Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Прощення.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2016, 18:36 #2650152   #1
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Прощення.

Матвія 10:33 А хто зрікається мене перед людьми, того і я зречуся перед моїм небесним Батьком.

Чому Ісус не зрікся Петра?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:47 #2650198   #2
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Матвія 10:33 А хто зрікається мене перед людьми, того і я зречуся перед моїм небесним Батьком.

Чому Ісус не зрікся Петра?

Leo, я вважаю, що в Матвія 10:33 Ісус говорить про остаточний, кінцевий вибір людини.
Апостол Павло не тільки зрікався Ісуса, але і вкидав християн до в"язниць за це Ім"я.
Але настав час, коли прозрів і прийняв Ісуса за Господа і тримався Його до кінця свого земного життя.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 10:29 #2650237   #3
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Прощення.

мова про Петра
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 13:16 #2650254   #4
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
мова про Петра
Я бачу.
Приклад Павла мною наведено, як людини, яка не просто зневажала ім"я Ісуса, але і вкидала християн у в"язниці.
Тобто, гріх Павла проти Ісуса був значно більший аніж зречення Петра під впливом страху, в стані розгубленості.
Павло цілеспрямовано йшов проти Ісуса Христа.
Але, в результаті, став одним із апостолів християнства.

Тобто, якщо повернутися до слів Ісуса Христа в Матвія 10:33, які зачепив Лео, то мова там йде про тих, хто залишиться у своєму зреченні. А хто спам"ятається і покається перед Богом і сповідатиме Ісуса за Господа - той спасеться.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 13:34 #2650258   #5
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Прощення.

Коли Павло переслідував християн,сам християнином не був,тому йому не дивно
Бог якраз таких кличе і підбирає
А Петро вже був не просто християнином,а учнем,проповідником, апостолом коли тричі зрікався
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 23:10 #2650321   #6
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А Петро вже був не просто християнином,а учнем,проповідником, апостолом коли тричі зрікався
Петро ще не був ні християнином, ні апостолом . Він був учнем, який тягнувся за Ісусом, але бачив багато речей невірно, тілесним розумом. Саме тому, коли Ісуса схопили, він перелякався. Причому, перелякався так, що відрікся публічно від свого вчителя.
Потім, коли став християнином, вже не зрікався і тримався Ісуса все життя.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2016, 11:07 #2650346   #7
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Leo, я вважаю, що в Матвія 10:33 Ісус говорить про остаточний, кінцевий вибір людини.
Апостол Павло не тільки зрікався Ісуса, але і вкидав християн до в"язниць за це Ім"я.
Але настав час, коли прозрів і прийняв Ісуса за Господа і тримався Його до кінця свого земного життя.
Новак, Ісус сказав конкретно "хто зрікається мене перед людьми". Тут без варіантів. Більш того він сам це передбачив: "Правду кажу тобі: цієї ночі, перш ніж проспіває півень, ти тричі зречешся мене" (Матвія 26:34)
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2016, 21:46 #2650418   #8
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, Ісус сказав конкретно "хто зрікається мене перед людьми". Тут без варіантів.
Ну чому без варіантів?
Варіантів два: або людина публічно сповідує Ісуса за Господа (32 вірш), або зрікається Ісуса (відкидає) - 33 вірш.
Тому-то Ісус і наголосив, що того, хто буде сповідати Його перед людьми, того Ісус сповідає (визнає) перед Отцем, а хто зречеться (відкине) Його перед людьми, того і Сам Ісус відкине перед Отцем.
До чого тут Петро із його випадком?
Петро ж, ставши християнином і апостолом Ісуса Христа, сповідував Його Господом перед тисячами людей і стояв у цьому сповіданні все життя.
А якась людина, не дивлячись на всі слова проповіді і настанови на шлях правди, відкинула Ісуса і матиме зовсім інший результат на Суді, коли Ісус не визнає цю людину перед Отцем.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2016, 13:39 #2650518   #9
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну чому без варіантів?
Варіантів два: або людина публічно сповідує Ісуса за Господа (32 вірш), або зрікається Ісуса (відкидає) - 33 вірш.
Тому-то Ісус і наголосив, що того, хто буде сповідати Його перед людьми, того Ісус сповідає (визнає) перед Отцем, а хто зречеться (відкине) Його перед людьми, того і Сам Ісус відкине перед Отцем.
До чого тут Петро із його випадком?
Петро ж, ставши християнином і апостолом Ісуса Христа, сповідував Його Господом перед тисячами людей і стояв у цьому сповіданні все життя.
А якась людина, не дивлячись на всі слова проповіді і настанови на шлях правди, відкинула Ісуса і матиме зовсім інший результат на Суді, коли Ісус не визнає цю людину перед Отцем.
Новак, а Юда зрікся?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2016, 17:09 #2650553   #10
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, а Юда зрікся?
Звичайно що так.
Лео, подумай про суть, а не про зовнішнє. Бо ти загострюєш увагу на зовнішньому, на зреченні Ісуса перед людьми, на слова, сказані Петром в якийсь момент життя.
Бог же дивиться на серце.
Тому Він і сказав: "Шануєте мене устами, та серця ваші далеко від мене".
Те саме говорив Ісус, кажучи: "Чого ви називаєте мене Господом, але не робите того, що я вам кажу?"
Тобто, є варіанти, коли людина не зреклася Ісуса на словах, але зреклася в серці. Тобто ззовні людина все правильно сповідає і потім може навіть заявляти Йому: "Господи, Господи, хіба я не твоїм іменем...?" Але відповідь Ісуса грунтується на тому, що Він бачить серце і тому має право сказати: "Відійдіть від мене, Я не знаю вас!"
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.08.2016, 14:44 #2650679   #11
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата Матвія 10:33 А хто зрікається мене перед людьми, того і я зречуся перед моїм небесним Батьком.

