Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Чи варто купляти базарний байк?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.06.2008, 04:05 #644092   #41
Philips
 
Аватар для Philips
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Купив колись базарного 2 роки тому за 500 грн з передніми амортизаторами. Ну і наї...ся з ним. Не міняв хібашо раму і ше кілька запчастин ))
Зараз хочу купити нового десь за 300 $ думаю буде щось краще.
Philips зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2008, 08:20 #644141   #42
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Читаючи цю тему так і не зрозумів чи варто брати чи ні, але виникло таке питання якщо брати базарний ровер, то передній аморт шось дає, чи то тільки непотрібна деталь(мається на увазі якщо той аморт базарної якості...). Бо на рахунок заднього зрозумів, що базарний байк з заднім амортом сакс. Поправте якщо неправий...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2008, 08:37 #644156   #43
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Передня вилка тобі працювати небуде, хіба що від сильних ударів. Тому краще без неї, вона заважати небуде, але от ціна буде більша за неї. Інше діло що нормальних байків з жорстокю вилкою зараз в базарному сигменті нема. І всеодно прийдеться брати з амортизованою вилкою. Як варіант пропоную вже брати байки де стоять вилки РСТ(Гіла, Капа, Омега, але бажано не ОМНІ), вилки зірок з неба не ловлять, але з горем пополам працюють. Я на такій рік відїздив. Бхагаван досі вже рік третій, здається, катає і без особливих нарікань.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.06.2008, 12:43 #644992   #44
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Бхагаван досі вже рік третій, здається, катає і без особливих нарікань.
В мене Капа, вона ше навіть шось там регулюється трохи . Часом як попущу жорсткість то грохається до упора з страшним стуком .

Жорстких роверів зараз дійсно нема.... тому брати треба з недорогою вилкою але такою конфігурацією стакана на рамі, шоб була можливість апгрейду на кращу вилку.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2008, 08:59 #673933   #45
gorar
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

купив я собі 3 роки тому роверика Vinner з переднім амортом, дав тоді 130 зелених за нього (в ті фірмі шо напроти 1 політеховського гуртожитка) то мені троха його там відстроїли, то їздить до сих пір! в середньому кілометрів 20 на день крім змащування і латання заднього колеса нічого не робів

а цієї весни купили дівчині якесь чудо на базарі, за 900грн з заднім амортизатором, на передачі не жаліємся, але так туго їде, передні дискові тормоза неможливо відстроїти (постійно труть)

я не спец по ровериках, але просто сказав свої враження про "базарні байки" з власного досвіду
gorar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2008, 09:06 #673938   #46
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Не можна за 900 грн купляти ровер з заднім амортом а тим більше з дисковими гальмами, бо за таку ціну нічого нормального не буває
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2008, 10:50 #674004   #47
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата
Допис від gorar Переглянути допис
а цієї весни купили дівчині якесь чудо на базарі, за 900грн з заднім амортизатором, на передачі не жаліємся, але так туго їде, передні дискові тормоза неможливо відстроїти (постійно труть)
Замість заднього аморта дівчині можна купити сідло силіконове, і хай би собі їздила. А купляти дівчині "танка" - то "ведмежа" послуга.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2008, 13:49 #674106   #48
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

То не танк. Задній аморт його не так сильно робить важчим. Конструкція збільшується лише на 1-2 додаткових труби. Танками Фр підвіси робить товщина рами і вага вилки з колесами на пару. Тому базарні підвіси важчі за своїх однопідвісних колег лише на 1-3 кілограми.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2008, 22:43 #675904   #49
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

завтра хочу йти купляти ровер в ровер байку. по цих повідомленнях поняв то шо мені і раніше казали. брати без амортизаторів, і шось дорожче. тод буде коштувати менше 1000, а тут ше хтось писав шо брав Віннер з переднім і все ок, може такий візьму. або перше або друге. ше не можу оприділитись
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2008, 23:03 #675928   #50
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Брав півтора роки тому Merida Kalahari 500sx з переднім амортом якщо до нього трохи дивитись то буде ок на ті часи коштував штуку грн з копійками зара мож і дорожче з теперішніми цінами.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2008, 10:24 #676049   #51
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

В общім ,Позорная Звезда, орієнтуйся на 1200 грн десь. А коли будеш брати то звертай увагу на пару деталей:
- Педалі бажано не пластасові і не зовсім "лєві". Найкараще шось типу Велго- вони 30-50 грн будуть коштувати окремо
-тормоза(V-брейки) бажано Шімано або Тектро. Всякі Артеки і т.д. мало задоволення принесуть
- Зверни увагу на передні зірки. Мають бути зроблені акуратно, бо зустрічаються ніби роблені вручну в підвалі
- Вилка бажано безрізьбова

