Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Краків на 2 дні

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.03.2014, 16:05 #2370244   #1
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Краків на 2 дні

Порадьте хтось фірму, шоб з Тернополя виїхати і з екскурсією покататись по Польщі 2-3 дні.

Якщо хтось представник турфірми - то скидайте цінові пропозиції в ПП.

Дякую.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 27.03.2014, 16:59 #2370270   #2
lesjok
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Якщо в Краків. То краще самостійно машиною. Ночівлю легко знайти досить недорогу по акції. З кракова близько в велічку аушвіц і закопане. Екскурсії туди далеко не всі їздять. З турфірм тернопільських рекомендую ого тур на руській. Тздила з ними. Правда не в Польшу.
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (27.03.2014)
Старий 27.03.2014, 17:08 #2370272   #3
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

тут непоганий варіант:
http://www.akkord-tour.com.ua/produc.../106/land_id/5
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 27.03.2014, 21:13 #2370445   #4
small
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Порадьте хтось фірму, шоб з Тернополя виїхати і з екскурсією покататись по Польщі 2-3 дні.

Якщо хтось представник турфірми - то скидайте цінові пропозиції в ПП.

Дякую.
З Тернополя не знаю чи є тури,всі тури з Львова!
small зараз поза форумом  
Старий 27.03.2014, 21:38 #2370458   #5
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Їдь автобусом в сам Краків, бронюй готель через букінг або аірднб, куди піти в Кракові можу розказати і карту з відміченими місцями дати )
zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (27.03.2014)
Старий 28.03.2014, 00:05 #2370524   #6
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Їдь автобусом в сам Краків, бронюй готель через букінг або аірднб, куди піти в Кракові можу розказати і карту з відміченими місцями дати )
на аірднб вроді тільки апартаменти бронюються,нє ? і так само вроді треба зразу передоплатою 25-30% вартості аренди дати.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 14:58 #2370855   #7
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
на аірднб вроді тільки апартаменти бронюються,нє ? і так само вроді треба зразу передоплатою 25-30% вартості аренди дати.
Неа, там і квартири і хостели і все на купу. Бронював там коли їхав в Краків був, то доволі крутий хостел був в самому центрі(жидівський квартал, 10хв пішки до вокзалу) і коштував копійки(в Тернополі певно нема готелів за такі ціни). Платив наперед через пейпал, тому і не хвилювався взагалі за гроші
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 15:21 #2370867   #8
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата Платив наперед через пейпал,
ну от мене завжди напрягає платити наперед,і не через боязнь,шо втрачу гроші, а саме через ту черезжопну систему - в мене звичайна кредитка, а вони присилають якусь електронну форму для платежу, з якою в нас в банку сплошні геморої, тому ті пару раз на букінгу, коли треба було платити передоплату ми просто тупо просили власників не брати з нас передоплату, пояснюючи тим, що в нас це напряжно. Ну,якось так
Джалка зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 17:00 #2370922   #9
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ну от мене завжди напрягає платити наперед,і не через боязнь,шо втрачу гроші, а саме через ту черезжопну систему - в мене звичайна кредитка, а вони присилають якусь електронну форму для платежу, з якою в нас в банку сплошні геморої, тому ті пару раз на букінгу, коли треба було платити передоплату ми просто тупо просили власників не брати з нас передоплату, пояснюючи тим, що в нас це напряжно. Ну,якось так
Ну хто часто користується інет послугами, чи покупками(особливо закордонними), то такої проблеми не має. Тай та проблема, що ти назвала в основному в привата.

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
в мене звичайна кредитка
А в чому проблема відкрити звичайний картковий рахунок для таких цілей? Вартує копійки, а вигоди часто буває багато, особливо коли маєш декілька (гривневу, доларову, євро), бо і на курсі не попадаєш, і маєш потім можливість ними закордоном розраховувати по безналу(і часто буває по кращому курсі ніж в Україні).
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 17:23 #2370935   #10
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Ну хто часто користується інет послугами, чи покупками(особливо закордонними), то такої проблеми не має. Тай та проблема, що ти назвала в основному в привата.


