Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Хороші фільми...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.12.2007, 11:23 #502269   #1021
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
"Прістрелі іх" тримається суто на акторських роботах. Тобто сам сюжет взагалі анріл як закручаний. Тай безсмертнісь і імба-підготовка головного героя-напівбомжа теж не діє позитивно на глядача. А от саме гра акторів досить непогана і впринципі фільм вартий уваги.
Вартий уваги хіба за ефекти і трюки які виконує головний актор.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2007, 12:32 #502332   #1022
TarasKIN
 
Аватар для TarasKIN
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Хороший фільм "Klas" раджу всім подивиться!
TarasKIN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2007, 18:45 #502626   #1023
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від TarasKIN Переглянути допис
Хороший фільм "Klas" раджу всім подивиться!
Приєднуюсь. Фільм дуже хороший.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2007, 20:38 #502710   #1024
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Хороші фільми...

"Роковая красотка" - французька мелодрама/комедія. У головній ролі чарівна Одрі Тоту, яка перед глядачами постає у образі цинічної спокусливої красуні, що звикла жити за рахунок багатих, і в той же час одиноких, чоловіків. А в результаті її вибір зупиниться на звичайному бармені, якого вона спочатку помилково сприйме за мільйонера
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2007, 22:51 #502885   #1025
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Подивився фільм "Острів" (той самий шо йшов в неділю по новому), тільки дивився на компі. Фільм супер
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 01:21 #502932   #1026
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
Сьогодні скачав і подивився фільм
Я - легенда! / I Am Legend (2007)
Фільм супер
Тільки що подивився його - не сподобався абсолютно, він як і більшість фільмів з Уіл Смітом зроблені в тупому американському стилі фентезі - ну не подобається мені цей стиль і все........
Цитата:
Допис від TarasKIN Переглянути допис
Хороший фільм "Klas" раджу всім подивиться!
Досить класний фільм, мені теж сподобався, єдиний його недолік - потрібно повністю читати (чи то можливо мені такий варіант попався...)
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 08:43 #502997   #1027
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Вчора подивився просто супер-фільмаку "Пророк" з Ніколасом Кейджом. Незнаю як кому, а мені він дуже сподобався, де гол. актор бачив майбутнє своє всього на 2хв. і потім ставались цікаві, пригодницькі події з ним.
Раджу ВСІМ!
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 08:50 #503005   #1028
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Хороші фільми...

"Наука сна (La Science des rêves)" - блін, мегафільм, як десь хтось казав, геніальний брєд..
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 10:51 #503108   #1029
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата
Допис від yarkop Переглянути допис
Вчора подивився просто супер-фільмаку "Пророк" з Ніколасом Кейджом. Незнаю як кому, а мені він дуже сподобався, де гол. актор бачив майбутнє своє всього на 2хв. і потім ставались цікаві, пригодницькі події з ним.
Раджу ВСІМ!
дивився того фільма раніше, нормальний, але такого шоб захопив і я мав бажання його передивився хоча б ше раз...нема
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 13:16 #503213   #1030
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
дивився того фільма раніше, нормальний, але такого шоб захопив і я мав бажання його передивився хоча б ше раз...нема
Ну як то кажуть: "На вкус и цвет - товарища нет".
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 13:31 #503220   #1031
SpY
 
Аватар для SpY
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Більшість американських фільмів так і є - подивився один раз і стер. "Пророк" і "Я легенда!" до них теж відносяться, знято прикольно, задумка хороша, але не зачепляє так, як деякі шедеври.. Якщо і передивлятися, то через рік-два, коли вже і не пам'ятаєш про шо кіно

