Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: То шо?
Так 62 79.49%
Ні 5 6.41%
Мені байдуже 11 14.10%
Голосували: 78. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Велодоріжки в місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.06.2015, 15:16 #2546721   #41
saymon
Guest
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Коли качеля то це її вчинок це інша справа, а коли мудак на ровері це його каліцтво. Не те щоб мені се нравилося, ну але шо як по іншому ніяк.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 15:23 #2546722   #42
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

[quote]ой..дитина -дитину без догляду куди сильніше може ушатати качелею, чим адекватний дорослий роверист

Дорослих роверистів в парку десь 50-60%, решта - гівнярі, які корчать з себе мачо.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 15:28 #2546724   #43
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ой..дитина -дитину без догляду куди сильніше може ушатати качелею, чим адекватний дорослий роверист
Нє, та теоретично і пішки ходити небезпечно - зашпортатися можна і вдаритися чи зламати щось. Може не будемо дурниці всякі писати?
Bondyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 15:31 #2546726   #44
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

я до того, що сучасні батьки вже аж занадто дивляться за своїми чадами..згадую своє покоління в дитинстві..лазили..ганяли..падали..цілими днями хз де вешталися..царапались, купалися і норм було..

а зараз бачу, не свтигло мале десь мікроцарапину заробити..вже пів дитини оброблять антисептиками

стосовно вело...нічого не потрібно робити..залишити все як є
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
org100h (03.06.2015), Promo (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 16:47 #2546745   #45
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Ну ви розділяйте людей які пересуваються за допомогою велосипеду, та малолітніх долбойобів які ганяють по тротуарах, один такий за мене зачепився, зробив сальто, розбив свою дурну голову. Ще одного такого гонщика зупинили і попросили їздити повільніше, інакше наматаєм ланцюга на шию.
Нарахунок велодоріжок, я за, але це має бути відокремлена зона від пішоходів і автомобілів. І як на мене велосипедист повинен проходити хочаб елементарні курси дорожнього руху і отримувати "вело права", бо дебілів які зрізають дорогу як їх хочеться тільки більшає
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 3:
Nobel (03.06.2015), songo (04.06.2015), ternopil1 (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 17:03 #2546747   #46
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис

Не дуже розумію, як буде проведений маршрут через клуб з човниками, но в ідеалі хочуть розкинути велику мережу.

порадувала назва населеного пункту
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 17:22 #2546754   #47
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата я до того, що сучасні батьки вже аж занадто дивляться за своїми чадами..згадую своє покоління в дитинстві..лазили..ганяли..падали..цілими днями хз де вешталися..царапались, купалися і норм було..
Прикинь, а пару тисяч років назад дітей шаблезубі тигри їли і нічого, якось вижило людство. Давай огорожу у вольєрах з хижаками в зоопарках познімаєм?
ternopil1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 17:42 #2546761   #48
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Ну ви розділяйте людей які пересуваються за допомогою велосипеду, та малолітніх долбойобів
останні навря змінять звички, скільки доріжок не будуй.
велодоріжка то якраз для адекватного велосипедиста, щоб він безпечніше і швидше пересувався.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 18:28 #2546775   #49
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті


На фото Норвегія Київ
Схоже, штрафи автоінспекції зробили з рагуля людину і в нас вийде :З
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 20:13 #2546791   #50
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

а тепер згадуємо що ми в Україні і повертаємось до наших реалій. Так в ідеалі взяти і розширити всі дороги в місті і там зробити смугу для велосипедистів. Це реально? Ні. То нафіга кидати фото як там в Європ чи хз де у нас такого не буде, бо піде на це зо 10 бюджетів всього міста. Тому потрібно вирішити суто одне питання - як краще? Так як зараз, чи таки ділити тротуари? Мені звісно краще коли велосипедисти на дорозі.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 20:55 #2546800   #51
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата То нафіга кидати фото як там в Європ чи хз де у нас такого не буде, бо піде на це зо 10 бюджетів всього міста..
Я шо, не ясно напечатав?, фото з Києва, то не хз де.
Цитата . Так в ідеалі взяти і розширити всі дороги в місті і там зробити смугу для велосипедистів. Це реально? Ні
А Львів'яни взяли в зробили, втнули площі з дороги і огоспаді тротуару, поробили контрсмуги.

Кожен раз коли приходжу на наступний "форум" в міській раді, присвячений даній проблемі, приїжджає хлоп зі Лємбергу і показує на слайдах скільки кілометрів доріжок побудовано цього року і які ми лошари, а надал сидить збоку і сука сє шкіре, а мені там заздрісно і стидно, що ми ще з 12 року ні на крок не просунулися.

