Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Хороші фільми...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.08.2006, 10:06 #167990   #161
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Це просто щось неймовірне ! Не встиг залити Останню спокусу ..." як її зразу ж поперли... чия карма псує мені життя ? Заливаю ше раз.... спішіть здерти

П.С. ТРозміри файлів
726 521 856 --->>> Last Temptation of Christ, The 1 of 2 (DVDRip, DivX, Rus).avi
688 476 160 --->>> Last Temptation of Christ, The 2 of 2 (DVDRip, DivX, Rus).avi
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 10:31 #168018   #162
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово

Bhagavan,ти закидай на ftp://80.243.147.3/pub/share2/
NiKe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 11:35 #168049   #163
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
Це просто щось неймовірне ! Не встиг залити Останню спокусу ..." як її зразу ж поперли... чия карма псує мені життя ? Заливаю ше раз.... спішіть здерти

П.С. ТРозміри файлів
726 521 856 --->>> Last Temptation of Christ, The 1 of 2 (DVDRip, DivX, Rus).avi
688 476 160 --->>> Last Temptation of Christ, The 2 of 2 (DVDRip, DivX, Rus).avi
ДЯкую. здерла.))
Дуже-дуже дякую.
Я поставила на "читання" дівіді на всю ніч, а там виникла якась помилка. Словом пробую "Довгі заручини" записати ще на завтра. не вдасться -соррі
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 11:41 #168053   #164
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Я поставила на "читання" дівіді на всю ніч, а там виникла якась помилка. Словом пробую "Довгі заручини" записати ще на завтра. не вдасться -соррі
Та нэ, сорі то сорі... ти такого не роби - воно того не варте Я собі занйду з іншого джерела - а краще ДВДшного релізу почекаю - якісного і смачного
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 14:16 #168161   #165
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
Цитата
Допис від cheesy
Я поставила на "читання" дівіді на всю ніч, а там виникла якась помилка. Словом пробую "Довгі заручини" записати ще на завтра. не вдасться -соррі
Та нэ, сорі то сорі... ти такого не роби - воно того не варте Я собі занйду з іншого джерела - а краще ДВДшного релізу почекаю - якісного і смачного
Тим краще для обох))
Там шось зі звуком саме в тмоу фільмі. такшо думаю це непогана ідея)))
До речі, "Темптейшн" також не із найкращою якістю)
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2006, 14:27 #168164   #166
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від cheesy
До речі, "Темптейшн" також не із найкращою якістю)
Озвучка росыйською аматорська, а карцінка досить таки непогана...(по твоїй шкалі на 8 ) покрути монітором, може попустить...
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 10:34 #168484   #167
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово

Другий раз подивився Восьму милю.Фільм просто супер!!!!!!!!!
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 12:35 #168550   #168
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Повертаючись до обіцяного:
"Падре Піо" заливається на ftp://ftp.campus.te.ua/pub/share2/Padre Pio/
20 хвилинна готовність (швидкість не дуже..)....

Фільм італійською, відмінна якість, субтитри English, Italian, Spanish в одноіменних фолдерах.... Англійською два види субтитрів (для глухих - я ними користувався, там ше інтонацію кажуть - прикольно ; і звичайні).

Приємного перегляду
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 22:21 #168835   #169
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Дивилась на вихідних в Києві фільм "Клик: с пультом по жизни". Жанр комедія/фантастика. Смішного для мене там було мало, а от фантастику я не дуже то і люблю Враження від перегляду таке собі - 50/50. Ще раз дивитись цей фільм, впевнена, бажання у мене не виникне

А сьогодні "в гордом одиночестве" переглядала "Золотий лід" з Крісті Карлсон і Россом Томасом. Мелодрама з комедійними вкрапленнями Так як я прихильниця "лав сторі", то фільм мені сподобався. Ну і звісно ж, як мені він міг не сподобатись, якщо там так багато фігурного катання? Навіть наша Оксана Баюл засвітилась в кадрі А також декілька саундтреків запали сильно в душу
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 22:29 #168845   #170
Kija
Banned
Типово

Класний фільм - Настоящее волшебство (є на МГ ), добрий і хороший сюжет.
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2006, 22:52 #168856   #171
cheesy
Типово

дивилась сьогодні "Контакт". Не люблю саєнс фікшин, але Фостер зробила його цікавим
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 21:24 #169493   #172
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від cheesy
дивилась сьогодні "Контакт". Не люблю саєнс фікшин, але Фостер зробила його цікавим
Дивись не зайди задалеко - станеш сліпим фаном Фостер і втратиш об'єктивність. [off]шо в тебе з аватарами? "неформат" якийсь, а-ля "перші кроки в фотошопі" [/off]

===============================================

Подивився дитячий сімейний фільм "Racing Stripes" (Смугасті перегони/скачки). В мене до дитячих фільмів особливий інтерес - неупереджено-обєктивний переживаю за підростаюче покоління. Шукаєте якісне кіно для сімейного перегляду з дітьми - це ВОНО !!!

