Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Збір коштів на кардіотокограф

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2012, 16:01 #1967924   #1
Іра
 
Аватар для Іра
Exclamation Збір коштів на кардіотокограф

Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя". Форумчани-старожили знають мене по реалізації однойменного проекту : http://forum.te.ua/showpost.php?p=1532741&postcount=44
та ще декількох цікавих для громади справам. Вкотре звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини городян.

Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною. http://20minut.ua/Новини-Тернополя/n...-10233457.html

На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
Збір планується проводити в декілька способів:
1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати на e-mail: 2010vikno@i.ua чи за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.


Картковий рахунок мій особистий з якого я зобов"язуюсь перекинути поступлення на р/р благодійного фонду:
4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.
ПриватБанк

або р\р ТОБФ "Вікно життя"
код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783.
це для підприємців чи організацій, які забажають списати благодійність на витрати - надам всі необхідні документи: листи-клопотання, свідоцтво про неприбутковість організації.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1 дов з статистики.jpg (146.7 КБ, 73 переглядів)

Востаннє редагував Іра: 09.07.2012 о 22:23.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 09:15 #2155242   #281
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Носоріг привіз для інкасації скриньку із Сіті Комерц Банку + 1212 грн.
- 2880 грн.(благодійні кошти зі скриньок жіночої консультації біля кардіотокографів) для потреб жіночої консультації куплений ноутбук . В понеділок передам на баланс лікарні.
Сума, зібрана на апарат штучної вентиляції легень для новонароджених 5529грн 50 дол
Іра зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (07.03.2013), Lolka (10.03.2013), spypol (09.03.2013), Ікебан (09.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 14:08 #2161549   #282
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Здавала кошти з благодійної скриньки в банк і двохсот гривенна купюра виявилась фальшивою, про вилучення складений акт.
Тепер 5329 грн і 50 дол
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 15:14 #2161602   #283
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

А я так був втішився, що тітонька така свідома попалася, що аж 200 грн. кинула
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 15:35 #2161620   #284
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
А я так був втішився, що тітонька така свідома попалася, що аж 200 грн. кинула
нє, ну ця 200-тка могла спрацювати і на благо - люди могли її бачити а могли бачити? і кидати більші купюри
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (15.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 15:39 #2161622   #285
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
нє, ну ця 200-тка могла спрацювати і на благо - люди могли її бачити а могли бачити? і кидати більші купюри
до речі, можна ж давати скриньки вже з купюрами: типу на дні валяються 50-ки і 100-ки, то людині якось незручно буде кидати гривню будуть кидати 10-ки і 20-ки
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (15.03.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 16:25 #2161651   #286
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
тітонька така свідома попалася, що аж 200 грн. кинула
тобто її бачили а то й зображення є зафіксоване ?
А то не дай бог Ірі справу пошнуть шити
тьху,тьху,тьхку.

Додано через 56 секунд
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
можна ж давати скриньки вже з купюрами: типу на дні валяються 50-ки і 100-ки
зразки на дно проклеїти

Востаннє редагував хамід: 15.03.2013 о 16:25. Причина: Пізніше додано
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (15.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 16:29 #2161659   #287
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
до речі, можна ж давати скриньки вже з купюрами: типу на дні валяються 50-ки і 100-ки, то людині якось незручно буде кидати гривню будуть кидати 10-ки і 20-ки
Або взагалі не кидати, подумають вони і так багаті, що я своєї десяткою зміню...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (09.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2013, 20:19 #2161842   #288
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
тобто її бачили а то й зображення є зафіксоване ?
А то не дай бог Ірі справу пошнуть шити
тьху,тьху,тьхку.
Справу шити не можуть, тому що за одну купюру це не передбачено, має бути мінімум дві. Камери, думаю, зафіксували, але вони ж не в самій скриньці стоять, так що побачити хто саме що кинув неможливо.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
до речі, можна ж давати скриньки вже з купюрами: типу на дні валяються 50-ки і 100-ки, то людині якось незручно буде кидати гривню будуть кидати 10-ки і 20-ки
З моїх спостережень люди кидають те, що мають на здачу, так що не думаю, що це на щось вплине, хоча двухсотка дивилась ефектно, так що можна спробувати кинути.

