetera.media/naydi-svoy-go...kraintsyi.html
Найди свой город: уникальная карта показывает, как вымирают украинцы
Аналитический портал Datatowel опубликовал интерактивную карту, которая показывает, как изменилось население городов и районов Украины за последние три года.

ФАКТ. Только по официальным данным, с 2015 года украинцев стало на 600 тысяч меньше. В целом по стране рождаемость превышает смертность на 40%. Каждый час рождается 52 украинца и умирает 74.

ЧЕРНЫЕ ДЫРЫ. Лидеры по темпам сокращения населения в Украине — Борзнянский и Коропский районы Черниговской области. В них смертность превышает рождаемость в 4,2 и 4,7 раза соответственно. В индустриальных городах Донбасса родившихся в 2-3 раза меньше, чем умерших.

РАСТЕТ население в Киеве, Тернополе, Ровно, Луцке и некоторых сельских районах Западной Украины.

МЕГАПОЛИСЫ. Во Львове умерших в 1,2 раза больше родившихся, в Одессе — в 1,4, в Днепре и Харькове — в 1,7 раза, а в Запорожье и Кривом Роге — почти вдвое.

Кликабельный оригинал карты смотрите здесь.
-----------------

ще раз поврорю. кінцевий покупець дивиться на то що може куппти і що вважає за потрібне купити. що пишуть тим більше по форумах - на його дії мало впливає.

хто шарить то після 2014 вже і купити, і продати встигли з прибутком.

Востаннє редагував louis50: 11.04.2018 о 08:18.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2018, 21:34 #2727003   #603
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

жалілась явно не одна кв. - це був я і як мінімум ще двоє людей, одна жінка і один чоловік в групі все писалось - якшо бути відвертим
а зрештою то коли вставновили не легче було протестити? чим потім в групі писати що зріст людини може не відповідати "вимогам"?)))А???
і останніх декілька сторінок взагалі про ціну ні слова, тут просто срач як фігово будують - то які проблеми кажеш голові осбб - "пагано збодований будинок я не буду ставити домофони," так ні я йду ставити бо це мої гроші і після того зробити фото будинку
так Ви їх ставите - викладаєте фото який сраний будинок і типу все ок? для чого поносити когось?
не подобаєтся будинок ок- ідіть дальше ставити домофон

Чи може згадати як працювали домофони в першій черзі і вдругій після встановлення ? - через раз бо хтось там щось там замкнув,
Моя пропозиція проста хватить поносити забудівників коли за собою є косяки.

Додано через 21 секунду
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
жалілась явно не одна кв. - це був я і як мінімум ще двоє людей, одна жінка і один чоловік в групі все писалось - якшо бути відвертим
а зрештою то коли вставновили не легче було протестити? чим потім в групі писати що зріст людини може не відповідати "вимогам"?)))А???
і останніх декілька сторінок взагалі про ціну ні слова, тут просто срач як фігово будують - то які проблеми кажеш голові осбб - "пагано збодований будинок я не буду ставити домофони," так ні я йду ставити бо це мої гроші і після того зробити фото будинку
так Ви їх ставите - викладаєте фото який сраний будинок і типу все ок? для чого поносити когось?
не подобаєтся будинок ок- ідіть дальше ставити домофон

Чи може згадати як працювали домофони в першій черзі і вдругій після встановлення ? - через раз бо хтось там щось там замкнув,
Моя пропозиція проста хватить поносити забудівників коли за собою є косяки.
жалілась явно не одна кв. - це був я і як мінімум ще двоє людей, одна жінка і один чоловік в групі все писалось - якшо бути відвертим
а зрештою то коли вставновили не легче було протестити? чим потім в групі писати що зріст людини може не відповідати "вимогам"?)))А???
і останніх декілька сторінок взагалі про ціну ні слова, тут просто срач як фігово будують - то які проблеми кажеш голові осбб - "пагано збодований будинок я не буду ставити домофони," так ні я йду ставити бо це мої гроші і після того зробити фото будинку
так Ви їх ставите - викладаєте фото який сраний будинок і типу все ок? для чого поносити когось?
не подобаєтся будинок ок- ідіть дальше ставити домофон

Чи може згадати як працювали домофони в першій черзі і вдругій після встановлення ? - через раз бо хтось там щось там замкнув,
Моя пропозиція проста хватить поносити забудівників коли за собою є косяки.