А в чому проблема відкрити звичайний картковий рахунок для таких цілей? Вартує копійки, а вигоди часто буває багато, особливо коли маєш декілька (гривневу, доларову, євро), бо і на курсі не попадаєш, і маєш потім можливість ними закордоном розраховувати по безналу(і часто буває по кращому курсі ніж в Україні).
нє, рахунок є,проблема не в тому. От нам минулого року господиня заброньованих апартів прислала на мейл форму якусь, яку треба було роздрукувати і по ній заплатити, форма була така незвична,що в Фінансах і Кредиті сказали що комісія за оплату 120 євро буде коло 50 євро. Ну ми запропонували їй переслати ті гроші через Вестерн Юніон , вона махнула рукою, і сказала шо фіг з вами, приїдете і заплатите всьо налом.

Потім була історія з австрійцями, теж прислали отаке:

Raiffeisen Regional Bank Fieberbrunn - St. Johann in Tirol eGen
Dariusz Knapik
Lehmgrube 22
A-6391
BIC: RZTIAT22254
IBAN: AT743625400002011765

я хз,що це, попросили їх піти назустріч і що приїдем- оплатим, погодилися. Хоча не виключаю, що вищевказана форма оплачується в банку без проблем. Але влом робити лишні рухи.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 18:31 #2370971   #11
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

В Будапешті бронював квартирку наперед за 1.5 місяці, заплатив всю сумму з картки, повезло навіть, що по старому курсу євро получилось )
zaharys зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 18:40 #2370974   #12
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
прислала на мейл форму якусь, яку треба було роздрукувати і по ній заплатити, форма Була така незвична,що в Фінансах і Кредиті сказали що комісія за оплату 120 євро буде коло 50 євро.
ви або якісь фартові, або я не знаю....наскільки я знаю(чи то мені випадало), то в всіх моїх замовлення було по декілька способів оплати(картка, пейпал і ще декілька). Платив і першим і другим способом колись і ніяких рахунків ніколи не присилали.

Та блін перечитав тільки що про оплату на ейрбнб і згадав собі, там ж йде через їхню платіжну систему(правда різними способами оплати) і вже аж після підтвердження броні вони перераховують гроші власнику помешкання. Може ти спутала щось, чи іншим сайтом наприклад?
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 18:47 #2370977   #13
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата Може ти спутала щось, чи іншим сайтом наприклад?
не користувалася сама ейрбнб, в голові тільки якісь відривочні дані з відгуків інших користувачів,тому таке враження. Ми весь час тільки букінгом користуємся, а там вже кожен власник апартаментів сам визначає спосіб оплати. А готелі знімають завдаток зручно - вказуєш номер картки,вони списують.
Джалка зараз поза форумом  
Старий 28.03.2014, 18:52 #2370982   #14
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Нагадав собі про приємний бонус моєї гривневої картки від ПУМБу, якою я часто користуюсь коли їду на Поляки. В них там є якась прикольна фішка з конвертаційним курсом коли розраховуєшся нею за кордоном...колись перед поїздкою купував злоті був, то в Тернополі були по 2,75-2,80, ну і вирішив ще був закинути 2000грн на картку на всяк випадок(і таки пригодилось), так от по рахунках коли я вдома перемножив потім, то конвертація йшла по курсу 2,65. Тепер частенько стараюсь побільше карткою там розраховуватись.

П.С. Не порахуйте за рекламу, думаю можливо комусь у пригоді стане.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
не користувалася сама ейрбнб, в голові тільки якісь відривочні дані з відгуків інших користувачів,тому таке враження. Ми весь час тільки букінгом користуємся, а там вже кожен власник апартаментів сам визначає спосіб оплати. А готелі знімають завдаток зручно - вказуєш номер картки,вони списують.
Ну та готель робить бронь(по картці), а з власником можна вже домовитись

Востаннє редагував Samyel_Fox: 28.03.2014 о 20:45. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (28.03.2014)
Старий 29.03.2014, 11:06 #2371243   #15
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

дякую вам за велику кількість цінних порад, курва!
(вже по-польськи почав сваритись)
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (29.03.2014)
Старий 05.04.2014, 20:42 #2374864   #16
Davidoff
Учасник
Типово Відповідь: Краків на 2 дні

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ну от мене завжди напрягає платити наперед,і не через боязнь,шо втрачу гроші, а саме через ту черезжопну систему - в мене звичайна кредитка, а вони присилають якусь електронну форму для платежу, з якою в нас в банку сплошні геморої, тому ті пару раз на букінгу, коли треба було платити передоплату ми просто тупо просили власників не брати з нас передоплату, пояснюючи тим, що в нас це напряжно. Ну,якось так
зроби нормальну дебетну картку нормального банку. І Ніяких проблем не буде ніколи
Davidoff зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.