Востаннє редагував Носоріг: 15.03.2013 о 20:23. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2013, 18:29 #2165738   #289
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Ірино, можливо є скринька, яка лежить незадіяною. Можу розмістити в магазині техніки.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 09:20 #2166126   #290
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від bbgon Переглянути допис
Ірино, можливо є скринька, яка лежить незадіяною. Можу розмістити в магазині техніки.
Є дві! Сьогодні ввечері після 19 год можна забрати в мене з дому.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2013, 09:51 #2166149   #291
bbgon
 
Аватар для bbgon
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Є дві! Сьогодні ввечері після 19 год можна забрати в мене з дому.
Сьогодні навряд получиться забрати. Якщо телефон не змінився, зателефоную і домовимось або на п'ятницю, або на вихідних.
bbgon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 12:13 #2168173   #292
semteacher
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Добавив скромних 50 грн на картку Приватбанку.
Маю пропозицію. Пам"ятаю, хтось з форумчан був надав колекцію книжок для реалізації. В мене є десь з 100-120 дисків - колекція фільмів (в основному, не дуже нові). Думав сам зайнятися продажем (навіть по ціні болванок), а гроші перерахувати сюди. Але, по перше, зайнятий, по-друге, незручно, як люди будуть за 1 диском ходити. По-третє - ліцензії. Хто може взяти на себе питання реалізації, при умові, що гроші підуть сюди - прошу, пишіть в ПП - подарую цю колекцію.
semteacher зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (23.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 16:01 #2168420   #293
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

semteacher + 50 грн
Барвік777 +200 грн
Підсумок 5579 грн 50 дол.

semteacher зконтактуйтесь з автором теми http://forum.te.ua/showthread.php?t=143261 можливо він погодиться долучити до книг диски.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.04.2013, 19:32 #2182261   #294
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

26.03 + 300 грн.
04.04 + 300 грн.
08.04 + 400 грн ( аптека на Карпенка 10)
Це кошти, які поступили на картковий рахунок і готівкою, я знаю лише прізвища людей, але не знаю чи це форумчани.
Ще одна скринька розміщена в аптеці на Дружбі. вул. Карпенка 10. ( це майже на самій зупинці )
Загальний підсумок : 6 539 грн 50 дол
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 09:48 #2184349   #295
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Exclamation Благодійний аукціон

і так в барахолці є 2 теми з моїм продажем
1. фотоапарат - http://forum.te.ua/showthread.php?t=155802
2. Корпус з БЖ - http://forum.te.ua/showthread.php?t=151040
Якщо хтось візьме або допоможе продати (може по нижчих цінах ніж там вказано) - гроші перейдуть на потреби пологового!
якщо є пропозиції - краще пишіть в ПП
ap@snuj зараз поза форумом  
Подякували 2:
Носоріг (12.04.2013), Іра (12.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 12:12 #2184473   #296
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Було б добре замутити 1 тему благодійного аукціону! Думаю в кожного завалялося багато не потрібних речей, відкривати багато тем в барахолці - загубляться. А так, можна було б закріпити як важливо, розпродати багато непотрібних речей та ще й добру справу зробити...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (12.04.2013), Носоріг (12.04.2013), Іра (12.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 12:19 #2184481   #297
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Увага : діти! Збір коштів на кардіограф! Не будь байдужим!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Було б добре замутити 1 тему благодійного аукціону! Думаю в кожного завалялося багато не потрібних речей, відкривати багато тем в барахолці - загубляться. А так, можна було б закріпити як важливо, розпродати багато непотрібних речей та ще й добру справу зробити...
підтримую
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 21:05 #2184955   #298
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Благодійний аукціон

Та не офтоп це, не офтоп! Що з аукціоном? Сюди закидати щось на продаж? Бардак вийде, чому нову тему не дати відкрити?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 01:39 #2188793   #299
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Благодійний аукціон

