Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.07.2015, 14:16 #2556267   #1
svanberx
Учасник
Типово Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Підкажіть будь ласка, бо вже нічого не розумію.
Ситуація : Зараз знаходжуся в польщі без візи(виникли обставини при яких не міг продовжити візи)
Тепер мені потрібно на тиждень в італію, планую автобусом (літаком 100% не пустять бо будуть перевіряти візу)
Якщо так повезе як завжди то попаду на перевірку, чи пропустять мене без візи ?)) От не знаю, будуть паспорт перевіряти чи і візу теж так як не являюсь громадянином ЕС ?
svanberx зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 14:34 #2556277   #2
pvm
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

сегодні вже чув таке- на кордоні Польща-Чехія перевіряли поляки і чехи всі автобуси.
pvm зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 16:23 #2556337   #3
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Якщо попадетесь на таку перевірку то звичайно що будуть. Вони для того там і зупиняють щоб провірити законність знаходження там чи поїздки в їхню країну...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 17:06 #2556358   #4
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від svanberx Переглянути допис
Підкажіть будь ласка, бо вже нічого не розумію.
Ситуація : Зараз знаходжуся в польщі без візи(виникли обставини при яких не міг продовжити візи)
Тепер мені потрібно на тиждень в італію, планую автобусом (літаком 100% не пустять бо будуть перевіряти візу)
Якщо так повезе як завжди то попаду на перевірку, чи пропустять мене без візи ?)) От не знаю, будуть паспорт перевіряти чи і візу теж так як не являюсь громадянином ЕС ?
Тебе навіть як в Польщі перевірять то депортуюють.І в Італіі,і навіть в Румуніі. Підеш в АТО. Так шо не пхайся в ту Італію,збирай в Польщі ябка,трускавки,огуреки,складай цеглу,просто сиди десь при костелі,ше не час подовжувати візи
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 17:55 #2556375   #5
svanberx
Учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Я так зрозумів треба подавати тут на візу, сидіти чекати поки зроблять і тільки тоді кудись їхати(
Я не на ябках був, а на навчанні, потрапив в аварію і фізично не міг піти і щось вирішувати на рахунок візи.
svanberx зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 18:27 #2556395   #6
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від svanberx Переглянути допис
Я так зрозумів треба подавати тут на візу, сидіти чекати поки зроблять і тільки тоді кудись їхати(
Я не на ябках був, а на навчанні, потрапив в аварію і фізично не міг піти і щось вирішувати на рахунок візи.
Ти вже зараз класичний ЄСівськийнелегал. Невідомо чи тобі взагалі нову візу дадуть,при таких розкладах. Хіба будеш мати якісь ну дуже беззаперечні докази,і в посольстві куди подасиш на нову візу, попадеться душа,яка почне вникати чому ти просрочив попередню
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 06.07.2015, 23:36 #2556509   #7
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Та не буде тебе ніхто перевіряти, тільки нормальними перевізниками їдь, великими типу Пульськібусом до Берліна а там Мегабусом до Мілана чи й далі. Якщо сядеш в українські бусіки то ясне діло паліво 100%
songo зараз поза форумом  
Старий 07.07.2015, 09:20 #2556571   #8
abdyla
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Кордонів дальше по Європі немае.Можна в принципі попасти на дорозі на перевірку де паревіряють в основному буси та автобуси ,легкові ні . Але це справа випадку.
abdyla зараз поза форумом  
Старий 11.07.2015, 16:53 #2558057   #9
svanberx
Учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

я знову тут) два дні в ментурі + на третій суд, зараз стоїть депортація, всєм спасіба, всє свабодни.
п.с їхав фірмою Sindbad
svanberx зараз поза форумом  
Старий 11.07.2015, 23:20 #2558158   #10
Lin
Учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від svanberx Переглянути допис
Я так зрозумів треба подавати тут на візу, сидіти чекати поки зроблять і тільки тоді кудись їхати(
Я не на ябках був, а на навчанні, потрапив в аварію і фізично не міг піти і щось вирішувати на рахунок візи.
якщо є підтвердження лікування, та навчання, то можна візу продовжити в самій польші і лиш тоді їхати кудись. проконсультуйтесь в посольстві
Lin зараз поза форумом  
Старий 12.07.2015, 09:37 #2558224   #11
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від Lin Переглянути допис
якщо є підтвердження лікування, та навчання, то можна візу продовжити в самій польші і лиш тоді їхати кудись. проконсультуйтесь в посольстві
та вже пізно щось робити , судячи з попереднього посту
leyo зараз поза форумом  
Старий 15.07.2015, 09:35 #2559344   #12
asdvitaliy
 
Аватар для asdvitaliy
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Підскажіть будь ласка, хто можливо їздив з національною Польською візою D наприклад в Болгарію. Мене цікавить чи будуть якісь моменти на кордоні. Віза вже прокатана до Польщі і тепер планую поїхати в Болгарію. Дякую.

