Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Чи користуєтесь ви презервативом
Так 39 36.45%
Ні 26 24.30%
Взалежності від ситуації 42 39.25%
Голосували: 107. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Презирвативи

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.07.2005, 14:18 #66433   #81
настя
Типово

Але в основному голову повинен мати(в цю мить)хлопець,бо сама я не завагітнєю,тож ви і хапайте хімію.
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2005, 14:20 #66435   #82
ads
Guest
Типово

настя тільки хлопець в подолку не принесе, а ти
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2005, 14:25 #66436   #83
Fm
 
Аватар для Fm
Типово

Тут питання спорне.
Думати повинні обоє!
анекдот в тему:

Жениться мужик, прощальна вечірка...
Тут всі дають йому поради як перший раз з жінкою переспати і т. д.
Знач встає один дід і говорить:
то всьо фігня, в першу ніч, коли жінка раздінеться і ляже, тра стати перед ліжком і ... дрочити. Нехай знає, що ти можеш прекрасно обійтися і без неї.

ну конешно це все фігня, але коли ви лягаєте в ліжко, думати повинні обоє. а думати є про що.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2005, 16:04 #66450   #84
viter
Типово

Цитата
Допис від настя
Але в основному голову повинен мати(в цю мить)хлопець,бо сама я не завагітнєю,тож ви і хапайте хімію.
А сльзи лити, виношувати, народжувати теж хлопець буде????
А самій дитину виховувати хочеться???
Рожеві мрій у наших дівчат...
viter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2005, 20:04 #66467   #85
настя
Типово

От я і кажу на вашу свідомість нема чого надіятись чуть шо(А сльзи лити, виношувати, народжувати теж хлопець буде????
А самій дитину виховувати хочеться???
Рожеві мрій у наших дівчат...)-це все рожевими мріями стає і при цьому ще й хімією травити хочете,а наслідки вас теж не турбують.В цьому ви і є.Самі себе розкрили,як же вам тепер довіряти?
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2005, 21:07 #66471   #86
viter
Типово

Цитата
Допис від настя
...це все рожевими мріями стає і при цьому ще й хімією травити хочете,а наслідки вас теж не турбують.В цьому ви і є....як же вам тепер довіряти?
Nastusya, vi she ne dorosli do koitusu - praktikuyte peting, neking, etc.
viter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 00:20 #66496   #87
настя
Типово

Дякую за пораду-це все що Ви можете сказати.?
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 12:12 #66517   #88
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

настя
ніхто не хоче травити хімією
дівчата трахатись хочуть не рідше за хлопців... просто вони про це мовчать. а хлопцям не хочеться мовчати
так шо відповідальність за наслідки мають нести обоє...
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 13:20 #66530   #89
Polsky
Типово

Взагаліто, якщо цю справу робити без презерватива, маючи прицьому постійногопартнера, то краще всього проконсультуватись з генекологом, який дійсно знає свою справу, поганого не порадить. Наскільки я знаю, при вищевказаних стосунках ваш лікар (вивчивши ваш організм), підбирає імено ті припарати, які найменше зашкодять Вашому організму (що стосується жінок). Тим більше, що це все складається не на один вечір, а на кільканатцять місяців а то й рік. От і всі приємно, і гарно, і весело, і знаєш що твій патнер (ша) повністю здоровий (а). І діток теж не буде.
От так то...
Polsky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 13:24 #66533   #90
настя
Типово

Цитата
Допис від niger
настя
ніхто не хоче травити хімією
дівчата трахатись хочуть не рідше за хлопців... просто вони про це мовчать. а хлопцям не хочеться мовчати
так шо відповідальність за наслідки мають нести обоє...
Згодна -обоє.Так дівчата теж різні!От мені розказали,шо у Вас там одна минулої осені заміж вийшла за одного,а зіріз має родити від другого.І таке буває Ото стерва!
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 13:31 #66534   #91
настя
Типово