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
з проханням посприяти придбанню кардіотокографа
Перепрошую, але мушу то сказати:
от вже іншого обладнання в лікарнях повно? Чи може наші дохтори вже забули про інші методи моніторингу?
А скільки дертимуть з пацієнтки за використання чудо-апарату, купленого за благодійні кошти, бо "тільки з ним можна точно сказати" як, коли і в якому стані дитина народиться.
В поліклініках елементарних кардіографів немає, цілого велоергометра бодай на 1 поліклініку. В лікарнях УЗД і ФГДС в ургенство тільки по виклику! Позорисько! Я працював в Херсонській міській лікарні, там від рентгена до ФГДС лікарі чергують, при потребі МРТ ургентне в сусідній клініці. А в нас супер мед університет з такими світилами, що аж очі від яскравості ріже.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Користуватись дерев"яною трубочкою для прослуховування серцебиття дитини лікарю в 21 ст. це те саме, що летіти в космос на ракеті з дитячого майданчика.
Підозрюю ви не маєте жодного досвіду в акушерстві, і скористались фразою Г.Колочун, бо жоден стетофонендоскоп не зрівняється чутливість з "дерев'яною трубочкою". І тут саме вухо досвідченого акушера вловить важливі шуми, а не горе лікар матиме можливість в черговий раз налякати нещасну маму.

з 20хв Галина Колочун: "...Поки що в лікарні користуються стетоскопом (дерев'яна трубка – прим. ред.), однак цей прилад є застарілим і не дає точних результатів"

То хай повішає собі на шию кардіотокограф і носиться з ним, от вже прибіднитися вміють...

"...Це не основне обладнання, але за його наявності результати обстеження плоду будуть точнішими і буде більше шансів, що дитина народиться здоровою. Адже кардіомонітор допоможе виявити будь-які внутріутробні захворювання."

Нагадаю, кардіомонітор не виявляє будь-яких ВУ захворювань. Це привілеї зовсім інших приладів і методів. Це пристрій посійного моніторингу за вагітною, щоб лікар не бігав що 5хвилин слухати її.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Якраз на четвер запланувала візит до Ігора Побера керівника місцевого осередку "Удару"
варто до таких і звертатись, а то понакрадали грошей, то хоч совість омиють. Якраз перед виборами засвітяться, бо крім обіцянок і мітингових провокацій ніякої роботи не видно. Що їм пару тисяч подачки кинути, а що з бідоти по гривні збирати (бо саме така бідота і відгукнеться, бо знає як важлива бодай найменша допомога)

Буде добре, Ірино, як Вам вдасться зібрати кошти і придбати кардіотокограф, хай служить на благо. Але скажіть, то Ви самі додумались, чи хто підказав таку цяцьку в лікарню придбати?

Успіхів.

Додано через 18 хвилин
Перепрошую, щойно додивився... 20 000 гривень? Або то ви, Ірино наївні, або вони просто знущаються.
Хай скажуть скільки за одні пологи чи кесарське собі в бездонну кишеню пхають.
Повірте, менше ніж за день, ця сума виникне з нічого і так само розчиниться в кишеннях білосніжних халатів нових власників. (я не маю на увазі конкретну клінку)

Розкрийте очі, 20 000грн. це місячна зарплата 1 депутата...

Востаннє редагував k382: 17.04.2013 о 01:39. Причина: Пізніше додано
k382 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Any (17.04.2013), Носоріг (17.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.04.2013, 08:05 #2188864   #300
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Благодійний аукціон

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Перепрошую, щойно додивився... 20 000 гривень? Або то ви, Ірино наївні, або вони просто знущаються.
Хай скажуть скільки за одні пологи чи кесарське собі в бездонну кишеню пхають.
Перш ніж щось писати в темі, бажано почитати попередні сторінки, там все це обговорено - хтось когось заставляє?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Підозрюю ви не маєте жодного досвіду в акушерстві
Підозрюю, що це Ви не маєте жодного досвіду в акушерстві - за це і фу. Ви може не в курсі, але використання суперсучасного обладнання "трубка" під час пологів ДУЖЕ болюче, на відміну від кардіотокографа.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Буде добре, Ірино, як Вам вдасться зібрати кошти і придбати кардіотокограф, хай служить на благо. Але скажіть, то Ви самі додумались, чи хто підказав таку цяцьку в лікарню придбати?
Знову ж таки читайте тему - вже придбано два кардіотокографа.

Додано через 35 секунд
Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
Розкрийте очі, 20 000грн. це місячна зарплата 1 депутата...
І що?

Востаннє редагував Носоріг: 17.04.2013 о 08:05. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Подякували 3:
Any (17.04.2013), Сомбра (17.04.2013), Іра (17.04.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:04.