Так, в місці йде реконструкція набережної, он гідропарк розрили, мости роблять, но що мішає прокласти ці довбані доріжки, шоб всім було ясно, шо ровер їде тута, а мама з коляскою шпацерує тута і не інакше... безпросвітна туга.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 8:
ColdMineR (05.06.2015), Пантера (05.06.2015), Nobel (03.06.2015), Promo (03.06.2015), Romko_7 (03.06.2015), songo (04.06.2015), ternopil1 (03.06.2015), zaharys (04.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 21:58 #2546820   #52
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від Tamash Переглянути допис
Думаєте в Амстердамі всі задоволені? Там досить незручно пересуватись на легковому автомобілі.
І правильно роблять, нема чого машиною по місту їздити, для цього є громадський транспорт. А велосипед - це добре, сам раніше постійно їздив, але за місто і по лісам - у місті/парку просто нецікаво. І структуру розвивати потрібно, але адекватно, не за рахунок самовільного звуження тротуарів.
kolibryks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (03.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 21:59 #2546821   #53
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

дозволю і собі вставити кілька фото з Європи, в яку ми йдемо с неймовірною швидкістю...
чисто з власних спостережень - в будь-якому місті Європи можливо дістатися де тобі потрібно взагалі не виїзжаючи на автодорогу чи пішоходний тротуар...
але ж ми найрозумніші у світі і для нашої пересічної людини мета всього життя - стати найбагатшим на цвинтарі і подохнути від ожиріння та/або геморою, встигнувши ні на що не зважаючи виплатити кредит за автомобіль...
ну якщо ще неймовірно почастить, то навіть равлика потриматися )
чуєш, Пантера ?!
















Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 6:
fasterfox (04.06.2015), Пантера (05.06.2015), org100h (03.06.2015), Promo (04.06.2015), Romko_7 (03.06.2015), switch (04.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2015, 22:25 #2546826   #54
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Я шо, не ясно напечатав?, фото з Києва, то не хз де.
А я що про тебе? Просто в кожному другому дописі - а там в Європі. А ще там люди таки трохи менше в громадських місцях курять і щось я не бачив щоб чийсь пес купу відкладав на гарненькому газоні, та й авто 4 колесами на траві не бачив. Але то 100500 питання бо то треба з себе починати.

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
А Львів'яни взяли в зробили, втнули площі з дороги і огоспаді тротуару, поробили контрсмуги.

Кожен раз коли приходжу на наступний "форум" в міській раді, присвячений даній проблемі, приїжджає хлоп зі Лємбергу і показує на слайдах скільки кілометрів доріжок побудовано цього року і які ми лошари, а надал сидить збоку і сука сє шкіре, а мені там заздрісно і стидно, що ми ще з 12 року ні на крок не просунулися.

Так, в місці йде реконструкція набережної, он гідропарк розрили, мости роблять, но що мішає прокласти ці довбані доріжки, шоб всім було ясно, шо ровер їде тута, а мама з коляскою шпацерує тута і не інакше... безпросвітна туга.
Ну ти порівняв х.. з пальцем. Як ти собі уявляєш прокладання окремої смуги наприклад під мостом біля шостого? Там вже і так тротуар вужче немає куди, а на дорозі водії рідко ризикують їхати в 2 ряди бо вузько навіть після розширення.
Дальше набережна - ну от намалював хтось біля озера велосипедну смугу, на деяких фото тих що додавали з Європи аналогічно але в нашому випадку все одно зле бо там діти бігають. Ну як ти там зробиш так щоб було добре? Там ж постійно пересікатимуться пішоходи з велосипедистами.
Можна для понтів зробити пару метрів цих доріжок, буде купу кіпішу а толку 0.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 07:28 #2546861   #55
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата дозволю і собі вставити кілька фото з Європи,
обоже, там же доріжка іде по набережній!!!! а як же діти, які хочуть на воду дивитись?????

Цитата Як ти собі уявляєш прокладання окремої смуги наприклад під мостом біля шостого?
біля шостого є і ще один міст вище, якщо грамотно розпланувтаи мережу - то велосипедист може їхати або під ним, або по вул вояків дивізії галичина.
Ти просто не велосипедист і мислиш не вникаючи.
А насправді це як би в водія був вибіл - їхати гарною обїзною без зупинок 90 км/год, чи через села 40 км/год: логічно що водій вибере обїзну. Так само і велосипедист при грамотно спланованій мережі буде вибирати може і довший маршрут, але який він зможе "пролетіти" швидше і комфортніше.
Коротше, та все воно рішається.

Додано через 7 хвилин
Цитата Там ж постійно пересікатимуться пішоходи з велосипедистами.
я вже писав - на мою думку - більшість досить швидко звикнуть.
причом для більшості це буде навтіь зручно, бо я ж бачу, як зараз їздять велосипедисти набережною і як напрягаються пішоходи, коли помічають велик позаду або намагаються спрошгнозувати, в яку сторону відійти з дороги велика, що їде назустріч.
А так - всі б бачили розмічену смугу і знали б - там їздять велосипедисти, відповідно тут я собі іду і не парюсь.
Єдине - погоджусь, що озеро в нас красиве, люди часто стоять біля огорожі, фотографуються, тому велодоріжка під огорожею - не дуже продумано.