Востаннє редагував asdvitaliy: 15.07.2015 о 19:06.
asdvitaliy зараз поза форумом  
Старий 16.07.2015, 21:16 #2560008   #13
petro76
Guest
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Та не буде тебе ніхто перевіряти, тільки нормальними перевізниками їдь, великими типу Пульськібусом до Берліна а там Мегабусом до Мілана чи й далі. Якщо сядеш в українські бусіки то ясне діло паліво 100%
Ага
Минула поїздка в Берлін,перед німецьким кордоном (Форст),на заправці БП стояли ми і Польськібус,бус поїхав раніше,на вїзді в Німеччину Цолль звів буса з поляками на перевірку,ми спокійно проїхали

Замітив одну річ,поскільки часто їзжу,німці шмонають поляків ретельніше ніж наших

ТС.я би на вашому місці їхати без візи нікуди не рішився,попасти на перевірку між країнами Шенгену дуже легко,тоді візу не побачите багато років
Німці як правило ставлять депортацію на 5 років,з приміткою на пожиттєво, доки не сплатите кошти депортації,а ці кошти деколи бувають пятизначними

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від asdvitaliy Переглянути допис
Підскажіть будь ласка, хто можливо їздив з національною Польською візою D наприклад в Болгарію. Мене цікавить чи будуть якісь моменти на кордоні. Віза вже прокатана до Польщі і тепер планую поїхати в Болгарію. Дякую.
Вас не пропустять в Болгарію з національною польською візою,поскільки Болгарія не входить в Шенген зону,але з шенген візою в болгарію можна їхати
По суті з національною польською візою не можна також їхати в інші країни шенгену,але є поправка,що на вихідні дні таки можна

Востаннє редагував petro76: 16.07.2015 о 21:16. Причина: Пізніше додано
 
Подякував(ла):
asdvitaliy (17.07.2015)
Старий 17.07.2015, 07:54 #2560070   #14
NOVIK1
Учасник
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від petro76 Переглянути допис
Ага
Минула поїздка в Берлін,перед німецьким кордоном (Форст),на заправці БП стояли ми і Польськібус,бус поїхав раніше,на вїзді в Німеччину Цолль звів буса з поляками на перевірку,ми спокійно проїхали

Замітив одну річ,поскільки часто їзжу,німці шмонають поляків ретельніше ніж наших

ТС.я би на вашому місці їхати без візи нікуди не рішився,попасти на перевірку між країнами Шенгену дуже легко,тоді візу не побачите багато років
Німці як правило ставлять депортацію на 5 років,з приміткою на пожиттєво, доки не сплатите кошти депортації,а ці кошти деколи бувають пятизначними

Додано через 7 хвилин


Вас не пропустять в Болгарію з національною польською візою,поскільки Болгарія не входить в Шенген зону,але з шенген візою в болгарію можна їхати
По суті з національною польською візою не можна також їхати в інші країни шенгену,але є поправка,що на вихідні дні таки можна
пустять, перевірено
NOVIK1 зараз поза форумом  
Старий 29.07.2015, 20:35 #2563618   #15
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Таке ще питання-є у жінки з дитиною віза Чеська. В Чехів кажуть умови жорсткі. Вимагають рахунок в банку , довідку про доходи, бронь в готелі. Їхати має в Італію до родичів. Минулого року їздила по Грецькій. Кажуть "правило першого в'їзду" іноді діє. В Греції не була. Бронь і по суті рахунок-лівак. Яка ймовірність перевірки цих даних і ймовірність отримання візи? Жінка вдова, причини поїздки можна уявити різні. Мета-типу туризм. Можуть спитати про наявність майна і т.д.-що буде причиною повернення в Україні?
seadog зараз поза форумом  
Старий 05.08.2015, 14:19 #2565267   #16
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Ну в ідеалі першою країною в'їзду має бути країна яка видала візу, на території цієї країни мало б бути і максимальна кількість днів які перебував в зоні шенгену.
Якщо є одна шенгенка - іншої невідкриють.
Те що їхала по грецькій і пустили - то норм, Греція ж не межує з Україною. тому до неї можна їхати різними дорогами.
От тільки останнього незрозумів - в неї є віза чи вона хоче отримати візу. Якщо є - то хай їде через Чехію і все ок буде. Ато можуть потім бути нюанси, при наступних відкриттях і т.д.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 09.08.2015, 21:41 #2566353   #17
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата
Допис від petro76 Переглянути допис
Ага
Минула поїздка в Берлін,перед німецьким кордоном (Форст),на заправці БП стояли ми і Польськібус,бус поїхав раніше,на вїзді в Німеччину Цолль звів буса з поляками на перевірку,ми спокійно проїхали

Замітив одну річ,поскільки часто їзжу,німці шмонають поляків ретельніше ніж наших

ТС.я би на вашому місці їхати без візи нікуди не рішився,попасти на перевірку між країнами Шенгену дуже легко,тоді візу не побачите багато років
Німці як правило ставлять депортацію на 5 років,з приміткою на пожиттєво, доки не сплатите кошти депортації,а ці кошти деколи бувають пятизначними
Шо ж вам всім так везе , проїхав з Польщі цілу Німеччину, Францію повернувся знов через Німеччину в Польщу, все автобусами і жодного блокпоста чи поліції навіть не бачив.
songo зараз поза форумом  
Старий 09.08.2015, 23:03 #2566368   #18
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата:
Допис від songo Переглянути допис
Шо ж вам всім так везе , проїхав з Польщі цілу Німеччину, Францію повернувся знов через Німеччину в Польщу, все автобусами і жодного блокпоста чи поліції навіть не бачив.
То ж не всіх підряд,а в який час доби їхав?Бо я вночі автобусом,то спинили.І там не блокпости а просто поліцаї доганяють.Одного з пасажирів десь півгодини маринували,там шось з доками виясняли.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 09.08.2015, 23:45 #2566371   #19
songo
 
Аватар для songo
Типово Відповідь: Чи будуть перевіряти візу на кордоні Польщі, при вїзді в країну ЄС?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
То ж не всіх підряд,а в який час доби їхав?Бо я вночі автобусом,то спинили.І там не блокпости а просто поліцаї доганяють.Одного з пасажирів десь півгодини маринували,там шось з доками виясняли.
Більше ночами, але і кілька днів теж було
songo зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:42.