Чому Ісус не зрікся Петра?
---- Ап. Петро покаявся в цьому вчинку і залишився вірним в подальшому Христу.
---- мова про тих хто відреклись і полишились в цьому стані до вічного суду на якому їм і буде зачитано цей вирок: " ... не знаю вас "

Додано через 2 хвилини
Цитата ...... а Юда зрікся?
---- так зрікся, лише розкаявся визнавши власний гріх, але в цьому стані залишився відійшовши у вічність, і не покаявся відвернувшись від гріха та звернувшись до Господа про прощення.

Додано через 10 хвилин
Цитата Новак, Ісус сказав конкретно "хто зрікається мене перед людьми". Тут без варіантів. Більш того він сам це передбачив: "Правду кажу тобі: цієї ночі, перш ніж проспіває півень, ти тричі зречешся мене" (Матвія 26:34)
---- так сказав це, але й сказав й таке :«Коли повернешся, зміцни своїх братів» (Луки 22:32, 54—62) Він передбачив і одне і інше що впаде в провину і визнає і полишить її і буде вірним до кінця

Востаннє редагував engar: 26.08.2016 о 14:48. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 15:25 #2652007   #12
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, подумай про суть, а не про зовнішнє. Бо ти загострюєш увагу на зовнішньому, на зреченні Ісуса перед людьми, на слова, сказані Петром в якийсь момент життя.
Новак, це зрозуміло, що Петро не зрікався Ісуса як Божого сина. Але і Ісус не казав, що треба іменно так зректися.
І взагалі, чого тоді Петро заплакав, якщо абсолютно нічого страшного не зробив?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 20:13 #2652050   #13
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прощення.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
І взагалі, чого тоді Петро заплакав, якщо абсолютно нічого страшного не зробив?
А хто сказав, що Петро нічого осудливого не зробив?
Петро, який тільки-що клявся, що віддасть своє життя за Вчителя, потрапивши в скрутну ситуацію, не зміг дотримати свого слова, більш того, сказав, що він не був разом з Ісусом.
Петро збрехав під впливом страху смерті і усвідомив свою немічність, своє боягузтво. Тут є від чого заплакати.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:17.