Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Солярій

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.07.2007, 13:13 #380629   #61
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Солярій

То давайте взагалі не будемо виходити з дому і шось робити. Навіщо ризикувати? Оксана, на вулиці також є купа ультрафіолету і ше багато чого шкідливого. І не тільки на вулиці. Наприклад: освітлення на дискотеках псує зір, так що ж мені тепер на них не ходити? Кожен сам вибирає і потім видповідає за своє ризикування.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2007, 14:03 #380664   #62
Оксана
 
Аватар для Оксана
Типово Відповідь: Солярій

Боже ж мій!!! ну чого ви всі такі приземлені і зациклені на одному???? не забивайте собі баки дурницями і прошу, не роздувайте з мухи слона. Мова йшла про солярій, а не про дискотеки, освітлення, комп"тери та ще багато чого іншого яке також шкідливе для нашого здоров"я. Прошу, читайте уважно мої пости, я не провокую людей до вчинення або застереження чогось, я просто пропоную свій погляд на цю проблему, і наводжу реальні приклади шкідливості (не те, що інші - просто здогади, чутки або плітки). Зараз не йдеться про конкретні прізвища чи імена, йдеться про реальні факти із реальними людьми. Мій батько часто говорить унікальну фразу: "Здоровий людей немає- є лише погано обстежені". Якщо нехтувати елементарними правилами безпеки життя чи здоров"я то можна собі зашкодити. Кожна людина в праві вирішувати як діяти, але краще вже вчитись на чужих помилках а ніж на своїх. Нажаль жодному лікарю, навіть в приватних клініках у Тернополі я не зможу довірити своє життя, тому що у жодного з них нема яскравих рекомендацій та достатнього багажу знань. Хто таким володіє - давно уже працює в приватників у штатах. Доречі, ракові клітинив мізерних кількостях є у кожної людини, тільки окремі люди додумуються їх розвинути, необережними діями, серед яких і солярій. Завжди дотримуюсь думки - "береженого Бог береже".

це на разі думаю більш аніж просто вичерпна інформація про мої вищезгадані пости. Прошу не флудити і не переходити на взаємні образи.
Оксана зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (01.07.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2007, 13:00 #383407   #63
Tita
 
Аватар для Tita
Типово Відповідь: Солярій

Частенько ходила в солярій минулого року весною, даби прикрити білизну зими до тип пір, поки не прийшла до мене коліжанка (дочка професійного акушера), яка з солярію не вилазила і сказала, шо в неї полікістоз яїчника, хтіли видалити кісту, прийцшлось видалити його самого. Діагноз - солярій та його промені.
Дві працівниці одного з відомих і давніх соляріїв потрапили у лікарню з облученням і кістою в різних органах.
Може співпадіння???????? Вирішуйте самі. Засмагайте та без фанатизму. А я особисто взагалі більше не піду, краще скористаюсь кремом для штучної засмаги.
Tita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2008, 23:24 #661604   #64
borja
 
Аватар для borja
Типово Порадьте Солярій.

потрібен солярій. Бажано писати адрес, ціну, і чи старе чи нове обладнання.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2008, 23:30 #661610   #65
voronya
 
Аватар для voronya
Типово Відповідь: Порадьте Солярій.

позагаряти чи купити?
voronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2008, 23:38 #661613   #66
borja
 
Аватар для borja
Типово Відповідь: Порадьте Солярій.

піти позагаряти.
borja зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2008, 11:12 #666955   #67
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Порадьте Солярій.

"Равісанта".
напроти морфологічного корпусу.
стоячий. турбо. 1,50 грн.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2008, 11:20 #666959   #68
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Порадьте Солярій.

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
"Равісанта".
напроти морфологічного корпусу.
стоячий. турбо. 1,50 грн.
Також раджу піти ..
Тільки я чогось все життя думала ..що це "Равісан" ..а не "Равісанта" ..
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2008, 12:25 #726985   #69
autobit
 
Аватар для autobit
Типово Відповідь: Солярій

Солярій - це штучне сонце, яке да є організму окрім привабливості, ще й необхідний вітамін D. А що корисніше штучне сонце - солярій, чи справжнє - скільки лікарів - стільки і думок!

