Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка-1 (Дружба - вул.Львівська,5): новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.03.2007, 10:34 #301191   #201
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від Morfius Переглянути допис
Цікава інформація для адмінів і усіх бажаючих.
Декілька днів назад мав трохи часу зайшов у крапку і взяв пакет на 3 години.
Знайшов ігрушку дитинства .... Keeper II, першу частину якої грав ще років 5 тому назад.
Пограв 15 хв і мене викинуло з гри, так повторилося ще 3 рази. Я її виключив і вирішив розслабитись і послухати музику. Надів навушники в яких ледве грав один правий динамік і включив вінамп. Але нажаль там непрацював ЖОДНИЙ програвач і на 2 години які залишились з пакету я рішив пострадати дуркою.
Вирішив провірити їхній захист компів. Посидівши буквально 15 хв. викорстовуючи лише клаву і нет я вже мав практично половину прав адміна. Мав доступ до вісх дисків, до сервера і ще деяких ресурсів в мережі. Міг створювати і стирати на компі все що звагодно.
Заишивши деякі спогади про мій поганий настрій від погано проведених 2 годин, я пішов з крапки. Ось така історія.

Прохання для адмінів і всіх вищестоящих людей зробити щоб нормально працювали ігри і музика, а нарахунок безпеки це вже як вам захочиться.

P.S. Жодного поганого наміру я немав і нехотів робити, але мене це відверто розлютило так що вибичайте якщо одного компа треба було наставляти з нуля. Хоча його і так потрібно було зробити.
Цілкови та правда! Тре шось робити цим!
 
Старий 26.03.2007, 12:48 #301251   #202
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Цитата
Допис від street Переглянути допис
Поясніть будь ласка!!! де написані правила, за якими адміни мають право анульовувати голоси в конкурсі "Міс Тернопіль". Якими критеріями вони повинні керуватись, коли оцінюють правдивість голосування. Навіщо взагалі організовувати цей проект, якщо всі віддані голоси "не за потрібну учасницю" анульовуються. Адмінський бєзпрєдєл!!!! цю ситуацію поіншому не назвеш!!! Адміни проекту - слабкі істоти, які не хочуть визнавати поразку своїх "улюблениць", і користуються виключно своїми привілегіями і доступом до бази. Це нагадує жалке мавпування януковича...
Адміни!! Визнайте свою безпорадність, виправте свій підлий поступок і верніть кількість голосів учасниці!!!!
Голоси було видалено через нечесність голосування. Дане видалення не було зроблено самовільно адміністратор, а разом з організаторами конкурсу, яким було продемонстровано нечесність голосування.
Особисто я б взагалі б знімав з голосування тих учасниць, за яких проводиться нечесна "накрутка"

Востаннє редагував Kaminko: 26.03.2007 о 12:50.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 12:50 #301255   #203
ads
Guest
Exclamation Тупість Адмінів!!!