Востаннє редагував dodge: 10.04.2018 о 21:34. Причина: Пізніше додано
dodge зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alfasoft (10.04.2018), Virty (24.09.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 11:20 #2727029   #604
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
РАСТЕТ население в Киеве, Тернополе, Ровно, Луцке и некоторых сельских районах Западной Украины.
Та нууу. Це серйозно про Тернопіль? А мігрантів, заробітчан рахували? Не знаю як у кого, но у мене в колі друзів, знайомих за останні 4 роки більша частина виїхали на ПМП в США, Канаду, Німеччину, Польщу. Подивіться на місто, людей поменшало). Особливо це помітно коли студенти розїжаються по домах. Зараз можна спокійно відмовлятися від маршруток, бо Тролейбусів з Автобусами буде достатньо для перевезення такої кількості людей.

А щодо хаотичної забудови у нашому місті - це капець. Замість того щоб стратегічно мислити(розвивати) місто, штампують житлові будинки. Роблять з міста один суцільний спальний район. На кшталт Нью-Джерсі, яке під Нью-Йорком. Тільки у нас нема свого Нью-Йорка . Як не прикро, але місто абсолютно не цікаве туристам через відсутність старовинної архітектури, історичних пам'яток і тд. Єдине, що у нас є - це площа та озеро, і з десяток церков. Туристу нема сенсу тут гаяти час, якщо все на що можна подивитися вкладається у 1 год потраченого часу пішки. Місто треба осучаснювати. Будувати коворкінг хаби, "кремнієву долину", парки розваг, музеї сучасного мистецтва, виставкові центри і тд. Реконструювати "Березіль", знести недобудовану бібліотеку і на її місті збудувати, щось мега популярне, що приверне увагу. Проводити нормальні фестивалі, культурні заходи, а не аля фестиваль сала, ярмарки, галицька дефіляда...це все відголос совка! Ой забув додати, що у нас буде свій Беверлі Хілз от він точно приверне увагу людей

Маю надію, що рано чи пізно до влади прийдуть нормальні люди й переглянуть план розвитку міста.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякували 4:
eleKtrik (12.04.2018), louis50 (11.04.2018), pberit (11.04.2018), roma22101987 (22.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 14:06 #2727040   #605
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис

жалілась явно не одна кв. - це був я і як мінімум ще двоє людей, одна жінка і один чоловік в групі все писалось - якшо бути відвертим
а зрештою то коли вставновили не легче було протестити? чим потім в групі писати що зріст людини може не відповідати "вимогам"?)))А???
і останніх декілька сторінок взагалі про ціну ні слова, тут просто срач як фігово будують - то які проблеми кажеш голові осбб - "пагано збодований будинок я не буду ставити домофони," так ні я йду ставити бо це мої гроші і після того зробити фото будинку
так Ви їх ставите - викладаєте фото який сраний будинок і типу все ок? для чого поносити когось?
не подобаєтся будинок ок- ідіть дальше ставити домофон

Чи може згадати як працювали домофони в першій черзі і вдругій після встановлення ? - через раз бо хтось там щось там замкнув,
Моя пропозиція проста хватить поносити забудівників коли за собою є косяки.
Шановний у вас якісь проблеми? Щось не працює? З 7 підїздів та 11 дверей ще жодного разу ніщо не вийшло з ладу, 2 рази люди закоротили дроти в квартирі, все! То для чого в темі про забудови писати за домофони? Погано збудований будинок ніяк не заважає мені встановити домофон, це вам у ньому жити! Вас жорстко надурив Креатор, а ви мовчите! Ну мовчите ви то я не мовчатиму бо не хочу щоб так обманювали людей.
Про домофони є тема на форумі, можете писати туди. Тут я закидаю реальні фото новобудов щоб люди знали що купують, де і що їм прийдеться переробляти. Можливо і забудовники прислухаються і хоч трохи додадуть якості. Знаю точно що мої дописи читають забудовники та інколи навіть прислухаються. А вам щось не подобається то не читайте!

По темі:
продає людина в 1 черзі паркового комплексу 1км квартиру 45кв.м за 22тис 6 поверх. Хто реально цікавиться можу дати номер. Це біля 13тис/1кв.м. для чого вкладати в дольову 14тис і чекати 2-3 роки на здачу???
А ще є двохрівнева 77кв.м за 18тис але хз що воно таке, я не бачив...

