Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.09.2011, 22:05 #1744740   #21
@spirin
 
Аватар для @spirin
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Взагалі то слово в лапках я просто виділив щоб наголосити на ньому...вибачаюсь що це когось навело на неправильні думки.
І я не мав на увазі тільки казочки і мильні опери чи якісь супер ржачні комедії або ж наоборот фільми перегляд яких наводить жах і ти подивившись починаєш задумуватись на чимось також глибоко філософські стрічки.

Просто фільми в яких нехай по можливості була б частинка такого над чим варто подумати щодо нашого буття взяти шось для себе і воодночас не наводили сум, переглядаючи їх бути сповненим гарним настроєм і з легенькою доброю посмішкою.

Зрештою Фільми від яких стає вам тепло на душі

Додано через 9 хвилин
Вчора наприклад подивився фільм "Крупная рыба" який порекомендував Sten1 думаю він як раз тут в тему нехай там є і трошки якогось смутку але "де ж добро там і зло" як не як.

Востаннє редагував @spirin: 14.09.2011 о 22:05. Причина: Пізніше додано
@spirin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (15.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 22:18 #1744756   #22
Pirjinka
Активний учасник
 
Аватар для Pirjinka
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Для мене фільми від, яких тепло на душі:
Володар Перснів: трилогія, Привид опери Джоеля Шумахера, Фонтан Дарена Аранофскі, Шоколад, Розфарбована вуаль, Лебедь з Грейс Келлі у головній ролі, Хористи Крістофера Баратьє, Ігри розуму, Гаррі Поттер, 500 днів літа, Доброго ранку з Райчел Макадамс, Гордість і упередження, Джейн Ейр 2006 р., Гуд бай Ленін...
Pirjinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 23:32 #1744787   #23
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від @spirin Переглянути допис
Діліться фільмами від перегляду яких ми може хоча б трошки задуматись над життям
"Задуматись над життям" можна в цій темі

Цитата:
Допис від @spirin Переглянути допис
і від яких на душі стає тепліше)
Імхо це можуть бути різні категорії фільмів, деколи взаємовиключаючі ... не всі філософські фільми мають хепі енд.
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2011, 23:41 #1744794   #24
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

достукатись до небес.
отако дивлюсь спеціально до цього моменту і реально стає тепло, бо так само обожнюю море
справді стає тепло і щось в грудях щемить. такий добрий літній фільм і може я чокнута, але так само переконана, що на небі всі говорять лише море. близький мені фільм і нічо більш не скажу. заради ключових моментів переглядати його можна.
kookla зараз поза форумом  
Подякували 5:
@spirin (15.09.2011), Вова22 (16.09.2011), KIRA (15.09.2011), Minato (14.09.2011), Sten1 (15.09.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.09.2011, 00:07 #1744808   #25
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
достукатись до небес.
отако дивлюсь спеціально до цього моменту і реально стає тепло, бо так само обожнюю море
http://www.youtube.com/watch?v=9L97TylLdXI
справді стає тепло і щось в грудях щемить. такий добрий літній фільм і може я чокнута, але так само переконана, що на небі всі говорять лише море. близький мені фільм і нічо більш не скажу. заради ключових моментів переглядати його можна.
Фільм дуже сильний!, але для мене конфігурувало не море, а останні дні життя головних героїв, в кінці чуть не заплакав
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2011, 07:10 #1744843   #26
@spirin
 
Аватар для @spirin
Thumbs up Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
достукатись до небес.
отако дивлюсь спеціально до цього моменту і реально стає тепло, бо так само обожнюю море
http://www.youtube.com/watch?v=9L97TylLdXI
справді стає тепло і щось в грудях щемить. такий добрий літній фільм і може я чокнута, але так само переконана, що на небі всі говорять лише море. близький мені фільм і нічо більш не скажу. заради ключових моментів переглядати його можна.
Ну тепер тема пішла в потрібному напрямку

Додано через 5 хвилин
Хоча вже бачив пару раз цей фільм але нині подивлюшь ше...

