Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2011, 09:27 #1598081   #1
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цікавить таке питання, як взяти під магазин невелику земельну ділянку на зупинці...Хто ці питання вирішує??? куди йти?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 09:34 #1598089   #2
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

через конкурс скоріш за все,
раніше управління транспорту і зв'язку по ним виступало,якщо то в місті звичайно.
Але земелька через земельний,а там керівництво зараз змінюють і багато людських питань підвисло.
Загалом при "сприятливому вітрі" думаю 1.5-2 роки до вводу в єксплуатацію
(ну то якщо щось вибудовувати невелике).
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 10:22 #1598137   #3
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Треба йти в центр земельних аукціонів, чи як він там точно називається, взнавати які земельні ділянки готуються під зупинки на кокурсній основі.Потім подавати заявку на конкурс, і вигравати сам конкурс. Потім якшо ше лишуться гроші, то робити проект і будувати зупинку разом з магазином. Принаймі рік тому на конкурс висувалось кілька таких ділянок до 100квм під зупинку з магазином, поки шо небачу ніоднієї збудованої на тих місцях так шо, пробуй взнавай. Може тобі наші форумівські депутати з інформацією допоможуть, як на мене купа вкладених грошей а віддача не надто швидка і помітна, тому якшо маєш кіканадцять тисяч умовно зелених і умовно американських грошей які тобі просто тиснуть кишеню, заважають жити, і найближчих років 5 небудуть потрібні то можеш втягуватись в то діло, а інакше - воно тобі треба з нашою паперовою тяганиною, я готовий магазин організовував і збирав папірчики пів року шоб все було менш більш нормально по паперах зіграло, по грошах документація в районі 6 тис. у.о. то на готове здане в експлуатацію приміщення (документи на пожежну сигналазацію, газифікацію, і тд тп) всі платежі офіційні.

Востаннє редагував Vlodko: 10.03.2011 о 10:27.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 11:03 #1598178   #4
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

мене гроші не жмуть...я маю куди вкладати...

але знайомі присіли на вуха...мол давай організовуємося...гроші вони мають...з мене організація процесу/будівництво і подальша участь
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 11:15 #1598185   #5
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

за таких умов я б не ввязувався. одне діло з пацанами "по 100 грам пити", а інше мати спільний бізнес, якшо ви непродумано організуєте процес роботи і розподіл обовязків шоб ваші обовязки непересікались. то треба буде мати шалене терпіння, шоб потім не розійтись, і якшо в кожного будуть великі амбіції, то треба буде обирати, або лишитися в добрих стосунках, або рвати все заради бізнесу, шоб залишитись в ньому, знаю дуже мало таких спільних проектів які виживали і небуло нівкого нідокого ніяких претензій, тим більше твої вкладення будуть тільки твої зусилля і знання, де гарантія що потім невиникнуть питання - "а шо ти сюди вклав, шо ти тут права качаєш?", тому думай.
Особисто я вважаю, шо людей до бізнесу варто залучати лише як найманих, даючи їм невелику стабільну зп і певний відсоток від прибутку який буде стимулювати їх ефективно працювати. тому в твому випадку,фактично вони тебе наймають для виконання організаційної роботи, кажи прямо" я організую роботу, тому хочу мати за то оплату", а то ти все зробиш потім тебе бортануть, і ти мінімум рік просто втратиш свого часу і зусиль. хіба оформляти ТзОВ і офіційно прописувати всі обовязки і тд, або бізнес робити з людьми в яких ти впевнений на 300%, наперед обумовити всі обовязки і розподіл прибутку.
пс. раз в них є гроші і продумана ідея, то чого їм шукати ще когось шоб її втілити?

Востаннє редагував Vlodko: 10.03.2011 о 11:26.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
WakS (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 11:17 #1598188   #6
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Vlodko
не думаю...дружать сімями батьки років 30 і не раз одні одних виручали/допомагали...і їх знаю, скільки себе памятаю...

розмова не про те...

інший варіант, якщо не на зупинці, а просто кусок землі в оренду десь в спальному районі?? може такий варіантр буде простішим??