Востаннє редагував SpY: 26.12.2007 о 12:04.
SpY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 16:47 #503368   #1032
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
в тупому американському стилі фентезі - ну не подобається мені цей стиль і все........ )
я сі дико звиняю, шо пририваю політ фантазії, але повинен повідомити автора даного поста, що жанри ФЕНТЕЗІ І ФАНТАСТИКА є різними. Не буду вдаватись до опису кожного з жанрів, щоб не запутувати думки автора, а просто наведу приклад:
Фентезі це наприклад "Володар кілець" , а фантастика "Зоряний десант", той самий "Я легенда", "Я робот" і т.д....
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2007, 22:40 #503579   #1033
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
я сі дико звиняю, шо пририваю політ фантазії, але повинен повідомити автора даного поста, що жанри ФЕНТЕЗІ І ФАНТАСТИКА є різними. Не буду вдаватись до опису кожного з жанрів, щоб не запутувати думки автора, а просто наведу приклад:
Фентезі це наприклад "Володар кілець" , а фантастика "Зоряний десант", той самий "Я легенда", "Я робот" і т.д....
Можливо й так.......... неправильно назвав жанр. Перепрошую. Просто різниці між цими жанрами я не бачу.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 08:16 #503663   #1034
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Дивився вчора "11.14". Запутаний, деякими місцями цікавий, але загальна картина - якесь все одноманітне, американське... Для разового перегляду як на мене
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 09:22 #503693   #1035
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Вторжение / The Invasion

Страна: США
Продолжительность: 01:38:38
Год выпуска: 2007
Жанр: фантастика, триллер, ужасы
Перевод: Профессиональный (полное дублирование)
Режисcёр: Оливер Хиршбигель

Описание:
После таинственного крушения космического корабля выясняется, что среди его останков находится нечто чужеродное, оказывающее вредоносное влияние на людей, входящих с ним в контакт. Вашингтонский психиатр Кэрол Беннелл (Николь Кидман) и ее коллега Бен Дрисколл (Дэниел Крэйг) вскоре узнают шокирующую правду о вспыхнувшей эпидемии, которая, оказывается, имеет инопланетное происхождение. Люди становятся ее жертвами исключительно во время сна. В результате они полностью лишаются человеческих эмоций и начинают вести себя совсем не так, как раньше. По мере распространения этой загадочной инфекции все больше людей перестают быть похожими сами на себя, и среди них уже невозможно отличить тех, кому можно доверять. Кэрол понимает, что ей необходимо как можно дольше не спать, чтобы найти ее маленького сына, который, кажется, знает способ, как остановить вторжение пришельцев…

реально фільм мені дуже захавався (незважаючи на мою відразу до Кідман). Нормальний зміст (фантастика -) ) і до того ж грамотна робота сценаристів-режисерів. раджу подивитись.

Качнути можна торрентом тут: http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=558010
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 20:54 #504213   #1036
Sportsman
 
Аватар для Sportsman
Типово Відповідь: Хороші фільми...

фільм Рєкетир. 90-ті рулять
Sportsman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2007, 23:47 #504318   #1037
minneapolis
Guest
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Переглядав Американський пиріг 6. American pie 6: Beta House На мою думку найкращий серед 4,5 і 6.
Порок на експорт/Eastern Promises.
Удачи Чак/Good luck chuck подивлюсь неодноразово ще.просто СУПЕР!!!
Придурки 2/Jackass2
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2007, 11:43 #504594   #1038
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата
Допис від minneapolis Переглянути допис
Переглядав Американський пиріг 6. American pie 6: Beta House На мою думку найкращий серед 4,5 і 6.
безперечно погоджуюсь

Востаннє редагував Mr.Player: 27.12.2007 о 16:58.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2007, 07:04 #505238   #1039
skif
 
Аватар для skif
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата
Допис від minneapolis Переглянути допис
Переглядав Американський пиріг 6. American pie 6: Beta House На мою думку найкращий серед 4,5 і 6.
це точно. Перші три - це класика жанру
skif зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2007, 09:08 #505288   #1040
skif
 
Аватар для skif
Типово Відповідь: Хороші фільми...

Цитата:
Допис від SpY Переглянути допис
..."Пророк" і "Я легенда!" до них теж відносяться, знято прикольно, задумка хороша, але не зачепляє так, як деякі шедеври ...
Тут згідний частково:
"Пророк" - так не чіпляє, фантастика, знята не погано, але це фільм на один раз подивився і забув.
Але "Я - легенда" мені здається цей фільм це не просто фантастика, це фільи іншого гатунку, в ньому шось є. Хочте вірте хочте не вірте но він мене за живе зачепив. Попробував уявити на місці головного героя себе - невийшло. Дуже сподобалась представлення Нью-Йорка. Може в майбутньому нас і таке чекає.
Знаю одне ще не раз буду його дивитись.
Можу помилятись, но мені здається його можуть номінувати на Оскар в деяких номінаціях.
skif зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, фільми



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:34.