Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.01.2012, 08:44 #1840634   #21
Technic
Активний учасник
 
Аватар для Technic
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Качество дешевым не бывает, цена ремонта состоит из многих составляющих.
1 Постоянные вложения в обучение, прогресс не стоит на месте, а "на хлопський розум" технику не обслужишь, инструмент и оборудование, оно тоже стоити и не мало
2 Нормальные мастера работают официально, а значит платят налоги и коммунальные платежи за свет воду газ в несколько раз дороже чем население, а предъявить претензии и в крайнем случае "наехать" на какой нибудь "колхоз" который работает неофициально или подпольном, сложновато.
3 Нормальные мастера всегда дают гарантии и отвечают на гарантийные случаи, а это финансовые риски, потраченное время и деньги.
Всех с Новым Годом и Рождеством.
Technic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2012, 01:24 #1854988   #22
LittleBigPlanet
Активний учасник
 
Аватар для LittleBigPlanet
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

хочу скористуватись моментом і запитати...
в мене старенький пасат 1.6 дизель
машина трохи стояла зара їзджу нею...
заводиться дууууже погано ну й ладно це ж зима...
але мотор почав працувати як трактор... дрик-дрик-дрик-дрик
в чому може бути причина або де є майстер який би до такої техніки подивився)))?
LittleBigPlanet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2012, 07:28 #1855009   #23
IgorOK
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від LittleBigPlanet Переглянути допис
хочу скористуватись моментом і запитати...
в мене старенький пасат 1.6 дизель
машина трохи стояла зара їзджу нею...
заводиться дууууже погано ну й ладно це ж зима...
але мотор почав працувати як трактор... дрик-дрик-дрик-дрик
в чому може бути причина або де є майстер який би до такої техніки подивився)))?

Привіт=) передзвони до Аркадія, - (067)352-13-84
він в коперетиві залізничник працює непогано робить і недорого , може і продіагностує твою машину повністю=)
IgorOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2012, 21:39 #1865075   #24
diesel2
Учасник
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

в мене таке на бмв 525 було, довго їздив по сервісах, витратив купу грошей, додавай присадки нічого не помогло зиму так і простояла, а весною продав... цей дядько що купив так і не зміг нічого зробити, подзвонив восени,щоб я приїхав довіреність переписати, продавав вже комусь
diesel2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2012, 18:50 #1866704   #25
хомячек
 
Аватар для хомячек
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від LittleBigPlanet Переглянути допис
хочу скористуватись моментом і запитати...
в мене старенький пасат 1.6 дизель
машина трохи стояла зара їзджу нею...
заводиться дууууже погано ну й ладно це ж зима...
але мотор почав працувати як трактор... дрик-дрик-дрик-дрик
в чому може бути причина або де є майстер який би до такої техніки подивився)))?


0677589782 - Роман - Дизель сервіс.
0677765482 - Гена - Діагностика, ремонт дизельних авто.
хомячек зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ruk (01.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2012, 21:34 #1897796   #26
kildozer
Учасник
 
Аватар для kildozer
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Я був в Сергія Музики що за Універсамом в гаражах,не правильно виставив мені угол вприску після того машина стала кушати 10 літрів на 80 км,і ше надавав агідезаторів цілу торбу ))) мій брат на них каже анафігатори))
kildozer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2012, 15:51 #1915156   #27
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Я так зрозумів,що крім Аркадія в Тернополі кращих майстрів по дизелях немає. Фігня.
1. На гаражах, що за Білим замком.
2. Навпроти супермаркету Київ, що на східному.
3. В смт. Копиченці.
та ін.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2012, 16:04 #1915184   #28
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

був я в Музики...його не застав, раз по телефону вдалося прееговорити, потім він постійно вибивав...

заїхав до його "бойців"...машин багато...всі щось риються біля них...все розкидано...атмосфера не сподобалась...

подивився один до машини...нічого толком не сказали...таке враження, що бачать ту паливну/двигун в перший раз...

так ні з чим і поїхав...

ще до одних поїхав...то тільки за зняти/поставити насос вже 500грн....а вже про ремонт навіть мовчу....звідки такі розцінки...і для кого вони...хз
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.06.2012, 13:28 #1971053   #29
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Підкажіть де в Тернополі (крім Музики і Дизель-сервіса на Лозовецькій) є стенд, щоб зробити насос. Насос сам зніму і привезу їм. Дякую!
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2012, 21:40 #1972622   #30
IgorOK
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від Колобок Переглянути допис
Підкажіть де в Тернополі (крім Музики і Дизель-сервіса на Лозовецькій) є стенд, щоб зробити насос. Насос сам зніму і привезу їм. Дякую!