просто біля мене на дитячих майданчиках виросли 3 магазинцики буквально за рік...і справу бачц йдуть досить таки непогано
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 11:29 #1598192   #7
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

яка б не була влада і тд, так просто ті ділянки невиділяються потрібні величезні гроші, або осбиста зацікавленість осіб які ті ділянки організують. дозвільна документація і проекти офіційно витягнуть купу грошей, нефакт шо сума буде меншоюніж самі витрати на будівництво та відкриття магазину.
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 11:46 #1598205   #8
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Та не все так страшно. Земля для оренди є. І в місті і поза містом. Просто потрібно працювати в потрібному напрямку і знати де шукати. Інша справа, то орендна плата за дану землю...
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 12:03 #1598216   #9
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Та не все так страшно. Земля для оренди є. І в місті і поза містом. Просто потрібно працювати в потрібному напрямку і знати де шукати. Інша справа, то орендна плата за дану землю...
Треба ще щось прибуткове на тій землі організувати, щоб після сплати оренди, за електирику, податків, ліцензій, дозволу на торгівлю, акцизів, зарплати робітникам вистачило коштів на безнзин, щоб товар туди завезти і на хабарі перевіркам (податкова, пожежники, санстанція).
Якщо все робити строго по закону то 99% шансів що справа буде в мінусі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 12:12 #1598220   #10
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Цікавить таке питання, як взяти під магазин невелику земельну ділянку на зупинці...Хто ці питання вирішує??? куди йти?
конкурс. Але якось рік чи два тому досліджував це питання, то ділянки були не особливо економічно привабливими через серйозну конкуренцію закладами навколо.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 12:20 #1598224   #11
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Цікавить таке питання, як взяти під магазин невелику земельну ділянку на зупинці...Хто ці питання вирішує??? куди йти?
Можеш сходити в управління архітектури (Це здається на Крушельницької 1) і взнати які є незаняті ділянки. Дозвіл на будову чи на розміщення торгової точки видає міська рада (часом це триває 2-3 роки)
А взагалі то я би тобі не радив зв"язуватися з цією темою. Там дуже сумнівна прибутковість, яка без певних порушень законів майже неможлива. Дуже сумніваюся, що всі зупинкові магазинчики працюють строго по закону, бо сам знаю що то таке.
 
Подякував(ла):
Nobel (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 08:33 #1598880   #12
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Ай Марк... тебе зараз послухати, то краще піти втопитись в озері. Як бачиш на кожній зупинці є магазини. І 100% власник кожного не бідує. Якби бідував, закрив би точку. Запропонуй тоді, як зараз гроші заробляти. Не ходити на роботу, а заробляти.
paravozz зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (11.03.2011), Nobel (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 08:42 #1598891   #13
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Ай Марк... тебе зараз послухати, то краще піти втопитись в озері. Як бачиш на кожній зупинці є магазини. І 100% власник кожного не бідує. Якби бідував, закрив би точку. Запропонуй тоді, як зараз гроші заробляти. Не ходити на роботу, а заробляти.
ти нарешті розкусив Марка ?
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 09:14 #1598923   #14
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Нє. Марк нормальний. І хід його думок нормальний. А ти хз чого пристаєш до нього. Може жаба давить що він ширше мислить ніж ти?
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 10:37 #1598994   #15
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

