Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.03.2015, 08:21 #2521885   #1
sokol1
№№№
Типово Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

Затіяв ремонт от зацікавило таке як декоративна штукатурка. які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні??
sokol1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2015, 18:56 #2528499   #2
Natasikkk
 
Аватар для Natasikkk
Типово Відповідь: Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

Може хтось підкаже, де і хто може зробити декоративну штукатурку набризк? Не знаю як саме вона називається, але колись (десь більше 6 років тому) робили таку в коридорі, майстри з будівельного магазину біля літака. На попередньо пофарбовані стіни компресором (пульверизатором) наносили перламутрові краплинки. Дуже хочу таку штукатурку і ніде не бачила, щоб хтось зараз таке робив.
До автора теми, моя штукатурка чудова за ці роки не змилася, хоча в коридорі брудниться і я часто її мила просто тряпкою з милом. Тільки на кутах, де кутник трошки повитиралася, але це майже 10 років уже прийшло
Natasikkk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2015, 23:47 #2528581   #3
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

Друг має магазин декоративних штукатурок та ліпнини , якшо цікавить дам номер в пп
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2015, 00:31 #2528590   #4
Ermolai33
Учасник
Типово Відповідь: Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

це дуже хороша ідея ))
я в захваті ))
Ermolai33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2016, 12:08 #2635965   #5
remo
Учасник
Типово Відповідь: Декоративна штукатурка. Які плюси недоліки, як миється чи взагалі варто чи ні?

Основу під штукатурку не забудьте погрунтувати, тоді поверхня буде менше поглинати, штукатурка краще ляже і краще триматиметься! Зараз дуже зручно якщо виробник випускає і штукатурку і грунтовку під неї. Ось для акрилової штукатурки Фовео ТА11 підходить грунтувальна фарба РА10 тої самої фірми.
remo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:24.