Востаннє редагував pberit: 11.04.2018 о 14:23.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 19:19 #2727054   #606
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата щоб люди знали що купують, де і що їм прийдеться переробляти. Можливо і забудовники прислухаються і хоч трохи додадуть якості.
насмішили одним словом. Два великих промахи, бо ніхто нічорта не буде прислуховуватися, а тим більше думати.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 19:33 #2727056   #607
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
По темі:
продає людина в 1 черзі паркового комплексу 1км квартиру 45кв.м за 22тис 6 поверх. Хто реально цікавиться можу дати номер. Це біля 13тис/1кв.м. для чого вкладати в дольову 14тис і чекати 2-3 роки на здачу???
КАРЛ!!!!!!!!!
22 тис. у.е * 26,2= 576400 / 45кв = 12800 к.в. метр
Вступити в дольову той самий варшавський для прикладу = 10500 кв. - різниця на одному кв. метрі 2300 грн *45кв економія 103тис грн

Нафіга людини яка має гроші хоче вложити їх в кв. купляти зразу і переплачувати тих самих 100шт. )))) - логіку включайте
Чим вона зекономить на купленій вже кв.????? чим??? що вже типу є деякі сусіди? одна максимум дві кв заселені на площадці?
Нормальна людина яка захочить просто вкласти гроші - вступе в дольову і не буде переплачувати
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 19:58 #2727058   #608
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата Та нууу. Це серйозно про Тернопіль? А мігрантів, заробітчан рахували? Не знаю як у кого, но у мене в колі друзів, знайомих за останні 4 роки більша частина виїхали на ПМП в США, Канаду, Німеччину, Польщу. Подивіться на місто, людей поменшало). Особливо це помітно коли студенти розїжаються по домах.
а скільки в мене знайомих в тернополі числяться , хоча вже років 10 як по заграницях. суха статистика то таке і получається. там поклацати по районах областиі то вже картина чітка.
яка тут кремнієва долина, якщо все зводиться що де в кого розростеться то щоб зз того урвати.

Востаннє редагував louis50: 11.04.2018 о 22:03.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 20:55 #2727063   #609
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Як не прикро, але місто абсолютно не цікаве туристам через відсутність старовинної архітектури, історичних пам'яток і тд.
що ж зробиш,в 44му совіти 90% будинків зрівняли з землею і зробили типову совкову забудову.Робити так як було до війни,зараз ніхто не візьметься.
чого тільки варта ота сталінка біля драмтеатру.де маг дністер.

Не бути нам Львовом.і тут ніяка влада не допоможе.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 21:08 #2727066   #610
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
КАРЛ!!!!!!!!!
22 тис. у.е * 26,2= 576400 / 45кв = 12800 к.в. метр
Вступити в дольову той самий варшавський для прикладу = 10500 кв. - різниця на одному кв. метрі 2300 грн *45кв економія 103тис грн

Нафіга людини яка має гроші хоче вложити їх в кв. купляти зразу і переплачувати тих самих 100шт. )))) - логіку включайте
Чим вона зекономить на купленій вже кв.????? чим??? що вже типу є деякі сусіди? одна максимум дві кв заселені на площадці?
Нормальна людина яка захочить просто вкласти гроші - вступе в дольову і не буде переплачувати
Все залежить від району і забудовника, в Тернопільбуді на Гайовій ціна за метр 13200 грн, на Київській 14200 грн
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2018, 21:47 #2727073   #611
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
КАРЛ!!!!!!!!!
22 тис. у.е * 26,2= 576400 / 45кв = 12800 к.в. метр
Вступити в дольову той самий варшавський для прикладу = 10500 кв. - різниця на одному кв. метрі 2300 грн *45кв економія 103тис грн