Цитата з огляду (власний немаю часу писати)
Цитата Тренер скаковых лошадей нашел и вырастил на своей ферме детеныша зебры. Полосатый конек быстро подружился с разношерстным коллективом обитателей скотного двора. А рядом чарующий воображение ипподром, и зебра мечтает ни больше ни меньше победить на скачках чемпионата Кентукки...
Бесшабашная комедия, где мухи читают рэп, гуси отпускают дурацкие шутки, козлы нарываются на грубость, а зебра хочет стать скакуном. Никто не воспринимал его всерьез. Все думали, что он - полосатая карликовая лошадь с огромными амбициями. Но если пони тоже кони, то и зебра может выйти на ипподром и прийти первой. Главное верить в себя и не слушать козлов!
Навдивовижу колоритне кіно з балакучими тваринами і якісним (навіть для мене!!!!) рольовим дубляжем. І кого хвилює правдоподібність (ну не може зебра обігнати арабського скакуна !!!) - головне доброта, щирість та віддані друзі.
Випробувано на племінниці Юльці (4,5 років) - тестування пройшло успішно, незрозумілі моменти довелося пояснити - класифікація парнокопитних ссавців - (висновок -віковий ценз від 5 років ), а загалом - на відмінно.
П.С. Бажаючі зголошуються - заливаємо на кампус - все як завжди!!
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 21:36 #169499   #173
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Bhagavan
Цитата
Допис від cheesy
дивилась сьогодні "Контакт". Не люблю саєнс фікшин, але Фостер зробила його цікавим
Дивись не зайди задалеко - станеш сліпим фаном Фостер і втратиш об'єктивність. [off]шо в тебе з аватарами? "неформат" якийсь, а-ля "перші кроки в фотошопі" [/off]
от саме, що "а-ля"))

залийвай кіно, бо на ті фільми про христа і священника настрою поки нема.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 21:52 #169511   #174
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Сьогодні зранку довго думала, який би то фільм подивитись. Погода якраз зараз надзвичайно сприятлива для такої справи Зупинилась на драмі чи то триллері "Соблазн". Обожнюю акторську гру іспанського мачо Антоніо Бандераса. Анджеліна Джолі теж божественна, як завжди. Звабити героя, якого грав Бандерас їй це не складало великих зусиль Красива драма про любов і ненависть.
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 21:59 #169515   #175
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата:
Допис від Roksolana
Зупинилась на драмі чи то триллері "Соблазн".
Це той шо Original Sin називається? Якщо так - то дійсно круте кіно, але це не триллер, це драма-детектив (ІМХО). Джолі гарно зіграла, як і завжди. І відверті сцени - відверто відверті і разом з тим не вульгарні Досить тонка робота, хіба нє?

Бачила фільм з Джолі "Джіа" (Gia) - біографічу стрічку про життя однієї фотомоделі? Теж кіно дай_боже....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2006, 22:13 #169525   #176
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Bhagavan, так, той самий Ну, нехай буде драма-детектив... Все рівно - кіно дуже красиве. На рахунок відвертих сцен погоджуюсь - все в міру. Але племінниці Юлі, якій 4,5 роки, я б не радила поки показувти цей фільм

А фільм "Джіа" я не бачила. То часом не той, де вона блондинка?
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 08:57 #169602   #177
Kroulin
Типово

Раджу подивитися фільм "СТІГМАТИ"
Містика-детектив на тему християнства.
Події відбуваються в сьогоденні Рслідування про рани які відкрилися в одної жінки Сюжет + хороша гра акторів фільм просто супер
Kroulin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 09:19 #169609   #178
Slavik0100
 
Аватар для Slavik0100
Типово

"СТІГМАТИ" - класне кіно я його вже дивився декілька років тому, але хороші враження залишились ще й досі.
Slavik0100 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 09:20 #169612   #179
Slavik0100
 
Аватар для Slavik0100
Типово

До речі цей фільм оснований на реальних фактах
Slavik0100 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2006, 09:54 #169628   #180
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Залив ftp://ftp.campus.te.ua/pub/share2/Racing Stripes.avi

Беріть, дивіться, насолоджуйтесь. Імхо крутіше за Стигмату




От ви Падре Піо не хотіли дивтися (але ше не пізно, може залити ше раз ), бо вам голівуд голови забив "стигматою" (історичної правдивості там рівно децл - решта - голівудський "риноковий наповнювач")... а там в чувака реально стигмати зявлялися... і це теж історичний факт і ніхто про це не каже і не знає..
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, фільми



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:52.