Востаннє редагував autobit: 18.07.2009 о 10:29.
autobit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2008, 19:33 #727246   #70
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Солярій

Цитата
Допис від Silence_Liza Переглянути допис
недавно телеящик сказав, що солярій нічого особливо корисного не робить, а використовується для заробляння грошей..
Телеящик каже шо Ющенко хороший, робіть висновки ))

В зулярії ніц поганого нема, принаймні я ше досі живий і ніц мені не бракує. Посеред зими досить прикольно полежати навіть під штучним сонцем
VetalR зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANGELOK (12.01.2009), Не повірила (25.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2008, 22:32 #727405   #71
Позорная Звезда
 
Аватар для Позорная Звезда
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від superolka Переглянути допис
Недорогий солярій нестрьомним не буває.Якщо хочеш,щоб безпечно,прийдеться платити.
І взагалі,в багатьох наших соляріях стоять прострочені лампи,які викидають за кордоном і везуть сюди.
це з фільму пункт назначєнія 3!!!!!!
Позорная Звезда зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2008, 18:23 #727778   #72
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від Позорная Звезда Переглянути допис
це з фільму пункт назначєнія 3!!!!!!
То точно, я до сих пір коли лежу в солярії (в вертикальних в падляк стояти) цей фільм згадую, то трохи моторошно стає)) А взагалі в осінньо-зимовий період він досить помічний при депресії, яка настає від зменшення світлового дня. По крайній мірі мені після нього дуже добре - повний релакс та ще й хвора спина добре прогрівається і менше болить. Але на лиці я ніколи не засмагаю (ще одна перевага горизонтальних, там можна вимкнути лицеву лампу), тільки автозагар
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2009, 08:17 #792235   #73
Tigrik:)
 
Аватар для Tigrik:)
Типово Відповідь: Солярій

Народ підкажіть солярій місцевий.тобто шоб можна було підшмалювати тільки лице.Ато в мене завжди тіло темне, а мордочка біла(як після літа, так після солярію)
Tigrik:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2009, 16:08 #792516   #74
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від Tigrik:) Переглянути допис
Народ підкажіть солярій місцевий.тобто шоб можна було підшмалювати тільки лице.Ато в мене завжди тіло темне, а мордочка біла(як після літа, так після солярію)
От цього я би не радила робити, ультрафіолет - це основна з причин старіння шкіри. А якщо ще й враховувати, що на лиці в три раза менше пігменту, який надає шкірі відтінок засмаги (тому й лице завжди біліше за тіло), то висновок - поки засмагнеш на лиці, ти принесеш йому дуже багато шкоди. Мені тому подобаються традиційні горизонтальні солярії, бо в них можна відключити лицьову лампу. Пілінг+автозагар (інакше лице буде плямами) і вперед
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2009, 17:38 #792571   #75
Tigrik:)
 
Аватар для Tigrik:)
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
От цього я би не радила робити, ультрафіолет - це основна з причин старіння шкіри. А якщо ще й враховувати, що на лиці в три раза менше пігменту, який надає шкірі відтінок засмаги (тому й лице завжди біліше за тіло), то висновок - поки засмагнеш на лиці, ти принесеш йому дуже багато шкоди. Мені тому подобаються традиційні горизонтальні солярії, бо в них можна відключити лицьову лампу. Пілінг+автозагар (інакше лице буде плямами) і вперед
до старіння мені ше далеко...я того не дуже боюсь, тим більше солярієм не зловживаю.але така різниця кольору між тілом і лицем мені дуже не подобається!а автозагар страшнувато пробувати.але спробую : )
Tigrik:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2009, 21:46 #792763   #76
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від Tigrik:) Переглянути допис
до старіння мені ше далеко...я того не дуже боюсь, тим більше солярієм не зловживаю.але така різниця кольору між тілом і лицем мені дуже не подобається!а автозагар страшнувато пробувати.але спробую : )
Автозагар страшно, а зморшки і обвисла шкіра в 30 років не страшно? І солярієм для цього не обов"язково зловживати, захищати шкіру від ультрафіолету деякі косметологи навіть зимою радять
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 18:15 #798895   #77
TINATIN
 
Аватар для TINATIN
Типово Відповідь: Солярій

пімля відвідування солярію влітку природній загар в два рази гірше чіпляється і швидше злазить ! і це факт.. ....
TINATIN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2009, 23:51 #799227   #78
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Солярій

недавно спробувала солярій через проблеми з шкірою (не вистачало вітаміну Д). і дуже сподобався результат. якщо не зловживати - то все буде класно.
можна ж і вітамінів обїстися так шо потім будуть відкачувати.
Nata зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANGELOK (19.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 11:12 #801503   #79
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від TINATIN Переглянути допис
пімля відвідування солярію влітку природній загар в два рази гірше чіпляється і швидше злазить ! і це факт.. ....
Цікаво, але в мене ефект якраз навпаки - якщо навесні трохи позагоряти в солярії, влітку дуже гарно засмагаю, особливо на морі
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2009, 11:29 #801514   #80
Tigrik:)
 
Аватар для Tigrik:)
Типово Відповідь: Солярій

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
Цікаво, але в мене ефект якраз навпаки - якщо навесні трохи позагоряти в солярії, влітку дуже гарно засмагаю, особливо на морі
Згідна на всі 100! в мене також так було!
Tigrik:) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:53.