Додано через 4 хвилини
Головне, чого ви не можете усвідомити - то це те, що ви ВЖЕ ділите ці набережні і тротуари з велосипедистами. Велодоріжка - це лише спроба якось впорядкувтаи цей хаос.

Востаннє редагував switch: 04.06.2015 о 07:28. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 7:
ColdMineR (05.06.2015), Пантера (05.06.2015), org100h (04.06.2015), Promo (04.06.2015), Sergyjko (04.06.2015), songo (04.06.2015), zaharys (04.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 12:47 #2546948   #56
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата Як ти собі уявляєш прокладання окремої смуги наприклад під мостом біля шостого?
Хлє?



А взагалі то мрію про одну велику магістраль з вул Бережанської, аж до китайської стіни.

Востаннє редагував org100h: 04.06.2015 о 13:03.
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nataku (04.06.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 14:22 #2546968   #57
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

а біля озера не можна було зайняти іншу сторону від Топільче?
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 16:54 #2546996   #58
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Роверисти все більше та більше нагадують сексменшини. Тим теж мало просто довбитись у дупи,ім треба визнання,парадів,окремих лавочок. Кричати на кожному кроці що вони підараси і це мега сучасно та круто !
Власники ровериків мають повне право пересуватись по дорогам загального користування,і це вже великий привілей над іншими засобами пересування,такими як ролики,скейти,сігвеї. Адже останні не мають ні дороги,ні окремих доріжок а хіба вони не люди.Треба і ім кожному по доріжці. Ато у велосипедистів є вибір де іздити,а у них нема жодного. А ще є маленькі скутери, чого їм не можна попри озеро.
Загалом проблема надумана,а зроблено все просто,дешево популістично. Ми європа! Тре доріжку,бо це круто і по-європейськи! Дайте Василю фарбу й пензель най йде намалює на тротуарі полоску для вєліків.Ура,перемога,ми здобули,вже на крок ближще до єс,голосуйте за надала та свободу!
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 4:
Andrik84 (04.06.2015), kolibryks (04.06.2015), Nobel (04.06.2015), zumnuj (07.06.2015)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 17:38 #2547007   #59
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
біля шостого є і ще один міст вище, якщо грамотно розпланувтаи мережу - то велосипедист може їхати або під ним, або по вул вояків дивізії галичина.
Ти просто не велосипедист і мислиш не вникаючи.
А насправді це як би в водія був вибіл - їхати гарною обїзною без зупинок 90 км/год, чи через села 40 км/год: логічно що водій вибере обїзну. Так само і велосипедист при грамотно спланованій мережі буде вибирати може і довший маршрут, але який він зможе "пролетіти" швидше і комфортніше.
Коротше, та все воно рішається.
Ай ну та так. Типу велосипедисти не українці чи що? Вони їхатимуть туди куди коротше і я їх в принципі розумію. Чи як ти собі це уявляєш - треба велосипедисту потрапити з З/Д вокзалу напрклад до Старого млина, ти думаєш він нестиме його через міст чи об'їжджатиме аж через Новий світ? Та їхатиме по дорозі як і їздив до того 100500 років.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
я вже писав - на мою думку - більшість досить швидко звикнуть.
причом для більшості це буде навтіь зручно, бо я ж бачу, як зараз їздять велосипедисти набережною і як напрягаються пішоходи, коли помічають велик позаду або намагаються спрошгнозувати, в яку сторону відійти з дороги велика, що їде назустріч.
А так - всі б бачили розмічену смугу і знали б - там їздять велосипедисти, відповідно тут я собі іду і не парюсь.
Єдине - погоджусь, що озеро в нас красиве, люди часто стоять біля огорожі, фотографуються, тому велодоріжка під огорожею - не дуже продумано.
По іншому ти її там не намалюєш, хіба переставляти всі лавочки. Не думаю що там буде настільки насичений рух щоб не могти безпечно перейти до тієї огорожі.

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Хлє?
І коштуватиме таке задоволення мільйонів зо 20 в кращому випадку. Це ж потрібно буде на деякий час зупинити рух поїздів, те все забетонувати гідно. Не реально.

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
а біля озера не можна було зайняти іншу сторону від Топільче?
Там в жахливому стані покриття думаю як робитимуть там реконструкцію то можуть і зробити. От тільки чи будуть наші велосипедисти переїжджати на ту сторону?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2015, 17:47 #2547011   #60
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Велодоріжки в місті

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
А так весь час, татусьомамусі з калясками гонять нас на дороги, воділи гонять нас на тротуари.

Міській владі на нас насрати, а як вже зачухалися, то знову ж таки перепона в вигляді матусьтатусь і воділ, для визначення густини якої створена дана тема.
Яка різниця хто куди кого гонить? В правилах чітко сказано велосипед іде по дорозі, а не по тротуарі, хочеш рухатися велосипедом в пішохідній зоні, злазь на ноги і веди його біля себе.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Кара Божа (04.06.2015), kolibryks (04.06.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:28.