Цитата
Допис від Polsky
Взагаліто, якщо цю справу робити без презерватива, маючи прицьому постійногопартнера, то краще всього проконсультуватись з генекологом, який дійсно знає свою справу, поганого не порадить. Наскільки я знаю, при вищевказаних стосунках ваш лікар (вивчивши ваш організм), підбирає імено ті припарати, які найменше зашкодять Вашому організму (що стосується жінок). Тим більше, що це все складається не на один вечір, а на кільканатцять місяців а то й рік. От і всі приємно, і гарно, і весело, і знаєш що твій патнер (ша) повністю здоровий (а). І діток теж не буде.
От так то...
Не треба,як найменьше-не бачу необхідності псувати свій організм(бо не знаю такі таблеткі,які б не шкодили,просто один лікар про це скаже,а другий,тобі на радість промовчить),щоб тобі було"От і всі приємно, і гарно, і весело, і знаєш що твій патнер (ша) повністю здоровий (а). І діток теж не буде."_тим більше,що діточок після цього може не бути ніколи вже.
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 15:37 #66541   #92
viter
Типово

Цитата
Допис від настя
одна минулої осені заміж вийшла за одного,а зіріз має родити від другого.І таке буває Ото стерва!
не суди і не судима будеш
viter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 15:45 #66543   #93
настя
Типово

Цитата
Допис від viter
Цитата
Допис від настя
одна минулої осені заміж вийшла за одного,а зіріз має родити від другого.І таке буває Ото стерва!
не суди і не судима будеш
По такіх,про всіх нас Ви судите,а не я сужу.
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 19:06 #66561   #94
Polsky
Типово

Цитата
Допис від настя
Цитата
Допис від Polsky
Взагаліто, якщо цю справу робити без презерватива, І діток теж не буде.
От так то...
Не треба,як найменьше-не бачу необхідності псувати свій організм(бо не знаю такі таблеткі,які б не шкодили,просто один лікар про це скаже,а другий,тобі на радість промовчить),щоб тобі було"От і всі приємно, і гарно, і весело, і знаєш що твій патнер (ша) повністю здоровий (а). І діток теж не буде."_тим більше,що діточок після цього може не бути ніколи вже.
М-дя, я то думав, що таке тіко в анікдотах буває - заплатив лікарю і здоровий, не заплатив, помреш завтра

Взагаліто все повино залежати від лікаря. І якшо піти до не професіонала, то й дійсно можна залишитись без діток. Думаю що повинні бути такі лікарі, які справді розкажуть шо і як, але їх тра шукати.
А в тім, хто його знає...
Polsky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2005, 22:25 #66585   #95
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово

то всьо херня !!!!!!!!!!!!!
занімайтись коханням з чи без головне шоб без наслідків
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2005, 11:06 #66598   #96
ads
Guest
Типово

Цитата
Допис від настя
От мені розказали,шо у Вас там одна минулої осені заміж вийшла за одного,а зіріз має родити від другого.І таке буває Ото стерва!
Настя, це її особиста справа за кого виходити заміж і від кого народжувати. Робити висновки про "стерву" також права не маєш. Ти впевнена що ти знаєш досконало ситуацію, щоб робити такі висновки (чужа сім"я - тьомний лес (с) Народна мудрість)?

П.С. Подивимось як складеться твоя доля, дай Бог щоб бездоганно, і тебе ніколи не будуть обзивати "стервою" люди, яких ти (і вони тебе) зовсім не знаєш(ють).
П.С.С. Ти можеш зіпсувати собі/комусь життя однією миттю (переспавши не з тим з ким треба). Тільки не кажи, що ти будеш спати тільки з пухнастими, добрими, порядними... бо тоді я зроблю висновок, що ти ще маленька дівчинка, яка ще нічого не бачила в цьому житті (хоча морального права також не маю робити такий висновок )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2005, 14:32 #66613   #97
настя
Типово

Мій знайомий її знає і сказав що в 20 років вже можна вирішити з ким спати, і за кого заміж виходити.А як би вона з тобою розписалася,родила від другого,щоб ти відчував?Вона комусь теж життя зіпсувала,тому і стерва.Я розумію,шо в єитті все може трапитись,але не через 2 неділі,після свадьби.Як на мене,то це не дівчина,а гидота, чо пхатися заміж,як ти ще не із всіми виспалася.?
настя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2005, 14:45 #66614   #98
viter
Типово

в житті і не таке трапляється. Для чого так різко?
viter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2005, 14:48 #66615   #99
viter
Типово

Таааааааааааак
Прийшов рекламний Trojan. Щось новеньке видумали.
Пишуть, що дуже прікольний. Якщо випробую, розкажу, а ні то валятися буде
viter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2005, 15:23 #66618   #100
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово

Теоретично і практично Настя права... І кожен висловлює думку як вміє.... А хто має заперечення, будь-ласка, ваші аргументи ...
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:40.