Востаннє редагував @spirin: 15.09.2011 о 07:10. Причина: Пізніше додано
@spirin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2011, 08:40 #1744883   #27
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

а яка різниця між "джіа" і "достукатись до неба" . драми . в обидвох головні герої в кінці помирають . вона наркоманка, а він затятий п*яниця і курець, собсно що і призвело до смерті. чого ?
чого один фільм достойний цієї теми, а інший ні ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2011, 09:08 #1744902   #28
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а яка різниця між "джіа" і "достукатись до неба" . драми . в обидвох головні герої в кінці помирають . вона наркоманка, а він затятий п*яниця і курець, собсно що і призвело до смерті. чого ?
чого один фільм достойний цієї теми, а інший ні ?
це не тема недостойна фільму,а фільм цієї теми.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 00:14 #1745553   #29
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

різниця значна. бо : джиа, впринципі для мене, фільм не так драма, як документальний більш. все ж це історія життя моделі каранджи. і якби мені не подоб джолі( одна з улюблених актрис ше зі школи), але я не готова той фільм щодня переглядати. сьоні спеціально увімкнула дивитись і виключила недодивившись, бо ніфіга від кіна тепло не стає. хіба настрій паскудиться і якись дурний стан опісля.
..до небес" можна і як на фон включати і слухати недивлячись. головні герої, як додаток до сюжету. в джиа - навпаки, бо це біографія. кінець летальний в обох, але в одному він як "зробив, що хотів і щасливий" + є очікуване закінчення, а в іншому- нема, як "ще стільки не встигла і пздц" - розумієш, що пройобуєш час і повторюсь - НІФІГА НЕ ТЕПЛО!
імхо.
Цитата:
Допис від Larochka Переглянути допис
це не тема недостойна фільму,а фільм цієї теми.
може хотіла написати: це не фільм недостойний темитема цього фільму.
можна кіко влізе взвеличувати фільм, геніальність і тд, бо улюблений+ обсирати неткаийвжеулюбленийфільм. право і свобода слова наявні в кожного, але фільми зовсім не аналогічні і порівнювати неможливо.
kookla зараз поза форумом  
Подякували 4:
Пантера (16.09.2011), Jane Doe (16.09.2011), Minato (16.09.2011), Sten1 (16.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 10:12 #1745683   #30
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
різниця значна. бо : джиа, впринципі для мене, фільм не так драма, як документальний більш. все ж це історія життя моделі каранджи. і якби мені не подоб джолі( одна з улюблених актрис ше зі школи), але я не готова той фільм щодня переглядати. сьоні спеціально увімкнула дивитись і виключила недодивившись, бо ніфіга від кіна тепло не стає. хіба настрій паскудиться і якись дурний стан опісля.
..до небес" можна і як на фон включати і слухати недивлячись. головні герої, як додаток до сюжету. в джиа - навпаки, бо це біографія. кінець летальний в обох, але в одному він як "зробив, що хотів і щасливий" + є очікуване закінчення, а в іншому- нема, як "ще стільки не встигла і пздц" - розумієш, що пройобуєш час і повторюсь - НІФІГА НЕ ТЕПЛО!
імхо.
ну та як не драма ? тут дуже чітко зображене життя певної люди і її конфлікт з суспільством, що притаманне даному жанру .
а я готова переглядати його часто, виносити для себе багато корисних речей і переосмислювати своє життя. майже з кожного діалогу можна щось винести. в обидвох фільмах показано, як потрібно боротись до останньої хвилини і не зламатись незважаючи ні на що . то вже питання смаку фломастерів і "пройобування часу" . я його взагалі не просрала, що дивлячись "джіу" що "достукатись до неба" .

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
фільми зовсім не аналогічні і порівнювати неможливо.
бо сюжети різні . але суть залишається суттю. комусь і від "пили" стає тепло на душі .