еразел, не тре тут свый настрій показувати

Востаннє редагував VetalR: 17.08.2008 о 10:33.
erazel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2008, 19:10 #676263   #52
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
В общім ,Позорная Звезда, орієнтуйся на 1200 грн десь. А коли будеш брати то звертай увагу на пару деталей:
- Педалі бажано не пластасові і не зовсім "лєві". Найкараще шось типу Велго- вони 30-50 грн будуть коштувати окремо
-тормоза(V-брейки) бажано Шімано або Тектро. Всякі Артеки і т.д. мало задоволення принесуть
- Зверни увагу на передні зірки. Мають бути зроблені акуратно, бо зустрічаються ніби роблені вручну в підвалі
- Вилка бажано безрізьбова

еразел, не тре тут свый настрій показувати
дякую. доречі прочитав це вже ровер купив. але такий і купив як ти пишеш, може то мені на шприху перебиратись))
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2008, 21:12 #676361   #53
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від Позорная Звезда Переглянути допис
... може то мені на шприху перебиратись))
Тіки нік поміняй, а то перші дні будеш трохи страждати від "упередженого ставлення" .
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2008, 21:56 #676408   #54
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тіки нік поміняй, а то перші дні будеш трохи страждати від "упередженого ставлення" .
я тут вже більше року від таког острадаю, я ж мазахіст)
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2008, 22:04 #676416   #55
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Давайте не офтопити
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 16:08 #983305   #56
MicrosoftPro
 
Аватар для MicrosoftPro
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Я б не радив купляти велик на базарі. Ну а якщо вже і купляти то тільки без дискових тормозів і амортизаторів. Я свій перший велик теж купляв на базарі за 100$. Він в мене відслужив сім років доки передня вилка не зламалася. Я їздив на ньому переважно по сільських дорогах. Ніколи серйозних поломок не було. Три місяці назад купив ровер марки GIANT Rock в магазині Спорт Плюс. Велесопед без лишніх понтів типу дискових тормозів і задніх амортизаторів. Він звичайно подорожче старого але якісний. Має дуже хороший хід, легкий в управлінні і ремонті. У ньому тільки одне але. Передня вилка занадто м'яка. Не пристосована для сильних ударів. А так велосипед супер! Раджу всім!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Rock-09-big.jpg (105.9 КБ, 14 переглядів)
MicrosoftPro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 16:22 #983317   #57
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від MicrosoftPro Переглянути допис
У ньому тільки одне але. Передня вилка занадто м'яка.
Я ше таких скарг не чув. Тобто не доганяю ШО ти на ньому робиш шоб РСТшка була зам’яка...
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2009, 17:01 #983365   #58
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Ну банально вага власника може бути така що РСТ буде замягка.
А що до скарг на мягкість то згадай Роздобкову Марзоку. Для його використання вилка нормальна. А от якщо катати КК то будеш як на кораблі хитатися .
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2009, 07:55 #983819   #59
MicrosoftPro
 
Аватар для MicrosoftPro
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Я ше таких скарг не чув. Тобто не доганяю ШО ти на ньому робиш шоб РСТшка була зам’яка...
Ну для їзди по місті він супер. Дуже добра амортізація. Але на високому бардюрі вилка працює до упора. Пробував пару раз скочити з трампліна от тоді і побачив шо вилка занадто м'яка.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну банально вага власника може бути така що РСТ буде замягка.
А що до скарг на мягкість то згадай Роздобкову Марзоку. Для його використання вилка нормальна. А от якщо катати КК то будеш як на кораблі хитатися .
Моя вага 55кг))) Не думаю що це багато) А в тебе самого який вел? Хотілось би побачити.

Востаннє редагував MicrosoftPro: 14.07.2009 о 07:55. Причина: Пізніше додано
MicrosoftPro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2009, 08:24 #983846   #60
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чи варто купляти базарний байк?

Дядьку, той ровер не для трамплінів. Ти спочатку навчиьс зїжджати з бордюрів а потім їдь в ліс, ато ше забєшся фкибену. Я досі не представляю як на бордюрі, навіть на високому треба спуститись на землю шоб дана вилка просіла до кінця на твоїх то 55 кг!. Насінг персонал
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:03.