Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Результати опитування: Ваше ставлення до євроденсу 90-х:
Я не слухаю танцювальну музику взагалі. 3 7.50%
Що це таке? Вперше про нього чую. 0 0%
Нічого особливого. Сучасна музика набагато цікавіша. 4 10.00%
Слухав на касетах. Колись це було круто. 15 37.50%
Класна музика. Орієнтуюся у виконавцях. Є у домашній фонотеці. 15 37.50%
Повторіть, будь-ласка, запитання. Я не зрозумів. 3 7.50%
Голосували: 40. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.03.2009, 10:01 #878325   #41
muz4ina
Thumbs up Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
На жаль, не кожен має домашній Internet... Напиши, пліз, які саме раритети вчора звучали!
Ну не раритети але досить непогано !!!

Efir1 (26 березня,22.00-23.00)
playlist:

Sound Of R.E.L.S.-Love Is The Powa (Backbeat Mix)
Def Dames Dope - Never Givin' In (7'' Radio Edit)
Mad - I Think Of You(mix)
Dream Community - Mixed Emotions
Systematic - Love Is The Answer
Dj. Dado - Face It (Status Mix)
Sunbox - I Feel (Light Is Blue Light) (Target Edit)
The Club - Waste Your Time
Sunwave - Move To The Rhythm
General Base - I See You (Club Tech Version)
Cappella - Do You Run Away Now (Pagany Mix)
Vangelo - Can U See
Coat - Crying In The Rain
Flash - In The Middle Of The Night (Radio Mix)
Jog-Future

Востаннє редагував muz4ina: 27.03.2009 о 10:07.
muz4ina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (27.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2009, 10:12 #878334   #42
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
Ну не раритети але досить непогано !!!

Efir1 (26 березня,22.00-23.00)
playlist:

Sound Of R.E.L.S.-Love Is The Powa (Backbeat Mix)
Def Dames Dope - Never Givin' In (7'' Radio Edit)
Mad - I Think Of You(mix)
Dream Community - Mixed Emotions
Systematic - Love Is The Answer
Dj. Dado - Face It (Status Mix)
Sunbox - I Feel (Light Is Blue Light) (Target Edit)
The Club - Waste Your Time
Sunwave - Move To The Rhythm
General Base - I See You (Club Tech Version)
Cappella - Do You Run Away Now (Pagany Mix)
Vangelo - Can U See
Coat - Crying In The Rain
Flash - In The Middle Of The Night (Radio Mix)
Jog-Future
Та вже не скромнічай так! 80% перший раз чую. Треба буде качнути і послухати, що це таке...
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2009, 08:56 #887764   #43
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Недивно що тема з Eurodance-Techno вже вмирає ))))
Таких тем на форумі вже було дві,всі повмирали !!!
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2009, 09:07 #889556   #44
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

То всьо єрунда ))) Ніщо не вічне! Просто нас, любителів Eurodance, реально мало є. Ну і дуже малий відсоток із таких відвідує форуми на зразок нашого. В результаті маємо "театр одного актора", де дописують лише 2-3 чоловік, вони ж періодично заглядають сюди, а чи бува не дописав ще хтось хоч щось...

Харош хнюпитись, робяти. Хоч нас і мало, давайте для пожвавлення обговорення поділимося, з Яких конкретно пісень чи груп у вас почалося захоплення жанром, чи Які пісні вам найбільше запам'яталися ще в ті часи? Особисто я відкрив для себе євроденс аж у 2001 році (стиль подобався і раніше, але у роки його розквіту я вчився у 3-6 класі, і, зрозуміло, до колекціонування у такому віці не доходило). Сусід приніс касету Imperio "Veni Vidi Vici", з неї все і почалося. Потім - касета з DJ BOBO і його Let The Dream Come True , пошук у неті інфо про виконавців, і понеслося Величезна кількість євроденсу навіть від популярних у ті часи виконавців для мене була абсолютно новою.

А взагалі мої улюблені треки, які запам'яталися ще відтоді і з якими я асоціюю епоху 90-х це:
1. CAPTAIN HOLLYWOOD PROJECT - Only With You (!!!), More And More
2. CULTURE BEAT - Got To Get It (!!!), Mr. Vain
3. SNAP! - Rhythm Is A Dancer
4. HADDAWAY - What Is Love
5. CAPPELLA - U Got 2 Let The Music
6. LA BOUCHE - Be My Lover
7. MASTERBOY - Generation Of Love
8. 2 UNLIMITED - Twilight Zone. Ну і No Limit, звичайно
Список можна довго продовжувати, але саме при прослуховуванні цих треків відчуваєш найбільшу ностальгію, згадуєш гарячі літні канікули, купа спогадів.... Шо-то я разоткровєннічался...