Нафіга людини яка має гроші хоче вложити їх в кв. купляти зразу і переплачувати тих самих 100шт. )))) - логіку включайте
Чим вона зекономить на купленій вже кв.????? чим??? що вже типу є деякі сусіди? одна максимум дві кв заселені на площадці?
Нормальна людина яка захочить просто вкласти гроші - вступе в дольову і не буде переплачувати
А ще можна на Яреми в дольову вступити, там ще дешевше! Тут все готове, знаєш що купуєш, а на чому Креатор обмане в тому Варшавському не ясно. Якщо є бажання вкласти гроші то готова квартира в рази краще бо її можна вже робити і здавати! За 3 роки по яких 3тис/міс легко окупиться та переплата навіть якщо вона буде. В даному випадку переплати немає, квартира по ціні дольової. Плюс порахуй скільки ви вже вклали після здачі в будинок. Та й думаю торг там присутній.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 07:07 #2727078   #612
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А ще можна на Яреми в дольову вступити, там ще дешевше! Тут все готове, знаєш що купуєш, а на чому Креатор обмане в тому Варшавському не ясно. Якщо є бажання вкласти гроші то готова квартира в рази краще бо її можна вже робити і здавати! За 3 роки по яких 3тис/міс легко окупиться та переплата навіть якщо вона буде. В даному випадку переплати немає, квартира по ціні дольової. Плюс порахуй скільки ви вже вклали після здачі в будинок. Та й думаю торг там присутній.
Давай Яреми не згадуєм - говорим за Креатор
ти кажеш здавати в оренду окупится за три роки - ОК "бро" давай порахуєм
берем для прикладу 1 кім. я так краще орінтуюсь - 3000 тис/ в місяць - на три роки = 108тис.
я в своїй 1кімн. потратив рівно 85 тис. це тільки матеріали, і вся вана з меблями
сам ремонт не рахую бо робили самі жодної гривні майстрам не було заплачено , скільки коштує ремонт 1кім під ключ я думаю ти краще мене знаєш
кухня і інші меблі не рахую - тому тут особа вигода я не бачу -
стосовно скільки я вкалав зараз - кажу тобі дослівно. твій домофон, 500 грн? з трубкою? десь так, і 250 грн на камери, - все більше я нічого не платив .
ну кожен місяць по 100 грн за осбб
не бачу великих капітоловкладень
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 09:04 #2727085   #613
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А ще можна на Яреми в дольову вступити, там ще дешевше! Тут все готове, знаєш що купуєш, а на чому Креатор обмане в тому Варшавському не ясно. Якщо є бажання вкласти гроші то готова квартира в рази краще бо її можна вже робити і здавати! За 3 роки по яких 3тис/міс легко окупиться та переплата навіть якщо вона буде. В даному випадку переплати немає, квартира по ціні дольової. Плюс порахуй скільки ви вже вклали після здачі в будинок. Та й думаю торг там присутній.
Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Давай Яреми не згадуєм - говорим за Креатор
ти кажеш здавати в оренду окупится за три роки - ОК "бро" давай порахуєм
берем для прикладу 1 кім. я так краще орінтуюсь - 3000 тис/ в місяць - на три роки = 108тис.
я в своїй 1кімн. потратив рівно 85 тис. це тільки матеріали, і вся вана з меблями
сам ремонт не рахую бо робили самі жодної гривні майстрам не було заплачено , скільки коштує ремонт 1кім під ключ я думаю ти краще мене знаєш
кухня і інші меблі не рахую - тому тут особа вигода я не бачу -
стосовно скільки я вкалав зараз - кажу тобі дослівно. твій домофон, 500 грн? з трубкою? десь так, і 250 грн на камери, - все більше я нічого не платив .
ну кожен місяць по 100 грн за осбб
не бачу великих капітоловкладень
Щоб знати вигідно чи не вигідно брати ту квартиру то доцільно вказати скільтки там вартує зараз пайова участь бо як рівняти як dodge то можна й до набережного скотитись 7000 грн ща квадрат.
Дальше не всі хочуть чекати 2-3 роки на квартиру, комусь вона потрібна вже і зразу, бо чекаючи 2-3 роки треба ж десь жити і платити за зйомну квартиру, не всі мають купу грошей і купляють квартири наліво і направо для дітей які ше в салік не ходять.
Наприклад продати сьогодні двокімнатну і купити трикімнатну в дольову яка здасться в 2020р а самому жити на зйомній то де економія?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 09:17 #2727090   #614
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

В мене знайомий купив цегляний 2000років. Чуток переробить ремонт, завезе меблі і ок. По його словам нехоче чекати 5 років поки всі сусіди ремонти пороблять, бо вже жив в новобудові то казав пекло. Ну і на ліфт чекати треба деколи роки шоб запустили... Кожному своє. Нафіг переконувати що краще брати в дольовку чи з доками. Є такі що хочуть з доками і не чекати і не паритись чи добудують ітд Ринок все сам розставить.
п.с не уважно тему читав - а чим креатор намахує?
Terror зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (12.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 13:32 #2727117   #615
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

та якщо для себе то вторичка (навіть з цо) може бути. особливо якщо там нормальна ціна бо стан або вбитий, або з нормальним ремонтом. під здачу якщо є варіант то беруть навіть неліквід.

