Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: То шо?
Так 62 79.49%
Ні 5 6.41%
Мені байдуже 11 14.10%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Велодоріжки в місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2015, 13:50 #2546675   #21
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
У мене є восьмирічний хлопчик, який хоче з мамою і татом покататись в парку. І ваша дитина теж схоче, коли старша стане.
Дуже добре що ви успішно пройшли етап півторарічного. Але це ніяк не означає, що вашого восьмирічного не потрібно вчити правилам дорожнього руху )))
Bondyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nataku (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:51 #2546676   #22
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
І ще, когось реально травмував велосипед в пішохідній зоні? Не "мало не збив" , не "трохи налякав" а справді травмував. Те що я бачу, велосипеди в пішохідній зоні рухаються практично з такою з швидкістю, що й пішоходи, нікому не завдаючи травм.
Було діло. Не масово, але було. Я какбе розумію (какбе тому що не роверист) обурення і ЧСВ тих хто постійно пересувається на велосипеді, але в любому випадку ситий голодного не розуміє. Це аксіома.
 
Подякував(ла):
nataku (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:52 #2546677   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Чоловіче, пурга в чому? Може тобі ПДР дозволяють їздити тротуарами? Чи жити за принципом "ложити на всіх - я хочу" легше? В Ґуглі і інші картинки є, чому їх не приводиш?
Позмагаємось в знанні ПДР чи що?
знаток великий. ледь не щодня спостерігаю "знання" ваші
привів тобі картинку, яка показує, що не завжди буває як ти собі намалював. Я був в курсі, що тобі це не сподобається.

ПС: тема вже була на форумі. попоросіть Інженю - вона знайде і підніме )) Уже все обговорено і переговорено.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:52 #2546678   #24
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

А до парку, ще треба якось доїхати. Пропонуєтє їхати з восьмирічною дитиною по дорозі?
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 13:56 #2546681   #25
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
А до парку, ще треба якось доїхати. Пропонуєтє їхати з восьмирічною дитиною по дорозі?
Ти пропонуєш мені стурбуватися проблемами твоєї восьмирічної дитини, і знехтувати проблемами моєї дити. Спишу це не стан афекту, але в подальшому будеш мати більш розгорнуту думку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:02 #2546686   #26
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Теоретично розумію велосипедистів, бо по наших дорогах на ровері їздити реально страшно. Але і на тротуарах їм нема що робити, дорожки хіба на чолі собі понамальовують, бо на тротуарах ніхто на ті намальовані дорожки дивитись не буде.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:04 #2546688   #27
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

А так весь час, татусьомамусі з калясками гонять нас на дороги, воділи гонять нас на тротуари.

Міській владі на нас насрати, а як вже зачухалися, то знову ж таки перепона в вигляді матусьтатусь і воділ, для визначення густини якої створена дана тема.

В результаті, дотримуюся правил описаних в мене в підписі і здорового глузду. Бережіть своїх дітей
org100h зараз поза форумом  
Подякували 3:
---ANDRE--- (03.06.2015), BogiS (04.06.2015), switch (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:08 #2546689   #28
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Знаєте, на Закарпатті велосипед куди популярніший ніж у нас і там значно більше людей на ньому пересувають і в задоволення і по справах, і що скажу - нема там велодоріжок
Ну тобто вони є, але реально там, де вони потрібні - наприклад вздовж траси Київ-Чоп, щоб велосипедист не їздив по дорозі і не наражався на небезпеку.
І не бунтує там чото особливо ніхто. Певно їхні діти їм пофігу чи шо.... Цигани короче.

На мою думку робити велодоріжку в парку чи по набережній - не сильно розумно, бо більшість буде дотримуватись поділу, і в результаті велосипедист отримає чисту дорогу, і зможе їхати куди швидше, ніж зазвичай ми їздимо по тій же набережній. І от коли хтось не впильнує своє мале і воно вибіжить під колеса - буде зле. Тому або треба дійсно добре продумати, або просто не робити. Краще зробити доріжки вздовж головних вулиць, щоб по місту можна було пересувтаись швидко і безпечно. А то або по тротуару сунешся обїжаючи пішоходів, або в автомобільних корках стоїш, або стрибаєш то на тротуар то на дорогу, лякаючи і пішоходів і водіїв...
Вот такі вони реалії велоїзди по тернополю...