Востаннє редагував Octopus: 07.04.2009 о 11:23.
Octopus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (14.08.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2009, 11:04 #889699   #45
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

До речі, давно шукаю пісню однієї української виконавиці, де є непогані синтезаторні семпли у стилі Євроденс і приспів:
"Я - твоя зоря. Знай, я зійшла тільки тобі в нічному небі. Ти віч-на віч, ця зоряна ніч - для нас. Ти не відпускай північну зорю свою. Уоу-оу-оу-оу-єі!!!" (щось типу цього ). Мелодію треку зроблю в Fruity Loops і закину сюди на днях.
Кліп на цю пісню часто крутили по ТВ наприкінці 90-х, здається, у програмі "Територія А". Хто її виконавець??? За ссилочку взагалі буду вдячний!

Востаннє редагував Octopus: 07.04.2009 о 12:24.
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 12:09 #890968   #46
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Продам двдс з евроденс синглами. Список

http://www.speedyshare.com/798827139.html
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (10.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 12:53 #891024   #47
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Ще хтось навіть збирає в Тернополі

Востаннє редагував Anatoly_EmachineShop: 08.04.2009 о 14:08.
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 15:35 #891218   #48
muz4ina
Thumbs up Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Anatoly_EmachineShop

Мда, колекція втебе пе-ць сильна !!! Весь eurodance !!! Напевне входиш в тих пару десятків людей в світі які зібрали майже все !!! Круть....
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 16:09 #891256   #49
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Заінтригувало, обов'язкво перегляну викладену Anatoly_EmachineShop колекцію. ІМХО, з нормальним домашнім нетом подібну колекцію можна організувати досить швидко, хоча не варто нехтувати і зв'язками знайомих, які деколи підвозять деякі справді рідкісні речі тих часів із Польщі або Німеччини на оригінальних CD і яких не знайдеш навіть на платних сайтах. Головне - знати, що шукати. Бо торгашів, які під видом євроденсу (техно) можуть впарити якийсь банальний хаус або хард-техно у виконанні "Неизвестного исполнителя" достатньо розвелося, сам колись попадався . В мене аж руки чешуться, як заходжу на musicfond.com і вибираю розділ "Евродэнс"!...
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2009, 17:01 #891352   #50
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
Заінтригувало, обов'язкво перегляну викладену Anatoly_EmachineShop колекцію. ІМХО, з нормальним домашнім нетом подібну колекцію можна організувати досить швидко.
Ну спробуй ) Інет тут не рішає, хіба що обіміни або купівля у людей які збирають вініли, але вони працюють тільки з серьезними коллекторами

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
хоча не варто нехтувати і зв'язками знайомих, які деколи підвозять деякі справді рідкісні речі тих часів із Польщі або Німеччини на оригінальних CD і яких не знайдеш навіть на платних сайтах. Головне - знати, що шукати.
Німмечина теж не рішає. Там можна дістати CDM тільки які не представляють собою якоїсь цінності і не є раритетом. Раритет в основному виходив тільки на вінілі, який можна впринципі купити на барахолках в Італії чи Іспанії, але точно не в Германії. Зверни увагу на номера ДВД 22, 27, 29, 81. І спробуй купити хоч щось в Германії ))) Кожен ріп з цих двд продають від 5 до 20 евро і то фіг знайдеш хто, тому що всього немає ні в кого
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2009, 09:10 #891952   #51
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Мда, в інеті нахаляву(форуми-мп3сайти) доступні хіба самі примітивні eurodance альбоми,так сказать "класичні",якщо углублятись в стиль eurodance то насправді його є чимало,але воно доступне одиницям на землі,дійсно самим самим сильним eurodance-людям які віддають чимало грошей-часу та сил щоб поповнити свою колекцію новим-старим раре синглом! Сингли малодоступніші,в основному альбоми набагато простіше відшукати...
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2009, 09:24 #891965   #52
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від Anatoly_EmachineShop Переглянути допис
Ну спробуй ) Інет тут не рішає, хіба що обіміни або купівля у людей які збирають вініли, але вони працюють тільки з серьезними коллекторами
Хм... Вражає. Рідкісні вініли, тисячі релізів, аж моторошно стає... Да-а, тоді євроденс робили всі, кому не ліньки. Сурйозний колектор! Є на кого рівнятися! Хоча навряд чи я колись прослухаю всі ці диски А на той світ їх із собою не забереш... Слухай, про всяк випадок виклади свою аську, може, колись звяжемось!
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2009, 09:27 #891979   #53
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
Хм... Вражає. Рідкісні вініли, тисячі релізів, аж моторошно стає... Да-а, тоді євроденс робили всі, кому не ліньки. Сурйозний колектор! Є на кого рівнятися! Хоча навряд чи я колись прослухаю всі ці диски А на той світ їх із собою не забереш... Слухай, про всяк випадок виклади свою аську, може, колись звяжемось!
93153123
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (09.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2009, 09:52 #892029   #54
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

