Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Навіщо жинитися ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.03.2016, 14:52 #2624992   #21
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Я таки вгадав-тобі в районі 16 +- а ще ти зануда (романтІка а ще міг написати романЦІка), карочє розслаббся і чекай коня на білому принці. І куда вам з такими стереотипами?!... Ви привикли жити по документах, може варто собі клеймо ше на чоло вліпити?
Сам не вінчався, діти є. живемо ок, то я виходить неправильний? блеа.. анафема мені.. тре бігти по індульгенцію. А ще я безсердечний, і в мене немає вопсчє почуттів і то всьо на публіку, пра?

Додано через 4 хвилини

яким боком це стосується вінчання в церковці чи штемпеля в паспорті? Можна повінчатися-тоді через тиждень розвестися. Ти реально наївна. Не штамп чи печатка тримають шлюб-а голова на плечах і почуття в серці. Печатки, документи, вінчання і інші формальності-це все умовності.

Додано через 3 хвилини

нє-краще повінчалися, в заКсі розписалися- а тоді за якийсь час він чи вона наліво, хоча до того всі святі і супервлюбльонні.
Ти таки не вчився в школі, щось до тебе ніфіга не дійшло з написаного...Нехай буде в районі 16+ , спорити не буду, плюси є різніВсяких коней мені не треба було, як ти кажеш, принц є, точніше вже король, офіційно 13 рік. Як ти кажеш, штамп , то умованість і головне почуття в серці і наявність мізків, звісно...Але мабуть не раз твоя обранниця, мріяла, уявляла себе в платті...І зовсім не була б проти носити одне прізвище з тобою, але ти ж продвинутий, тягнешся до європи...Якщо двоє діток є , то мабуть наразі вам такі стосунки вигідні, отримувати від держави кошти на малюків, так як не розписані, то по доках мати одиночка.

Востаннє редагував Niusa: 23.03.2016 о 15:16.
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2016, 16:03 #2625014   #22
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
яким боком це стосується вінчання в церковці чи штемпеля в паспорті? Можна повінчатися-тоді через тиждень розвестися. Ти реально наївна. Не штамп чи печатка тримають шлюб-а голова на плечах і почуття в серці. Печатки, документи, вінчання і інші формальності-це все умовності.
От ти так боїшся, що в любу хвилину можете розбігтися.
Тому виникло невелике питання: а ви на майно зразу ставите штемпелі де, хто купив і кому належить
чи ти як справжній лицар залишиш все коханій, забравши тільки свої труси?

Хоча кого я питаю. Переважно для закоханих людей штамп в паспорті нічого не вирішує, бо вони не планують розбігатись при першому штормі. Хоча згодна буває по різному.
А от розписуватись не спішать якраз справжні жлоби. Щоб можна було втекти в любу хвилину і не платити ніяких аліментів і т.д.
Але рано чи пізно в таких людей постає проблема як мінімум спільно нажитого майна. І тут уже навіть не получиться по справедливості поділити порівну. Так, що на місті твоєї цивільної дружини я б побоялась з тобою жити, бо це суцільний головний біль і страх.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (23.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2016, 09:00 #2625230   #23
Sofit777
Учасник
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

гарно сказали
Sofit777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2016, 23:22 #2625471   #24
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Секс халявний
Як сказав мій знайомий "надоїло по машинах і саунах никатись"
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2016, 23:36 #2625472   #25
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Секс халявний
Як сказав мій знайомий "надоїло по машинах і саунах никатись"
наш человек заплатит за халяву любые деньги (с)

як людина, шо відбула 10 років - там халявою близько не пахне....
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 00:11 #2625476   #26
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
наш человек заплатит за халяву любые деньги (с)

як людина, шо відбула 10 років - там халявою близько не пахне....
може в тебе підхід був неправильний?
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (25.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 07:31 #2625491   #27
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
може в тебе підхід був неправильний?
таки так...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 16:32 #2625599   #28
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Тоді навіщо він якщо не вирішує і чому ти так розпинаєшся і мантри читаєш?

Додано через 1 хвилину


Ніфіга він не халявний-по ціні виходить дорожчий набагато, єдиний + що партнер надійний, а халявністю аж ніяк не ппахне...

Додано через 2 хвилини


Шо-жаба давить шо розписалася а є нормальні що класно живуть без розписки?

Додано через 1 хвилину

То ти невпевнена в своєму чоловікові? ов-ва...а як же любофь-маркофь?

Додано через 21 хвилину

Ти визначся-що є штамп в паспорті для тебе -регулятор ваших з чоловіком майнових і фінансових питань чи щось більше?