так скажу тепер свою думку, як людина яка має стосунок до торгівлі продуктами харчування вже 5 років.
Побудувати і здати в експлуатацію магазин непростіше ніж отримати в оренду ділянку під його будівництво. Одразу потрібно враховувати всі вимоги пож-сан-труд інспекцій та багато інших нюансів. Тому раджу знайти толкового архітектора який би принаймі знав ті норми в сучасній інтерпритації і мав досвід в проектуванні таких точок, можна поспілкуватись з власниками точок які раніше проектував даний проектант шо взнати всі нюанси які вилізли, а вони будуть завжди, в протилежному випажку сідати і вивчати їх самому, шоб максимально врахувати все що потрібно, це автоматично зменшить суми які потрібно буде потім витрачати на розвязання нюансів...
При умові відкриття торгової точки, а тим паче на пару з компаньйонами, потрібно наперед подбати про нормальну систаму обліку, бажано одразу компютеризуватись
програмне забезпечення - від 600 у.о.
простенький комп 2шт. - 1000у.о.
сканер штрихкоду 2шт. 500-700 у.о.
потрібні також будуть холодильні вітрини ваги і тд.
обовязково крім продавців потрібен адміністратор(можна шоб ці обовязки додатково виконував один з продавців, чи сам власник), який буде стежити за товаром, вводити його на прихід і в бази даних(один з двох компуторів для нього).
Але то єрунда, велике значення має місце розташування магазину, конкуренти поблизу, соціальний контингент жителів сусідніх будинків, можливість отримання дозволу на цілодобову торгівлю, та наявність умов для ліцензії на алкоголь та тютюн. Від цього залежить асортимент, сума для того щоб забезпечити першу закупку товару, з власного досвіду знаю шо навіть в самому найменшому магазині для відкриття потрібно закупитись мінімум на 25-30 тис. грн. остаточно асортимент усталиться десь лише за півроку після початку роботи і подальші зіни будуть ненастільки суттєві як спочатку. В основному більшість сучасних продуктів мають тривалий термін придатності однак, як і за товарами нетривалого зберігання постійно потрібно контролювати дати, домовлятись про обмін і тд.
тобто потрібно бути на місці 24години, сім днів на тиждень, якшо немаєте адміністратора, якому повністю довіряєте.
націнка невелика 20 в деяких випадках 25 відсотків, на певні групи товарів діє обмежена торгівельна надбавка наприклад хліб 10%, олія 15% і тд. за невиконання - штрафи.
+ постійні перевірки санстанції і тд.
Взагалі продуктові магазини вигідні за умов великого обороту, лише в цьому випадку можна сподіватись на прибуток, тим більше, якшо його потрібно буде ділити на кількох партнерів.

Востаннє редагував Vlodko: 11.03.2011 о 10:44.
Vlodko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 10:46 #1599004   #16
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

добре: інший варіант - точки з продажею свіжого мяса (ці знайомі мають свій свинокомплекс)...в мене є транспорт, зарозати/розділити свиню для мене не проблема...

які нюанси з таким видом бізнесу?...чсно що СЕС, ясно що медичні книжки...

На якому виді опадаткування сидіти?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 10:57 #1599016   #17
Vlodko
 
Аватар для Vlodko
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Єдиний
Там є нюанс щодо ветиринарних довідок про якість та походження мяса
Vlodko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:19 #1599033   #18
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

з цим проблем немає...всі поросята з "офіційним обслуговуванням" і документами...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:22 #1599035   #19
WakS
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
добре: інший варіант - точки з продажею свіжого мяса (ці знайомі мають свій свинокомплекс)...в мене є транспорт, зарозати/розділити свиню для мене не проблема...

які нюанси з таким видом бізнесу?...чсно що СЕС, ясно що медичні книжки...

На якому виді опадаткування сидіти?
тут можна обійтись мінімальними затратами:
Єдиний податок, 2 продавці+ підприємець, оренда 5м. кв в торговому центрі або магазині. холодильна вітрина (до 1000у.о.).
Можеш зробити як в Луцьку: Для продажу м"яса на вулиці біля ТЦ ставлять причепи-прилавки з холодильниками (зустрічав українські в межах 10000уїв). Або ж переробляється старий бус під лоток з холодильною вітриною. Оформляється як лоточна торгівля.(менше дозволів).
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:33 #1599048   #20
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Як взяти земельну ділянку на зупинці в оренду

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Нє. Марк нормальний. І хід його думок нормальний. А ти хз чого пристаєш до нього. Може жаба давить що він ширше мислить ніж ти?
дякую, розсмішив

В чому його широта думок? Вміє гарно обсирати владу і олігархів? Для цього треба багато розуму?

Візьми для прикладу 10 своїх друзів-знайомих: 5 невдах і 5 успішних, спробуй проаналізуй їхню мову і думки. Невдахи будуть плюватись на минуле, на все на світі, лише не на себе. І як ведуть себе успішні?

Я теж бачу весь цей нагатив, але мені шкода часу, здоров"я і врешті свого життя на пусті слова.

Те що Марк нормальний, то я з тобою повністю погоджуюсь, він нормальний з точки зору пересічного дипресивно-песимістичного українця - лінтяя, туниядця, бухаря, словесного майстра по міжгалактичній геополітиці, аналітиці, і тд. Він ідеальний собутильник, можна плескати йому цілий вечір в компанії невдах.
gsv зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Bax (11.03.2011), paravozz (11.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:53.