Додано через 2 хвилини
Цитата на тротуарах ніхто на ті намальовані дорожки дивитись не буде.
цікаво, це ж з якої радості?

Востаннє редагував switch: 03.06.2015 о 14:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:08 #2546692   #29
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
бо більшість буде дотримуватись поділу
Це що жарт такий? Та якщо один із 10 хоч зверне увагу на ті доріжки, а кожний 20-й відійде - то вже буде результат.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
цікаво, це ж з якої радості?
Бо я вже купу років ходжу собі попри озеро і нема мені діла до того, що там хто захотів собі намалювати. Це те ж саме, що платити за парковку біля "України": теж намалювали собі лінії на дорозі та й гроші збирають, а люди ще й платять, дивні. І подібних прикладів маса. Тому навіть якщо хтось щось і написав, це не означає, що я буду запросто так це робити, бо комусь так захотілось.

Востаннє редагував kolibryks: 03.06.2015 о 14:14.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:08 #2546693   #30
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Я пропоную знехтувати зручністю автомобілістів, тому що не люблю їх. А тоді, коли я не на ровері, то я такий самий пішохід.
Я знаю, що обов'язково будуть незадоволені. Зараз в місті все обладнано для зручності автомобілів, коли роверистів стане більшість, місто переобладнають для зручності пересування на велосипеді. Думаєте в Амстердамі всі задоволені? Там досить незручно пересуватись на легковому автомобілі.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:12 #2546696   #31
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Це що жарт такий? Та якщо один із 10 хоч зверне увагу на ті доріжки, а кожний 20-й відійде - то вже буде результат.
я думаю ти трохи недооцінюєш наших людей. я іноді тихенько їду тротуаром, і то людина коли помічає мене позаду - відходить і пропускає, хоч я не подаю ніяких сигналів, просто чекаю нагоди обїхати.
тому по факту якщо би була відмежована смуга і люди знали, що це для велосипедистів - більшість би на неї і не заходила.
ну це я не скажу про набережну чи топільче, де ДУЖЕ багато людей, а наприклад про алейки вздовж парку відродження.

ПС: я до речі не люблю їздити містом взагалі, і тротуарами зокрема. Тротуаром мусиш їхати повільно і обережно, а на дорогах трохи "знатоки" ПДР напрягають.

Востаннє редагував switch: 03.06.2015 о 14:19.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:16 #2546698   #32
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Я пропоную знехтувати зручністю автомобілістів, тому що не люблю їх. А тоді, коли я не на ровері, то я такий самий пішохід.
Я знаю, що обов'язково будуть незадоволені. Зараз в місті все обладнано для зручності автомобілів, коли роверистів стане більшість, місто переобладнають для зручності пересування на велосипеді. Думаєте в Амстердамі всі задоволені? Там досить незручно пересуватись на легковаму автомобілі.
Гарна спроба.
Але суть така: якби ти наїхав (випадково чи ні, неважливо) на мою дитину, я би тобі нозі повисмикував, і замість них вставив би сірники. Після цього ти би був повноправним учасником руху інвалідних візків і міг би висловити своє незадоволення і скаргу на цей несправедливий світ.
 
Подякували 2:
Bondyk (03.06.2015), StealZ (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:20 #2546700   #33
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Позмагаємось в знанні ПДР чи що?
знаток великий. ледь не щодня спостерігаю "знання" ваші
привів тобі картинку, яка показує, що не завжди буває як ти собі намалював. Я був в курсі, що тобі це не сподобається.