на томуж коперетиві Залізничник де працює Генадій і Аркадій там біля них недалеко є що тоже роблять дизельну апаратуру говорять що там непогано номера нажаль туда незнаю
IgorOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2012, 14:44 #2042702   #31
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

а що можете сказати за Романа на старій ватрі??? хтось там робив?

Бо їздив на Микулинецьку - там до простого механічного насоса не дуже хочуть братися...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2012, 21:07 #2042964   #32
KnKbody
Активний учасник
 
Аватар для KnKbody
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Плотича, територія ПМП Софіт
KnKbody зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2012, 07:06 #2043165   #33
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Координати є ? БУли в того майстра?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2012, 07:27 #2043176   #34
Колобок
 
Аватар для Колобок
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Костя, я б не зміг стільки часу махатись з насосом. Зніми сам, або зажени до когось - нехай знімуть. Занеси ти його на дізель-сервіс і будеш мати щастя.Задурно ніхто тої роботи робити не буде.
Колобок зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2012, 14:21 #2043459   #35
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

1. сам не зніму
2 . з тих майстрів, кого знаю - ніхто не хоче знімати
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2012, 09:32 #2071493   #36
Ромік
 
Аватар для Ромік
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

097 3075784 - Паша, в тому ж ряді, що Аркадій
067 9887626 - Вітя, Епіцентр - направо - через 200 метрів заїзд на територію вліво з підйомом. Звертатись із задньопривідними авто - Спринтера, ЛТ, ...

Найкраще попередньо зв'язуватись, казати проблему і домовлятись про час. В Паші черга ще не дуже, а у Віті - черга
Ромік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2012, 20:14 #2104933   #37
ivanovitch
Учасник
 
Аватар для ivanovitch
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Всім привіт. Маю трошки досвіт у ремонті дизелів. і знаю трошки майстрів які, на мій погляд ремонтують добре. Питайте, постараюсь допомогти.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
1. сам не зніму
2 . з тих майстрів, кого знаю - ніхто не хоче знімати
Яке авто?

Востаннє редагував ivanovitch: 26.12.2012 о 20:14. Причина: Пізніше додано
ivanovitch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2012, 08:31 #2105220   #38
paternoster
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Сітроен берлінго 1,9Д. потрібно виставити угол запалювання і відрегулювати клапана
paternoster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.01.2013, 08:58 #2112111   #39
mishanja
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Я так зрозумів,що крім Аркадія в Тернополі кращих майстрів по дизелях немає. Фігня.
1. На гаражах, що за Білим замком.
2. Навпроти супермаркету Київ, що на східному.
3. В смт. Копиченці.
та ін.
Можна номер телефону в ПП майстра, що за Білим замком
mishanja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 10:57 #2112908   #40
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Люди підкажіть нормальних майстрів по дизелях які добре шарять і недорогих!!!

Є така машина - Smart ForFour

Приїхав на ній до нас мій друг Італієць. Каже треба мені свічку накалу поміняти, бо з трьох (там 3 циліндри) працює лише дві. так як більшу частину свого часу він проводить на пр. С.Бандери, то поїхав до Василів на СТО. Там на машину довго дивились, фоткались коло неї, сказали що саме найближче таке зроблять у Львові на СТО Мерседес, але так як в них тут руки не під *** заточені, то поміняють на місці
В результаті 2 людей протягом 5 годин так і не змогли поміняти свічку накалу в дизельному моторі мерседес.
Це я до того веду, що якщо атмосферні старі дизеля в нас робити вміють, то турбодизелі нового покоління робити не вміє ніхто.
Ще одним яскравим прикладом "професіоналізму" є такий собі Григорій, який в районі 6 магазину колупається в дизелях концерну VAG. Кажу до нього "можете Т5 продіагностувати, бо розхід великий". Той каже Т5 то гамно, от Т4 то машина. Я йому кажу для вас т5 гамно тому що ви його ремонтувати не вмієте, а Т4 ремонтує кожен 3 бо там мотори вже 13 років на конвеєрі. Він мені нічого не відповів бо зрозумів що я правий
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:27.