Доброго дня всім, хто читає це повідомлення!
Хочу сказати наступне!!!! Адміни крапки (а саме ті, хто адмінить проект krasunja) повністю опустили себе в очах оточуючих!!! Вони як страуси поховали голови в пісок і морозяться .....
Чому ніхто з них не відреагував на заявки street? Відмовчуються......
Так от! Читайте про "чесність" і "незаангажованість" адмінів.
В неділю до обіду кількість голосів у Лілії Гах було близько 1500, а у найближчої її переслідувальниці - близько 700!
Адмінам з очевидних причин (не важко догадатись про прихильність адмінів до Тетяни Горпініч та Яни Домбровської) це не сподобалось. Що вони роблять... використовуючи свої привілеї та доступ до бази з голосами, вони підтерають результати голосування у Лілії Гах і ставлять їй 291 голос.
Чим це пояснити? вони напевно можуть сказати: "Це накрутка голосів з одних ір"
Вони не можуть і подумати, що пул ір-адрес може знаходитись у якого Інет-центру, куди люди приходять користуватись нетом, і звідки віддають свої голоси. Це говорить що адміни свідомо зтерли голоси людей які платили гроші за користування нетом і відстоювали свої смаки... Зтерли тому, що голоси були не за Тетяну Горпініч і не за Яну Домбровську. Хоча якби голоси були саме за цих двох дівчат - то ніхто би нічого не стирав....
А ви кажите чесне голосування...
Після моніторингу процесу голосування виявилось, що за вище вказаних двох "передових" дівчат ВОСНОВНОМУ голоси накручуться по 40-50 протягом 40 хвилин. Далі в ГОЛОСУЮЧОГО закінчується список вільнодоступних проксі-серверів і відбувається пауза на невизначений термін... потім процес повторюється!!!
Люба розумна людина зрозуміє що це є дійсно тупа накрутка голосів... (на відміну від Лілії Гах)
Але це свавілля адміни не анульовують...
Просто ПІК чесності і незалежності!!!
Це ще не все!!
Щоб припинити любу конкурентноспроможність Лілії Гах, адміни на фаєрволі забороняють доступ до серверу з тих ір-адрес, з яких віддавались голоси за цю дівчину!!! Вони позбавили права голосувати тих людей, у яких ті ір-адреси - можливо єдина точка доступу до Інтернету...
А ви кажите чесне голосування...
А тепер з юридичної точки зору.....
Де написані правила голосування і де є правила анулювання голосів?
Чому сервер не відкритий для всіх рівнозначно?
Після таких дій адмінів - цей проект - krasunja - заслуговує на КГ/АМ
А тепер порада для адмінів:
щоб взагалі не було ніякого ризику програшу Тетяни Горпініч раджу написати правило на фаєрволі: deny from any to any і спокійно голосувати за неї з localhost-а!!!
Даю Гарантію - ТЕТЯНА ГОРПІНІЧ - переможе!!!
Слава нормальним адмінам! Позор адмінам проекту krasunja!!!
 
Старий 26.03.2007, 12:54 #301258   #204
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

а хто вирішив що це нечесно? на підставі чого так вирішили? а як же ж тоді чесніть інших кандидаток? невже ви вважаєте що передові - чісні?
цікаво хто це з організаторів у неділю після обіду приїжав і передивлявся те що їм демонстрували?
 
Старий 26.03.2007, 13:05 #301264   #205
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Не хочу виправдовуватись. Тільки наведу деякі факти.
1. Відповідальним за голосування є я.
2. Я - член журі цього конкурсу.
3. Жодних преференцій комусь з учасниць ми не надаємо. Жодної якоїсь особистої симпатії до когось з учасниць у мене немає.
4. Голосування за Гах в неділю велось з завидною періодичністю та системністю 9 сек. - 1 голос. Не повірю, що з одної айпішки кожні 9 сек. голосувала інша людина, навіть десь в інтернет-кафе.
Поводьтесь самі чесно, якщо хочете, щоб і інші так поводились. І не потрібно говорити, що ви чесно голосували за Гах.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 13:12 #301267   #206
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

як можливо з одної ір голосувати що 9 секунд якщо стоїть обмеження - раз в годину!!! наведіть будь ласка лог голосування за Гах і за Горпініч ! Адже слова словами.... потрібні докази!! перевірте систематичність голосування інших
 
Старий 26.03.2007, 13:15 #301268   #207
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

і напишіть які правила були порушені ? де ці правила?де взагалі написано про систематичність?
 
Старий 26.03.2007, 13:22 #301274   #208
Eineshteine
 
Аватар для Eineshteine
Типово Відповідь: Тупість Адмінів!!!

2 adminu_krapku_gnudu
За Лілію Гах було стерто всі голоси, які йшли з ІР 91.124.12.68, 127.0 (Укртелеком) Дані голоси були віддані за допомогою скрипта. Чи ви хочете сказати шо понад 1300 голосів були віддані величезною кількістю людей, яка чомусь опинилася в одному інет-кафе. Час протягом якого додавалися голоси (5-8с) значно менший за час необхідний тільки для вводу КАПТЧІ.
За такі спроби накруток я би вже давно дискваліфікував учасниць.