ПС: тема вже була на форумі. попоросіть Інженю - вона знайде і підніме )) Уже все обговорено і переговорено.
Вибач, що зачепив самолюбство великого лісапєдіста. Просто, судячи із твоєї менери спілкування, то ти який велосипедист, такий же пішохід і, можливо, водій.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:28 #2546702   #34
Tamash
 
Аватар для Tamash
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Справа в тому, saymon, я не наїду ні на твою дитину, ні на чиюсь іншу. Як мама, я прекрасно знаю, що траекторію руху дітей передбачити важко. Тому саме більше, що загрожує твоїй дитині в моїй присутності, це вдаритись об непорушний велосипед. Він трохи твердіший ніж, ноги, але м'якший, ніж припустимо, лавочка, слупчик, качелі чи бордюр.
Я сподіваюсь,ти не змусиш мене відповідати за усіх велосипедистів чи автомобілістів, бігунів, собачників, які можуть ненароком завдати шкоди твоїй дитині.
Tamash зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:30 #2546703   #35
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

можете фукати..але їжджу на вело там, де мені зручно..звісно між людьми по тротуарах вибираю безпечну швидкість і максимальна увага....


але занадто багато уваги і пристосування всього і всіх саме для малечі і мам з калясками...не так вже їх і вщемлюють і не бачу я проблеми в відсутності доріжок..бо навіть як намалюють, то по тих доріжках крім вело будуть і далі всі ходити кому не лінь
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Frenky (04.06.2015), Promo (03.06.2015)
Сказав(ла) Фууу!:
qwerty666 (04.06.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:37 #2546708   #36
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата можете фукати..але їжджу на вело там, де мені зручно..
А потім ці люди висловлюють претензії автомобілістам, які їздять там де їм зручно і пішоходам які там ходять ))
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:38 #2546709   #37
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Народ, якщо говорити серйозно, то строго дотримуючись ПДР їздити на велосипеді в місті - це по моєму мука
Тому тут є 2 варіанти:
1. або все лишиться як є, і велосипедисти і далі будуть собі їздити трохи по правилах а трохи ні
2. або щось таки буде мінятись і велодоріжки таки будуть виділятись.
в 2 вірю слабо, чесно. хоча в ідеалі робити щось треба, а то вже і на обїзній один ледь під фуру влетів, і біля озера вискочив під машину. Велосипед все таки не рівня автомобілю і ділити з ним одну дорогу велосипедисту не є безпечно.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:44 #2546711   #38
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Народ, якщо говорити серйозно, то строго дотримуючись ПДР їздити на велосипеді в місті - це по моєму мука
Тому тут є 2 варіанти:
1. або все лишиться як є, і велосипедисти і далі будуть собі їздити трохи по правилах а трохи ні
2. або щось таки буде мінятись і велодоріжки таки будуть виділятись.
в 2 вірю слабо, чесно. хоча в ідеалі робити щось треба, а то вже і на обїзній один ледь під фуру влетів, і біля озера вискочив під машину. Велосипед все таки не рівня автомобілю і ділити з ним одну дорогу велосипедисту не є безпечно.
Во, всьо по ділу написав, так чого ж сперечався то? Тут якби ніхто ж не проти доріжок, просто облаштовувати їх треба із розумом.
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:56 #2546714   #39
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Справа в тому, saymon, я не наїду ні на твою дитину, ні на чиюсь іншу. Як мама, я прекрасно знаю, що траекторію руху дітей передбачити важко. Тому саме більше, що загрожує твоїй дитині в моїй присутності, це вдаритись об непорушний велосипед. Він трохи твердіший ніж, ноги, але м'якший, ніж припустимо, лавочка, слупчик, качелі чи бордюр.
Справа в тому що точно те саме, слово в слово, думали ті рігулі, які думали що вони самі королі алей. Але ці думки їх не врятували, так що думати і вважати можеш що завгодно, головне гризоти не роби.
Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Я сподіваюсь,ти не змусиш мене відповідати за усіх велосипедистів чи автомобілістів, бігунів, собачників, які можуть ненароком завдати шкоди твоїй дитині.
Ще одна гарна спроба язвити. +1 як то кажуть. Тепер ще навчися так само гарно їздити на велосипеді, щоб не стати інвалідом.
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Народ, якщо говорити серйозно, то строго дотримуючись ПДР їздити на велосипеді в місті - це по моєму мука
Але ж є реальний вихід!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 14:58 #2546715   #40
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

ой..дитина -дитину без догляду куди сильніше може ушатати качелею, чим адекватний дорослий роверист
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:30.