про хор перфораторів згадали...)

та якщо в нас заселятись за 3 роки після здачі це нормально - то для таких получається що в долову, що перед здачею одне і те саме. все одно перфоратори слухати ще прийдеться ....

якщо не спішити заселятись і купляти вже здане то вже нема ризику довгобуду і хор перфораторів на 3 роки менше слухати. ну на вторичці ремонти також сусіди часом роблять, а там шуму ще більше бо там часто тре ще й стіни зносити.

Додано через 38 хвилин
тернопіль це місто де нерухомість ні купити бо щось нормальне то продають рідко. ні продати бо покупець з грошима не так вже і часто "приходить".
і так місто не сильно розвинене........ всі ціни на нерухомість на заробітчанах бо в якомусь райцентрі чи селі (за рідкісним виключенням добре пристроївшихся) нерухомість купляти навіть сенсу нема.

Востаннє редагував louis50: 12.04.2018 о 17:06. Причина: Пізніше додано
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2018, 21:38 #2727141   #616
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Гуда зносить паркан біля вже колишньої школи мистецтв, на території де буде будувати парковку для свого будинку.



Давайте скинемося на адвокатів що подати на нього в суд.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (13.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 10:47 #2727161   #617
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Коричневі штанці Гуді до лиця. Та він тих адвокатів три рази купить перекупить якшо захоче
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 11:22 #2727169   #618
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата Давайте скинемося на адвокатів що подати на нього в суд.
ото хитрий, придумав на адвокатів щоб скидались.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 18:10 #2727194   #619
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
Давай Яреми не згадуєм - говорим за Креатор
ти кажеш здавати в оренду окупится за три роки - ОК "бро" давай порахуєм
берем для прикладу 1 кім. я так краще орінтуюсь - 3000 тис/ в місяць - на три роки = 108тис.
я в своїй 1кімн. потратив рівно 85 тис. це тільки матеріали, і вся вана з меблями
сам ремонт не рахую бо робили самі жодної гривні майстрам не було заплачено , скільки коштує ремонт 1кім під ключ я думаю ти краще мене знаєш
кухня і інші меблі не рахую - тому тут особа вигода я не бачу -
стосовно скільки я вкалав зараз - кажу тобі дослівно. твій домофон, 500 грн? з трубкою? десь так, і 250 грн на камери, - все більше я нічого не платив .
ну кожен місяць по 100 грн за осбб
не бачу великих капітоловкладень
А який смисл рахувати вартість ремонту? Через 3 роки дешевше буде? Якщо людина вкладає гроші, тобто хоче здавати квартиру то ремонт потрібно робити чи зараз, чи через пару років, в любому випадку. То чому не краще взяти готову квартиру, зробити дешевий ремонт і здати квартирантам? Нє, треба вступити в дольову яку не відомо чи закінчать і як, потім дати рік-два щоб будинок вистоявся і аж тоді робити ремонт. Для чого цей простій? Гроші вклав зараз, а прибуток буде колись, можливо.
Ну а якщо людина бере собі то це ще дурніша затія бо зараз знімати квартиру по 3тис, років 3 як мінімум і потім знову витратити не меншу суму на ремонт. Є готове - береш і живеш, так ні, треба шукати пригод на одне місце.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
п.с не уважно тему читав - а чим креатор намахує?
Нічого особливого - збудував хату біля озера, хоч по законам так близько до води не можна, будує в парках, забирає школу мистецтв, не виконуєі половину того що понаобіцював дольовикам, просто класний чувак.

Востаннє редагував pberit: 13.04.2018 о 18:10. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (13.04.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2018, 19:18 #2727198   #620
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Забудови в Тернополі

Та я згідний, просто я знаю ту кухню трохи. То скажу так - ніфіга не зміниться. Хіба будуть з ранку до ночі блокувати офіс креатора. У нас бізнес і політика переплетені. Кум сват брат. І вирішити щось простим людям буде важко - хіба реально об'єднаються. Це просто факт. Я можу бути проти а шо поміняється? То тре як з сектантами в парку
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:16.