Жодного обмеження для голосування через фаєрвол немає. Не треба перетворюватися на Вітренко/Тимошенко і кричати безпідставно ґвалт.

Шо робити з голосами на користь Тетяни Горпініч ше вирішується. Людина бачу теж немає спання і з 7 ранку клепає через анонімайзери. Чесно, шкода хлопця який вручну вводить ті всі буквочки/циферки.

Якшо б хтось з адмінів використав свій доступ до сервера, то учасниця яка симпатизує адмінам мала б не 29 голосів (на період написання поста), а в кілька раз більше від найближчої конкурентки.
Eineshteine зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 13:23 #301275   #209
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

пропоную адмінам крапки зібратись і дати в рило цьому засранцю за його нікнейм.
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 13:30 #301279   #210
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Дане видалення не було зроблено самовільно адміністратор, а разом з організаторами конкурсу, яким було продемонстровано нечесність голосування

Не хочу виправдовуватись. Тільки наведу деякі факти.
1. Відповідальним за голосування є я.
2. Я - член журі цього конкурсу.

--- No Coments ---

цікаво які скріпти вміють читати картинки і вводити рандомні написи?
чи ви натякаєте на некваліфіковану захищеність свого серверу?

5-9 секунд - це говорить про те що голосувала не одна людина?
звідки впевненість що це накрутка?
наведіть нарешті лог!!!
 
Старий 26.03.2007, 13:33 #301280   #211
ads
Guest
Exclamation СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

PROPONYJY ZVILNUTU TUH ADMINIV jaki povodjat sebe zyhvalo!!! VZNALO bu na4alstvo!!!
 
Старий 26.03.2007, 13:33 #301281   #212
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

об"єктивно, лілія гах не заслуговує на перемогу...
домбровська значно красивіша...
riznyk зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 13:39 #301284   #213
ads
Guest
Thumbs down Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

Позор всім адмінам які приймали участь у цьому безпрідєлі
 
Старий 26.03.2007, 13:40 #301285   #214
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

А чому ви стерли слово ?
Чи ви боїтесь реклами конкурентів?
пізно догадались про підставу ір?
пропоную!!! а бо зтерти всі голоси всім або вернути анульоване!!!
Або взагалі нема шо робити на цьому сервері

Востаннє редагував adminu_krapku_gnudu: 26.03.2007 о 13:47.
 
Старий 26.03.2007, 13:41 #301286   #215
Kallidon
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

МДА! Всьо ясно! Обнулили бо там хочуть шоб виграла та якась друга от і все! Їм ж все можна!!!
Кароче нунах такі голосування і таких АДМІНІВ!
Це просто гон і наглість!!!
Kallidon зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 13:43 #301289   #216
ads
Guest
Типово СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

скільки різних людей мають зауваження до інтернет-кафе КРАПКА!!! і шо роблять там адміни!!! та нічого!!! зовсім!!! сидять і думають шо вони самі-самі!!!
 
Старий 26.03.2007, 13:48 #301293   #217
ads
Guest
Exclamation Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

з інтернет голосування ніхто чесно не виграє ніколи!!!! потрібно взагалі виключити зі списку таку номінацію!!!
 
Старий 26.03.2007, 13:50 #301297   #218
ads
Guest
Thumbs down Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

чому весь час стирають слово ????? адміністратори знову шось мутять!!!

Востаннє редагував SSSSS: 26.03.2007 о 13:52.
 
Старий 26.03.2007, 13:59 #301310   #219
NiKe
 
Аватар для NiKe
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

ухх, думаю тепер і айпі тре банити...
NiKe зараз поза форумом  
Старий 26.03.2007, 14:06 #301317   #220
ads
Guest
Типово Відповідь: СКАРГИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ!

видаліть будьласка мій профіль!!!
ато я не можу найти сам де його видалити!!!
have a nice day! Good luck!!!
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:05.