Востаннє редагував SNIZHOK: 16.09.2011 о 10:14. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 19:05 #1746003   #31
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ну та як не драма ?
Драми бувають різні, є такі що після перегляду дійсно тепло на душі, і усмішка на лиці, а є такі що сумно і хочеться плакати, в ніякому разі не хочу сказати що другі погані, але вони не для цієї теми!
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 20:09 #1746044   #32
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис


може хотіла написати: це не фільм недостойний темитема цього фільму.
можна кіко влізе взвеличувати фільм, геніальність і тд, бо улюблений+ обсирати неткаийвжеулюбленийфільм. право і свобода слова наявні в кожного, але фільми зовсім не аналогічні і порівнювати неможливо.
так,ти права,саме те я і мала на увазі,але на рахунок фільмів,то "Джіа"для мене якраз відноситься до тієї категорії,після перегляду яких,я задумуюсь над своїм життям,моментами,хочу змін,прагну до кращого.Нехай в мене і не викликає він тепла,але він вартий уваги.
А тепло у мене викликають такі фільми,як "Прости за любовь" та тому подібні,але я вважаю,що фільми такого жанру легкі та одноразові,тобто,після них тепло 5 хв. і вони не залишають жодного сліда та якихось вражень після перегляду,але то таке,на вкус і цвет самі знаєте шо.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2011, 21:47 #1746140   #33
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата
Допис від Larochka;1746044"Джіа"для мене якраз відноситься до тієї категорії,після перегляду яких,я задумуюсь над своїм життям,моментами,хочу змін,прагну до кращого.Нехай в мене і [B
не викликає він тепла[/B],але він вартий уваги.
Просто цікаво, що саме в фільмі заставило тебе задуматися над своїм життям.
Бо я дивилася цей фільм тільки ради Джолі, вона в ньому надзвичайно гарна. А сама Джіа, хвора на "бєшенство матки" наркоманка. Може я чогось не зрозуміла?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2011, 00:00 #1746220   #34
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Просто цікаво, що саме в фільмі заставило тебе задуматися над своїм життям.
Бо я дивилася цей фільм тільки ради Джолі, вона в ньому надзвичайно гарна. А сама Джіа, хвора на "бєшенство матки" наркоманка. Може я чогось не зрозуміла?
Якщо ти уважно дивилась,то мала би зрозуміти,що вона була лесбі.
А над чим я задумуюсь,вже залишиться між мною і цим фільмом.

Востаннє редагував Larochka: 10.10.2011 о 23:19.
Larochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 17.09.2011, 07:24 #1746256   #35
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

попрошу не створювали лишній раз нові теми і не придумувати нові гілки жанрів фільмів, в кожного свій смак і кожен по свому розуміє слово "тепло". бо таким макаром скоро дойдем до солодких, солоних, гірких і кислих фільмів
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 18:42 #1974168   #36
zastavets
 
Аватар для zastavets
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Не зовсім по темі, але можливо буде комусь цікаво.
http://vimeo.com/43686331
zastavets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 19:00 #1974180   #37
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Для початку ось ці, правда крім останнього, не знаю чи можна їх знайти на неті з укр/рос субтитрами.

http://www.imdb.com/title/tt0165078/

http://www.imdb.com/title/tt0089606/

http://www.imdb.com/title/tt0244316/

http://www.imdb.com/title/tt0071411/

А

Востаннє редагував ats295: 26.06.2012 о 19:32.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2012, 19:11 #1974193   #38
MrPumpkins
Активний учасник
 
Аватар для MrPumpkins
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Mr. Nobody (2009)
MrPumpkins зараз поза форумом  
Подякували 2:
eleKtrik (30.08.2012), Onufryj (26.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 16:44 #1993337   #39
Slovena
Учасник
 
Аватар для Slovena
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

Реальна любов (Love actually) - дійсно залишає по собі теплі враження
Траса-60 - змушує замислитись над тими шляхами, що обираєш в житті..
Slovena зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vuyko Yosyp (16.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2012, 21:56 #1993564   #40
Coccinelle
Активний учасник
 
Аватар для Coccinelle
Типово Відповідь: Фільми від яких стає вам "тепло" на душі)

"Скафандр и бабочка"один з моїх улюблнених фільмів
Coccinelle зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:18.