http://www.speedyshare.com/888967380.html Michael J. Gibbs - Save My Soul для тих хто слухає евроденс ) На СДМ і на Вінілі не виходила. Тільки одна версія існує
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
muz4ina (10.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2009, 10:03 #892039   #55
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Ну і ще для лікбезу - http://www.speedyshare.com/357273437.html. А краще пишіть що саме цікавить )
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Подякували 2:
muz4ina (10.04.2009), Octopus (10.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2009, 09:00 #893075   #56
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Anatoly_EmachineShop прошу в студію: Laguna-Crazy Night (Hi-Tech Mix)
Якщо нешкода !
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2009, 11:10 #893231   #57
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
Anatoly_EmachineShop прошу в студію: Laguna-Crazy Night (Hi-Tech Mix)
Якщо нешкода !
http://www.speedyshare.com/835247828.html
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Подякували 2:
muz4ina (11.04.2009), Octopus (10.04.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2009, 15:34 #893531   #58
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Дуже вдячний Anatoly_EmachineShop за виклад каталогу, колекція справді фантастична, від мого скептицизму і сліду не залишилося! Шкода тільки, що не вказаний рік випуску того чи іншого релізу і всі вони не згруповані чітко по виконавцях в алфавітному порядку (DVD, наскільки я розумію, записувалися по мірі поповнення колекції), а так - супер!!! Забираю слова назад, ВСЕ ЦЕ наразі справді нереально стягнути з нету. Закінчу із халявним "ширпотребом", тоді братимуся за менш доступні речі, благо канал вже пробив Що ж до примітивності так званих ширпотребних альбомів, не зовсім згідний. Скільки разів би я не прослуховував, наприклад, "Different Dreams" Masterboy, він все рівно залишається для мене одним із найкращих альбомів, які коли-небудь слухав. А нові старі речі, котрими періодично поповнюється моя поки що скромна колекція, все рівно так не "зацепляють", як "I Got To Give It Up" чи "Is This The Love". Хоча і серед нових поступлень трапляється чимало чудових, але маловідомих треків, які на мою думку значно кращі за багатьох комерційно успішних хітів... Приємно мати справу із людьми, настільки відданими своєму хобі. Так тримати, молодці!
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2009, 20:01 #893777   #59
Anatoly_EmachineShop
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
Дуже вдячний Anatoly_EmachineShop за виклад каталогу, колекція справді фантастична, від мого скептицизму і сліду не залишилося! Шкода тільки, що не вказаний рік випуску того чи іншого релізу і всі вони не згруповані чітко по виконавцях в алфавітному порядку (DVD, наскільки я розумію, записувалися по мірі поповнення колекції), а так - супер!!!
Рік прописаний в тагах для кожної мп3. Просто вибери будь яку мп3 і Ти побачиш рік, бітрейт і т.д. В основному все це 1994 - 1996. Крім того в мене є багато речей в wav форматі (без втрати якості), я мав більше сотні альбомів і багато синглів, але все продав. Але wav зробив собі хоча це все поширені речі типу мастербоя
Anatoly_EmachineShop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 10:52 #894323   #60
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Толік, які рари ти б мені порадив із саундом на зразок Capt. Hollywood "Impossible" (Single), Masterboy "I Got To Give It Up" (6:01), Loft "Hold On", "Live It Up", Intermission "Honesty", "Piece Of My Heart", тобто де є кислотні строгі синти і не надто швидкий, але потужний "класичний" Eurodance-біт 133-134 BPM? Такі речі найбільше люблю, коли з колонок подібне товче - мурашки по шкірі, ейфорія, etc... Релізи подібних речей, як я замітив, припадали на осінь 1993-го - поч. 1994 рр.

Востаннє редагував Octopus: 15.04.2009 о 11:19.
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:19.