Додано через 5 хвилин


1. Дружина в мене практична - розові фіранки давно скинула, біле платьо для неї не є чимось супер-пупер-ляля, це стеретип...
2. Хтось "фапає" на таку фішку як "взєти" чоловікове прізвище? Тут без каментів, печаль. Мені наприклад абсолютно все рівно, жінка має своє прізвище.
3. Від держави нічого не очікую, надіюся на власні сили, а от оскільки ти підняла тему "надурити державу" - знач в тебе не все ок, оскільки мені чомусь такі думки в голову не приходять.
Якраз в мене все окей в тебе якісь прості, висмоктані з пальця домисли , враження щодо незнайомої людили, лише з 1-2 дописів... Як то бабка надвоє гадала, так і ти
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 18:32 #2625614   #29
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 20:40 #2625651   #30
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
А от розписуватись не спішать якраз справжні жлоби. Щоб можна було втекти в любу хвилину і не платити ніяких аліментів і т.д.
Але рано чи пізно в таких людей постає проблема як мінімум спільно нажитого майна. І тут уже навіть не получиться по справедливості поділити порівну. Так, що на місті твоєї цивільної дружини я б побоялась з тобою жити, бо це суцільний головний біль і страх.
Послухати тебе, то всі розписуються тільки заради аліментів і поділу майна. Думати про поділ майна перед весіллям - це нормально?
Я згідна з korabel, що штамп в паспорті не дає ніяких гарантій, майже все залежить від порядності сторін. І якщо вам попався подонок, то і з штампом в паспорті він зможе залишити вас без усього.
Але я все таки за той пресловутий штамп. Хоча би ради того, що б на запитання - а хто то такий відповісти чоловік (дружина), а не мятися і бекати і дивитися як інші відводять очі.
korabel, повір, що твоя "дружина" (чи ти її називаєш "дівчина"?) кожен раз відчуває незручність, коли її запитують, а чого ви не не розпишитесь. І ВСІ думають, що ти просто її не любиш і чекаєш кращого варіанту, а її просто використовуєш.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 22:45 #2625685   #31
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Послухати тебе, то всі розписуються тільки заради аліментів і поділу майна. Думати про поділ майна перед весіллям - це нормально?
Хоча би ради того, що б на запитання - а хто то такий відповісти чоловік (дружина), а не мятися і бекати і дивитися як інші відводять очі.
korabel, повір, що твоя "дружина" (чи ти її називаєш "дівчина"?) кожен раз відчуває незручність, коли її запитують, а чого ви не не розпишитесь. І ВСІ думають, що ти просто її не любиш і чекаєш кращого варіанту, а її просто використовуєш.
а в чому, перепрошую, незручність?
- виглядати в очах інших "не таким/такою"? (пофіг)
- всі "розписані", прям божеволіють від кохання і пристрасті одне до одного, а от не розписані, тільки і дивляться як то урвати кращий варіант і "розписатися", поки не втік (альо, Вася/Маша, я ту зустрів/ла Олю/Петю, ми розписуємось, вали нафіг, ти мене не любиш)
- "шо скаже цьоця Стефа, яка живе поверхом нижче (навпроти по вулиці і т.д.), коли взнає, що ми не розписані і ще й сексом трахаємся, га?"

Пофіг, що ВСІ думають, це справа 5-ти хв. їхні думки, а далі ВСІМ глибоко насрать на вас, бо ви не цетр Всесвіту, якби вам цього не хотілося, в кожного свої проблеми і заточуватись під когось - вибір кожного, зрештою.

Мораль - живуть собі люди, як їм добре - нєфіг пхатися.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 22:53 #2625687   #32
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
а в чому, перепрошую, незручність?
- виглядати в очах інших "не таким/такою"? (пофіг)
- всі "розписані", прям божеволіють від кохання і пристрасті одне до одного, а от не розписані, тільки і дивляться як то урвати кращий варіант і "розписатися", поки не втік (альо, Вася/Маша, я ту зустрів/ла Олю/Петю, ми розписуємось, вали нафіг, ти мене не любиш)
- "шо скаже цьоця Стефа, яка живе поверхом нижче (навпроти по вулиці і т.д.), коли взнає, що ми не розписані і ще й сексом трахаємся, га?"

Пофіг, що ВСІ думають, це справа 5-ти хв. їхні думки, а далі ВСІМ глибоко насрать на вас, бо ви не цетр Всесвіту, якби вам цього не хотілося, в кожного свої проблеми і заточуватись під когось - вибір кожного, зрештою.

Мораль - живуть собі люди, як їм добре - нєфіг пхатися.
Ти мене зовсім не зрозумів. Так, "нєфіг пхатися". І мені також пофік, що хто скаже. І хіба тобі помішає втекти штамп в паспорті? Дійсно ніякої різниці і той штамп нічого не міняє. То ЧОМУ ЙОГО НЕ ПОСТАВИТИ? Га? Може тобі і паралельно, а їй просто простіше. Ну навіть сказати "чоловік за мною приїде", а не ... хто? Ну не визначеність якась, чи що. Не хочете весілля - чорт з ним. Розписатися це ж діло однієї години. То що тобі міняє той штамп?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (25.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:12 #2625690   #33
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
То ЧОМУ ЙОГО НЕ ПОСТАВИТИ? Га? Може тобі і паралельно, а їй просто простіше. Ну навіть сказати "чоловік за мною приїде", а не ... хто? Ну не визначеність якась, чи що. Не хочете весілля - чорт з ним. Розписатися це ж діло однієї години. То що тобі міняє той штамп?
- "за мною чоловік приїде, он дивіться, в мене навіть штам в паспорті є, я визначена повністю, все як в людей!"
- а за мною приїде Рома (Володя, Діма, Денис, Віталік), тобто людина з іменем, а не "чоловік", "мій" і т.д., правда без штампу, от халепа, я почуваюсь меншовартісною....
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:18 #2625691   #34
Olen4a
Учасник
 
Аватар для Olen4a
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

А ще буває варіант "просто хочу". Хочу носити з цією людиною одну фамілію, хочу бути з ним. Я згодна, необов'язково в цих випадках одружуватись. Але є ще варіанти, коли партнер помирає, або просто лежить в реанімаціі. А у нас в країні, звичайно, громадянський шлюб дорівнює зареєстрованому, та для цього требя стопяццот бамажок назбирати.
Olen4a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:21 #2625692   #35
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата а за мною приїде Рома
дада точно,я така крута,в мене йобарь є)))

а нормальній бабі взагалі нічо казати не треба,вона просто обручкою маякнула і лишні питання відпали.
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:27 #2625697   #36
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Справа в тому,що чоловік,який живе в громадянському шлюбі,або просто веде невпорядковане статеве життя,завжди має шанс вийти сухим із води.
А от у жінки в процесі можуть зявлятись діти,можна народити безбатченка виключно для себе,або зробити аборт.
В будь-якому випадку результат:можливо покалічена доля своя та дитини або однозначно покалічене тіло та вбивство .

Для чоловіка шлюб,як гарантія готовності брати на себе відповідальність за сімю,жінку,майбутню дитину,за свої вчинки.
Для жінки це хоч якась гарантія не бути покинутою в самому безпомічному стані.


Не рівні чоловік з жінкою-від природи не рівні і ніяка емансипація та контрацепція цього не можуть змінити.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zirochko (07.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:28 #2625698   #37
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
дада точно,я така крута,в мене йобарь є)))

а нормальній бабі взагалі нічо казати не треба,вона просто обручкою маякнула і лишні питання відпали.
Нормальній не потрібно взагалі нічим маячити, а в курви, хоч 5 штампів буде і по обручці на кожному пальці, вона нею і лишиться (стосується обох стАтей, якщо шо)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:29 #2625699   #38
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
- "за мною чоловік приїде, он дивіться, в мене навіть штам в паспорті є, я визначена повністю, все як в людей!"
- а за мною приїде Рома (Володя, Діма, Денис, Віталік), тобто людина з іменем, а не "чоловік", "мій" і т.д., правда без штампу, от халепа, я почуваюсь меншовартісною....
- ні не "визначена повністю", ти ж сам казав, що штамп нічого не міняє. Ти завтра можеш переспати з іншою, зібратьи речі і піти. Що я з тим штампом буду робити. І це всі прекрасно знають.
- до Роми (Володі, Діми) треба додати пояснення - сусід, друг, брат, хлопець, бойфренд, "живем разом", зустрічаємось, "ходимо" і тд. Тупо трохи, не правда? Якщо цей Рома приїзджає рік, два - зрозуміло, а якщо вже десять і діти бігають, а він далі "живем разом", то вже якось дивно. Фобія штампу, чи що?
Ти так і не відповів: якщо штамп нічого не міняє, то чому ти його так боїшся? Хочеш бути не такий як всі? Але таких якраз дуже багато - не проштампованих.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:36 #2625702   #39
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата Нормальній не потрібно взагалі нічим маячити, а в курви, хоч 5 штампів буде і по обручці на кожному пальці, вона нею і лишиться (стосується обох стАтей, якщо шо)
Та курви то понятно,ми про них не балакаєм. Берем середньостатистичних.

Знаєш скільки пацанів обломались бо спалили обручку? Десятки тисяч,а так чемний хлопець,додому зарази не приніс))
nazarik30 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2016, 23:41 #2625703   #40
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Навіщо жинитися ?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти так і не відповів: якщо штамп нічого не міняє, то чому ти його так боїшся? Хочеш бути не такий як всі? Але таких якраз дуже багато - не проштампованих.
А ти післязавтра не можеш переспати з іншим? Алілуя!

Я не боюся штампу, ба, він навіть в мене є, аж 2)
просто вважаю наразі, що він не має особливого значення і магічної сили)

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Знаєш скільки пацанів обломались бо спалили обручку? Десятки тисяч,а так чемний хлопець,додому зарази не приніс))
Ні, не знаю)
Зате знаю багатьох, яким це зіграло на руку (ніхто нікому нічого не винен, покохались і розстались)

Востаннє редагував NEO[VENOM]: 25.03.2016 о 23:41. Причина: Пізніше додано
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (25.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:26.